Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) hattrickuser válasza Buckey (#3937) üzenetére


hattrickuser
tag

Igen, ez MIUI-s gond. Már linkeltem, hogy már jelezték tavaly decemberben, de valamiért az azóta megjelent frissítésekben nem orvosolták ezt a problémát. Ez számomra nehezen érthető, igaz nem nagy horderejű dologról van szó, de elég alapfunkciónak gondolom.

(#3952) csemeteim


csemeteim
tag

Sziasztok
Érdeklődnék hogy üres oldalt hogyan tudok törölni?
KÖszi

(#3953) Flashget válasza trebrona (#3950) üzenetére


Flashget
félisten

mert a számozásokat néztem és tegnap ezt töltöttem le. :)

Realme GT Master Edition

(#3954) Oldman2 válasza csemeteim (#3952) üzenetére


Oldman2
veterán

Honnan?
:B

(#3955) Sys85 válasza csemeteim (#3952) üzenetére


Sys85
veterán

Gondolom főképernyőre gondolsz.
2 ujjal csípő mozdulat a kijelzőn,ellapozol az üres oldalig és ott lesz a közepén az X.
Vagy nem erre gondoltál?

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3956) Dadpool válasza csemeteim (#3952) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Osszecsiped az ujjad a kepernyon és az üres lapon közepén x ha erre gondolsz

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#3957) Buckey válasza hattrickuser (#3951) üzenetére


Buckey
senior tag

Igen, ezért furcsa nekem is, hogy ezt még nem sikerült cirka fél év (vagy több) alatt kijavítani. Vagy egyáltalán nem is foglalkoznak ezzel az alapvető (így már ciki) hibával. Lehet nélküle élni, csak mikor dicsekedtem a készülékkel, furcsán néztek (meg én is), hogy miért éjfélre "van" állítva az ébresztés. :D

(#3958) tsabeekaa válasza Sys85 (#3948) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Lehet velem van a probléma, vagy az én felhasználásommal...Csak párosítom, és ennyi. És működik minden. Soha nem kért ujjlenyomatot, kódot stb. Igazából nem is tudom, hol kell megbízható eszközzé tenni.

Az előtte lévő, és a fiókban lapuló MI4C-m is ugyanígy működik.

[ Szerkesztve ]

(#3959) csemeteim válasza Dadpool (#3956) üzenetére


csemeteim
tag

Hát igen én is erre gondoltam de az üres oldalon semmi nincs, ballra húzva + középen és utána x.Így 5 oldalam van de csak 4et szeretnék.

(#3960) trebrona válasza csemeteim (#3959) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha az x-re tapizol, törli azt az oldalt.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#3961) csemeteim válasza trebrona (#3960) üzenetére


csemeteim
tag

Ez így van , de az első üres oldalon nekem nincs X.

(#3962) Sys85 válasza csemeteim (#3961) üzenetére


Sys85
veterán

Hát akkor lehet,hogy át kell pakolnod az ikonokat az első üres oldalra,mert lehet hogy csak az utolsó oldalt engedi törölni.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3963) csemeteim válasza Sys85 (#3962) üzenetére


csemeteim
tag

Igen , átpakoltam az ikonokat az utolsó üres oldalra, így középre került az üres oldal így lehetett törölni.
KÖszönöm

(#3964) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tegnap nekem elszállt a data és a storage partíció, miután csináltam egy factory resetet xiaomu.eu-s rommal. Gondoltam csak beírom ide figyelmeztetésnek, hogy mi történt. Ez után már csak adb sideload-dal tudtam romot telepíteni (gyárit), a twrp-ből semmi nem ment fel.

***

(#3965) holozis_HUN válasza ollie (#3964) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Az igen :Y

Fúj MIUI...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3966) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

A telefonon szeretném megnövelni a felső státuszsor betűméretét, mert igen mikroszkópikus. Az alábbi programokkal meg lehet ezt csinálni?

[link]

[link]

Nem szeretném feleslegesen rootolni, mert egyébként elvagyok a MIUI-val.

Egyébként ez működő megoldás a root-hoz?

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#3967) ollie válasza holozis_HUN (#3965) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem hiszem, hogy ez a MIUI hibája, szerintem a xiaomi.eu-s srácok rontottak el valamit.

