Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) dragon1993 válasza Dexata (#3200) üzenetére


dragon1993
őstag

Voltam a helyzetedbe, sajnos akkor nem értem rá így én kifizettem a drága postát visszafele.
(35km a bolt tőlem)
Sajnos ilyenkor 14 napos elállás van és de elég gyorsak utána újat rendelhetsz.
Nekem a második is pixelhibás volt ott felajánlották, hogy küldenek egy Mi Basic fülest és a futárnak adjam oda dobozban a telefont és visszautalják.

Megveszed a közeli boltban akkor megint szívás, mert kibontod és pixelhibás akkor nem viheted vissza, mert nem garanciális. Rendelés esetén meg Pestre kell visszaküldeni ha pesti vagy akkor nem gond nyilván. (legtöbb esetben)

[ Szerkesztve ]

(#3202) Peterhappy válasza Sys85 (#3194) üzenetére


Peterhappy
őstag

Szép!

Nem mondom, hogy hétvégén rongyosra használtam, sőt... de azért Wifi és/vagy 4G 0-24 be van kapcsolva nálam is és most vettem észre, hogy eddig a GPS is be volt.

42%-on állok úgy, hogy péntek kora délután húztam le a töltőről. Betojás!

(#3203) ferret77 válasza droti25 (#3197) üzenetére


ferret77
tag

Open Camera

(#3204) Sys85 válasza Peterhappy (#3202) üzenetére


Sys85
veterán

Eddig leginkább csak a kamera miatt voltak csúcs telóim,de ez annyira fürge teló és bitang az akkuja,hogy inkább szerzek mellé egy Gopro-t vagy egy Sony RX100 kaliberű fényképezőt a fotóknak/videóknak,mert a kamerát leszámítva maximálisan kielégíti az igényeimet.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3205) Peterhappy válasza Sys85 (#3204) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ebben lehet valami. "Cipőt a cipőboltból, fényképet a fényképezőgépből".

Nekem a kamera az egyetlen szívfájdalmam, annak örültem volna, ha jobb, de még így is jobb mint a bridge gépünk, ami lassan két éve pihen a szekrény mélyén...

Én az utóbbi hat-nyolc évben mindig "kukáztam" a telefonjaimat, használtan vettem és rendszeresen cserélgettem, most kimondottan úgy szerettem volna telefont vásárolni, hogy "rászánom a pénzt", de legalább két évig telefon legyen. És egyelőre nagyon az az érzésem, hogy jól választottam és én még nem is igazán aknázom ki a lehetőségeit, mezei global rommal, mindenféle mókolás nélkül használom.

(#3206) droti25 válasza ferret77 (#3203) üzenetére


droti25
őstag

Köszi

Eddig valóban ez a legjobb(open cam) . Nappaliban próbáltam de magasan ez a legjobb kép minőségben.
Videóra jó a gyári app is szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#3207) eisento


eisento
addikt

skacok, bratyom ma vett egy ilyen telot. van olyan lehetoseg hogy ne kelljen minden alkalmazasnal engedelyezni pl hogy mukodjon az ertesitesi led meg ilyenek? vagy mindenkepp be kell allitgatni kulon kulon viber messenger stb-nel?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#3208) tsabeekaa válasza eisento (#3207) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Be bizony. Miui sajátosság. :-)
Sőt ha értesítéseket szeretne kapni, nem csak azt kell beállítani...

[ Szerkesztve ]

(#3209) Flashget válasza tsabeekaa (#3208) üzenetére


Flashget
félisten

Ez regen nem igy volt, de amiota oket is azzal vadoltak meg, hogy jelentenek a xiaomik kinai szerverre, azota van ez. Nem emlekszem a redmi 1snel ilyenekre.

mas

sd kartyara elkezdte a hulyeseget, hogy formazzam meg..beolvasni nem tudja a fotokat rola. Kivettem vissza raktam de semmi hatasa. Atraktam redmi 1-be ott beolvasta..lementem pc-re a tartalmat utana formazhatja.16GB-bol van meg 2GB szabad hely tehat nincs tele irva.
Regebben a redminel is volt ilyen de akkor megjavult kivet utan. Jo lenne ha nem haldoklana....

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#3210) Flashget válasza droti25 (#3152) üzenetére


Flashget
félisten

keress ra az en hszimre, raktam be 3 kulonbozorol infokat, kepet. Van ami ebay van ami alirol rendeltem es meg uton van 2 fele.

Realme GT Master Edition

(#3211) Oldman2 válasza Dexata (#3200) üzenetére


Oldman2
veterán

Úgy tervezem, hogy elállok a vételi szándékomtól.

(1) Lehet-e ilyen esetben kérni, hogy küldjenek másikat? (Ami remélhetőleg pixelhiba mentes.)

Szerintem nem, mert ahogy azt írtad, jó eséllyel nem garanciális hiba.

