Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) porse válasza Whist (#4193) üzenetére


porse
senior tag

Csinálj hd ban egy screenshotot, nézd meg a felbontását. Hanyas miui n van ez?

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#4202) Whist válasza ht42 (#4200) üzenetére


Whist
aktív tag

Akkor ez nem egy lényegi opció. Csupán arra,hogy kímélje az akkut,már ha használ ez valamennyire.

Vagy rosszul gondolom?

(#4203) Whist válasza porse (#4201) üzenetére


Whist
aktív tag

Semmi különbséget nem veszek észre,ha kigúvad a szemem,akkor sem.

(#4204) ht42 válasza Whist (#4202) üzenetére


ht42
senior tag

720p-ben nyilván kevesebbet kell számolni, de az összes pixelt akkor is ki kell gyújtani.

(#4205) porse válasza Whist (#4203) üzenetére


porse
senior tag

Számszerűen értettem, hogy tényleg kevesebb e :D

... szerintem.

(#4206) regener válasza holozis_HUN (#4199) üzenetére


regener
veterán

S ezzel a háramssal mennyivel számít "jobbnak" a telefon és az üzemidő?

(#4207) cimbi186


cimbi186
aktív tag

Sziasztok!

Az ujjlenyomat olvasót szeretném teljesen kikapcsolni.
Ne érzékeljen sehogy,semmilyen testrészemet.
Ahogy rakom le/emelem fel a telefont,vagy rakom a totartóba/zsebbe ,véletlen mindig hozzáérek és zárképernyőre ugrik,(ma például 72db fényképet csinált a felső zsebemben,nyílván teljesen feloldottam elrakás közben)
Szóval nincs szükségem rá,Azt szeretném,ha a csak a bekapcsoló gombbal, tudnám életre kelteni a telefont.

Viszont nem tudom ,ezt hogyan érem el.
Már össze vissza állítottam mindent,de nem sikerült.

Valaki tudna segíteni mit hogyan kell beállítani?

(#4208) Whist válasza porse (#4205) üzenetére


Whist
aktív tag

Mindkét kép ugyanúgy 1080p felbontású,nem változott semmi.
MIUI Global Stable 8.2.10

(#4209) Vlad79 válasza cimbi186 (#4207) üzenetére


Vlad79
csendes tag

Beállítások/képernyőzár és ujjlenyomat/ujjlenyomatok kezelese ramesz az általad elnevezett ujjlenyomatra es ott az eltávolítás.

[ Szerkesztve ]

(#4210) Sys85 válasza cimbi186 (#4207) üzenetére


Sys85
veterán

Tudtommal az ujjlenyomatolvasó akkor is aktív marad,ha eltávolítod az összes ujjlenyomatot.Feloldani nem fog az ujjadra,de a kijelzőt akkor is bekapcsolja,csak a zárolt képernyőre ugrik ha hozzáérsz.
Valami módja biztos hogy van a teljes kikapcsolásnak,de szerintem ahhoz trükközni kell valamit,mert a beállításokból nem lehet letiltani a működését,legalábbis én nem találtam erre opciót.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#4211) cimbi186 válasza Sys85 (#4210) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Köszi!
Megnyugodtam,hogy nem csak én nem találom.

Hátha jön valaki és megmondja mi a trükkje.
Nagyon várom

(már majdnem arra vetemednék, hogy leragasztom, de a szívem szakadna meg a kokányolástól)

[ Szerkesztve ]

(#4212) Headless válasza Sys85 (#4210) üzenetére


Headless
őstag

Root-al kikapcsolható a driver unbindelésével... [link]

Én kb kezdetek óta így használom...

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#4213) holozis_HUN válasza cimbi186 (#4211) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Esetleg külső app, ami megoldás lehet, valami ujjenyomat olvasó gesture app, de ez nem tuti. Vagy custom rendszerekben. Nekem vol egy bug valahogy, hogy úgy érzékelte a geló, hogy nincs is ujjlenyomat olvasó. Bár akkor wifi sem volt. Szerintem kernelszinten kell letiltani.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4214) ht42 válasza cimbi186 (#4207) üzenetére


ht42
senior tag

Alkalmazd a jó öreg mérnöki trükköt. Ha valami nem megy, csináld fordítva... Nem kikapcsolni kell az ujjlenyomat olvasót, hanem bekapcsolni, de töröld az eddigi összes ujjadat és vidd be a bal lábad kisujját, 😁 vagy akármit. Többé nem ébreszt fel az ujjlenyomat olvasó.

