Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) V.Stryker válasza drewcsalad (#3848) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az egy védőfólia, nem feltétlenül azért rakták rá, hogy azzal használd, mert a szineket, képet rontja. :)

Amúgy létezik ilyen fólia, úgy keress rá ebayen, aliexpressen. Nekem volt, de hasonlóan ehhez, rontja a képet, ha nem is ennyire. Így én inkább nem használtam.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3852) Fulár


Fulár
senior tag

Én hülye ökör nem csináltam képernyőképet mielőtt töltőre raktam a ketyerét és így leírva nem olyan rock&roll de......8:51 perc képernyő idő automatikus fényerőn.Ebben 14 perc telefonálás 2g-n.Filmezés Mx Player-rel 2:19 perc.Játék-Sky force 2017 51 perc.A maradék pedig netezés Opera böngészővel 3g-n.Még 8 szâzalék volt benne amikor elkezdtem megetetni.Mindez a legfrissebb fejlesztői rommal.Ezt meg kellett osztanom veletek mert ez szâmomra egyszerűen döbbenetes!Kezdem nagyon megkomázni ezt a telót!

(#3853) Oczu


Oczu
senior tag

Üdv,
Note 2 után ismét beszálltam a ringbe :C
BL nyitáshoz 2 perc alatt megjött az engedély a hivatalos úton.

(#3854) Theory66 válasza Sys85 (#3832) üzenetére


Theory66
aktív tag

Találtam egy ilyet. Ha igaz amit írnak akkor nem csúszik, ütésálló, a gombjai is külön vannak és nem is csúnya. Illetve pont a 2 tok közt van designban amit linkeltem, és tök jó színekkel lehet választani xD Rendeltem egy kéket, ha megjön írom a tapasztalatokat.

ui.: Jah és ahogy nézem ez is univerzális kialakítású :)

[ Szerkesztve ]

(#3855) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
felugrott, hogy van szoftverfrissites ...most ez van global 8.2.4.0 Stabil...es ezt 8.2.10 ir most frissitesnek...
erdemes frissiteni?
par napja erkezett a telo.

(#3856) Promi válasza Oczu (#3853) üzenetére


Promi
aktív tag

Az igen, de a tényleges nyitásig 72 órát kell várni.

(#3857) patex1983 válasza bazsimano (#3855) üzenetére


patex1983
őstag

Nálam már fenn van egy ideje a 8.2.10, nincs vele bajom...

X

(#3858) bazsimano válasza patex1983 (#3857) üzenetére


bazsimano
őstag

koszi!

(#3859) F.B.I. válasza drewcsalad (#3848) üzenetére


F.B.I.
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3860) Oczu válasza Promi (#3856) üzenetére


Oczu
senior tag

Meg is lepodtem rajta, olvastam többiektől hogy 72 ora

(#3861) G48


G48
senior tag

Ha váltok MIUI és RR közötti TWRP visszaállítást. Akkor miért csak a bootscreen-ig jut mindkét esetben?
system, data, cache -t állítok vissza.

(#3862) helixP válasza G48 (#3861) üzenetére


helixP
nagyúr

Mennyit vártál a Boot screen-nél? Van hogy 10 perc is kell, mire bebootol. (már ha jól értem a problémádat, hogy backupot restoreoltál)

[ Szerkesztve ]

(#3863) G48 válasza helixP (#3862) üzenetére


G48
senior tag

Igen, jól érted. Köszi.
Nem vártam csak kb 5 percet.

[ Szerkesztve ]

(#3864) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Látom már van MIUI 8.5 stable note 4-re. Megéri a hivatalos 8.2-ről váltani?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3865) enginev3.0 válasza TheProb (#3864) üzenetére


enginev3.0
félisten

Redmi 4A alatt nagyon jó akksi időt csinált a 8.5 frissítés

Te hol látsz ilyen frissítést?

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#3866) G48 válasza helixP (#3862) üzenetére


G48
senior tag

Nem indul 25 perc után sem.

(#3868) boken válasza G48 (#3866) üzenetére


boken
senior tag

Nekem 2 óra után sem indult :(
Fastboot rommal tettem vissza a gyárit.

