Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#39001) mike1334 válasza Micsurin (#39000) üzenetére


mike1334
veterán

De ha nincs igazi sztori, akkor felejtős. Egy csomó játék olyan már, mint a munka, sablon feladatok, szintlépés, újabb feladatok...stb.
Ezért nem játszok ac meg far cry játékokkal egy ideje. Bár a valhalla nagyon tetszik, de teljes áron tuti nem veszem meg. Red deadben meg witcher 3-ban tök jól megoldották, nem érződik munkának, és baromi jó a sztori.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39002) AMD Power válasza Beniii06 (#38984) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is 4évszakos van. És nagyon szeretem. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#39003) philoxenia válasza AMD Power (#39002) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Télen nagyobb hóban azért nem a legjobb.

Mondjuk arra a célra meg sose szerettem, ahol hóban ritkán használják.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39004) AMD Power válasza philoxenia (#39003) üzenetére


AMD Power
titán

Itt nálam Bp-n az elmúlt 1x éveb nem sok hó volt. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#39005) frankdelgado válasza mike1334 (#38990) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nekem meg a szakasz, az egy katonai harcászati alapegység. :D

(#39006) l.skywalker


l.skywalker
félisten

PS5 Simulation Is The Perfect Game For Anyone Who Hasn't Got The New Console Yet :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39007) Beniii06 válasza l.skywalker (#39006) üzenetére


Beniii06
őstag

Aprón mennyiért menne ez el szerinted?

A "Gallery"-ben lévő első kép valamiért azt sugallja a porch pirate-ek ezt is elviszik és a többi csak kamu kép.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#39008) mike1334 válasza frankdelgado (#39005) üzenetére


mike1334
veterán

Az is az :D
Amit viszont nem értek a mai napig, az a "banánkifli". Pont, hogy annak nincs banán alakja....

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39009) icemad válasza frankdelgado (#39005) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egy series x fektetve mennyi stoki lehet?
:F :U :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#39010) philoxenia válasza mike1334 (#39008) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39011) H1F0N1CS


H1F0N1CS
tag

Sziasztok. 70e reális ár egy one x-ért 2021.07.20-ig garis.

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#39012) oriic válasza H1F0N1CS (#39011) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyjabol ennyit er, szoval igen.

Live-Die-Respawn

(#39013) H1F0N1CS válasza oriic (#39012) üzenetére


H1F0N1CS
tag

Akkor ha megjön a S/X. One x-m eladó

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#39014) AMD Power válasza H1F0N1CS (#39011) üzenetére


AMD Power
titán

Teljesen reális! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#39015) mike1334 válasza philoxenia (#39010) üzenetére


mike1334
veterán

Felénk a másikat hívták banánkiflinek.
Ezt.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39016) mike1334 válasza mike1334 (#39015) üzenetére


mike1334
veterán

Rossz a link, ez a jó: [link]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39017) philoxenia válasza mike1334 (#39016) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt a kifejezést, hogy "banánkifli" én eddig nem ismertem. Anno a hetvenes években a kenyérgyárban sós és vajas kifli volt.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39018) mike1334 válasza philoxenia (#39017) üzenetére


mike1334
veterán

Mikor gyerek voltam, akkor hallottam utoljára, lehet szabolcsi huncutság volt.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39019) Beniii06 válasza mike1334 (#39015) üzenetére


Beniii06
őstag

Pedig alakra illik is rá a jelző: [link]

"lehet szabolcsi huncutság volt."

Az a "kakó-kifli" kifejezés szerintem amire te gondolsz, a gyerek elhallgatott tőle(jól lakott), de manapság hallani olyan értelemben is, hogy 'game over', kampec,vége van stb.

"Got any other secret weapons?"

(#39020) mike1334 válasza Beniii06 (#39019) üzenetére


mike1334
veterán

De nem ezt hívták banán kiflinek, hanem amit linkeltem. Ez simán kifli volt. Asszonynál rákérdeztem, ő is emlékszik rá (szintén szabolcsi, másik városból). Google se ismeri, azon az egy képen kívül, amit linkeltem, nem találni semmit...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39021) philoxenia válasza mike1334 (#39018) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mint a "makuka"?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39022) l.skywalker válasza philoxenia (#39021) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az borsod, jóvan?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39023) philoxenia válasza l.skywalker (#39022) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem császárszállási kolléga is úgy hívta...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39024) l.skywalker válasza philoxenia (#39023) üzenetére


l.skywalker
félisten

Borsodi kivándorló :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39025) mike1334 válasza philoxenia (#39021) üzenetére


mike1334
veterán

Nem, mert az a szotyi. De ilyet más néven se láttam máshol.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39026) l.skywalker válasza mike1334 (#39025) üzenetére


l.skywalker
félisten

ma-ku-ka :((

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39027) bulikavagyok válasza l.skywalker (#39024) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