(2) Melyik csomagküldőt érdemes választani? (GLS költségtervezője 5800FT-os díjat írt....)

Pedig annyi lesz, mert őket kell igénybe venned.

(3) Lehet érdemesebb lenne megvenni egy közeli boltban, ahol 10e forinttal drágább? (Így a gatyám is elmegy a szállítási költségre...)

Sajnos jól okoskodsz, az Eustock esetében szívás a visszaküldés, mivel nem belföldre kell küldeni.

(#3212) dragon1993 válasza Oldman2 (#3211) üzenetére


dragon1993
őstag

Bármivel visszaküldheti, én se GLS-el tettem.

(#3213) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Ez igen mindenféle hokuszpokusz nélkul. Az eddigi készülékeim közelébe nem értek ennek IMÁDOM :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#3214) Tutu7030 válasza Dadpool (#3213) üzenetére


Tutu7030
veterán

Durva :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3215) ollie válasza Oldman2 (#3211) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem őket kell igénybe venni, akár Magyar Postával is küldheti.

***

(#3216) Dexata válasza ollie (#3215) üzenetére


Dexata
újonc

Egy nagy respect az EUStock részére. Dragon1993 javaslatára levélben közöltem a problémám. Nagyon gyorsan válaszoltak is: csomagcserével cserélik a készüléket!
Ha minden rendben lesz, akkor biztosan ajánlott tőlük vásárolni! Kíváncsian várom a folytatást...
Ezúton is köszönöm Dragon!

[ Szerkesztve ]

(#3217) ak76 válasza Dadpool (#3213) üzenetére


ak76
senior tag

Egy nap, tizennégy óránál,valami 6 óra kijelzőidőnél 42 százalékon volt a készülék,mutogatom bent az ájfonos' kollégáknak,de azt mondják ilyen nincs,ez valami vicc,át akarom őket verni... :D

(#3218) Sweet Lou 6 válasza eisento (#3207) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

az értesítő ledes permissiont apponkent hol lehet bellitani?

sweetlou6.wordpress.com

(#3219) aAron_


aAron_
őstag

Elég nevetséges módon, a két hetes telefonom kicsúszott a zsebemből ülve, és fél méteres zuhanás után betört a kijelző.

Itthon hol lenne érdemes megcsináltatnom véleményetek szerint?

2 éves hazai garanciával rendeltem spemallról.

Mindenképp eredeti kijelzőt szeretnék, és lehető legszebb eredményt.

What is your ikigai?

(#3220) G48 válasza Dexata (#3216) üzenetére


G48
senior tag

Sztem minden rendben lesz velük, rendesek, nyugi.

(#3221) tsabeekaa válasza Sweet Lou 6 (#3218) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Beállítások, értesítések és állapotsor, alkalmazás értesítések.

(#3222) Graphics válasza porse (#3181) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meglett végül a hiba oka, kikapcsoltam a képernyőfedvényt még előtte pár nappal.

Másik dolog:

R4A topicban felmerült, hogy valakinek nagyon merült a "VoLTE bekapcsolva" állapotban.

Nekünk nem tűnik fel, mert ugye elég méretes a telep, de érdemes kikapcsolni ezt, és lehet még spórolhatunk az aksin

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#3223) ubul23 válasza Graphics (#3222) üzenetére


ubul23
senior tag

7.6.15 romon nekem jobban merül a telefon csak, 5 óra a képernyőidő elötte a 7.6.8-as developer romon 9 és fél volt.

(#3224) Graphics válasza ubul23 (#3223) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Developeren megvan annak a veszélye, hogy egy frissítés problémát fog okozni

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#3225) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Megkerdeznem hogy a Global 8.2.5.0 jól muzsikál?
Van olyan jó mint a 8.2.2.0?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#3226) Graphics válasza Zsozsoka 74 (#3225) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem 8.2.5.0 van fent, minden rendben van vele.

Még nem jött rá az új frissítés, valószínűleg azt majd szép lassan kapjuk meg többen

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#3227) Kezdő68 válasza Flashget (#3131) üzenetére


Kezdő68
újonc

Hát, ahogy írtam, én nem értek hozzá. Azért gondoltam, hogy nem mindegyikben van FM rádió, mert van ahol fel van tüntetve, és van ahol nincs.... De akkor rákérdezek az EU STOCK-nál

(#3228) Graphics válasza Kezdő68 (#3227) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van benne FM Rádió

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#3230) Neck


Neck
veterán

Sziasztok,

EZ vajon B20-as verzió? Ahogy láttam, 4/64-esek mind olyanok, igaz?

Köszi :R
Neck

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#3231) Graphics válasza Neck (#3230) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Note 4X, tehát nem / létezik B20-as ebből is, de az MTK-s.

Szóval én nem kockáztatnék, ez nem B20 képes.

