Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Sys85 válasza helixP (#4648) üzenetére


Sys85
veterán

A mikrofon helyének ehhez szerintem se sok köze van,az a 2cm kb semmit sem jelent.
Arról nem is beszélve,hogy szinte az összes gyártó így szereli be,bal oldal mikrofon,jobb oldal hangszóró és náluk nincs ilyen gond,sőt az én Note-omnál sincs ilyen gond.
Az egyetlen pici bajom,hogy a beszédhangszóró képes egy-egy alkalommal berecsegni ha max hangerőn van és a partner a túloldalon egy szót vagy hangot erősebben ejt ki,de ha egyet visszább veszek a hangerőből, akkor nincs gond.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4652) [lAyCsI] válasza Sys85 (#4651) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nálam is jelen van a recsegés, ha nem küldöd fel maxra a hangerőt akkor is lehet hallani csak nem annyira :P
szerencsére nem minden hívásnál jelentkezik, én ezt a Voda f@sadék hangminőségének tudom be...
amúgy tegnap kikapcsoltam a VoLTE-t és mintha ritkábban jelentkezne, de simán lehet hogy csak beképzelem :U

-= No way back from Here =-

(#4653) bads1


bads1
aktív tag

Galéria appal lenne gondom, pontosabban nem akar elindulni. Első indításnál véletlen elutasítottam egy engedélyt és most ha meg akarom nyitni azt írja: zárt alkalmazás, nincs szükség engedélyre - majd azzal a lendülettel be is zárja.
Hogy tudnám működésre bírni? Beállításoknál az engedélyek közt nem igazán találtam a galériára vonatkozót.

(#4654) bads1 válasza bads1 (#4653) üzenetére


bads1
aktív tag

Storno. A Névjegyzék nem volt engedélyezve.

(#4655) bollokcs80 válasza crok (#4633) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nekem se megy, de Samu TVt, LG Blu-Rayt viszi.

B.Cs.

(#4656) csemeteim válasza bollokcs80 (#4655) üzenetére


csemeteim
tag

Samsung nekem is megy,UPC nem kompatibilis, kár.
Más...
Csatlakoztatni akartam kártya olvasót,azt írja hogy nem kompatibilis.
Esetag, teendő?
Köszi

(#4657) mimey


mimey
tag

Sziasztok!

Hol rontom el a magisk telepítését 4/64-re?
Ezt írja ki:
Updater process ended with ERROR:1
Error installing zip file ’/sdcard/Magisk-v13.0(96f8efc).zip’

TWRP+lazy fent van, utána restart megvolt. TWRP-t indítva, magisk install közben írja ki a hibát.
Próbáltam a magisk-v12-őt azzal sem sikerült root-olnom, uninstallerrel leszedtem, wipe cache/dalvik, restart majd újra a 13-asat, de nem jön össze.

Ezt a magisk-v13-at próbálom felvarázsolni: LINK

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#4658) holozis_HUN válasza mimey (#4657) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Videó, beraktam, hogy hol kezdődik. Így sem megy?

Fura, nekem MIUI-ra is felment szó nélkül. Húgomnak is (Mi5). Haynas a TWRP verziód?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4659) Neck


Neck
veterán

Kérdés: akinek nincs rajta fólia, és úgy fordítja a kijelzőt, hogy látni lehessen benne valamilyen fényforrást lekapcsolt kijelző mellett - nektek is nagyon tisztán látszanak ilyen geometriai minták? A gariba visszaküldött 4-esnél láttam ilyet, a 3-as Note-omon nem. Az Mi2S-en gyárilag szintén nem, csak miután kijelzőt cseréltem rajta.

Mivel fólia nélkül jött a Note 4, az a gyanúm, hogy kijelzőcserés példányt kaptam, és azért nem működött rendesen... :(
Nem nagy baj, mivel garis, csak kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#4660) Rastomas


Rastomas
csendes tag

Sziasztok!

Ma vásároltam meg ezt a készüléket, de hibáztam a rendelésnél.
Figyelmetlenségem miatt az EU-s helyett, a Globál verziót vettem.
Innen rendeltem: Link

A doboz nem tartalmaz EU-s töltőt.
Helyette G típusú töltőt kaptam, amit Nagy-Britanniában használnak.

