Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#32801) Def26 válasza MasterMark (#32799) üzenetére


Def26
félisten

Ezt csak el kell tudni fogadni/feldogozni. van akinek megy, van akinek nem megy.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32802) .LnB válasza Gebriel (#32800) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért mert te nem vagy olyan, azért még van olyan Xbox tulaj, aki bejön a PS topikba, hogy leírhassa, hogy "idióta japó játékok" és hasonló. Mindkét oldalon vannak hülyék. De én most nem azért vagyok itt, hogy képviseljem a PS-es tábort. Én csak egy hülyét képviselek, magamat. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32803) Wesder válasza .LnB (#32798) üzenetére


Wesder
félisten

Làttam itt is, meg több màsik portàl hozzàszólàsai között is. A minek vettem akkor PS-t, meg àtbaszottaSony-t sem én talàltam ki.

Egyébként én szeretném hogy a Hellblade II legyen PS-re is mert fontosabbnak tartom azt hogy az egyén dönthesse el hogy min akar jàtszani és ne a gyàrtó kényszerítsen az adott platformra. Nyílvàn ez sajnos nem fog megtörténni.
Kellenek az exklúzívok, de én csak egy kötelező kompromisszumot, béklyót làtok bennük. Én tökre megértem hogy első tulajoknak a PS ex jàtékok hű meg hà, de te is tudod hogy ez azért van, mert egy gépre fejlesztik, plusz olyan alacsonyan van a színvonal a jàtékiparban, hogy egy normàlisan elkészített jàtékot màr àtlag felettinek értékelünk. Ott van a Plague Tale. Neked is tetszett, mert nornàlisan össze volt rakva.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32804) Def26 válasza .LnB (#32802) üzenetére


Def26
félisten

valami kölcsönös megoldás kéne. pl. Te nem kommentelsz boxos hírek alá, wesder meg ps hírek alá. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32805) .LnB válasza Wesder (#32803) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jaja, egyetértek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32806) .LnB válasza Def26 (#32804) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem szoktam Xbox hírek alá kommentelni. Nem mondom, hogy sose tettem. De a Ps-es írásom óta tuti nem. wesder-rel meg semmi bajom. Néha van egy kis oda-vissza szólogatás, de semmi feszkó. Na meg aztán tegnap, hogy besz*ptam azt a Division-os odaszólást... :D Marni akartam, aztán a karma odabszott. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32807) Wesder válasza .LnB (#32805) üzenetére


Wesder
félisten

Komolyan egyetértesz?:D

Egyébként megvetted e volna a PS4-et, ha vàsàrlàs elött màr biztosan tudod, hogy jön a Stranding PC-re is?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32808) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

De egyébként, ezt nem mentségül írom most csak a teljes képhez hozzá tartozik. Szar az, hogy nem látjuk itt egymást. Sokszor ezért van túlreagálva pár dolog. Én irl is szoktam így csipkelődni sokszor. És a haverjaim közül egyetlen egynek van PS-e (az is Fifára vette :( ). És köztünk simán megy az, hogy felhívom a haveromat:
-Hali, mit csinálsz?
-Semmit.
-Ja hát mondtam, hogy Ps-t vegyél...
-Anyád! :D
Vagy amikor valami zajos helyen vagyok, (utcán, kint a termelésbe melóba) és akkor hívnak, aztán beszól, hogy kapcsold ki a PS-t. Holott az én Ps-em nem is hangos.
És visítunk a telóba. :) Ez haverok között tökre működik. Ezért is fura ez, hogy itt azt hiszitek, hogy ez nekem élet-halál kérdés...
Ez az amit pontosan jól tudok, hogy fórumon ez máshogy megy át. Ezért meg is értem a vádakat. Csak szerettem volna egy kicsit finomítani rajtuk. Mert például amit Madoc írt, az eléggé felcseszett.

Szerk.: Jaa, és az a haverom nyerte a One X-et, akinek Ps4-e van. Aztán az egyik nap hív, hogy mit vegyen meg PS-re? Mert unatkozik. Mondtam neki, hogy ezt meg se hallottam. Aztán írtam pár címet neki. De ez se jó, az se jó, ehhez sincs kedve, ahhoz sincs kedve.... Erre mondom neki, hogy ott az Xbox a Forzákkal, akkor nyomd azt, a Forzák azok faszák. Erre ő, nem, nem bontom ki, úgy többet ér... :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32809) .LnB válasza Wesder (#32807) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha egyszerre bejelentették volna PS-re és PC-re, akkor nem. Egyértelműen.
Borzasztó PC fanatikus voltam. Ezért is tartom ilyen nagyra a PS-t, hogy engem így ki tudott rángatni onnan. Egy ideig ez téma is volt itt pár topikba, hogy én konzolos lettem. Ugyan úgy mint amikor megvettem az első COD-omat PS-re. Ott is ment a röhögés, piszkálódás... :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32810) Bep válasza .LnB (#32808) üzenetére


Bep
senior tag

Tudod ez olyan, mint amikor munkahelyen visszatartod, lassan eregeted ki. Otthon meg: "Ezt hallgasd asszony!"

