Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) Sys85 válasza bazsimano (#3599) üzenetére


Sys85
veterán

Szerintem nem lesz gond ha fólia nélkül kell használnod egy ideig.3 hetes a telóm,használom is,nem is óvom túlságosan,poros környezetben is rendszeresen használom,mégsincs rajta karc,sőt lekopogom még mikrokarc se,szóval nem hiszem hogy baja lesz míg a fóliád megjön. :)
Az ipaky tokokkal egy bajom van,hogy a műanyag keret szerintem nagyon gagyi.Szvsz fogásra olyan semmit érő műanyag,a festése is a 2 filléres.Összességében jó tok,nincsenek sorják,illesztési pontatlanságok,a kivágások is pontosak,de én mégsem szeretem.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3602) bazsimano válasza kelly416 (#3600) üzenetére


bazsimano
őstag

koszonom!
es mi ajanlott ra?

(#3603) B2man2


B2man2
aktív tag

Fólia / üveg témához:

http://m.buy.mi.com/in/item/3164700005#specs

https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Note-4x-3mk-FlexibleGlass/37258

Ezeket próbálta már valaki?

(#3604) hattrickuser válasza Buckey (#3591) üzenetére


hattrickuser
tag

Az ébresztés idejének kijelzése nálam is hiba, de ezt már jelezték: [link]

Én is próbálkoztam sima MIUI témával, KWGT-vel, KLWP-vel, de nem lett jó...

Vernee Apollo Lite-hoz vettem meg a NOVA launchert (csupasz androiddal értékesítik), vannak előnyei a MIUI-val szemben, de hátrányai is. A Huawei EMUI felületére hasonlít igazán, igaz abban ha a főképernyőn 2 ujjadat egymás felé húzod, akkor előjön egy menü, ahol el tudod rejteni az alkalmazásokat.

bazsimano
Az ipaky tok átmeneti megoldásnak nekem megfelel. Igaz nem tapad a kézbe, talán kicsit csúszós, de tökéletesen illeszkedik, a kivágások jó helyen vannak, és valamennyire védi a telefont (amíg ideér az új tok).
Nekem sem a színe, sem a mintája nem tetszik, bár ez ízlés kérdése, a feladatát viszont ellátja.

(#3605) Oldman2 válasza hattrickuser (#3604) üzenetére


Oldman2
veterán

Érdekelne, hogy szerinted mik a hátrányai a Nova Launchernek!

(#3606) bazsimano válasza hattrickuser (#3604) üzenetére


bazsimano
őstag

koszi szepen! meg lehet tudni, hogy milyen tokot valasztottal? es folia/uvegben te mit valasztottal?
udv
b.

(#3607) Mano66 válasza Mano66 (#3596) üzenetére


Mano66
senior tag

Megoldódott.Elnéztem és nem telepítettem Xiaomi SafetyNet Fix modul Magisk-hoz. :W

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#3608) hattrickuser válasza bazsimano (#3606) üzenetére


hattrickuser
tag

eBay-ről: [link] fekete, standstone-t.
Gearbest-ről: [link] és [link]

Oldman2
Legfőképpen az ára a negatívum, ha jól emlékszem 2.000 Ft körüli összegért lehet megvásárolni.
Sajnos az ébresztőóra idejének hibás megjelenítése az általa kirakott widgeteken is jelen van.
Volt eset, hogy a TeslaUnread is "cserben hagyott".
De összességében szépen testre lehet vele szabni a megjelenítést.

[ Szerkesztve ]

(#3609) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

OctOS.: Egy bugot találtam: ha be van kapcsolva a mobilnet és hívok valakit, akkor egy idő után szakadozik/nem hallanak. Reportoltam. VoLTE kikapcsolva, azzal együtt lehet jó lenne.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3610) ollie válasza bazsimano (#3599) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem olyan fólia van rajta, ami a napi használtra lett tervezve.

***

(#3611) holozis_HUN válasza hattrickuser (#3608) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Néha leviszik 40 forintra, én ennyiért vettem.

Letöltöd az Apps Sale appot, és ott majd írni fogja.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3612) BullZeye válasza Mano66 (#3607) üzenetére


BullZeye
veterán

Leírnád hogy? Mert sima TWRP-ből telepítés után nekem mindig failed. Fix telepítése sem segít.

Melyik fixet raktad fel pontosan?

(#3613) tachikoma válasza ollie (#3610) üzenetére


tachikoma
aktív tag

Én lassan 2 hónapja használom a gyári fóliával... :)
Teljesen meg vagyok elégedve vele.

(#3614) hattrickuser válasza holozis_HUN (#3611) üzenetére


hattrickuser
tag

Köszi, az appot ismerem és használom. Mikor kellett nem volt akciós, ha jól olvastam karácsony tájékon akciózták, talán idén is fogják, bár nekem már nem kell megint megvennem.