***

(#3968) tsabeekaa válasza bollokcs80 (#3966) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Meg, de a másik fórumban linkeltem ezt már neked. Tessék, ilyenre csináltam magamnak. Az első általad linkelt programmal.

Az első általad linkelt programmal. De kell hozzá: xposed-v87-sdk23-arm64-miui-edition-by-solarwarez-20161126, amit twrp-ből raksz fel, és xposed.installer_3.1.1-39.apk. Természetesen root kell előtte.
Olvass alaposan utána, hogy kell felrakni, használni ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#3969) bollokcs80 válasza tsabeekaa (#3968) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ok, köszi.

B.Cs.

(#3970) student válasza tsabeekaa (#3943) üzenetére


student
őstag

és ezután mennyire fogja zabálni messenger az akkut?

(#3971) RaZroX


RaZroX
addikt

Sziasztok! Tokot illetve üvegfóliát hol érdemes keresni ?

This is the way

(#3972) Buckey válasza tsabeekaa (#3968) üzenetére


Buckey
senior tag

És Te is éjfélre állítottad az ébresztőt? :DD
(bocsi, de ezt nem hagyhattam ki)

(#3973) tsabeekaa válasza student (#3970) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Nem vettem észre hatalmas fogyasztást. Meg mi is az értelme a messengernek, ha bezárja a Miui? :)

[ Szerkesztve ]

(#3974) tsabeekaa válasza Buckey (#3972) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Jaja...már 2 éve ezzel az éjféli ébresztéssel élek. :DD

(#3975) berzser67


berzser67
tag

Sziasztok! Tegnap kaptam meg a Note 4 4/64Gb-os telót xiaomishoptól és első indításkor kínaiul indult és azóta sem tudom átállítani.Valaki tud segíteni?

(#3976) Buckey válasza tsabeekaa (#3974) üzenetére


Buckey
senior tag

Én akkor szoktam lefeküdni aludni. :DD

Amúgy szép munka, gratulálok. :C
Biztos nem nagy dolog, aki már csinálta, de én maradok a gyári megjelenésnél, nekem egyenlőre még megfelel az is. Max. témákkal dobom fel.

(#3977) ht42 válasza berzser67 (#3975) üzenetére


ht42
senior tag

Lehúzod a státussort, fogaskerék, ott a 19. lehetőség, kopp, 2. lehetőség, kopp, 1. lehetőség és már ott is vagy 😁

(#3978) tsabeekaa válasza Buckey (#3976) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Az MI4C-n is állandóan ez volt a gond, de megszoktam, meg nem is telefonra ébredek, hanem a miband vibrátorozza a csuklómat. :DD
Köszönöm! :) Bár igazad van, tényleg nem nagy munka, ha fent vannak a fentebb linkelt cuccok. Az órás időjárás, még a MI4C-n is fent volt. Kipróbáltam, hogy jó-e a Note4-re, és láss csodát. :)

(#3979) Boci


Boci
csendes újonc

Sziasztok!

Használt valaki Wi-Fi Directet? Nem tudom a képeket, videókat megjeleníteni a tv-n. Itt nem kell semmit párosítani, ugye? Egyébként a laptopról tudom küldeni a képeket, filmeket a tv-re. A keresés TV-n néha megtalálja a telefont és ugyanez igaz a telefonra is. Tudnátok segtíeni. Köszi.

(#3980) berzser67 válasza ht42 (#3977) üzenetére


berzser67
tag

Nagyon köszönöm, király, van magyar :C

(#3981) Buckey válasza tsabeekaa (#3978) üzenetére


Buckey
senior tag

Én a telefonomra ébredek, nincs MiBand-om. Órát is ritkán viselek, munkaidőben egyszerűen akadályozna, otthon meg már nem venném fel.

Vannak még csodák, bár, szerintem nincs sok különbség szoftver ügyileg a két készülék között, vagy éppen kompatibilis a két készülékhez.

(#3982) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Szeretnék felrakni képet telefonról és nem tudom kiválasztani mert azt írja ki a fájlok kiválasztásánál hogy "egy alkalmazás sem tudja végrehajtani a műveletet"...

