Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) ubul23 válasza A 2. Vesztes (#3749) üzenetére


ubul23
senior tag

Én is töltöttem már kb vagy 5 különböző töltövel semmi ilyet nem tapasztaltam. Mire gondoltál akkor mikor azt írtad : "Ritka jóképű kis darab, még akkor is ha plasztik". A hátlap két vége plasztik az antenna miatt a közepe fém.

(#3752) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
meg nagyon ismerkedem a telefonnal...de mar olvasgattam ...es nem jottem ra,hogy hogyan tudom beallitani, hogy ujjlenyomatolvasassal ebredjen a telefeon...megoldhato?

jelszo es ujjlenyomatnal csak a szokasos pin, minta jelszo van...

(#3753) Theory66 válasza holozis_HUN (#3732) üzenetére


Theory66
aktív tag

Nem tudom mit csináltok, de nekem még nem jött össze 6-6,5 óra kijelző időnél több, pedig nem is nagyon nyúzom. Az említett dolgok ki vannak lőve vagy a wifi megy vagy a mobilnet fényerő is alacsony. Igaz 3,5-4 naponta töltöm csak.

Oct OS-ben van magyar nyelv?

(#3754) Sys85 válasza bazsimano (#3752) üzenetére


Sys85
veterán

Jól értem,hogy az a gondod,hogy nem tudod az ujjlenyomatolvasót életre kelteni?Vagy csak ujjlenyomatot nem tudsz hozzáadni?
Fogalmazz légyszi kicsit pontosabban.

Theory66:
Ha 3,5-4 naponta töltöd,akkor nem is fog több összejönni,készenlétben (főleg 3-4 nap alatt) merül annyit,hogy 8-10óra SoT-ra nem lesz elég energia.
Nekünk max 1,5-2nap használat alatt jön össze a 8-10óra.
Én pl másfél naponta töltöm,aránylag magas fényerőn és elég aktívan,így szokott 8-9óra összejönni,ha kicsit lazábban gyötröm,akkor 9,5-10,5óra.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3755) bazsimano válasza Sys85 (#3754) üzenetére


bazsimano
őstag

elnezest a kerdest ...megoldottam! :R

(#3756) holozis_HUN válasza Theory66 (#3753) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Mi meg naponta/2 naponta töltjük.

A telefon készenlétben us használ. Ha sokáig nem töltöd, de alif hasznáod, akkor a kijelzőidő kevés lesz, de amúgy sokáig nem kell töltened. De ha sokat használod (értsd: be van kapcsolva a kijelző) akkor sűrűbben kell tölteni, de a kijelzőidő több lesz.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3757) Dadpool válasza Theory66 (#3753) üzenetére


Dadpool
aktív tag



Ki lehet hozni szépen.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#3758) Whist válasza holozis_HUN (#3736) üzenetére


Whist
aktív tag

Ezt az alkalmazásváltót hol találom?

(#3759) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Tegnap jött meg a telefonom és nagyon ott van . Üvegfolia helyett lehet hogy rendelek egy ilyet[link] Hátha jó !

[ Szerkesztve ]

(#3760) Sys85 válasza Whist (#3758) üzenetére


Sys85
veterán

Bal alsó kapacitív gomb,a három vízszintes vonallal.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3761) norbert400


norbert400
tag

na a május 15.ei rendelésem tegnapelőtt érkezett meg spemallról.
Rajtuk nem múlt. 23.án már mon volt csak a posta ült rajta.

Vámolást nem úsztam meg de a spemall kifizette a számlabemutatása után 1 nappal. Persze próbáltak felajánlani kárpótlásul mibandet meg füllhallgatót de mondtam hogy inkább a pénzt.

Viszont a 2500ftos postai vámkezelést nem fizették ki, azért kaptam egy 8 usd-s kupont. Nem egyenértékű de most nem fillérbaszoskodok azért a pár ft differenciáért és elfogadtam.

így nagyjából 47e ftot költöttem rá és - pár évet az idegeskedések miatt hála a postának.

A telefon hátlapja arany, de azt úgy kell elképzelni hogy igazából a szürke egyik árnyalata és ha fény éri oldalról látszik hogy halvány sárga.:D

(#3762) Oldman2 válasza Theory66 (#3753) üzenetére


Oldman2
veterán

Igen, az OctOS-ben van magyar nyelv.