(#3615) Upo válasza trebrona (#3589) üzenetére


Upo
addikt

Kivéve ha nincs fastboot. A fatbootot edl-ből helyre lehet rakni, úgyhogy feleslegesnek azért nem mondanám. Szoftver nélküli chipet is lehet írni edl módban, amikor nincs fastboot. Pl. ha a bedöglött chipet újra cseréled, vagy ha valakinek nem erőssége az olvasás, akkor el lehet úgy cs€szni hogy csak edl-ből lehet helyrehozni.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#3616) droti25


droti25
őstag

Sziasztok

Nem tudjátok véletlenül hogy a dual sim melyik fajtáját tudja a telefon? Dual aktív vagy a dual standby?

(#3617) trebrona válasza Upo (#3615) üzenetére


trebrona
nagyúr

Természetesen nem extrém esetekre értettem.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3618) ollie válasza droti25 (#3616) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dual standby

***

(#3619) Mano66 válasza BullZeye (#3612) üzenetére


Mano66
senior tag

Simán TWRP-ből telepítettem a Magisk v12-őt.Wipe,Cache törlés.Majd TWRP-ből universal-safetynet-fix-v1.10.1.zip telepítés.Wipe,Cache törlés.Újra indít.Ha fel volt telepítve a MagiskManager akkor törlés és újra telepítés.Én maradtam a MagiskManager 4.3.3-nál mert jobban tetszik a felülete mint a v5-é.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#3620) BullZeye válasza Mano66 (#3619) üzenetére


BullZeye
veterán

Akkor EU rom lesz a ludas, mert nálam safetynet fail továbbra is, és otp smartbank nem indul el.

(#3621) Mano66 válasza BullZeye (#3620) üzenetére


Mano66
senior tag

Nálam a Global 8.2.10 van fenn.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#3622) Sys85


Sys85
veterán

Van erre a telóra "stereo mod"?
Xda-n nem találtam infót,hátha valaki itt többet tud erről.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3623) martillo


martillo
tag

Sziasztok,
Latom mar tobben feltettek a 8.2.10-et.
Van ismert komoly problema vele, ami miatt ne tegyem fel? Egy-ket ideiglenes problemat lattam (mobilnet, wifi kapcsolat, stb) de barmi komoly es tartos hiba?

Koszi!

(#3624) zzz03 válasza martillo (#3623) üzenetére


zzz03
őstag

En nem tapasztaltam eddig semmi hibat. Nalam minden ok. ;)

(#3625) droti25 válasza martillo (#3623) üzenetére


droti25
őstag

Nálam is minden rendben vele.

(#3626) egykettő válasza martillo (#3623) üzenetére


egykettő
aktív tag

nálam is ok minden.

(#3627) Pajoz


Pajoz
őstag

Tegnap sikerült lemeríteni a telót. Este mire haza értem munkából már csak tíz százalék volt.[

Elég ratyi akku idő szerintem. Global dev 7.6.22.

[ Szerkesztve ]

(#3628) G48


G48
senior tag

Az IMAK Sandstone tok megfogta az ütést, aszfaltra, 1 m magasságból. Átlyukad, de a telefon szemmel láthatóan nem sérült.

(#3629) Maist válasza Pajoz (#3627) üzenetére


Maist
senior tag

A 2 sim, és a H+ háló azért merítgeti a telefont. 4G-n takarékosabb lenne, ha elérhető nálad, akkor legyen azon inkább. A magas fényerő is nagyobbat harap az akkuba. Esetleg nézd meg az ébrenlétet, nem ragadt-e be valami program. Én így állok, reggel 6-tól megy a telefon, egy óra sima hívás, és voip vegyesen, folyamatos mobilnet/bt, fényerő csúszka középen:

Nálam xiaomi.eu rom, 7.6.8. Nekem ez eléggé jó most, de nem megy annyit, mint párom 8.2.2.0 global stabilja.

Melyik ez a téma?

[ Szerkesztve ]

(#3630) Oldman2 válasza Pajoz (#3627) üzenetére


Oldman2
veterán

OctOS 2017.06.17-i build

3. napja megy a készülék, most 26%-on áll, miközben 7 óra 16 perc a kijelzőidő
Az jelzi, hogy még 1 nap 6 óra van hátra.

(#3631) porse


porse
senior tag

4G+ nak mennie kéne a telefonnal? Csak kíváncsiságból.

... szerintem.

(#3632) ivógéptanács


ivógéptanács
tag

Gyerekek, ez a bolt megbízható 'smartshop' személyes bolti átvétel lenne, és ezek a telók orig csomiban vannak ? Nagyon köszi a válaszokat.

(#3633) ollie válasza porse (#3631) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én nem láttam rajta 4G+-t ugyanott, ahol azt láttam S7 edge és A7-nél.