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#3232) ace05 válasza Neck (#3230) üzenetére


ace05
senior tag

A 4x az a b20 nélküli kínai változat tudomásom szerint.

(#3233) CactuS válasza Tappancs2001 (#2788) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm szépen, sikerült, most megy fel a 7.6.15. :R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3234) Neck válasza Graphics (#3231) üzenetére


Neck
veterán

Fú, köszi szépen, majdnem kihozattam, mert ennyiért jó áron volt :R
De akkor sztornó.

Komolyan bosszantó, hogy mennyi féle változat van belőle, követem a Xiaomi cuccokat, de ez valami fantasztikus - Note 3 és Note 4 variánsokból valami tizen akárhány változatot számoltam össze. :F :(((

Kéne valami táblázat, ami összefoglalja ezeket...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#3235) Trailblazer válasza Neck (#3234) üzenetére


Trailblazer
addikt

Fura, hogy eme teló (meg az X-es) nevében egyáltalán 4-es szám szerepel, mert állítólag a kínaiaknál ez balszerencsés... :)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#3236) sanyci válasza Dexata (#3200) üzenetére


sanyci
senior tag

Mondjuk beszélj elötte a bolttal, általában korrektek...

Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

(#3237) Flashget


Flashget
félisten

Ma megjott egy ujabb tok (ket fele szinben rendeltem) meg egy van uton. De mar latszik, ha + uveg van ragasztva a kijelzore mely az ajanlott es melyik az ami + veg nelkulire. Ha megjon egy hsz-ben osszefoglalom.

Realme GT Master Edition

(#3238) Flashget válasza Kezdő68 (#3227) üzenetére


Flashget
félisten

mar lett valaszolva..van benne radio.

Realme GT Master Edition

(#3239) ivógéptanács


ivógéptanács
tag

Sziasztok,

ez megbízható hely, ill. az ár gondolom rendben van :

[link]

akinek van tapasztalata, előre is köszi a választ.

(#3240) dragon1993 válasza ivógéptanács (#3239) üzenetére


dragon1993
őstag

Áfát + Vámot számold hozzá

(#3241) Sys85 válasza ivógéptanács (#3239) üzenetére


Sys85
veterán

Áfával év vámmal már ott vagy mintha az Eustocktól rendelted volna és akkor egy esetleges gariztatás is egyszerűbb.
Persze nem kizárt hogy átcsúszna a vámon,van rá esély,de ezzel nem érdemes kalkulálni annyira lutri.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3242) Graphics válasza ivógéptanács (#3239) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Matekozd ki, és rájössz, nem éri meg

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#3243) Goldmen75


Goldmen75
őstag

MEGJÖTT

Passzol! Minden stimmel! IMÁDOM!! S csak ajánlani tudom!!!

Viszont fólia kérdés necces...a hajlítás miatt is s tb....van akinek van már megfelelő?!

(#3244) royalka válasza Goldmen75 (#3243) üzenetére


royalka
őstag

Nekem is ilyen van. Nem is kopik, nem ia törik. Múltkor esett 1m-t az oldalara, teló és a tok is hibátlan maradt :C

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#3245) Flashget válasza dragon1993 (#3240) üzenetére


Flashget
félisten

vam csak 150 eurotol van.
27% afa+ 2500 Ft posta dij amivel szamolni kell.

Realme GT Master Edition

(#3246) Flashget válasza Goldmen75 (#3243) üzenetére


Flashget
félisten

Ma jott meg nekem is, de annyira nem ajultam el tole.
Uveget ne rakj ra mert akkor nem vedi meg a sarkat semennyire sem.
Van masik 2 fele tok aminek magasabb az oldalfala az jo ha uveget is rak ra az ember. Ez mar atesett eles teszten tokeletesen megvedte a saroknal.
[link]
Ill.van meg ez a tpu tok ez is jo.
[link]

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#3247) ollie válasza Flashget (#3245) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az még mindig 55 ezer Forint, és ugye a garival gondok lehetnek.

***

(#3248) Goldmen75 válasza Flashget (#3246) üzenetére


Goldmen75
őstag

Nem értem miért ne legyen fólia?!
....nem dicsekedni akarok vele de már sikerült egy hajszálkarcot ejtenem a kijelzőre....anyáztam is 1 órán át....beton törmelékre esett a zsebemből....
De most már így marad....alig látszik csak a körmöm akad el benne picit....
francba

(#3249) agy73p


agy73p
senior tag

Hali,
most olvastam ezt a cikket és láttam, hogy ennek a telónak a chipkészlete alkalmas a Galileo használatára.
Csak az érdekesség kedvéért, van ötletetek, hogy lehet-e hasznélni, és ha igen, akkor hogyan?
Köszi

(#3250) ollie válasza agy73p (#3249) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sehogy nem lehet, hacsak a Xiaomi nem ad ki rá update-et.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.