(#3763) kelly416 válasza Dadpool (#3757) üzenetére


kelly416
veterán

Oké, értelek, nekem bőven elég, hogy reggeltől másnap estig nem kell tölteni és 6-7 órát megy közben a kijelző, nem akarok a babérjaidra törni, de úgy őszintén, nagyon alacsony fényerőn játék meg egyéb bármilyen fogyasztó nélkül hozod ezt össze? Videót nézel róla meg netezel? Ez azért szerintem bőven átlagon felüli, arról nem is beszélve, hogy 1%-ra leengedni nem túl egészséges, remélem nem sűrűn csinálod.

(#3764) tomama


tomama
aktív tag

Sziasztok!
Tervezek venni egy ilyen telót,és az lenne a kérdésem,hogy tudom használlni rajta az OTP smartbankot?Van egy redmi 2-őm és azon a legutolsó frissítés óta nem engedi az appot regisztrálni mert azt írja,hogy feltört az oprendszer a telón.
A GPS része jól használható?

(#3765) Sys85 válasza tomama (#3764) üzenetére


Sys85
veterán

A K&H appja is hisztis az ilyesmire,de a Note 4-en a legfrissebb globalos MIUI-jal tökéletes,szerintem az OTP-s appal se lehet gond,de pontosabbat csak egy OTP számlatulaj tud mondani.

Gps gyors és pontos,az előző Galaxy S8-amhoz képest semmi különbséget nem érzek.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3766) royalka


royalka
őstag

Tegnap megbolondult kicsit a teló (8.2.10) . Hiába volt állítva a kèszülèk akkor is fekvőbe mutatta a képet, restart, power off/on semmi. Majd újra kalibráltam a tárcsázós menüből giroszkópot. *#*#6484#*#*. Így már jo lett. :F. Kicsit felbaszcsizott, mondjuk auto forgatassal jó volt, de ha kikapcsoltam eggyől fekvőbe vágta magát. :(((. Lehet kène egy reset romfrissítès után.

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#3767) norbert400


norbert400
tag

pont ma raktam fel az otps appot megy tökéletesen ujjlenyomat-olvasóval.

(#3768) F.B.I. válasza kelly416 (#3763) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ahogy látható, a felébresztés, elég kevés, tehát 2 napig csak van magának a telefon, szinte semmire, aztán az utolsó napban csapja neki a kijelző időt.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3769) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Tegnap beszereztem én is egy ilyen készüléket és szeretném rootolni, hogy a fölös dolgokat első körben kigyomlálhassam aztán meglátjuk mennyire jön be a MIUI, ha nem jöhet vmi custom ROM.
A bootloader nyitás root/twrp telepítés ugye nem jár garivesztéssel?

köszi!

-= No way back from Here =-

(#3770) Dadpool válasza kelly416 (#3763) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Twitch YouTube Chrome közepes fényerőn a telo.
A mobilnet folyamatosan megy. Játék az nincs egy perc sem de az ismerosokkel rengeteget beszélek viber messenger és társai. Szoval nem laboratóriumi korulmenyek közt értem el az értékeket :) Nem is azert írtam hogy most menő legyek csak amulok és bámulok hogy ennyire jo a soc étvágya :) Az eddigi készülékeim mind nap végén enni kért nagyon max 3 órás képernyő idovel ugyan ilyen használattal.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#3771) Dadpool válasza F.B.I. (#3768) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Ha megnezed az eddigi grafikonokat lathatod hogy az elején ébresztett es utana valamiért nem mutatja de a képernyőn alul megis ott van a csík hogy aktív volt a telefon tehat akkor ébren is kéne lennie. Ez valami bug lehet szerintem vagy nem tudom annyira nem ertek hozzá csak használom

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#3772) vigyori78 válasza F.B.I. (#3768) üzenetére


vigyori78
őstag

aztán az utolsó napban csapja neki a kijelző időt : Képernyő bekapcsolva = Látszik a grafikonon a napi 3 óra, mint itt az első nap kb.: 5 a másodikon 6+ óra.

(#3773) kelly416 válasza Dadpool (#3770) üzenetére


kelly416
veterán

Ne érts félre, nem mondtam egy szóval sem, hogy menőznél, csak nekem ez hihetetlen kategória már. Mobilnet meg hiába van bekapcsolva, ha egy adta merő wifis netezés az egész. Azt azért Te is látod, hogy szinte végig wifi jel van. Szóval szerintem itt az egyik nagy spórolásod, meg ahogy elnézem, elég jó a térerő feléd, szinte végig zöld. Az is sokat jelent, úgy tudom. Én örülök neki, hogy ennyit kibír, én sem nyomkodom sokat a telefonomat, de mint írtam, két nap kb. 6 óra SOT és 20-25% magasságában teszem töltőre. És ennek is örülök már az LG G4 napi kétszeri etetése után.

