Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Sys85 válasza holozis_HUN (#3700) üzenetére


Sys85
veterán

Ha mazohista típus vagy... :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3702) holozis_HUN válasza Sys85 (#3701) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Van ilyen folyadék, ami kitölti azt a fehér részt. Azt akarom tesztelni. És ez tökéletes erre :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3703) kelly416 válasza holozis_HUN (#3679) üzenetére


kelly416
veterán

Igazából szívesen átadom, de ketten vagy többen is lehetünk, nem akadály, hogy gyere. Sőt, én meg is köszönöm, mert az eddigi topikjaimhoz képest ez a topik pörög, nekem meg időm sincs mindig lesni (látod, a tegnapi óta most jöttem fel először sajna), meg sok dologban szerintem Te jártasabb is vagy.

F.B.I.:
Köszi.

Theory66:
Asszem a bejárt út azért nem egyezik: Sony Z1 Compact -> Sony Z3 Compact -> Asus Padfone Infinity 2 -> Samsung Galaxy A7 -> LG G Flex 2 -> Lenovo Vibe Z2 pro -> Sony Z2 -> LG G4 -> Xiaomi Redmi Note 4x
:))
De a G4 után epedve vártam a jó akkut. Letojom, hogy a képek gatyák. Bár nem értem, a z1c-vel rengeteget fényképeztem, aztán egyikkel sem, pedig amik utána voltak, mind elég jó fajta képet csináltak. Most ezzel megint fényképezgetek, de módjával, mert elrettent a minőség a G4-hez képest. Bár az árához képest meg kiváló a készülék úgy, ahogy van.

V.Stryker:
Két megoldás lehetséges. Veszel egy például Nillkin-t, Páromén az van fent, kereken körbe a 2,5D miatt pár tized centivel kisebb, régebbi hozzászólásomban tettem fel google-drive linket, azon vannak képek.
A másik, hogy veszel olyant, ami kereken-körbe fekete/kék/akármilyen, mert láttam már homokszínűt is talán, az papíron végig éri a kijelződet, de én elképzelni sem tudom, milyen lehet (pedig van otthon kettő, csak nem tettem fel) amikor mások írják, légréteg van az üveg és az üveg között.
Szerintem a Nillkin féle megoldás egyébként teljesen elviselhető.
Én meg üveg nélkül használom (a linkes h.sz-ben benne van az oka is ennek) a telómat 06.13-óta asszem, egy hajszálkarc van rajta, amit csak nagyon-nagyon figyelve, napsütés vagy egyéb intenzív fényforrás alatt lehet megtalálni, még körömmel sem érzem. Zsebben (persze, más nincs mellette) hordom, tok általában nincs rajta, mostanában kompresszorral festek kerítést, strandra járok, magasított virágágyást csinálok, tehát mind-mind olyan vegytiszta munkák, ahol port sem kap, és természetesen ha hívnak, felveszem koszos kézzel is. Mégis jól bírja.

bazsimano:
Érdemes fullra tölteni egyszer, de általában azt mondják, 20 és 80 százalék közt érdemes tartani az akkut, akkor van kikímélve.
Amit nem használsz. (Nem trollkodás, egyéni preferencia kérdése.)
Amit használsz. (Nem trollkodás, egyéni preferencia kérdése.)
A hosszú akksi élet titka a használatban rejlik pont, csak nem intenzív, agresszív használatban. Ha állni hagyod, hamarabb tönkremegy, mintha használod.

Gixxer88:
Keress vissza, Páromén tökéletes a Nillkin, enyémre semmi nem jó. Gondolom van szórás abban a lekerekítésben rendesen.

Egyébként akinek baja van az üveggel, állítólag ilyen "szmötyit" lehet venni Alin például, kis ecsettel bekencézed a levegős részt, és megszűnik levegősnek lenni.

(#3704) Turbobacsi válasza Theory66 (#3699) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

íme...
(egyik része a tokkal együtt készült, aztán kiszedtem a tokból)
passzol, nem olajos, nem levegős, kicsit tükröződik, de csak ha alszik a teló, ujjlenyomat látszik, de az a sima képernyőn is
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#3705) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Bocs a hülye kérdésért, de most ez a pörgősebb topikja a Note 4 -nek vagy a másik, ami a cikkre épül?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3706) kelly416 válasza V.Stryker (#3705) üzenetére


kelly416
veterán

Lesd meg a h.sz számokat. :)) Ez a pörgősebb.