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#3983) royalka


royalka
őstag

Èn a wpdplugint, vagy az adbplugint szoktam használni tc-ben. Tökéletes és egyszerű. Azonnal felismeri nem kell sokat cicózni. A wpd-hez kell hogy MTP-be legyen az adb-hez nem. Usb hibakeresès legyen bekapcsolva a fejlesztőibe és gól.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#3984) Sys85 válasza Zsozsoka 74 (#3982) üzenetére


Sys85
veterán

Mmint ide?
Milyen böngészőt használsz?Nekem a chrome-mal megy,de csak úgy,ahogy itt a topikban ajánlották,azaz ne a galériából válasszak ki képet,hanem a dokumentumokon keresztül,mert máshogy nem fogja feltölteni.
A gyári böngészővel az általad is írt hibaüzenetbe futottam én is.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3985) Zsozsoka 74 válasza Sys85 (#3984) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Igen... valóban a gyári böngészőt használom.. (fura hogy a gyári böngésző erre nem képes)

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#3986) kelly416 válasza RaZroX (#3971) üzenetére


kelly416
veterán

Keress rá a "tok" szóra. ;) Kereső a jobb felső sarokban.

Egyébként meg leginkább külföldiából, ali, ebay... na meg hardverapróról tudsz szerezni szerintem.

(#3987) csemeteim


csemeteim
tag

Hali
Lehetséges a gyári launchert végtelen gorgetesre állítania,?
Köszönöm

(#3988) danih


danih
addikt

Hogyan tudom megoldani hogy egy bizonyos progit ne lőjön ki a rendszer?
Órám appját már beállítottam a Security / Battery részleg alatt úgy, hogy nincs rajta restriction. Van valami más is? Csak ez az egyetlen progi amin ilyen be van állítva, mégis kilövődik éjszaka.

(#3989) Peaceliker válasza danih (#3988) üzenetére


Peaceliker
őstag

én is ezen kattogok...én is beállítottam, de tojik rá. :O

"Oh my Goa'uld!"

(#3990) ollie válasza csemeteim (#3987) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem.

***

(#3991) Flashget válasza Zsozsoka 74 (#3982) üzenetére


Flashget
félisten

én ezt használom böngészőnek nincs ezzel ilyen gond.

Realme GT Master Edition

(#3992) tsabeekaa válasza danih (#3988) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Fentebb leírtam a messengerrel példálózva...

[link]

(#3993) Theory66


Theory66
aktív tag

Srácok melyik rommal lehet elérni a legjobb üzemidőt? EU és OctOS közt vagyok jelenleg.

(#3994) TheProb válasza trebrona (#3899) üzenetére


TheProb
veterán

Na este raktam fel a 8.5-öt, ez a YT videó volt a megoldás, köszi. Bár K gyorsan csinálja az illető, elég nehezen követhető...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3995) rejtő


rejtő
tag

TWRP-vel szeretnék rendszer mentést csinálni. Nemrég rákerestem YT-on, és volt egy video, de most nem találom. Most csak Samsungost dob fel. Valaki le tudná írni a pontos folyamatot?

(#3996) m_dawe válasza Theory66 (#3993) üzenetére


m_dawe
senior tag

Nekem Global Stable-el volt a legjobb az üzemidő. Kb. 1 hete OctOS romon vagyok, de csak minimális eltérés van.

[ Szerkesztve ]

(#3997) TheProb válasza rejtő (#3995) üzenetére


TheProb
veterán

Belépsz twrp-be, backup és ott kiválasztod a system, boot, data particiókat.

Amúgy 1 mp-es google keresés: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3998) rejtő válasza TheProb (#3997) üzenetére


rejtő
tag

ezt megtaláltam én is, de réginek gondoltam, hiszen a mi telefonunk még nem létezett és hátha van fontos változás. Úgy gondoltam inkább megkérdezem, minthogy kérdezés nélkül belevágjak. Köszönöm.

(#3999) trebrona válasza rejtő (#3998) üzenetére


trebrona
nagyúr

TWRP alap funkciók minden telefonon ugyanúgy működnek.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4000) TheProb


TheProb
veterán

Ha már twrp.

Már párszor akartam volna frissíteni 3.1-re, de azt írta ki, hogy a partició mérete nem megfelelő és nem tudja feltolni az új img-t. Gugliztam, de nem találtam lényegi megoldást. Tud erre valaki esetleg valamit?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.