A töltő paraméterei:
Input: 100-240V~50/60Hz 0.35A
Output: 5V=2A

Szerintetek mi lenne a legésszerűbb megoldás arra, hogy tudjam tölteni magyar szabvány konnektorról a mobilt? Átalakító, esetleg új töltő vásárlása?

Illetve szerintetek van egyéb különbség az EU-s, és Globál verzió között?

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#4661) kelly416 válasza Neck (#4659) üzenetére


kelly416
veterán

Kijelző gyártás technológia. Simán lehet, hogy több helyről szerzik be a kijelzőket. A Sony kütyüi egy időben mind ilyen "pöttyösek" voltak bizonyos fényviszonyok mellett. Már, ha arra gondolsz, amit az egyik fórumtárs le is fényképezett, én meg beraktam az összefoglalóba is.

(#4662) kelly416 válasza Rastomas (#4660) üzenetére


kelly416
veterán

Hogy egyéb eltérés van-e, azt nem tudom, de szerintem már nincs olyan háztartás, ahol nincs legalább 2-3 USB-s fali töltő. Bármilyennel töltheted, túltölteni nem tudod, a védőelektronika a telefonban van. Amúgy meg vennék egy sima töltőt a helyedben, vagy élnék az elállási jogommal és rendelnék egy EU-s darabot.

(#4663) zol84


zol84
tag

Az létezik h a mifiok ikon eltünt a mostani global fejlesztői romban ? Vagy csak én töröltem ki véletlen...bár kétlem. Hogy lehetne visszarakni az asztalra?

(#4664) RVR400 válasza mimey (#4657) üzenetére


RVR400
veterán

Én tegnap rootoltam, csak a 9-es ment fel, a 12-es ugyanezen hibával elszállt.

(#4662) kelly416 :

Én meg simán írnék nekik, hogy amúgy Magyarországon hivatalosan csak olyan töltővel adhatják, ami itt szabvány, úgyhogy akár küldhetnek is egyet...

[ Szerkesztve ]

(#4665) holozis_HUN válasza kelly416 (#4662) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Helyében vennék egy QC 3.0-ás Blitzwolf töltőt, ha később lesz QC-s telefonja :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4666) Neck válasza kelly416 (#4661) üzenetére


Neck
veterán

Igen, arra gondolok.
Eskü nem látom az összefoglalóban!

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#4667) MIamano válasza bbubby00 (#4642) üzenetére


MIamano
csendes újonc

Az nem mindegy, hogy tartod, legalábbis nálam ezen múlik. Akár a hangfelvevővel le is lehet szépen tesztelni mikor milyen. Kicsit engem is bosszant,hogy erre is kell figyelni bár lehet az enyém is szar és másnál mindenhogy tökéletes.

(#4668) Flashget


Flashget
félisten

Ilyennel meg nem talalkoztam. A 1,5 honapja felragasztott vedo uveg hosszaban kette repedt. Telefon leejtve nem volt, hozza nem utodott semmi.
Tippem a melosnadrag mellzsebeben elol volt amikor osszenyomhattam egy leguglasnal pl. :) Hosszaban megnyomodhatott a telo.
Szerencsere bevagyok mar tarazva uvegbol.

Realme GT Master Edition

(#4669) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Eustock-os redmi note 4 rendelés mellé milyen füles jár?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4670) Sweet Lou 6 válasza Bagira01 (#4669) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

semmilyen.

szerk. : akkor piston ha a limitált akcióról van szó.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#4671) Luck Dragon válasza Sweet Lou 6 (#4670) üzenetére

De, most van valamilyen akciós ajánlatuk. Csak nem tudom mettől meddig tart.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4672) Johnny001 válasza Peti755 (#4644) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Ha egy kicsit vársz, lesz 4/64 is:)

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#4673) Bagira01 válasza Sweet Lou 6 (#4670) üzenetére


Bagira01
veterán

Elv. a raktáron lévő készülékekhez bruttó és nettó áron is jár ajándék füles. Azért kérdezem, hogy a xiaominak van-e valami gagyi headsetje is vagy csak a piston? Mert az úgy nem rossz.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4674) helixP


helixP
nagyúr

Egy kis bizonyíték, hogy mért elengedhetetlen az üvegfólia.
Ha nincs rajta + tok, akkor maga a telefon széle + az üveg törik kagylósan, nem a 2 dolláros fólia.

