Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) Oldman2 válasza holozis_HUN (#4850) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, egy md5sum jó lenne a letöltés mellé...

Ha feltetted, légyszi a tapasztalataidat megosztani!

(#4852) holozis_HUN válasza Oldman2 (#4851) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Mi a franc az a md5sum? :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4853) Graphics válasza holozis_HUN (#4852) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[link]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#4854) trebrona válasza holozis_HUN (#4852) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezek szerint mindig szerencséd volt letöltéseknél. :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4855) holozis_HUN válasza Graphics (#4853) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Mi baj lenne a letöltéssel? Nem igazán értem mi van, ahogy írtam megcsináljátok, download, letölti, zip felrak és kész :D Nem tudom most mi itt a probléma, mi hiányzik stb....

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4856) Graphics válasza holozis_HUN (#4855) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha szar a zip, ennyi :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#4857) Fulár válasza vigyori78 (#4848) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszönöm szépen,de nekem sajna nem Global hanem Eu-s van rajta.

(#4858) trebrona válasza Fulár (#4857) üzenetére


trebrona
nagyúr

xiaomi.eu_multi_HMNote4X_7.7.13_v8-7.0.zip

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4859) Fulár válasza trebrona (#4858) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszönöm!Erről a tárhelyről töltöm már kb egy órája de kilolbitekkel jön.A Windows több mint 10 óra letöltési időt jósol.Így kb a büdös életben nem fog lecsorogni. :)

(#4860) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#4850) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hmmm.... Beállításaimmal nem akart működni, most tölt le egy rom másik beállításokkal, remélem azzal jó lesz...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4861) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom volt-e már. Nekem 3/64GB Note 4x van (azt hiszem ez az MTK verzió) és egy olyan gonddal szembesültem, hogy folyamatosan elrejti egy idő után a hivószámot, hiába kapcsolom be. Ez egyedi hiba, user error, vagy van megoldás?
A választ-segítséget köszönöm.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4862) tsabeekaa válasza holozis_HUN (#4850) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Már feltettem onnan 7.7.6-ot. Jól működik, semmi gondom 4 napja vele. Én kiválasztottam, hogy supersuval rootolt legyen, és az is jó. Nincs a csatlakozási anomália a pc-hez, nem kell a buildpropban turizni.

(#4863) holozis_HUN válasza tsabeekaa (#4862) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Miket állítgattál még?

Nekem olyat írt ki, hogy tegyen vissza a gyári beállításokat, ilyenek... Mondom hirtelen mi a franc. Rámentenem és visszarakott TWRP-be.

Lehet kipróbálom majd SuperSU roottal.

Mi5-re felment, viszont az animáció nagyon nem jön be, szerintem leszedek egy animáció nélküli verziót.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4864) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ilyen fóliát ne vegyetek rá, nem jó (a szélére sem ér ki és takarja a szenzorokat felül).

B.Cs.

(#4865) m_dawe


m_dawe
senior tag

[link]
Tökéletesen passzol, nincs semmi buborék, se folt. Az egyetlen szépséghibája, hogy nekem a bal oldalon van az előlapi kamera kivágása, de ezen kívül minden okés.

(#4866) tsabeekaa válasza holozis_HUN (#4863) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Letöltöttem, és tiszta telepítéssel felraktam. A bootanimáció elég gáz, de ez van. :-)

[ Szerkesztve ]

(#4867) holozis_HUN válasza tsabeekaa (#4866) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Én ezt a beállítást akarom kipróbálni. Utólag rootolom majd Magisk V13.2-vel. Kell a safetynet, hogy átmenjen.

Most nagyon sokat töltök le egyszerre:

Mi5: globe rom állítva, globe rom default, xiaomi.eu 7.6
Note 4: globe rom állítva, globe rom default, xiaomi.eu 7.6

:DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4868) tsabeekaa válasza holozis_HUN (#4867) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Egy kérdés. Mi az a Xiaomi sync service pontosan, amit kihagytál?

(#4869) kelly416 válasza m_dawe (#4865) üzenetére


kelly416
veterán

Ez alatt hatalmas buborék van, mivel csak a szélén van kis ragasztó csík, máshol csak "lebeg" a kinelző felett. És mindkét oldalon kellene lennie kis körnek, az egyik a közelség érzékelő, a másik a kamera. :F

(#4870) m_dawe válasza kelly416 (#4869) üzenetére


m_dawe
senior tag

Ha lenyomom, nem tűnik fel, hogy bármit is csinálna :B
Nekem csak a közelségérzékelőnél van kivágva, a kameránál csak egy átlátszó felület van, mint az értesítő LED-nél.