Szerk.:
Az ébresztés és a bekapcsolt kijelző pont nem ugyanaz. Ébresztés az, amikor egy alkalmazás tartja ébren a telefonod akaratod ellenére. Nekem a google map csinál ilyent legtöbbet. :(

[ Szerkesztve ]

(#3774) Dadpool válasza kelly416 (#3773) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Igen akartam is mondani hogy a térerő az elég jó nálunk es nem erőlködik 1 2 csíkon. Ez is sokat számít szerintem na meg a wifi is. Szóval lényeg a lényeg ez a telefon megéri az árát. Ámen:)

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#3775) A 2. Vesztes válasza porse (#3750) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

ubul23

Én egy JBL töltövel próbáltam, ami a többi telómnál hibátlanul üzemelt. Kipróbáltam több kábellel is, és ezt a töltőt több telefonnal is, de a helyzet maradt: a töltő jól működik mással, csak ezzel a telóval nem. No mindegy, lehet hogy ez valami egyedi hiba.

Amúgy olyat csinál ilyenkor, mintha levennéd és rögtön felraknád a töltőre másodpercenként... Érdekes.

Igaz, csak a szélei műanyagok! Csak középen olyan vékonka a fémlemez, hogy elsőre megzavart! :)

Node vissza is pakoltam szépen a csomagolásába, és ajándékozásra vár. Nem nyúzom többet. A külseje nagyon bejön, biztos öröm használni! :K

Csaó!

Vuff!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3776) holozis_HUN válasza A 2. Vesztes (#3775) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Te itt is megfordulsz? ;]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3777) Sys85 válasza A 2. Vesztes (#3775) üzenetére


Sys85
veterán

Én töltöttem már Samsung S8 töltővel,Lidl-ös 2A-es töltővel,2A-es Huawei töltővel,Blitzwolf töltővel és a kocsiban a Philips töltővel is +Xiaomi Mi Bank 2-vel,mindegyik tökéletesen együttműködik a telóval,szóval biztos a Te készülékeddel lesz valami gond.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3778) ollie válasza Promi (#3747) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Flash után rögtön be kell lépni a recoverybe, mert ha bebootol az android, felül fogja írni a TWRP-t.

***

(#3779) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

A BL nyitáshoz valahol meglehet nézni, hogy hány nap van még a 30 napból? Egy másik készüléket nyitottam valamikor nemrég. Most megjött az új telefon és nem tudom nyitni emiatt. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3780) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Ma jött meg Kínából a telómhoz rendelt Nillkin Sparkle tok. Ennek a toknak a használatához be kell állítani valamit a telefonon? Ha kinyitom a fedlapját, nem veszi fel a telefont. Lehet, hogy nem is okos tok? Elnézést, ha esetleg primitív dolgokat kérdeztem.

(#3781) helixP válasza Tappancs2001 (#3780) üzenetére


helixP
nagyúr

4-hez, vagy 4x-hez rendelted? Esetleg lehet máshol a mágnes.

(#3782) A 2. Vesztes válasza Sys85 (#3777) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Köszi!

Ez biztos egy extraválogatós darab! Csak a saját főztjét eszi meg.... :U

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3783) Dadpool válasza kelly416 (#3773) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Akkor engem félrevezet a rendszer mert a kép szerint tök ugyan akkor van ébren mint amikor megy a képernyő. De 80 % után semmit nem jelez az ébrenlét
De tényleg ennyire nem értek hozzá :)

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#3784) Promi válasza ollie (#3778) üzenetére


Promi
aktív tag

Na ezt nem tudtam. Köszönöm a választ, majd holnap délelőtt újra próbálom.

(#3785) Tappancs2001 válasza helixP (#3781) üzenetére


Tappancs2001
senior tag

Szia! 4x-hez rendeltem.

(#3786) bazsimano válasza Tappancs2001 (#3780) üzenetére


bazsimano
őstag

lattam a menube valami okostok almenut, nezd meg hogy az lenne-e az...
kepernyozar es ujjlenyomat--->halado beallitasok--->okos tok mod...

en csak 2 napja kaptam meg a telot...uh nem szakikent irok...csak mert lattam valamit...hatha az...