(#4215) mszl


mszl
aktív tag

Sziasztok!

Használja valaki Mikrotik routerrel ezt a telot?? Mikrotik routerrel lecsökken a wifi sebessége.
Ugyanaz az eset több miki termékkel is 2,4Ghz-en. (wAP, cAP, 433G)
iperf3-al atlag 35-38Mbit/sec Ubiquiti cuccon 50-es átlagot hoz.

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#4216) moczo


moczo
csendes tag

Szerintetek fóliát vagy inkább edzett üveget érdemes rátenni?

[ Szerkesztve ]

(#4217) kelly416 válasza Peaceliker (#4162) üzenetére


kelly416
veterán

De, be volt kapcsolva. Kikapcsoltam, most kíváncsi leszek az eredményre.
Feltettem az alkalmazást is, beszámolok majd róla, ha lesz érdemi infóm.
Köszi mindkettőt.

[ Szerkesztve ]

(#4218) kelly416 válasza ht42 (#4214) üzenetére


kelly416
veterán

Így sajnos azt éri el, hogy mindig valami jelszót kell használjon, vagy mindig legyen a közelben egy megbízható eszköz, pl miband2. De igen, ha ezt vállalja, hogy mondjuk pontokat köt össze feloldáskor, akkor megoldás.

Egyébként tényleg a tok alatti leragasztás lehet élhető megoldás rá. Én sem találtam mókolás nélküli kapcsolhatóságot. :(

(#4219) kelly416 válasza moczo (#4216) üzenetére


kelly416
veterán

Részletek az összefoglalóban, döntés a Tiéd.

A fólia leejtés ellen nem véd. Az üveg valamennyire véd. Viszont a 2,5D miatt eléggé megoszlakan a vélemények.

(#4220) V.Stryker válasza kelly416 (#4219) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ehheez kapcsolódóan kérdezném, hogy mit csesztem el? :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4221) kelly416 válasza V.Stryker (#4220) üzenetére


kelly416
veterán

Az összefoglalóban le van írva. Azt, hogy ilyen telefont vettél, aminek jobban ívelték a szélét. :DDD Az enyém is ilyen. Pároméra tökéletes a Nillkin üveg, az enyém hasonlóan néz ki, mint a Tiéd most. Ugyanaz az Nillkin üveg, mielőtt gyártási hibára gondolnál. Annyi az egész, hogy a lekerekítés nálunk másképp néz ki, mint a legtöbb telefonon. Jobban beível a kijelző fölé, míg másnál csak épp a széle van lekapva. Egyébként 3/32-es vagy 4/64-es telefonod van?
Ott van az az ecsetelős szmötyi, ha gondolod, próbáld ki. Én most egy full covert tettem fel, de vasárnap leszedem, ha addig kibírja. Mindig full dzsuvás, jobban gyűjti az ujjlenyomatot, mint a google vagy az FBI, nem szivárványos, nem látszanak azok az idegesítő pöttyök sem, amit nemrég fényképezett valaki, de valahogy rosszabb a kijelző mégis tőle, egy szóval katasztrófa. Ja? És a lényeg, a gyönyörű előlapból, ahol meg sem lehetett látni, hol a kijelző vége, egy olyan fekete sávval körülvett szürke téglalapot csinált, hogy rossz rá nézni. Motoros talira megyek holnaptól, azért hagyom fent rajta, de ahogy vége, repül le, használom inkább védelem nélkül.

Szerk.:
Kicsi kiegészítés meg a linkek.

[ Szerkesztve ]

(#4222) Turbobacsi válasza V.Stryker (#4220) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

nálam így néz ki (tokkal)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#4223) B2man2 válasza Whist (#4208) üzenetére


B2man2
aktív tag

Nekem nincs ilyen opció.
Ugyanez a rendszer...