[ Szerkesztve ]

(#4871) holozis_HUN válasza tsabeekaa (#4868) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem fog szinkronizálni a XIaomi szervereivel.

Felraktam egy Default beállításost, amiben elvileg ez a sync benne van. Itt is ugyan az volt a hibaüzenet... Lehet inkább biztosra megyek, hogy Sync-es verziót szedjek le, annyit töltöttem le azt sem tudom melyik mi :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4872) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Segítsetek légyszi!
A bootloadert sikeresen kinyitottam, most próbálnám a TWRP telepítését, de hibát ír ki:

Mi a baja? Próbáltam utána keresni de nem igazán találtam rá megoldást. Win10 64bit, már minden drivert felraktam... :W

Megvenni és megszerelni...

(#4873) m_dawe válasza Dyrg (#4872) üzenetére


m_dawe
senior tag

[link]
Feltelepíted, a mappába bemásolod a TWRP-t, majd a cmd-here.exe-t elindítva írod be.

(#4874) Oldman2 válasza Dyrg (#4872) üzenetére


Oldman2
veterán

Mi alapján csinálod?

Láthatóan nem a megfelelő könyvtárban állsz...

(#4875) otto14 válasza Dyrg (#4872) üzenetére


otto14
senior tag

Ha jól emlékszem nálam úgy működött, ha a C/users/user mappában volt a recovery fájl.

[ Szerkesztve ]

asd

(#4876) trebrona válasza Dyrg (#4872) üzenetére


trebrona
nagyúr

Rossz az elérési útvonal. Arra a mappába, ahol a fastboot.exe, twrp van, oda add ki, hacsak nem a D: gyökerében van simán.

Vagy eleve oda nyitod a parancssort intézővel. (shift+jobb klikk)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#4877) Dyrg válasza m_dawe (#4873) üzenetére


Dyrg
aktív tag

Köszi! Megvan, jövök egy sörrel! :R

Mindenkinek köszönöm a gyors segítséget! Jó csapat!

[ Szerkesztve ]

Megvenni és megszerelni...

(#4878) tsabeekaa válasza holozis_HUN (#4871) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Feltöltsem valahová az enyémet, és linkeljem neked?

(#4879) holozis_HUN válasza tsabeekaa (#4878) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem kell, de köszi! :B Felteszem szerintem a Xiaomi.eu 7.7.13-at... Bár jó lenne ez a cucc... De szerintem Velvet kernel + legfrisebb miui jó lesz aksiban.... Remélem. Nem tudom mi a baj, akármit állítok az jön, hogy gyári beállítások visszaállítása, így kezdi, el ssem kezdődik az, hogy lépjek be Google stb....

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4880) Dyrg


Dyrg
aktív tag

Mégegy kérdés, a sima SR3-SuperSU-v2.79-SR3-20170114223742.zip is lehet erre telepíteni recoveryvel?

Megvenni és megszerelni...

(#4881) holozis_HUN válasza Dyrg (#4880) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Lehet. De szvsz a Magisket ajánlom amiből itt a legfrissebb letötlhető (Attached files a post alján, 13.2).

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4882) tsabeekaa válasza holozis_HUN (#4879) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Már mindegy, közben felraktam. :) Nem tudom, mi lehet a baj, nekem semmi ilyen nem volt, de az is igaz, hogy a sd kártyán kívül mindent legyalultam( wipe) róla, és twrp-ből raktam fel. Ill, volt egy hasonló problémám egy már nem tudom melyik rommal, ami twrp-ből felment, de nem indult el az istennek sem, azt a mui hu-s appal sikeresen felraktam saját rom telepítéssel.

(#4883) m_dawe válasza holozis_HUN (#4881) üzenetére


m_dawe
senior tag

Miben jobb, mint a SuperSU? :B

(#4884) holozis_HUN válasza m_dawe (#4883) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Van pár modul, hasonlóan az Xposedhez, ami Magiskel megy például. Egyre többen használják. Nem tudom. Ja és van benne Safetynet check, ha azon átmegy 90% hogy működnek az olyan appok, amik nem szeretik a rootot (bank appok, snapchat, egyéb)

tsabeekaa: Nem tudom mi lehet, ilyennel sosem találkoztam. Gondolod küld el, valamikor megpróbálom.

Utóbbi napokban 6x húztam újra a telót, mert akármit csináltam nem tért vissza a nagyon durva aksiidőm (kellett nekem babrálni...) remélem ezzel meglesz már. Már eléggé unalmas, napi 5 órákat ezzel szórakozok...