(#3707) crok válasza V.Stryker (#3705) üzenetére


crok
Topikgazda

Ezt a topikot 2017-05-02 14:01:53-n nyitották és 3706 hozzászólás van.
A másikat 2017-05-12 09:44:10-n és 889 hozzászólás van.
Szerintem ez pörög jobban, a matek nem hazudik ( :

(#3708) Sys85 válasza V.Stryker (#3705) üzenetére


Sys85
veterán

Inkább ez.

kelly416:
Köszi,meg is találtam Alin ezt a szmötyit,be is rendelem egy másik üveg társaságában. :)
Kár hogy nem figyeltem a topikot annyira,akkor már a Nillkin mellé rendeltem volna ilyen folyadékot,akkor most nem a kukában lenne.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3709) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Jóvanna. :B

Megjött ma a készülék. Hát a Note 3 Pro -hoz képest sokkak sokkal szuperebb külsőre mindenképpen. Illetve a Note 3 Pro -hoz és a Redmi 3S-hez képest a telefonbeszélgetés minősége is feltűnően jó. Legalábbis az első hívásnál egyből feltűnt számomra.

Olyan kérdésem lenne, hogy van a tesztben is említett Android N téma, amivel 4x4-es osztás helyett 5x5 -ös osztás előhozható. Viszont 5x5 -nél nem tudok widgetet kirakni, vagy ikont. Csak törölni... Valaki használja? Van valami trükkje?

Nova-t használom évek óta, de kipróbáltam volna most így a gyárit is, ha nem 4x4.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3710) kelly416 válasza Sys85 (#3708) üzenetére


kelly416
veterán

Megtalálták nekem, itt olvastam, itt link is van meg kép is hozzá.

Neked meg gratula, hogy megtaláltad, én nem találtam.

(#3711) Sys85 válasza kelly416 (#3710) üzenetére


Sys85
veterán

Alin csak bepötyögtem,hogy "tempered glass liquid" és már dobta is a találatokat a szmötyire. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3712) Janusz001


Janusz001
őstag

Sziasztok, egy lg g2 mini telefonhoz képest mennyire karcálló ennek a kijelzője? Lassan 2 éve nyúzom védőfólia nélkül, de semmi zavaró karc nem keletkezett rajta, viszont haladni kellene a korral és a topicban szereplő telefont néztem ki, viszont védőfóliát/üveget nem akarok használni, mert számomra zavaró.

Másik ami érdekelne, átlagos használatra (semmi játék) elég -e a 3gb -os változat? Persze a mostani 1gb/8gb mini után biztos felüdülés lenne, csak meg e éri a plusz felárat?

Milyen sd kártyát javasoltok bele?

(#3713) Sys85 válasza Janusz001 (#3712) üzenetére


Sys85
veterán

A kijelző elég jól bírja,szerintem nem kell aggódni.
A ram meg elvileg elég,de nekem kicsit Galaxy S6 deja vu-m van,hiába szabad 800-900mega sok appal a háttérben,többek közt pl a Chrome-ot és a Youtube-ot gyakrabban újratölti mint az elvárt lenne a 3GB ramtól.3 lap chromban,aztán 1-2 youtube videó és a chromeba visszalépve már újratölt.Mintha a MIUI memória kezelése kicsit agresszív lenne,de az 1GB-hoz képes hatalmas ugrás így is.Ha lenne lehetőséged 4/64-est szerezni,az lehet jobban megérné.Szerintem. :)
Bár lehet ha jön a 7.0 abban nem lesz ennyire agresszív a memória kezelés.

Memkártya?Bármilyen Class10/U1 kártya,amelyik tetszik.
Nagyon drágát nem érdemes bele,Sandisk vagy Samsung kártyái megteszik,de pl Mixza kártyát ugyanakkora tárhellyel kínából beszerezhetsz fele áron (pl 128gb 10-12k) és nagyon megbízható gyors kártyák.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3714) Janusz001 válasza Sys85 (#3713) üzenetére


Janusz001
őstag

Eustockon nézegettem, ott jelenleg hiány a 4/64 -es változat, kicsit körberágom még a telóról az infókat, meg az itteni fórumban is olvasgatok az elejétől. Feltételezem várható a 7 es android a készülékre.

Mindenesetre köszönöm a kimerítő válaszod. :beer:

(#3715) kelly416 válasza Sys85 (#3713) üzenetére


kelly416
veterán

Én egyik fórumtárson keresztül vettem a 3/32-est Páromnak, két vagy három héttel később meg a 4/64-est magamnak, és emlékeim szerint 5000Ft-tal volt drágább a 4/64. Nem fogok eret pattintani, Párom sem hardcore user, meg azonnal kellett a telefon, de azért szívtam a fogam kicsit, hogy két hét meg 5000Ft nem olyan nagy megalkuvás 3/32 helyett 4/64-ért.

