Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Graphics válasza Whist (#3300) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkuidőre írtam tippet , hogyan is lehet növelni :D csak még ma senki nem reagált rá :D

Frissítést nekem is bedobta, de én még megvárom a holnapot

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#3302) crok válasza Graphics (#3301) üzenetére


crok
Topikgazda

Elsők közt takarítottam ki, ahogy a Google alkalmazást is.. valszeg nekem a mikrofon probléma ezért nem is tűnt fel.

(#3303) Whist válasza Graphics (#3301) üzenetére


Whist
aktív tag

A Volte kikapcsolásra gondolsz? Azt ki is lőttem :)

(#3304) Sys85 válasza Whist (#3303) üzenetére


Sys85
veterán

Azt én is,kíváncsi leszek mennyit változik az amúgy se gyenge üzemidő. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3305) Graphics válasza Sys85 (#3304) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Minimális javítások történtek a changelog alapján, de drasztikus változás szerintem nem lesz :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#3306) holozis_HUN válasza Graphics (#3301) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na és hogy? Nem láttam sehol sem :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3307) ferret77 válasza holozis_HUN (#3306) üzenetére


ferret77
tag

Nekem még csak 8.2.2.0 stable van, ma kiadta a 8.2.10.0-t. Ha frissítem, megmaradnak a dolgaim és a root?
Kell utána full wipe?

(#3308) Flashget


Flashget
félisten

Ha valakinek a kijelzője törne el.
[link]

[MTK-s Redmi Note 4-hez való]

[ Módosította: ollie ]

Realme GT Master Edition

(#3309) Flashget válasza nagycoge (#3289) üzenetére


Flashget
félisten

erről írtam ez a tok + üveg nem kompatibilis..üveg nélkül jó ez a tok.

Realme GT Master Edition

(#3310) zzz03


zzz03
őstag

8.2.10.0 frissites jonak tunik, de miert nem lehet visszarakni vagy valaszthatova tenni h ujjlenyomattal valo felebresztes eseten rezzenjen egyet a keszulek mint a 8.1-en??? :S

(#3311) egykettő


egykettő
aktív tag

Valami vékony tok meg fólia engem is érdekelne, mik az ajánlottak vagy ilyen még nincs?

(#3312) Sys85 válasza egykettő (#3311) üzenetére


Sys85
veterán

Nekem tökéletesen bevált a Nillkin Nature TPU tok,ez már több telómon is volt,szeretem.
A füstszürke ráadásul a full fekete telón jól is mutat.
Kínából is beszerezhető,de itthon is árulják pár helyen (mondjuk csak a sima átlátszóval találkoztam itthon),persze itthon jóval drágább,kint ~1700ft.
Esetleg ultravékony műanyagban a Cafele tokjai is jók,passzentos és pontosak a kivágások is.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3313) helixP válasza egykettő (#3311) üzenetére


helixP
nagyúr

Írtunk róla már sokat.

Vékony tokok: 1,2.
Közepes tokok: 1,2.
'Azellennemvéd'-tokok: 1,2, 3.

Disclaimer: a Xiaomi idióta jelölés-rendszere miatt minding nézd meg, hogy 4X-alatt a Snapis 4X-et adják-e, nem pedig a kínai 4X-nek nevezett készüléket, amin más kivágások vannak.

[ Módosította: Qru ]

(#3314) Theory66 válasza helixP (#3313) üzenetére


Theory66
aktív tag

Ezt egy az egyben be is lehetne rakni az összefoglalóba szerintem

(#3315) helixP válasza Theory66 (#3314) üzenetére


helixP
nagyúr

Pláne, ha nem basztam volna el a második linket és nem sima note 4-re lenne :DDD De midjárt kerítek egy moderátort.

Amúgy nemtom érdemes-e linkelni összefoglalóba, mert hamar halnak a linkek, sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#3316) danih


danih
addikt

A kontaktjaim a sim-kártyámon vannak, átraktam a Note4-be és nem látok egyet sem. Visszaraktam egy másik androidos telóba - ott megint látom.
Valahol be kell importálni, vagy kell csinálni valamit?

Jeez Settings > System apps > Contacts > Display preferences > Show SIM contacts oké...

(#3317) Duliee jaja köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#3317) Graphics válasza danih (#3316) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Be kell állítani, hogy lásd a SIM névjegyeket :)

Beállítások / Rendszeralkalmazások / Kapcsolatok / Megjelenítési beállítások.
Itt bekapcsolod a SIM névjegyek kezelését

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#3318) Theory66 válasza helixP (#3315) üzenetére


Theory66
aktív tag

Hülye biztosra nem tudod megcsinálni szerintem, ha képet tesznek csak fel és nem jó verziót választ ... :D Fel kell tenni egy-egy képet a tokokról amik ajánlottak, meg a "márkát vagy keresőszót " hozzá, a többi úgyis a felhasználón múlik. Annyival kiegészíteném még a dolgot hogy a közepes 2 és a strapa 1 univerzális kialakítású

(#3319) Theory66


Theory66
aktív tag

Rendelt valaki innen ilyet? Eredeti lehet? Több másik oldalon 6500 Ft körül mozog az ára.