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4885) m_dawe válasza holozis_HUN (#4884) üzenetére


m_dawe
senior tag

Na ezt jó tudni. Köszi :R

(#4886) tsabeekaa válasza holozis_HUN (#4884) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Írtam privátot.

(#4887) Flashget válasza jimmy74 (#4824) üzenetére


Flashget
félisten

:K
írtam is pár dolgot hozzá. [link]

Realme GT Master Edition

(#4888) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

hmm.... Rendes MIUI-nál is ugyan ez az üzenet vár, hogy rakjam vissza gyári beállításokba... Kíváncsi vagyok másik rom felmegy-e...

AAAA lehet megvan! F2FS-re van belőve kb minden! :W :W :W Tesztelem is...

NA IGEN, EZ VOLT A BAJ :DDD

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4889) Flashget válasza bollokcs80 (#4864) üzenetére


Flashget
félisten

Ugye azt látod ez az MTK procisra a sima RN4-re való, ergo nem is lehet jó.

Realme GT Master Edition

(#4890) kelly416


kelly416
veterán

Tegnap 7,5 órát hoztam ki 30%ra merülve reggel 6tól hajnal 2ig. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy 35%hardver 65%szoftver fogyasztás, amiből még mindig az android eszik a legtöbbet. Eddigi telefonjaimon csak akkor volt a droid fő fogyasztó, ha valami beragadt. Itt normális ez?

(#4891) droti25 válasza kelly416 (#4890) üzenetére


droti25
őstag

Vmi nagyon nem okés akkor. Nekem 12 óra SOT megvolt már 28-30 óra alatt.

Vmi tuti meríti..

[ Szerkesztve ]

(#4892) Mano66


Mano66
senior tag

Járt már valaki úgy mint én az új Magiskel. Recoveryből feltelepítettem és az istennek sem indul el a teló kiakad a "MI" logónál.A SuperSU-val rendesen működik. Globál Stabil rom van fen.Eddig a Magiskből a 12 volt fenn cseréltem volna 13.2-re,de a 13.1-el is ezt csinálja..

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#4893) ollie válasza kelly416 (#4890) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, nagy akku plusz keveset fogyasztó hardvernél az android fogja a legtöbbet fogyasztani.

droti25: ezt gondold át még egyszer. Mégis mi merítené, ha legalább 1 óra SoT-ja van 10% akkuval?

[ Szerkesztve ]

***

(#4894) fudi2002


fudi2002
veterán

Srácok, nem lenne egyszerűbb egy wakelock detectorral meglesni, mint találgatni és saccolni? :K

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#4895) tsabeekaa válasza droti25 (#4891) üzenetére


tsabeekaa
aktív tag

Persze hogy meríti...a használat. :C

(#4896) kelly416 válasza fudi2002 (#4894) üzenetére


kelly416
veterán

Itt van kontrollnak Párom Note 4-e, majd 20%-al legalább jobban produkál minden nap. Nem rossz ez, meg lennék elégedve, csak zavar a droid hihetetlen éhsége. De az is csökkent már, volt, amikor 3,5 óra sot volt reggeltől estig és 20% körül a telefon (6tól este 9ig nagyjából). Ahhoz képest ez már nagyon jó. És nem is csináltam semmit még vele, nem volt rá időm.

Mindegy, ha jön új rendszer, majd egy gyári visszaállítást tuti kap.

(#4897) Thrawn válasza Mano66 (#4892) üzenetére


Thrawn
félisten

A lazyflasher zipet is flashelted a Magisk után?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4898) fudi2002 válasza kelly416 (#4896) üzenetére


fudi2002
veterán

Ha van xposed akkor amplify illetve wakelock detector. Ezekkel megoldható, kivéve a hardverhiba.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#4899) [lAyCsI] válasza Mano66 (#4892) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

detto... :U
én a managerből frissítettem és utána flasheltem lazy-t is,
de bootloop...
mi a teendő?
újra kell pakolni az egészet?
mentésem nem volt :)

-= No way back from Here =-

(#4900) Sys85


Sys85
veterán

Tegnapi MA hír?Redmi 5?
Snapi 625 a legkisebben QC3.0-val...
A Note-ban is ez az SoC ketyeg,de QC az semmi!Ezért most jár egy morcos tekintet a Xiaominak! :(((
Amúgy ez most szoftveresen kernel szinten van tiltva,vagy valami hardverkomponens is hiányzik a QC-hez?

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.