(#3716) bazsimano


bazsimano
őstag

megint sziasztok!
meg egy olyan kerdes, hogy toltes alatt nektek mennyire melegszik a telo? ugy ertem a hatlapja?

(#3717) ht42


ht42
senior tag

2 kártya között vacillálok
[1] és 2
Van valakinek infója, hogy melyik legyen? Vagy mindegy?

(#3718) holozis_HUN válasza kelly416 (#3703) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Igazából mind1 ki a topikgazda. Lehetünk ketten is. Igencsak pörög a topik. De mind1 igazából :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3719) Sys85 válasza ht42 (#3717) üzenetére


Sys85
veterán

Külsőt leszámítva a 2 egy és ugyanaz,szóval amelyik szimpatikusabb,vagy amelyiknek jobb az ára. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3720) ht42 válasza Sys85 (#3719) üzenetére


ht42
senior tag

Danke.
128-as mehet bele? Minek aprózzam :)

(#3721) Sys85 válasza ht42 (#3720) üzenetére


Sys85
veterán

Elvileg 256ig kezeli a kártyákat,szóval nyugodtan,főleg hogy nem is drága.Én is ilyet tervezek bele,inkább legyen tartalék hely bőven "elfekvőben",mintsem kevés legyen mondjuk egy 64-es. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3722) jmuranyi válasza Sys85 (#3721) üzenetére


jmuranyi
tag

Az eustock-on 128 GB-t ír max.
Persze, egy próbát megér...

(#3723) ht42 válasza jmuranyi (#3722) üzenetére


ht42
senior tag

128-ast rendeltem. Nem kockáztatok.

(#3724) Sys85 válasza jmuranyi (#3722) üzenetére


Sys85
veterán

Gsmarena szerint 256,aztán a fene tudja,bár én a gsmarenának jobban hiszek.
De aztán tényleg tudja a fene,Alin hol 256ot írnak,hol 128-at,banggood is 128at ír.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3725) helixP válasza ht42 (#3723) üzenetére


helixP
nagyúr

Szerintem ezzel a márkával csak kockáztatni tudsz. Lehet, hogy én vagyok Oldschool, de két dologban nem veszek no name-t: töltő és SD kártya.

(#3726) Sys85 válasza helixP (#3725) üzenetére


Sys85
veterán

Hát a Mixza annyira nem noname,jóbarátom telefonjában egy 64GB-s közel 2 éve hibátlanul üzemel,az akciókamerában meg lassan 1,5 éves a 32-es.
Egyikre se mondanám,hogy ritkán van használva.
Vannak gagyi kínai noname cuccok,de a Tohaoll Mixza kártyái nem ezt a kategóriát erősítik.
Meg azért tegyük hozzá,hogy a memória chipek jobbára nagy gyártóktól kerülnek ki,az már más téma hogy milyen logo kerül rájuk más gyárakban.
Többségében Samsung chipekre épülnek a kártyák.
A Mixza pl nem az a 128as kártya amire csak rászitázzák a 128GB feliratot és a sebességet,aztán valójában 8/16GB-s Class6-os kártya,ezek valóban azt tudják ami rá van írva.
Tavaly még az S7 topikban az is kiderült,hogy gyorsabb az írása/olvasása mint a népszerű Sandisk Ultrának,vagy a Samsung Evonak. :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3727) helixP válasza Sys85 (#3726) üzenetére


helixP
nagyúr

Vettem! :)
Simán lehet, hogy így van, és ahogy írtam, én vagyok régi vágású és 2-3 márkán kívül nem használok mást, de voltak rossz tapasztalataim velük. Nem szeretem elveszteni a pótolhatatlan képeket. Igaz,hogy a rossz tapasztalatoknak már 6-8 éve, simán lehet, hogy változott a piac.

[ Szerkesztve ]

(#3728) Buckey válasza hattrickuser (#3686) üzenetére


Buckey
senior tag

Természetesen megosztom a tapasztalatom.
Tegnap este tettem fel ezt az appot. Eddig teszi a dolgát rendesen, csak annyi a negatívum, hogy tisztítás/takarítás/RAM törlés után rá kell nyomni a frissítés ikonra, különben állva marad az óra. Még annyit csináltam a beállításokban, hogy sose zárja be ezt a programot és induljon el automatikusan. Lehet, hogy ezen beállítások nélkül is jól működne, de majd kipróbálom.