(#3320) Sys85 válasza Theory66 (#3319) üzenetére


Sys85
veterán

Gearbest nem arról híres,hogy hamisítványt árulna.
Láthatod,hogy a leárazás miatt ennyi az ára.Amúgy Banggoodról én is valami 4500ftért rendeltem tavaly,ott is akkor akciós volt.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3321) egykettő válasza helixP (#3313) üzenetére


egykettő
aktív tag

Hálás köszönet mindkettőtöknek. Még annyi csak, hogy ezek tapadós vagy csúszós anyagból vannak?

(#3322) F.B.I. válasza egykettő (#3321) üzenetére


F.B.I.
veterán

Tok,a sandstone változat tapadós, van a nevemmel ha keresel kép is fent a fórumon.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3323) snecizero


snecizero
senior tag

Megjött az sms a GLS -től. :DD Akkor lehet hogy holnap már a kezembe lesz a teló. :) Redmi note 4 nélkü nem élet az élet. :DDD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#3324) helixP válasza egykettő (#3321) üzenetére


helixP
nagyúr

Nincs mit.
Hát, ez elég relatív, hogy mi csúszik, a fém hátlapnál jobban egyik sem csúszik :D Vékony 1-es az mondjuk nem tapad annyira, de azért elég jó.
A többi viszont kimondottan tapadós.

(#3325) GRaul válasza F.B.I. (#3322) üzenetére


GRaul
őstag

köszi a tippet, rendeltem is egyet redmi note 4xhez. remelem ez az ami Nekem kell :D

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#3326) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Az eustocknál mennyi az átfutási idő?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3327) Turbobacsi válasza Tutu7030 (#3326) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

délelőtt rendeled másnap nálad a csomag

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#3328) ferret77


ferret77
tag

Erre senki? Senki nem frissített soha stabilról újabb stabilra? :F

(#3329) Pajoz válasza Tutu7030 (#3326) üzenetére


Pajoz
őstag

Én pünkösdkor rendeltem. A második munkanap a kezemben volt.
De a GLS-ről (vagy csak a futárról) megvan a véleményem. Lementem a kocsihoz a telóért, a fickó úgy dobálta a csomagokat, mintha csak darab rongyok volnának.

ferret77
OTA frissítéskor nem veszik el semmi.

[ Szerkesztve ]

(#3330) F.B.I. válasza ferret77 (#3328) üzenetére


F.B.I.
veterán

Dolgaid megmaradnak, wipe nem kell, nem másik rendszert raksz fel, root nem tudom, MIUI alatt nem szoktam rootolni, csak ha custom rom megy fel.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3331) ollie válasza ferret77 (#3328) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A root nem marad meg, és mivel gondolom TWRP van, ezért a zip-es update-et kell letöltened és TWRP alól feltelepítened. De rögtön telepítés után a supersu-t is felteheted egy szusszal. Azt nem tudom, hogy az OTA frissítés működik-e ilyenkor, de tippre nem.

[ Szerkesztve ]

***

(#3332) rejtő


rejtő
tag

az állapotsoron naponta legalább 5x megjelenik hogy SD kártya fájlkezelő megnyitása. Le lehet lőni ezt valahol?

(#3333) zzz03 válasza ferret77 (#3328) üzenetére


zzz03
őstag

Epp 1 oraja frissitettem. Ota volt. Nem veszik el semmi. Beallitasok is maradnak. ;)

(#3334) zzz03


zzz03
őstag

Imak atlatszo szilikon tok
(utolso variacio az atlatszo :DDD )

Tökeletesen illeszkedik, nagyon vekony, nem csuszik, nem gyüjti az ujjlenyomatot. 10 nap alatt megerkezett. ajanlott tok! :)) Ha rendeledjelöld be a Note4X Snapdragon625-os lehetöseget igy tuti jot kapsz. (küldenek melle egy kijelzö vedö foliat is.)

[ Szerkesztve ]

(#3335) ferret77


ferret77
tag

Köszi mindenkinek :)

(#3336) egykettő válasza zzz03 (#3334) üzenetére


egykettő
aktív tag

Köszi, erre le is csapok! De ez alapján az x nélkülit jelölném:
"Fits For Xiaomi Redmi Note 4X ( 5.5 inch For Snapdragon 625 3GB RAM 32GB ROM)

Fits For Xiaomi Redmi Note 4 ( Global Version 5.5 inch For Snapdragon 625 )"

(#3337) zzz03 válasza egykettő (#3336) üzenetére


zzz03
őstag

Amikor en rendeltem meg nem volt benne a global-ra vonatkozo kiegeszites ;)

(#3338) jmuranyi


jmuranyi
tag

Sziasztok!
Ezzel a telefonnal wifivel szoktam netezni.
Tettem fel rá wifi analyzert, kettőt is, és mind
a kettő szerint a routerhez 72Mbps a kapcsolat sebessége.

