Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) frewwy válasza boken (#4595) üzenetére


frewwy
tag

Köszönöm szépen! Csak a MIUI-val méregetem épp, nem tudom megérné rátenni-e. RR-en melegedési problémák vannak? Gyári romon töltés közben sem melegszik észrevehetően játékok alatt a telefon, RR-en mi a helyzet?

(#4602) Sys85 válasza nemkufar (#4599) üzenetére


Sys85
veterán

Ezt a "kamu email" dolgot nem értem.
Miért akarnál kamu 1x használatos email címmel bohóckodni?
Használd a rendes gmail-es email címed,azt állítsd be a telódon is és onnantól minden régi számod (amiket a ms fiókodból átvarázsolsz) és a jövőben elmentett számaid is meglesznek,akárhány telód lesz a jövőben azokhoz mindig hozzáférsz.
Vagy lehet hogy félreérted?
Attól hogy a névjegyekhez nem tartoznak email címek,csak nevek és számok,még a Google kontakothoz felmásolhatod,onnan leszinkronizálja a névjegyeket a teló a telefonkönyvbe,ami meg a simen van azt fel is tudod szinkronizálni a google kontaktokhoz.
Vagy csak nekem káosz kicsit a gondolatmeneted?Esetleg én értek félre valamit? :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4603) G48 válasza danih (#4572) üzenetére


G48
senior tag

Az jó.
Nekem meg 40h üzemidő, 3h SOT és lemerült. Ezt ha valaki nekem elmagyrázná hogy miért van így megköszönném, mert ez túl nő a tudásomon. Ugyan úgy gyári Stabil MIUI.

(#4604) G48 válasza frewwy (#4593) üzenetére


G48
senior tag

Nekem 62k, mindegy melyik ROM.

(#4605) han_lev


han_lev
senior tag

Sziasztok!
Bocsánat, hogy ide is leírom, de elég sűrgős lenne. Ha tudnátok segíteni megköszönném :))

Egy kis segítség kellene.
Ha eladom a telómat, és hogy a gazdájának ne legyen problémája vele, ki kell vegyem a MI fiókomból az eszközök közül.
Azt hogyan tudom, elfelejtettem, már csináltam ilyet,..
Link, a MIUI weboldalhoz ahol be tudok lépni a MI fiókomba.
?? :R :R :R

MI9 6/64

(#4606) trebrona válasza han_lev (#4605) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4607) Oczu válasza nemkufar (#4599) üzenetére


Oczu
senior tag

Ahogy Gixxer is írta, kelleni fog ezután is a Gmail cím, pl a Google szolgáltatásokhoz, másképp nem is fogod tudni használni az Androidot.

felmész a Gmail oldaladra böngészőből, a bal felső sarok-> Gmail gomb->címtár ->Névjegyek importálása.

E-mail cím nem is kell, azt importál, ami van :C

(#4609) nemkufar válasza Oczu (#4607) üzenetére


nemkufar
tag

Köszönöm mindenkinek aki segített és válaszolt!
Megpróbálom úgy akkor.
Mert pl. a bluetooth összejött, látja az ősi buta Nokiát az új teló, összekapcsoltam őket.
Ám névjegyet nem ad át, hiába engedélyeztem.
Akkor marad a Google alapú kontakt depózás... :-/
(Még új nekem az android.)

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

(#4610) Graphics válasza ollie (#4530) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pontosabban, az általuk forgalmazott készülékeket, és azokat amiknek a garija hozzájuk szól

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#4611) trebrona válasza Graphics (#4610) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen, IMEI ellenőrzés után javítanak.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4612) Töftting


Töftting
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy kis problémám a telefon nem fogadja az sms-eket. Találkozott már valaki ilyen hibával Milyen beállítások kellenének rá. Telenor szolgáltató, 4/64-es b20-as. miui 8.2 stabil 8.2.10.0 rom. Előre is köszönöm a válaszokat. :R

(#4613) Oldman2 válasza nemkufar (#4599) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem szükséges email cím ahhoz, hogy bekerüljenek a Címjegyzékbe.

Az új készülékeden állítottál-e már be Google fiókot? A Beállítások/Fiókok alatt?

Ha igen, az alatt a Névjegyek szinkronizálása be van-e kapcsolva?

Ha igen, a teló vélhetően már leszinkronizálta ezeket a készülék Címjegyzékébe.
A Címjegyzék beállításaiban állítsd be, hogy csak a megadott Google fiók alatt beállítottakat mutassa.