Bocs, nem tudom miért lett dupla :(

[ Szerkesztve ]

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#3869) ajapi


ajapi
tag

Kérdésem lenne: Saját galériámból hogyan tudok háttérképet beállítani anélkül, hogy a MIU Home szolgáltatást engedélyeznem kellene?

köszi előre

(#3870) Agostino válasza vigyori78 (#3841) üzenetére


Agostino
addikt

kezdetben nekem is ilyen pöttyös volt amikor felraktam, de mostanra már nagyon kell forgatnom a fény felé, hogy lássam őket

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3871) KillBorn


KillBorn
senior tag

Sziasztok! Ismertek valami frankó custom kernelt a Global 4X alá? Van olyan ami többeteknek bejött hosszabb használat után is? Vagy ehhez a készülékhez nincsenek nem gyári kernelek? Hol érdemes elkezdeni, mit lenne érdemes kipróbálni? (nyitott a bootloader, twrp fenn van, stabil 8.2.10. a rom)

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#3872) Mano66 válasza boken (#3868) üzenetére


Mano66
senior tag

Lehet te is beleestél abba a hibába mint én.Rom telepítés után kell recoveryből futtatni a lazyflasher-t.

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#3873) holozis_HUN válasza KillBorn (#3871) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Faust kernel. A tweaks részt is nyisd meg és Kernel Adiutorba írd át a számokat. Kicsit javít az aksin a cucc.

Ja és nézd át a hozzászólásokat is alatta (XDA!) Mert lesz egy script, amit be kell állítani majd , hogy bootnál megmaradjon.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3874) drewcsalad válasza F.B.I. (#3859) üzenetére


drewcsalad
tag

Köszi :)

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#3875) droti25


droti25
őstag

Sikerült egyéni csúcsot dönteni SOT tekintetében. 2 nap használat és 12 óra képernyő idő. 3%on tettem töltőre. Vmi brutális ez a telefon.

(#3876) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hali! Azt hol tudom kikapcsolni, hogy ha valaki ismeretlen számról hív akkor ne is csörögjön a telefon?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3877) Promi válasza Winnie The P (#3876) üzenetére


Promi
aktív tag

Hívás/Tiltólista szerkesztés

(#3878) Winnie The P válasza Promi (#3877) üzenetére


Winnie The P
őstag

Köszi

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3879) TheProb válasza enginev3.0 (#3865) üzenetére


TheProb
veterán

Ez a legújabb weekly (8.6), de ott a link a stable-höz is, ami 8.5-ös.

Az a bajom nekem amúgy a Xiaomi.eu-s romokkal, hogy a google search valamiért nem megy.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3880) trebrona válasza TheProb (#3879) üzenetére


trebrona
nagyúr

Google alkalmazás külön telepítve van? [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3881) enginev3.0 válasza TheProb (#3879) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az hogy lehet hogy az eu-s már 8.5 a hivatalos Global meg még nem?

Egyébként ez a Xiaomi eu-s rom ha most Gyári global stabil van fent, akkor simán Frissítések menüből mehet fel ?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#3882) trebrona válasza enginev3.0 (#3881) üzenetére


trebrona
nagyúr

Az eu romok a kínaiból készülnek, nem a globalból.

Nem, előbb bootloadert kell nyitni és TWRP-vel lehet feltenni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3883) enginev3.0 válasza trebrona (#3882) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor tárgytalan is, megvárjuk a Global-t :R

Redmi 4A-ra már kiadták a 8.5-t, erre is biztos hamar kint lesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#3884) Buckey válasza Buckey (#3728) üzenetére


Buckey
senior tag

Na, nem jött össze ez az app sem. :( Egyszer böngészés után állt 00:00-ra az ébresztés kijelzése, ma meg a Waze után. Így töröltem, hiába szép, meg... :((( Nem segített, hogy mindent engedélyeztem neki, így szerintem mélyebb szinten van a baj.

Remélem, minél hamarabb javítják ezt a pitiáner hibát, mert a készülék eddig elég jól szerepel minden téren, vagyis nekem tetszik. :DD

(#3885) ht42 válasza Buckey (#3884) üzenetére


ht42
senior tag

Én a ceec [dd] témát használom, (van benne igen szép időjárás) nem csinált semmi bajt az ébresztővel...

(#3886) TheProb válasza trebrona (#3880) üzenetére


TheProb
veterán

Sima google appot nem találtam a store-ben, csak valami mást. De hétvégén felrakom szerintem, aztán kiderül.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3887) trebrona válasza TheProb (#3886) üzenetére


trebrona
nagyúr

Google

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3888) Sys85 válasza TheProb (#3886) üzenetére


Sys85
veterán

Pedig itt van a Play áruházban.

trebrona megelőzött. :D

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3889) Buckey válasza ht42 (#3885) üzenetére


Buckey
senior tag

A gyári ébresztő megy, működik szépen, azzal nincs gond, csak a kezdőképernyőn áll át néha 00:00-ra. Pedig mindent, ami az ébresztővel kapcsolatos, engedélyeztem neki maximumon (vagyis azt hiszem), de mégis csinálja. Ha ki-be kapcsolom az ébresztést, akkor szépen mutatja egy darabig a kezdőképernyőn az ébresztési időpontot.