[ Szerkesztve ]

(#4675) Headless válasza helixP (#4674) üzenetére


Headless
őstag

Ez amiatt tört le mert hézag van a 2,5D miatt. Nekem az üvegfólia zsebben hordva a telefont tele volt ilyen letörésekkel a két széle kb 3 nap használattal, most levettem mert idegesített... Bár egy magasabb peremmel rendelkező tok megvédheti ettől a letöredezéstől...

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#4676) trouble


trouble
senior tag

Srácok van esetleg valakinek egy felesleges méretileg stimmelő full cover üvegfóliája, átvenném, köszönöm !

(#4677) Graphics válasza Bagira01 (#4673) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Xiaomi Piston jár hozzá ha jól rémlik, talán 4A fórumban linkelték.

Nem gagyi. Alap Piston, de teljesen korrekt

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#4678) [lAyCsI] válasza mimey (#4657) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

kapcsold ki a fejlesztői opciókban az USB debugging-ot...
ezt sztem érdemes lenne beleírni a rootolási leírásba is.

-= No way back from Here =-

(#4679) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

srácok, valaki próbálta már a gyári MIUI-ra feltenni az Xposed-ot?
működött rendesen?

-= No way back from Here =-

(#4680) Upo válasza mimey (#4657) üzenetére


Upo
addikt

Célszerű a készítő topikjából dolgozni, nem pedig ilyen előkapart mega linkekkel.
Én a helyedben a stabil 13.1-et próbálnám. [link]

TWRP-ből a hivatalos van fent? [link]

Milyen rommal próbáltad? Nekem eddig mindegyikkel ment, amelyik rom gyári supersu-s volt, ott kitöröltem a zip-ből a supersu-t és utána a magisk simán felment. Mondjk a pénteki romot még nem próbáltam, mostanában akartam telepíteni, még az 1 héttel azelőttin vagyok.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4681) otto14 válasza [lAyCsI] (#4679) üzenetére


otto14
senior tag

Tedd fel innen és menni fog, én is ezzel csináltam, és tökéletes.

Szerk: most látom, hogy ugyan az a linked... Nálam működik..

[ Szerkesztve ]

asd

(#4682) Upo válasza [lAyCsI] (#4678) üzenetére


Upo
addikt

Miért is? Nekem mindig be van kapcsolva és nincs gondom a telepítéssel.
TWROP alatt a zipeknél nem szabad többet egyszerre kiválasztani, akkor lehetnek gondok.
Először felteszem a romot. Ha kész, akkor a lazyflashert. Ha kész, akkor a magisk zipet. Utána wipe cache/dalvik és újraindítás. Telefont leteszem, elmegyek főzök egy kávét, megiszom, visszamegyek, feloldom a képernyőt és használom tovább. Ennyi. ;]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4683) Flashget válasza Headless (#4675) üzenetére


Flashget
félisten

korabban irtam es talan lnkeltem is olyan tokrol aminek magas az oldalso fala

Realme GT Master Edition

(#4684) Janusz001


Janusz001
őstag

Ebay -ről tudnátok sd kártyát ajánlani 32/64gb méretben?

(#4685) Graphics válasza Janusz001 (#4684) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem ez a megfelelő topik, de tessék :)

[link]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#4686) [lAyCsI] válasza otto14 (#4681) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

köszönöm!
Ha MAGISK-em van fent akkor a legalsó link kell nekem?
xposed-v87-sdk23-Magisk-MIUI-edition-by-SolarWarez-20161127.zip

-= No way back from Here =-

(#4687) [lAyCsI] válasza Upo (#4682) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

uezt a hibaüzenetet kaptam amikor telepíteni akartam Magisk-et,
kicsit nyomoztam, és vhol ezt írták megoldásnak...
Kikapcsoltam és simán felment :U

-= No way back from Here =-

(#4688) Janusz001 válasza Graphics (#4685) üzenetére


Janusz001
őstag

Köszi, de gondoltam hátha itt több a tapasztalat ezzel a telóval.