(#3694) Gixxer88, az enyém is ilyen, de nem tudom, maradjon-e, mennyire megy be a por a széleken, ami ugye nem egészséges.
A kijelzőre nem szeretnék semmit kenni, ki tudja, mennyire ragad rá, mennyire és mivel lehet eltávolítani, ha netán el kell.

Tegnap néztem utána a fogyasztásnak. Hát, mit mondjak, kolléga azt hitte photoshop. :DD

(#3729) drewcsalad


drewcsalad
tag

Sziasztok!
Ès megèrkezett vègre :) RN4 Global 2016102 kód a dobozon (MIDO)4/64 Codás kèszülèk. Bár sajnos már 20 %on van miután 1 hónapot utazott :)
Help! Mit csináljak vele, hogy rootolt legyen? Mi ez a bootloader nyitás? A MiFiok már megvan 5GB. De valaki mondta, h lehet turbózni valahogy. Előre is köszi

[ Szerkesztve ]

MAC Budapest Ice Hockey Team #55 Xiaomi Redmi Note 4 Global

(#3730) holozis_HUN válasza Buckey (#3728) üzenetére


holozis_HUN
veterán

53% és 7 óránál járok kijelző időben, 1 nap 1 órája megy a teló :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3731) Sys85 válasza holozis_HUN (#3730) üzenetére


Sys85
veterán

7óránál tartok és 41% van az akkuban,ezek tök jó eredmények,emiatt szeretem is a telót,de egyre jobban bosszant a ram kezelés!
Az S6-om anno az S7 portolt romjával nem töltögette újra annyiszor az appokat mint ez a teló,pedig az is 3GB ram-os és a TW se a ram spórolós fajta.Mellesleg egyik barátom párjának a csoda 2GB ramos Samsung A5 2016-ja se tölti gyakrabban újra,szóval ez elég gáz.
Meg a kamera...
Tudom,mondtam (írtam) hogy inkább veszek egy Sony RX100 kompaktot,de közben rájöttem,hogy az nem lenne mindig nálam,márpedig a fotóim 90%-ban olyankor készülnek amikor biztos nem lenne nálam.
A 2 bosszantó dolog miatt,de leginkább a ram kezelés miatt,megint megindult a "lehet cserélni kéne" bizsergés a tarkómon felfelé.
Lehet hogy romolgatással a ram gondomat meglehetne oldani,de már marhára nincs kedvem ilyesmihez.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3732) holozis_HUN válasza Sys85 (#3731) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nekem teljesen jó a teló, kamerát alig használom és amelyik appokat állandóan használom, azokat nem tölti újra: messenger, chrome, amikor megy az fb akkor azt sem. Ja és nekem custom rom van igaz meg custom kernel is, az is pici módosítással...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3733) Sys85 válasza holozis_HUN (#3732) üzenetére


Sys85
veterán

Valószínűleg a kulcs a custom rom,főleg hogy már a MIUI akkuhasználat szabályozását is kilőttem a gyakran használt appoknál.
Csak ahogy az előbb is írtam,nincs már kedvem romokat és kerneleket próbálgatni.
Csináltam vagy több mint 3 évig,már nem akarok ilyennel szórakozni.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3734) holozis_HUN válasza Sys85 (#3733) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Fejlesztői menüben ezeket kapcsold ki: miui optimalizáció és a memódia kezelés vagy mi, vagy memória optimalizálást azt kapcsold ki szintén.

Illetve az alkalmazás váltóban ha lehúzod tudsz tenni rájuk lakatot. A sokat használtakat lakatold le. Akkuoptimalizálásból vedd ki őket.

Töbnet nem tudok hirtelen.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3735) Sys85 válasza holozis_HUN (#3734) üzenetére


Sys85
veterán

A fejlesztői beállításokban a memória optimalizálást levettem közepesről alacsonyra,a miui optimalizációt kilőttem,az akkuoptimalizálást meg már rég kilőttem a gyakran használt appoknál,tesztelgetem hogy így egyben most hogyan javít,vagy nem javít a ram gondomon.Köszi a tippeket.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#3736) holozis_HUN válasza Sys85 (#3735) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Valaki mondta, hogy direkt akkor jó a ramkezelés, ha belövöd a ram optimalizálást magasabbra... Teszteld le különböző ram beállításokkal.

Lakattal is zárd le az appokat az alkalmazás váltóban!

Ha lelakatolod elvileg jobban figyel rá, hogy ne lőjje ki, illetve ha ramot pucolsz a kis seprűvel, akkor ezeket nem törli. Csak manuálisan tudod majd törölni.