(#3787) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Készül lassan az összefoglaló, pár napot kérünk, Kelly kollegával rajta vagyunk az ügyön. :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3788) Pajoz válasza Dadpool (#3783) üzenetére


Pajoz
őstag

Mindig rácsodálkoztam, hogy neked milyen akku időid vannak. Valami nagy gáz van az én telómban. Talán a fejlesztői ROM!? 1 nap 9 óra a hátra lévő idő???

(#3789) holozis_HUN válasza Pajoz (#3788) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ha most éppen nagyon használod, akkor keveset fog mutatni. De ha állva hagyod mondjuk fél órát, akkor szerintem felmegy 3-4 mapra.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3790) Pajoz válasza holozis_HUN (#3789) üzenetére


Pajoz
őstag

Most akarok BL-t nyitni, TWRP, root. Telepítgetem a gépre ami kell meg olvasgatom a leírásokat. Szóval kb egy órája hozzá sem nyúltam. Csak az előbb a képernyőkép meg a hsz idejére.

[ Szerkesztve ]

(#3791) holozis_HUN válasza Pajoz (#3790) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hmm érdekes. Nem tudom, hogy mi lehet.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3792) Promi válasza Promi (#3784) üzenetére


Promi
aktív tag

Csak nem bírtam magammal, és sikerült. Meg van a root és az SD kártyámhoz a teljes hozzáférés.

(#3793) rejtő


rejtő
tag

Tud valaki ajánlani megbízható helyet ahonnan tudnék rendelni töltőt a telóhoz? Mindenképp Blitzwolf-ot akartam, de már a második shop utasít vissza hogy nem tudja teljesíteni a rendelést.

(#3794) Sys85 válasza rejtő (#3793) üzenetére


Sys85
veterán

Tessék ez van raktáron. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3795) Upo válasza rejtő (#3793) üzenetére


Upo
addikt

Aukey-t orico-t ugreen-t is rendelhetsz nyugodtan, jók. Ebay kütyüs topikban mostanában írták páran, hogy leolvadt a blitzwolf hálózati töltőjük és többet nem vesznek blitzwolfot. Nekem autósban wan BW de nincs vele gond.

Múltkor (bő 1 hete) ezt akciózták 11$-ért: [link]
Ebben minden nedves vágyálom egyesül, QC, 5V2.4A, és még type C is van rajta, és nyaraláskor egy konnektorból ellátja a családot.
Type C nélküli olcsóbb [link], ha elég 1 portos akkor meg [link]

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#3796) Pajoz


Pajoz
őstag

Vajon miért írja ki az unlocker, hogy nem támogatott a készülékem?

(#3797) ollie válasza Pajoz (#3796) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Be vagy jelentkezve a telefonon a Mi fiókba? Engedélyezve van az unlock a telefonon is?

***

(#3798) Upo válasza Pajoz (#3796) üzenetére


Upo
addikt

Nemrég írták, hogy a régi verzió amivel ki lehetett kerülni a várakozást, az már nem működik, nem lehet hogy ez valami régebbi? Unlock engedélyt megkérted, megkaptad? Telefon hozzá lett kötve a fiókhoz az oem unlock menüben? Fastbootban van elindítva?

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#3799) Ambrosio


Ambrosio
csendes tag

Sziasztok! Én is sikeresen beújítottam egy ilyen "kicsikét". Patent kis jószág.

Épp lakom be a készüléket, és találtam olyan funkciót, hogy alkalmazások zárolása. Nem lehet olyat csinálni, hogy ne vonalhúzogatós jelszó legyen, hanem újra kérjen az indításhoz ujjlenyomatos azonosítást?

(#3800) Pajoz válasza ollie (#3797) üzenetére


Pajoz
őstag

... és Upo

A Mi fiókba be vagyok jelentkezve. Az OEM feloldás engedélyezve volt/van.A fejlesztői menüben a Mi Unlock állapot-ban Fiók és Eszköz hozzáadva.
Hónap elején jött meg a teló. Az unlock engedélyt akkor kértem meg. Már rég megjött a felodó sms és az ellenőrző oldalakon is az van, hogy minden rendben. Ezen leírás alapján Nekem is a Download MiUnlock oldal jön be. Az i.mi.com oldalon is csatlakoztatva van a készülék az accountomhoz.
Olvastam, hogy a régi hun miflash unlock nem megy már. A legújabbal próbálkoztam. Majd visszafelé még vagy négy régebbivel.

Az nem lehet gond, hogy developer ROM van fent?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.