Folyt. köv.

(#4614) trebrona válasza Oldman2 (#4613) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nade google fiók=gmail cím...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4615) Oczu válasza Oldman2 (#4613) üzenetére


Oczu
senior tag

Én már leírtam ezeket :C

#4609) nemkufar: most akkor csak működik a WP? Ha igen, akkor adatátvitel nevű alkalmazással tedd át.

[ Szerkesztve ]

(#4616) Gila2626 válasza nemkufar (#4597) üzenetére


Gila2626
csendes tag

Honnét vetted?

(#4617) Oldman2 válasza trebrona (#4614) üzenetére


Oldman2
veterán

Sokaknak elsőre ez sem egyértelmű...

(#4618) Oczu válasza nemkufar (#4609) üzenetére


Oczu
senior tag

Pár perc

(#4612) Töftting :ez mit jelent valójában? Fejtsd ki, ez így nem mond semmit. Küldenek és nem kapod meg?

SMS központ beállítva?
Tiltólistán nem szerepel a szám?

[ Szerkesztve ]

(#4619) nemkufar válasza Gila2626 (#4616) üzenetére


nemkufar
tag

...smartshop...
Amint kosárba tettem - holnap lesz 2 hete! - azonnal levették onnan, majd másnaptól új, magasabb ára volt, ami akár naponta is változott(!)...
Írtam nekik 'fenyegetőzőbb hangnemben is', hogy amennyiért megrendeltem és az első (automatikus) visszaigazolás alapján 47790 Ft az ára, annyiért kérem, vagy "netes botrányt generálok különben"... ;-)
Ugyan írtak olyan választ is, hogy jogukban áll (és valóban) a szabályok szerint a beszállítójuk árváltoztatásait követve emelni és többet kérni, ám nem léptek meg olyat velem. Mert megkaptam pénteken végre és annyiért! :D
Amikor "kosárba tettem", az még a 10 magos ázsiai változat volt - kiírva legalább is - de "globál változat" jelöléssel. (Kiderült talán, hogy kifogytak a rendelésem pillanatában mégis, mert "készleten" jelzés mellől "vettem le" én még és nekik pedig mégis rendelniük kellett már...)
Amit hoztak utána - ugyan azzal a termékszámmal(!) - már a 8 magos, snapi procisat és garantált "vidéki LTE" változatút kaptam és írtak ki oda, megváltoztatva. ;-) De a termékszám ugyan az! :)

Szerintem, jobban is jártam ezzel, mint a gyors kínai változattal (az hogyan volt "globál"?) ami melegszik - állítólag.
Elnézést, ha "offoltam"! Ja és ha 'plusz-mínusz pontozva' céget jellemeztem netán.
Csupán személyes tapasztalatok, az igazat közöltem.

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

(#4620) nemkufar válasza Oczu (#4615) üzenetére


nemkufar
tag

Írtam az elején, a Nokia Lumia tök halott, két hete kb.
Egy 11 éves buta Nokiám is van, 2 hétig csak azzal kommunikálhattam, meg az asztali pc. van itthon.
Köszönöm, aki segít(ett)! A gmail és Google utat próbálom meg akkor...

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

(#4621) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Azért látszik, hogy mobilnettel + max fényerővel, kicsi navigációval és bluetooth kapcsolattal BT hangszóróhoz megeszi az aksit... 685 és 2 óra 20 perc SoT. EZ még mindig jó, más telefonnak ennyi kb 50% körül jön ki. Na de azért furcsa, hogy wifivel 85%-ra jön ki hasonló sot :( Valahogy erősebb használattal is csökkenteni kéne az aksihasználatot. Utánanézek :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4622) Töftting válasza Oczu (#4618) üzenetére


Töftting
csendes tag

Igen, azt jelenti hogy a számomra küldött sms-et nem jeleníti meg. Kimenőt elküldi, de a bejövőt nem jeleníti meg. Pl: nem tudok belépni a net bank-ba mert az ellenörző sms nem jön meg, vagyis a bank és a telenor küldi csak a telefonon nem jelenik meg .SMS központ beállítva és tiltólistán sem szerepel!