(#4689) otto14 válasza [lAyCsI] (#4686) üzenetére


otto14
senior tag

Valószínűleg igen. Nekem SuperSu van.

asd

(#4690) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!
A témáknál múltkor tudtam babrálni, hogy milyen ikon milyen képernyőzár,stb. legyen de nem találom újra. Valaki segít?
Köszi.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4691) Faby válasza Johnny001 (#4672) üzenetére


Faby
senior tag

Van esetleg pontosabb infód a várható érkezésről?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#4692) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

MIUI-n hol kell beállítani azt, hogy mutassa, ha másokat hív valaki? Haverom ha másokat hív, akkor nem mutassa ki a számát a másik fél telefonján. Nekem nem MIUI van fent, ezért nem tudom, hogy hol kell beállítani.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4693) Headless válasza Flashget (#4683) üzenetére


Headless
őstag

[link] ilyenem van jelenleg ennek van 0.7 [mm]-es pereme. Amikor az üveg betört akkor ez még nem jött meg rendeltem egy másik full covert majd beszámolok a végeredményről ha érdekli a közösséget.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#4694) Upo válasza holozis_HUN (#4692) üzenetére


Upo
addikt

Nem telekomos véletlenül? Azoknak mániája a kikapcsolt hívóazonosító. Telekom app-al vagy a weben vagy a 1430-on be kell kapcsolni, és utána már soha többet nem kell babrálni egyik telefonon sem.
Amúgy van valami temp beállítás, de azt mindig újra kell állítgatni.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#4695) kelly416 válasza Neck (#4666) üzenetére


kelly416
veterán

Mert én vagyok a balek. Valamikor bele akartam tenni, aztán ezek szerint elfelejtettem. Itt és itt is megtalálni, amire én gondoltam. Bocsi.

(#4696) crok válasza holozis_HUN (#4692) üzenetére


crok
Topikgazda

Ez szerintem minden Androidban ugyanott van: tárcsázó.

Háromvonalas gomb > settings > advanced settings > caller ID > és vagy show vagy hide vagy network default (és akkor az lesz beállítva amit a szolgáltatónál alapértelmezetten beállítottál, pl. T-nél tiltva van valamilyen földöntúli oknál fogva.. magyarul nem nézem a menüt, azért írtam angolul mert angolul használom a telefont).

(#4697) kelly416 válasza holozis_HUN (#4692) üzenetére


kelly416
veterán

Tárcsázó, három vonalka a bal alsó sarokban, beállítások, további beállítások, hívásazonosító.

(#4698) kelly416 válasza hitvanyalak (#4690) üzenetére


kelly416
veterán

Beállítások, képernyőzár, Képernyőzár parancsikonok, itt tudod állítani a jobbra, balra tolás funkcióit. Felette nem sokkal meg itt a képernyőzár beállításai.

(#4699) kelly416 válasza crok (#4696) üzenetére


kelly416
veterán

Nem védeni akarom őket, de nekem szolgáltató alapértelmezett beállítással kijelzi a számomat. Amikor a telefonszámodat megvetted, elméletileg megkérdezték, hogy benne legyél-e a telefonkönyvben, vagy nem. Ha nemet mondasz, akkor alapból titkosnak kezelik a számodat szerintem, azaz alapértelmezettként nem küldi. De mondom: Szerintem.

(#4700) stefanov válasza [lAyCsI] (#4652) üzenetére


stefanov
csendes újonc

A
Volte sokat ront, amióta kikapcsoltam, javult, jobban hallanak, amúgy az lg-hez képest halk a beszédhangszóró. Azt írták ez szoftverhiba. A G4C simán veri, bár az az első hallomat nyelte el ha felvettem. Vicc.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.