Amúgy azért nem akarom lecserélni a gyári ébresztőórát, mert az kikapcsolva is ébreszt. ;)

Köszi a tippet, remélem, ez jó lesz, mert nagyon szép és igényes téma. :R

[ Szerkesztve ]

(#3890) drewcsalad


drewcsalad
tag

Sziasztok!
Segítsetek please. Hogy tudom kilőni a google tèrkèpet? Folyamatosan használja a háttèrben ha kikapcsolom, lelakatolom akkor is. Nem rootolt (mèg) a telóm. Köszi

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#3891) Fulár


Fulár
senior tag


Bocs ezért a kérdésért de nekem még mindig egy rohadt félig átláthatatlan katyvasz a romolás.Ha előző telómon Romoltam arra volt egy darab Rom aztán ki lehetett bontakozni!De itt még mindig nem teljesen világos a helyzet.Global-Eu-Sabil-fejlesztői....áhhhhh katyvasz :)
Kaphatnék egy oldalt ahol a nekem szükséges Rom található amit elmenthetek a későbbi fríssítések céljából?
Nagyon Köszönöm!

(#3892) trebrona válasza Fulár (#3891) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem igazán értem a kérdést, de a te romod innen van: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3893) Sys85 válasza drewcsalad (#3890) üzenetére


Sys85
veterán

Ha lelakatolod akkor azzal pont azt akadályozod meg,hogy a rendszer kilője,vagy hogy egy manuális memória ürítésnél az is törlődjöm,szóval az öngól.
A MIUI akkukimélő be van kapcsolva a Térképnél?
Beállítások-Akkumulátor és teljesítmény-Alkalmazások akkuhasználatánanak kezelése-Rendszer alkalmazások-Térkép

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3894) kelly416


kelly416
veterán

Mióta kikapcsoltam a VoLTE-t, azóta mintha jobban merülne. Létezik? Most második nap délután 15% alá ment 5,5 SOT-tal. Relatíve kevés (2-3 óra max) telefonálással, ezzel az egy játékkal. Ez baromi kevés. Szoftverben jelentketik a fogyasztás nagy része. Ötlet arra, hogyan lehetne ezt kordában tartani?
Szerintem egy hr és egy új belakás instant lesz, amint egy kis időm akad.

(#3895) TheProb válasza trebrona (#3887) üzenetére


TheProb
veterán

Ez az ikon már rémlik, szerintem fent volt ez.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3896) trebrona válasza TheProb (#3895) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha te feltetted, akkor igen. Egyébként az eu romokban play áruházon kívül más nincs.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3897) Sys85 válasza kelly416 (#3894) üzenetére


Sys85
veterán

Az elmúlt 3 napban nekem se fényes az üzemidőm,de én betudtam annak,hogy a ram kezelés miatt kilőttem a miui optimalizációt és a ram kezelést is visszább vettem,csakhogy azután is merül miután mindent visszaállítottam a gyárira.Új appot nem telepítettem,ugyanúgy használom a telót,de 6-6,5 óra/nap fölé nem tudok menni,eddig meg legrosszabb esetben is megvolt a 8,5óra,de inkább 9,5 volt a jellemző.
Android rendszer 19,5%...
Én se tudok vele mit kezdeni,már mindent átnéztem ami eszembe jutott...
Kezd kicsit Galaxy S7 6.0 "deep sleep issue" deja vu-m lenni,ott szívtam sokat ezzel az Android Rendszer fogyasztással.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3898) TheProb válasza trebrona (#3896) üzenetére


TheProb
veterán

Jó, de ennek ellenére nem jött be a vissza gomb hosszan nyomására. Ikont ugye ez meg nem rak ki.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3899) trebrona válasza TheProb (#3898) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link] :)

Én a vissza gombra állítottam. Egyébként tesz ki ikont is: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3900) Faby


Faby
senior tag

Sziasztok, lenne egy teoretikus kérdésem.
Egy autórádió fejegységet be lehet vajon állítani megbízható eszköznek?
Így - elméletileg - ha ahhoz csarlakoztatva van, akkor nem kér(ne) ujjlenyomatot a feloldáshoz.
Vagy ez a funkció csak MiBand-del működik?
Azért kérdezem, mert a kocsiban a tartóban nehézkes, vagy inkább lehetetlen elérni a hátlapi ujjlenyomat olvasót, és van úgy néha, hogy fel kell oldani menet közben, pl hívásindításhoz (a Seat gyári rádiója nem igazán szereti a kétkártyás konfigot a mostani telómon, hiába van beállítva, hogy adott számot melyik kártyáról hívjon).
Most nincs amin kipróbáljam, a gyerekét nem tudom elkérni, a sajátom meg még nincs meg.
Szerintetek működhet? Ki tudná valaki próbálni? Előre is köszönöm.

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.