Eddig kettő 2,4GHz-es N-es routerrel próbáltam.
(TP-LINK 841N és Huawei HG8245H)

Jól látom, hogy a Note 4 készülék 2,4GHz-n
ennyit tud maximum, vagy csak bénázok?

(#3339) F.B.I. válasza jmuranyi (#3338) üzenetére


F.B.I.
veterán

Ez nekem még kábeles netnek is jó lenne. Egyébként egyik router sem tud a fel soroltak közül többet.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#3340) helixP válasza jmuranyi (#3338) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, én is kérdezni akartam, hogy mire nem elég az adott sávszél? :)

(#3341) jmuranyi válasza helixP (#3340) üzenetére


jmuranyi
tag

Időnként -ritkán- szoktam néhány giga audio filet
felmásolni a telefonra, PC-ről. Vagy videot letölteni.
Tudom, lehetne usb kábelen is :)

(#3342) jmuranyi válasza F.B.I. (#3339) üzenetére


jmuranyi
tag

Igen, kezdek belenyugodni...

(#3343) Headless válasza jmuranyi (#3342) üzenetére


Headless
őstag

Én is ezt tapasztalom sajnos. Összes korábbi telefonon tudott 150 mbps-t.

És hát azért azt tudni kell a 72-es linksebesség olyan 24-28 mbps valós (3-3,5 mbyte/s) sebességre képes, ami azért kevés tud lenni sokminden alap dologhoz. Én pl semmire nem használok usb kábelt csak tölteni, esetleg flashelni, de azt is jobban szeretek twrp-ből. Amihez egyszerűbb ha a telefonon van a tartalom.

És a 841es tp link igenis tud többet. Ugyanis az megfelelő kliensel 300 mbps kapcsolati sebességet tud létesíteni amiből következik a 80-120 mbps valós sebesség.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#3344) CactuS válasza Headless (#3343) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nálam ugyanarra a routerre (RT-N56U) a Linksebesség a normál 2.4 Ghz-s wifire 72 Mbps, 5 Ghz esetén 150 Mbps. Mi 5s Plus - 5 Ghz - esetén - 433 Mbps-at ír ki. TL-WR841ND-esem most nincs beállítva, azon nem tudtam megnézni, de szerintem ott a hiba, hogy a 841 csak 2x2:2 MIMO esetén tudja az elméleti 300Mbpst, amit a note 4 nem támogat (MIMO).

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#3345) droti25


droti25
őstag

Miui stabil romot használok. Érdemes szerintetek greenify appot használni?

(#3346) Upo válasza Flashget (#3308) üzenetére


Upo
addikt

Ez a kijelző link... :(
Nem tudom vágod-e hogy melyik topikba írtál. Ehhez képest meg az első nagy brunyák sárgázott szöveg:

Úgyhogy ebbe a telefonba azt a kijelzőt meg ne rendelje senki, pláne olyan aki nem tud olvasni. Hacsak azért nem, hogy kirakja mondjuk az asztalára dísznek, és ha sírhatnékja támad a törött telefonja miatt, akkor csak ránéz erre a nem töröttre, hátha megnyugtatja... :DDD

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#3347) otto14 válasza Flashget (#3308) üzenetére


otto14
senior tag

Amit linkeltél az csak az MTK SoC -os változathoz jó...

...elkéstem :))

[ Szerkesztve ]

asd

(#3348) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Ajánlanék egy custom romot: OctOS

Nagyon gyors rendszer, AOSP 7.1.2 júniusi (!!!!) biztonsági frissítéssel. Alapja a Lineage OS,, ahhoz tettek még pár modot, kis optimalizálást stb. NAgyon gyors, fluid az egész és eddig az aksi is jó, bár eddig az első töltést sem használtam el. Xtreme sound mod kiválóan megy rajta. Magisk V13-at használok (beta) Magisk app 5.+-szal és a safetynet pipa!!!

Stabilnak tűnik maga a rendszer. Képernyőt igazán széppé lehet varázsolni a Kcal modul szerű cuccal. Kicsi színt ráhúztam és sokkal szebb lett az egész :D Akinek bejött a Lineage OS, annak nagyon ajánlom ezt kipróbálásra, szerintem teljesen korrekt rendszer! Gyorsabbnak tűnik, mint a MIUI, az egész olyan smooth. Mindenkinek ajánlom!

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3349) Thrawn


Thrawn
félisten

/join Xiaomi Redmi Note 4 - B20 :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3350) helixP válasza holozis_HUN (#3348) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi a tippet!
Egyet megnéznél, ha megkérlek?
Snap camerat telepítve, Beállítások/Egyéb alatt ha berakod a pipát Use Camera2API-mellé, mit szól hozzá? (remélem, nem azt, hogy Legacy-mód)

Előre is köszönöm, ha megnézed :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.