(#32811) Wesder válasza .LnB (#32809) üzenetére


Wesder
félisten

Gondoltam hogy nem, viszont akkor azzal az x mennyiségű ex címmel (nem emlékszem pontosan hogy mennyi amit végigvittél) mai napig nem jàtszottàl volna. Szerintem még DS nélkül is simàn megérte volna neked, làtva hogy megvàltozott a véleményed, mióta megvetted a konzolt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32812) l.skywalker válasza .LnB (#32797) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én nem szeretem Crosby-t ;]

Go Jets! 🛩

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32813) .LnB válasza Bep (#32810) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pontosan, ez az én legnagyobb problémám. Egy határt érzek, amit már moderálnának. De addig kilengés szerűen tudok bármilyen hangnemben, stílusban írni. De azt a határt nem direkt próbálom minél közelebb súrolni, hanem már tapasztalatból "érzem", hogy hol van. És úgy gondolom, hogy addig minden okés. Haveri hangnemben irkálni, csipkelődni, poénkodni, olykor ha berágok mérgelődni. Ennyi komment, és év után ez megy. Csakhogy erre sokan nincsenek felkészülve.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32814) .LnB válasza l.skywalker (#32812) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

New York Jets?! Az más sport... Ja, hogy Winnipeg, el is felejtettem, hogy van az a csapat. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32815) .LnB válasza Wesder (#32811) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Volt tudomásom a PSex címekről természetesen. De szerintem akkor se léptem volna meg a váltást. TLoU-t pl végig láttam YT-on még mielőtt lett PS-em. Azért se ütött sajnos nekem akkorát amikor végigjátszottam.

Mostanra végigtoltam szinte az összes ex címet.
Már csak azok maradtak, amiket nem is fogok most már végigjátszani. Ezért, vagy azért. Jelenleg azért is R6:Siege-ezek. A DS után leült a dolog kicsit. Űrt hagyott az a játék. Aztán PC-n is rengeteget kompetitív játékoztam, és most ez előjött nálam újra. Mondjuk konzolon ez csak casual bohóckodás, de szórakoztat.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32816) mike1334


mike1334
veterán

Azta, mi van itt...eddig egy elit hely volt, ahol biztonságban éreztem magam, erre tessék...pedig a pées topikot is kerülöm miatta jó ideje, még egy ideig a switch topikot is :D
Viccet félretéve, bulikavagyok és a többiek már elmondták, amit írtam volna, kár minden plusz karakter...
(Ha miattam szokik ide, akkor meg nyilvánosan bocsánatot kérek a közösségtől :D )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32817) .LnB válasza mike1334 (#32816) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Májkii! Öreg cimborám! Hát úgy hiányoztál! Mint Windowsból a kékhalál... :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32818) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Csináltam nektek új aláírást :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32819) Wesder válasza l.skywalker (#32818) üzenetére


Wesder
félisten

:C

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32820) MasterMark válasza l.skywalker (#32818) üzenetére


MasterMark
titán

:DDD

Switch Tax

(#32821) .LnB válasza l.skywalker (#32818) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bazdki... :)
És tényleg hányszor előfordult velem, hogy egy egy vita közben, hogy már fogtam a fejemet, hogy ebbe miért kellett beleállnom?, meg ezt miért kellett még oda írnom?!....Mert érzi ám az ember amikor már sok. Érzi, hogy ebből már jól nem lehet kijönni. Mindig van egy ilyen pont, amitől kezdve már tudod, hogy mindegy volt az egész. És ilyenkor értelmesebbje behúzza a féket. Na én nem szoktam.
De ezt itt még ma elég okésnak érzem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32822) mike1334 válasza l.skywalker (#32818) üzenetére


mike1334
veterán

Hát vitatkoztam én? :D A 32802-es hozzászólás utolsó mondatával pl 100%-ban egyet értek ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32823) mike1334 válasza frankdelgado (#32746) üzenetére


mike1334
veterán

Ezen felröhögtem :D
Padre mellett téged ítéltelek meg rosszul az elején, de egyre jobban bírlak titeket :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32824) Madoc válasza mike1334 (#32816) üzenetére