***

(#3634) netseft válasza zol84 (#3598) üzenetére


netseft
aktív tag

"Nem lesz pixelhibás a teló tuti."
Ezt így vakon nem lehet kijelenteni. Egy szakmai fórumon ne írjunk már ekkora blődséget. Egyáltalán nem ritka a kijelzőhiba, de lehet találni problémamentest. Saját tapasztalatom és az itteni hozzászólások is ezt mutatják.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#3635) Promi


Promi
aktív tag

Hali!
Szeretném nyitni a bootloadert, de meg kell várnom a 72 órát (még 30 óra van hátra). Csak segítség képpen írom, hogy próbáltam az összefoglalóban lévő "Régi, magyarra fordított Mi Unlock (ezzel nem kell 72 órát várni a nyitáshoz)" verzióval, de ez már nem működik. Kiírja, hogy töltsem le az újabb verziót (gondoltam szólok).

(#3636) tsabeekaa


tsabeekaa
aktív tag

Sziasztok! A magisk-et hogy kell felvarázsolni rootoláshoz? Honnan, és mit kell letölteni hozzá? Van valami beállítás, amit jó tudni?

(#3637) Pajoz válasza Maist (#3629) üzenetére


Pajoz
őstag

A két sim-ből az első céges. Ezt még nem tudtam kicseréltetni. A másik saját. Az már 4G-s, de azon nincs net. Fényező szabályzónak tegnap raktam fel a Lux appot, meg a gyári auto úgy lesötétít, hogy semmit se látok. Most 1 nap 11 óránál jár 48%-on 2 óra 11 perc SOT-tal.
Erre a beragadókra nézek valami appot. Mondjuk a Wakelock detectort.

Oldman2
Az is jó akku idő.

(#3638) holozis_HUN válasza Oldman2 (#3630) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Az igen nekem nem akar kijönni ez az érték :Y

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3639) yaksi


yaksi
aktív tag

Sziasztok! Redmi 4X, B20 külföldi tartózkodás (Horvátország): mobilnet van, telefonálni nem lehet. Van egy másik teló, egy Redmi 3 Prime, az gond nélkül megy. Azon a HR VIP hálózat van kiválasztva, ezen az a hálózat a listában tiltott. A szolgáltató szerint náluk minden oké... Szerintem a telefonnal nincs gond. Volt valakinek hasonló tapasztalata?

yaksi

(#3640) ollie válasza yaksi (#3639) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nem a Redmi 4X telefon topikja de amúgy Note 4-gyel nem volt problémám pár hete Horvátországban.

***

(#3641) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Aki fejlesztőin van, az kapott frissítést? 7.6.22?
Továbbá a messenger nem szokott rosszalkodni? Chat fejek nem látszanak, csak fehér körök jelennek meg, csak az újratelepítés segít, 7.6.15.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3642) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Azt hogy lehet megoldani hogy a galéria ne napokra meg albumokra bontva, hanem ömlesztve mutassa a képeket/fotókat?

(#3643) kelly416 válasza Ganzer (#3642) üzenetére


kelly416
veterán

Tedd fel a quickpic-et, egyébként is jobb, mint a gyári. Szerintem.

Szerk.: Mondatot nagy betűvel illik kezdeni, javítottam "t" -> "T". :B

[ Szerkesztve ]

(#3644) bazsimano


bazsimano
őstag

Sziasztok!

Elvileg ma hozza a futár a telót! Kérdésem az volna, hogy mivel érdemes kezdeni?

Úgy értem kell-e telepíteni valami ajánlott appot, vagy kell-e takarítani rajta valamit?

Előre is köszönöm a tippeket!

u.i.: amúgy érdemes a kicsomagolásnál videót készíteni? (garancia és egyéb ügyintézés miatt?, eustocktol rendeltem)

(#3645) Ganzer válasza kelly416 (#3643) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Köszi, én google fotókat használok, asszony viszont ragaszkodna a gyárihoz. De ha nem megoldható, majd keres más alkalmazást :)

(#3646) otto14 válasza F.B.I. (#3641) üzenetére


otto14
senior tag

Én még 7.5.25 ön vagyok, nálam a messenger lite fagy ki ha képet küldök chaten és utána elkezdek nagyon görgetni...

asd

(#3647) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Most rendeltem egy ilyen telefont és az lenne a kérdésem hogy tudom felrakni a stable és developer romot akár elöször az egyiket aztán a másikat hogy kiprobáljam . Mi kel hozzá ?

(#3648) Theory66 válasza Silεncε (#3569) üzenetére


Theory66
aktív tag

Nálam működik most is és eddig is ment.

(#3649) Graphics válasza yaksi (#3639) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

4A topicban van hasonló problémája egy tulajnak, ők is horvátban voltak

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#3650) ht42


ht42
senior tag

Jól látom, hogy [EZ] nem jó a mi telónkhoz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.