[ Szerkesztve ]

(#4623) royalka válasza holozis_HUN (#4621) üzenetére


royalka
őstag

Neked és a többinek szól: Kicsit már sokat várok az akkutol nem? Meg, lehet csak engem zavar hogy a hsz-ok nagy része csak akku így akku úgy.. Mi lesz ha már 1 éves lesz? Vagy ahogy frissülnek az appok egyre jobban merül. "Meg ezek a rekordok".. Nem igazán érzem, hogy ezek annyira témába vágnának. 1000+1xer láttuk, hogy mennyit bir. 6-8 órát átlagban tud bőven eleg sztem a jelenlegi felhozatalhoz képest.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#4624) han_lev válasza trebrona (#4606) üzenetére


han_lev
senior tag

Köszi!
Megoldottuk!
:R :R

MI9 6/64

(#4625) Daffni2 válasza royalka (#4623) üzenetére


Daffni2
addikt

+1 :C
Bán nekem még nincs ilyen telefonom,mert várni kell a 4/64GB változatra,de olvasgatom szorgalmasan a topikot.
Igen furcsa számomra is ez az akku mizéria.
Mintha arra használnák a készüléket,hogy különböző időket méricskéljenek. ;]
Tulajdonképpen nem mindegy?
Egy ekkora FHD kijelző és az erős hardver nyilván használja az akkut,legfeljebb minden este töltőre teszem :DDD

Arról olvasnék szívesen,hogyan használható a készülék,mindenféle buhera nélkül,ahogyan megkapom.

"Aki ad,az nyer"

(#4626) ollie válasza Daffni2 (#4625) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A nemzetközi verziókat mindenféle buhera nélkül lehet használni.

***

(#4627) Luck Dragon válasza Daffni2 (#4625) üzenetére

Egyetértek, erre én is kíváncsi lennék. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4628) nemkufar válasza nemkufar (#4609) üzenetére


nemkufar
tag

Nem "CSV fájlban" van a sok névjegy (régi, hagyományos telefonszám többnyire) és egyenként kellene importálgatni, nyomkodni...
Hogyan tudnám mindet egy fájlban megetetni a Gmail importálójával? :-/ (Egy normál mappában megvannak.)

Több nap van mint kolbász, ám kevesebb mint felhő. (saját idézet) ;-P

(#4629) csemeteim


csemeteim
tag

Sziasztok
UPC boxot tudok vele irányítani?
Köszi

(#4630) holozis_HUN válasza royalka (#4623) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Bőven jobb, de ha lehet inkább jobbá teszem ;] ;]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4631) BalogPepe


BalogPepe
csendes tag

Valaki találkozott már olyan problémával, hogy bizonyos elemek villognak a képernyőn? A villogás elég nagy frekis ahhoz, hogy ne tudjam felvenni egy másik telefonnal szóval megmutatni nem tudom. Ez vajon hardver vagy szoftver gond lehet?

(#4632) yaksi


yaksi
aktív tag

A szolgáltató cserélte a SIM kártyámat. Azóta folyamatosan a SIM kártya nincs aktiválva-üzenetet kapom. Amikor rábökök, jelzi, hogy aktiválhatom egy sms küldésének engedélyezésével. Megteszem, mégsem aktiválódik...

yaksi

(#4633) crok válasza csemeteim (#4629) üzenetére


crok
Topikgazda

Kipróbáltam pár appal.. a Mi Remote-al nem megy (nincs is benne) de ami nekem van azzal kicsit fura amúgy is a működése.. ki-bekapcsolással nincs gond, a csatorna fel-le minden másodikra megy.. de akkor kettőt is vált.. egy nyomásra valamiért nem reagál. Bár nekem még ilyen Pace DCR 7111/06 van asszem, AnyMote-ot meg is vettem és tételesen szerelep pl.. és mégse.. de pl. LG TV, Samsung TV, LG légkondi kanyar nélkül, elsőre, tökéletesen..

(#4634) harry3 válasza Daffni2 (#4625) üzenetére


harry3
őstag

A héten vettem. Gyári szoftverrel használom, eddig nem volt problémám.

(#4635) drewcsalad válasza droti25 (#3134) üzenetére


drewcsalad
tag

Szia!
Esetleg a System app remover is segíthet playről (Nem kell root)! Global Stabil rom van fent nekem.
Engem a térkép őrjít meg és most ezzel letiltottam végre, meg a többi google appot!
Üdv

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#4636) drewcsalad válasza juve600 (#4386) üzenetére


drewcsalad
tag

Szia!
Itt vettem:
https://www.aliexpress.com/item/For-xiaomi-Redmi-Note-4-Phone-Case-Soft-Full-Cover-case-Ultra-thin-brushed-metal-housing/32762586444.html

Üdv
A

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#4637) Strike111


Strike111
csendes tag

Sziasztok!