Bekapcsolás: lefele húzod az appot és ott rányomsz a lakatra.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3737) ubul23 válasza holozis_HUN (#3531) üzenetére


ubul23
senior tag

A faust kernel a LineageOS14.1- hez is jó vajon?

(#3738) holozis_HUN válasza ubul23 (#3737) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ahham. OctOS asszem szintén LOS alapú. Azért backup menjen.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3739) ubul23 válasza holozis_HUN (#3738) üzenetére


ubul23
senior tag

Ok köszi majd megosztom ,hogy működik vagy sem.

(#3740) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Beléptem én is a tulajok közé, magyar boltból vettem, 53 volt kerekítve futárral-utánvéttel. Arra nem figyeltem, hogy angol töltőfejes, de ez legyen a legnagyobb bajom, kaptam egy autós tartót mellé.
Nem tudom, a MIUI vagy maga az android 6 ilyen jól összerakott, de utoljára HTC telefonal voltam annak fénykorában ennyire elégedett.
A G1 óta van androidom, és minden újnál azt gondolom, hogy na igen, de mostanában nem igen van keretem csúcs telefonokat venni (ilyen ez a kétgyerekes lét :D)
Viszont itt mégis azt érzem, hogy prémiumot kaptam :D

Igazából annyi a kérdésem, hogy nekem a 3-ból max 1.5 Gb szabad RAM, ezt lehet növelni, vagy nem is lesz rá szükség? Visszaolvastam megtaláltam, köszi.

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#3741) ubul23 válasza holozis_HUN (#3738) üzenetére


ubul23
senior tag

Simán felment és működik a telefon rendesen nem volt vele gond. Köszi

(#3742) Faby


Faby
senior tag

Akit érdekel, Aliexpressen a 3/32 verzió egészen baráti áron van. Leírás szerint Snapi 625 és tudja a B20-at.
A szürke alapcsomag 143,9 $, ami nagyjából 37 700 Ft.

Viszont ez persze netto, még rájön/rájöhet az ÁFA + vámkezelés költsége, azzal együtt kb 50 ezer, hát, nem biztos, hogy megéri, amikor Eustock adja 53 ezerért. Ha viszont átcsúszik, akkor jó lehet.
De legalább itt van még szín választék.
Még nagyjából 10 és fél óra van hátra az akcióból.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#3743) zol84


zol84
tag

Sziasztok , én arra lennék kiváncsi h a váltakozó képernyőzár hátteret h lehet beállítani, h ne csak az a 10 db legyen benne ami gyárilag van ?

(#3744) Promi


Promi
aktív tag

Az normális, hogy nem lép be a telefon recovery -be? Se szoftveresen, se a gomb kombinációval. Simán csak újra indul.

(#3745) ollie válasza Promi (#3744) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Normális, ha nincs nyitva a bootloader.

***

(#3746) hattrickuser válasza Buckey (#3728) üzenetére


hattrickuser
tag

Köszönöm, valóban jónak tűnik. Telepítést követően a "szokásos" hibás adatot írta ki (következő nap 0:00), de miután ráfrissítettem az időjárásadatokra, már a jó időpontot jelenítette meg. :R

(#3747) Promi válasza ollie (#3745) üzenetére


Promi
aktív tag

Épp ez az, hogy tegnap nyitottam ki, és akkor sem tudok belépni a recovery -be. Pedig fastboot -on keresztül a TWRP- t is ráraktam a telóra, csak nem tudok belépni. Mitévő legyek?

(#3748) helixP válasza Promi (#3747) üzenetére


helixP
nagyúr

Flashelj újra recoveryt.

(#3749) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyet a barátomnak, tegnap meg is érkezett. Ritka jóképű kis darab, még akkor is ha plasztik. Gondoltam feltöltöm neki energiával. Azt tapasztaltam, hogy csak a saját töltőjét fogadja el, másét nem. Ha nem a saját töltőjét használom, csipog meg villog az aksijele fölül. Viszont ha a sajátját használom, minden rendben.

Eddig ilyet egy telónál sem tapasztaltam, ez ok így?

Köszi előre is!

Vuff!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3750) porse válasza A 2. Vesztes (#3749) üzenetére


porse
senior tag

Milyen töltővel és, hogy csipog? Mintha ki be dugdosnád? Nekem van itthon Nokia, Samsung, LG, a sajátját meg ki se próbáltam, mindegyikkel oké. 0.7, 1, 2 amperesek.

... szerintem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.