(#4224) jel1 válasza kelly416 (#4106) üzenetére


jel1
aktív tag

Jó lenne, ha lehetne állítani valamit... szeretem, ha a vakufény bevilágítja az egész kertet/szobát, és azt nagyon brutálul megteszi, ha mindkettő be van kapcsolva 😃 kár, hogy a legördülőbe spórolós lámpafényt gondoltak, beállítási lehetőség nélkül :/

(#4225) kelly416 válasza jel1 (#4224) üzenetére


kelly416
veterán

Töltsd le a Flanex - Flash light for nexus-t például, azt most kipróbáltam, mindkét ledet meghajtja. Nem értem, miért érvágás plusz egy progi, főleg, hogy 1x1-es widgetbe kiteheted a közvetlen bekapcsolást.

Egyébként a gyári alkalmazást meg azért szeretem, mert megnyomom a power gombot és kikapcsolja a ledet, mindemellett bőven elég fényt ad.

(#4226) kelly416 válasza kelly416 (#4217) üzenetére


kelly416
veterán

Asszem nem várom meg a végeredményt a battery progival... Ezért az egyetlen dologért. :DDD

(#4227) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Ez komoly? Elsőre hibát írt ki, fejlesztői módban oem-et engedélyeztem, meg hozzáadtam a fiókot valószínű ezért nem ment, most meg várjak még 3 napot, hogy újra próbálkozhassak??? Ez kezd viccessé válni... Egy Samsungom volt, azt a Knox miatt mondtam, hogy soha többet, ez a bootloader nyitás is lassan kezdi kiverni a biztosítékot... :W

Megvenni és megszerelni...

(#4228) ollie válasza Dyrg (#4227) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha kevesebb, mint 3 napja van hozzárendelve az accountodhoz a telefon, akkor ki kell várni azt a 3 napot. De ez nem azt jelenti, hogy pont ennyit kell várnod, mert ha pl 71 órája adtad hozzá az accountodhoz, akkor már csak 1 órát kell várnod. És ez cak az első unlocknál van (telefononként).

***

(#4229) Dyrg válasza ollie (#4228) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Egy nap alatt megkaptam, akkor türelemmel kivárom... Köszi!

Megvenni és megszerelni...

(#4230) rejtő válasza jel1 (#4224) üzenetére


rejtő
tag

én az Icon Torch nevezetű progit használom. 180 kb helyet foglal és mindkét Led-et hajtja.

(#4231) Whist válasza B2man2 (#4223) üzenetére


Whist
aktív tag

Akkuhasználat-képernyő- fényerő csökkentése - felülről a második asszem

(#4232) Whist válasza Turbobacsi (#4222) üzenetére


Whist
aktív tag

Ugyanezt a tok/fólia kombót használom :D

(#4233) trebrona válasza ollie (#4228) üzenetére


trebrona
nagyúr

Visszaszámol, a hátralevő időt írja.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4234) V.Stryker válasza kelly416 (#4221) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az enyém 3/32-es. Múlt héten védelem nélkül használtam és kocsiból kiszállva eldobtam... el kellet adjam. Ez 10 napon belül a második. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#4235) juve600 válasza trebrona (#4233) üzenetére


juve600
nagyúr

szia

megjött
6-os alapú stabil van rajta

multitoolal elinditottam rá a TWRP
de nem jön be a TWRP,mi lehet a gond ?

most frissitem a 8.2.10 stabilra

(#4236) lekka2


lekka2
csendes tag

Sziasztok!
Ha hívok valakit és a szám foglalt a hívás naplóba nem fogadott hívásként szerepel.
Ez nálatok is így van?

(#4237) Hary50


Hary50
csendes tag

Sziasztok kedves forum tagok!
Még soha nem volt Xiaomi telom, tehát teljesen kezdő vagyok. Nem akarom buherálni mert nem értek hozzá csak használni akarom. Szóval megjött a teló beüzemeltem-belaktam és furcsa dologgal találkoztam. A segitségeteket kérem. A telo többször azt kéri, hogy engedélyezzem küldjön ö 1 sms-t valahova külföldre mert nincs aktiválva a sim kártyám. Ezért a szolgáltató külföldre küldött sms dijat fog felszámolni. Írja a telefon. Mi vaaaaan? Kérdem én. Ti találkoztatok ilyennel? Ez valami vírus vagy be kell jelentkeznünk a Kinai Népköztársaságba? :Y

2. Az alkalmazásokba van 1 olyan progi, hogy Google Pinjin bevitel. Ez mi az és kell nekünk? Mert a rendszer egyébként engedi letörölni.