Madoc
veterán

Nézd a jó oldalát. Legalább lesz itt is soksok ördögszarvas emoji

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#32825) Wesder válasza mike1334 (#32823) üzenetére


Wesder
félisten

Mondjuk abban igaza van .LnB-nek hogy a Switch ereje miatt igencsak korlàtozottak a lehetőségeid 3rdparty címek esetén, így elsősorban az ex címek miatt érdemes venni. Mondjuk én Crash meg Spyro miatt venném hogy àgyban fekve is nyomhassam, csak a lustasàg, az nem engedi.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32826) mike1334 válasza Wesder (#32825) üzenetére


mike1334
veterán

Switchet azért vesz valaki, mert nintendo :)
Én is megvettem még tavaly nyáron (A ps4 árából, plusz egy kicsiből :P ), azóta alig ment, de nem lenne szívem eladni, jó lesz az még, sok minden érdekel rá, most is van 6 kartyás játékom :) meg bízom benne, hogy lesz rá xcloud :D

Madoc

Decsúcsszuper ;]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32827) Beniii06 válasza Madoc (#32824) üzenetére


Beniii06
őstag

Igen? Akkor beszállok én is. :DDD

;]

"Got any other secret weapons?"

(#32828) Madoc válasza Beniii06 (#32827) üzenetére


Madoc
veterán

A tietek nem számít ;]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#32829) Beniii06 válasza Madoc (#32828) üzenetére


Beniii06
őstag

Igazad van, az off topikban nem számolja a rendszer, ezért csak az on-ban szoktam trollkodni. :DD :C

;]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#32830) Erdei88


Erdei88
veterán

Azt hittem ingyen osztják az XOX-et, hogy hirtelen ennyi hsz lett...

(#32831) Madoc válasza Beniii06 (#32829) üzenetére


Madoc
veterán

Nem érted mert nem jársz a ps topicba . :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#32832) Def26 válasza Beniii06 (#32829) üzenetére


Def26
félisten

szerintem számolja csak más a szorzó. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32833) l.skywalker válasza Erdei88 (#32830) üzenetére


l.skywalker
félisten

.LnB-nek akartunk egyet összedobni de nem kell neki :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32834) .LnB válasza l.skywalker (#32833) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eddig még "meg akartatok verni" . :) Szóval ha lehet, még a véres előtt adjátok át, mert hiába olyan jó az Xbox kontroller, törött ujjakkal biztos szar játszani. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32835) Wesder válasza .LnB (#32834) üzenetére


Wesder
félisten

Amúgy is csak a Dashboardot nyomogatnàd, mert nincsràjàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32836) .LnB válasza Wesder (#32835) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért a Forzát nem vetném meg. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32840) MasterMark


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#32841) l.skywalker válasza MasterMark (#32840) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na jó van azért van ami túlmegy egy határon. Trekkie [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32842) frankdelgado válasza l.skywalker (#32838) üzenetére


frankdelgado
őstag

Dehogyis, szeressük egymàst, neg vilàgbèke...èn is bekenem a fenekem vaszilijjel... ;]

(#32843) AxBattler


AxBattler
félisten

Nab+! Ezt a mai termést vagy megkönnyezem, vagy nyitok egy sört... asszem' az utóbbi lesz.

:DDD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32844) l.skywalker válasza frankdelgado (#32842) üzenetére


l.skywalker
félisten

There's no time for lubricant :D
[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32845) mike1334 válasza frankdelgado (#32837) üzenetére


mike1334
veterán

This one sparks joy :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32846) Beniii06


Beniii06
őstag

Úgy néz ki idén jöhet mafia 2 remake és jövőre mafia 4 állítólag(új konzolokra is): [link]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#32847) frankdelgado válasza AxBattler (#32843) üzenetére


frankdelgado
őstag

Èn màr tul vagyok az elsőn...

(#32848) icemad válasza Beniii06 (#32846) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Lehetne egy Godfather remake vagy folytatás is. Méltatlanul elfeledett játék...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32849) mike1334 válasza Beniii06 (#32846) üzenetére


mike1334
veterán

Még jó, hogy nem vettem meg eddig, egy ideje szemezek vele :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32850) RudY


RudY
addikt

óóóóbakker azt hittem valami frankó csajos témán pörgött fel így a totyik...erre nem, vagy de...most akkor mizu? :DDD :O :P

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.