Szerintetek megbízható az EU STOCK? Érdemes innen rendelnem a készüléket?

Várom mielőbbi válaszotokat.

Üdv:
Strike111

(#4638) Peaceliker válasza Strike111 (#4637) üzenetére


Peaceliker
őstag

Megbízható, érdemes onnan ;-)

"Oh my Goa'uld!"

(#4639) ollie válasza Strike111 (#4637) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen.

***

(#4640) Janusz001


Janusz001
őstag

Stock ról én is megrendeltem egyet, kedvezményekkel 41.400ft volt a 3/32 ,4/64 -es nincs raktáron +10000k -t nekem nem ér meg. Ki se használnám.
Szerintem így is megváltás lesz lg g2 mini után.
Mókolni nem akarom, gondolom a frissítéseket így is meg fogja kapni. 7 -es android várható rá?

(#4641) RVR400 válasza Janusz001 (#4640) üzenetére


RVR400
veterán

41.400? :Y Adómentesen vásároltad?

[ Szerkesztve ]

(#4642) bbubby00


bbubby00
őstag

Sztem butaság volt a telefon jobb oldalára rakni a hangszórót és balra a mikrofont, mert ezért lehet gyengébben hallani. Unom már, hogy néha lehet hallani néha nem. Ma odabsztam az asztalhoz 3x már mérgemben ezt a fost, meg is repedt az alján a műanyag :U
Mind1 jön majd a Samsung Note8 aztán le is cserélem, a gyerek meg megkapja ezt youtubeozni.
Idegesít, h nemlehet arra használni a telefonom, amire valójában való.

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#4643) Janusz001 válasza RVR400 (#4641) üzenetére


Janusz001
őstag

Aha, meg van még valami viszonteladói +kedvezmény is.

(#4644) Peti755


Peti755
csendes tag

Sziasztok!

Kiszemeltem eme remek telefont. Céges telefonnak lenne, érdemes-e megvennem így, mert hosszú távra lenne és nem lenne jó ha 1 éves garancia után mehetne a kukába.

Innen rendelném meg:

Segítségeteket is előre köszönöm :R

(#4645) ollie válasza Peti755 (#4644) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#4646) jmuranyi válasza Peti755 (#4644) üzenetére


jmuranyi
tag

Szia! Én megvenném, magamnak is megvettem :)

Kicsit részletesebben:
1. Kb két hónapja lehet itthon kapni ezt a készüléket,
és alig van panasz a fórumon.
2. A Xiaomikat általában szeretik. Néhányan 2-3-4 éves készülékeiket
cserélik erre, ugyanettől a gyártótól.
3. Ki tudja, 2020-ban mire lesz elég a 625-ös snapi teljesítménye...
lehet, hogy mindenre. 2G-n telefonálni tutira jó lesz.
4. Merjünk bátrak lenni :))

[ Szerkesztve ]

(#4647) Upo válasza richg (#4562) üzenetére


Upo
addikt

Most akkor romot akarsz cserélni vagy factory resetet csinálni? Factory resetet a beállítások menü alatt lehet, rendszer továbbiak - biztonsági mentés és visszaállítás - gyári adatok visszaállítása.
Rom cserénél nem árt előbb egy unlockot végigcsinálni, ha valami nem úgy sül el akkor úgy sokkal könnyebb helyreállítani. Amúgy mit jelent nálad az, hogy nem indul el? Rom flash után félre kell tenni, egy negyed-fél óra múlva ránézni, és ha még mindig nem indult, na akkor nem indul el.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4648) helixP válasza bbubby00 (#4642) üzenetére


helixP
nagyúr

Ügyes probléma megoldás :DDD

Szerintem nem amiatt van egyeseknek gondjuk a hangminőséggel, hogy a másik oldalon van a mikrofon.

(#4649) bbubby00 válasza helixP (#4648) üzenetére


bbubby00
őstag

Valahogy móresre kell tanítani a kici kínajit, néha csak az erőszak a megoldás.
Azóta mintha megjavult volna. De lehet csak a rémülettől nem cseszekszik velem :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#4650) RVR400 válasza helixP (#4648) üzenetére


RVR400
veterán

Még mindig jobb, mint ha kivágja az egész alját. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.