3. Nem olvastam végig a forumot de van még olyan alkalmazás amit érdemes letiltani (jegelni) rootolás nélkül.
Köszönöm a segitségeteket. :R

Üdv: Hary

[ Szerkesztve ]

(#4238) trebrona válasza juve600 (#4235) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mido-t küldted rá? Flash után TWRP-t indítsd, ne a rendszert.
Bootloadert nyitottad?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4239) juve600 válasza trebrona (#4238) üzenetére


juve600
nagyúr

igen mido-t

se a hang+ bekapcs
se a háromgombossal nem adja be

Bootloadert nyitottad? az nyitva van elvileg mivel telefonszámra regisztráltam anno a redmi3 -at

[ Szerkesztve ]

(#4240) trebrona válasza juve600 (#4239) üzenetére


trebrona
nagyúr

Flash után újraindítás recoveryben multitoolból.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4241) royalka


royalka
őstag

Nah hogy besz*ptam. :W. Még amikor megjött a telom rendeltem üveget rá (aki már régi motoros, lehet emlékszik is hogy felajánlottam 2-t itt a forumba). Aztán rendeltem megint hogy legyen tartalék, közbe sogorom is ilyen telott vett. Ma jött meg a folia, meg a telo is. Pattintottam fel és a szèleknèl f*szán el áll. Pedig ugyan akkora, ugyan az az eladó, ugyan az a termék, csak igazaból amit kaptam teljesen más. Amit első körbe kaptam üveg a hangszoró meg a kamera meg a közelsèg èrzèkelő egybe van, ami most jött azon külön van mind. Meg ami először jött az olyan, mint ha ragsztó lenne a hatulján látszott mikor felraktam hogy nem szépen tolja ki a levegőt hanem nyomkodni kellett. Teljes ketsègbeesès és sírás határán vok. :o. Megy a panasz és a refund. :(

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#4242) juve600 válasza trebrona (#4240) üzenetére


juve600
nagyúr

nem csinál úgy semmit

(#4243) ollie válasza Hary50 (#4237) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem vírus. Ez bizonyos xiaomi szolgáltatásokhoz kell (talán bootloader nyitáshoz is), de ha nem használod azokat, akkor nem kell foglalkoznod vele.

***

(#4244) pluhm válasza Hary50 (#4237) üzenetére


pluhm
aktív tag

A MI fiókot aktiválod ezzel az sms-el. Nyugodtan elküldheted, többet nem fog csesztetni ezzel a telefon.

(#4245) juve600


juve600
nagyúr

ez a stabil 8.2.10.0 egész jónak tűnik

(#4246) nonee válasza holozis_HUN (#4169) üzenetére


nonee
aktív tag

Ezért szeretem a forumot...ezt se tudtam :C :R

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#4247) juve600


juve600
nagyúr

hogy tudom megnézni hogy nyitva van a BL ?

(#4248) cimbi186 válasza Headless (#4212) üzenetére


cimbi186
aktív tag

Köszi.
Legalább van megoldás.

(#4213) holozis_HUN
Köszi a választ.

#4214) ht42
Igen ,még ezt is átgondolom :DD

(#4249) nonee válasza juve600 (#4245) üzenetére


nonee
aktív tag

Nekem gyári frissitéssel is tökéletesen müködik...bár egyszer kiirt egy ilyen miu logot pár másodpercig töltött ugymond fekete képernyön..de ugy ennyit vettem csak észre..

A futballban mindenkinek van véleménye, és mindenki ért is hozzá.Ha privátot kapsz,illik válaszolni!!!!

(#4250) G48 válasza holozis_HUN (#4195) üzenetére


G48
senior tag

A full wipe az nem csak system, data, cache? Memory card, OTG, és belső tárhely van már csak. Az F2FS MIUI-hoz és RR-hez is kell?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.