:D Amúgy ezer éve nem hallottam már ezt a szót. Lehet, h csak egy meccsre kéne kimennem... ;]

[ Szerkesztve ]

(#39028) mike1334 válasza l.skywalker (#39026) üzenetére


mike1334
veterán

Szo-tyo-la :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#39029) l.skywalker válasza bulikavagyok (#39027) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mi az utolsó hős korban jártunk. Mikor wc kagylót dobtak a pályára. De ez hiányzik otthonról. Tök mindegy volt-e meccs, kivel játszott a csapat, nyert-e. Kezdés előtt egy órával ott volt 15ezer ember és kezdésre mind matt részeg volt. Az egyik fele maradt a kocsmában a másik fele ment be.

És útközben a makuka árus hangja mindenhol hallatszott:
- Ide, ide. Itt a Lulu bácsi. Friss meleg a magom :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39030) F_Peter


F_Peter
őstag

Ma felmerült a fejemben, hogy mennyire érdemes külön topikra bontani a One-t és a Series-t.
A legtöbb dolog ugyanaz, például dash, problémák és azok megoldása, megjelenő játékok, szolgáltatások, stb. Jó formán mindent érdemes duplikálni jelenleg, de a series gépekkel belépők is lehet simán megtalalnák a felmerülő kérdéseikre is a választ a one topikban.

Ugyanakkor lehet túl sok hsz lenne mostanában egy topikra. 🙂

(#39031) bulikavagyok válasza l.skywalker (#39029) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Régi szép idők, jaja. :K Gyerekként számtalan meccsen voltam kint apámmal. Ha jól emlékszem az volt a legdurvább eset amikor az egyik Fradi meccs után az ultrák felborítottak egy sárga villamost. :D
A 15 ezer ember most is simán összejönne szerintem, csak annyi kéne hozzá, h egy kicsit jobban menjen a csapatnak. Az új stadion egyébként nagyon hangulatos lett, ha teheted mindenképp látogass ki egy meccsre!

[ Szerkesztve ]

(#39032) Micsurin válasza F_Peter (#39030) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Felvetéseden a válasz, a közös offtopic nem gond de irreálisan sok hsz jönne és így sem keres senki válaszra... lásd GP téma.(szerintem :B )

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#39033) Beniii06 válasza F_Peter (#39030) üzenetére


Beniii06
őstag

Jobb az ha külön topik van, közös összefoglaló esetén még azt hinnék a One X is (el)füstölős fajta.

"Got any other secret weapons?"

(#39034) nkaresz1976


nkaresz1976
kezdő

Azt tudja valaki, hogy abban mi a ráció, hogy amikor "dübörgött" az xbox 360 éra még és a one kijött miért kapott minden játék sokkal nagyobb akciót mint most?

Emlkészem pl a Cod 3 is valami 500-700 ft körül volt most meg a régi címek alig kapnak valami akciókat pl az említett cod is 30%-okat csupán :( Nem akarják őket eladni? Vagy gondolják akinek kell úgyis drágán megveszi?

(#39035) philoxenia válasza nkaresz1976 (#39034) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sokat romlott a forint... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39036) Beniii06 válasza nkaresz1976 (#39034) üzenetére


Beniii06
őstag

"Nem akarják őket eladni? Vagy gondolják akinek kell úgyis drágán megveszi?"

Minek akciózni, ha az új konzolon is játszható lesz. RDR1/witcher 2/GTA IV mind 6000-nél kezdődik + DLC-k.

"Got any other secret weapons?"

(#39037) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Feltörték a Capcom videójáték-gyártó honlapját: akár 350 ezer ember adatait is ellophatták

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39038) #81556480


#81556480
törölt tag

(#39039) MasterMark válasza #81556480 (#39038) üzenetére


MasterMark
titán

Az Xbox így is jobban néz ki.

Switch Tax

(#39040) Micsurin


Micsurin
nagyúr

[link] 32 perce tették ki, Hot Pursuit remaster Switch kulcsok, hátha valaki tud még ninjázni innen. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#39041) Wesder


Wesder
félisten

Amúgy mi a helyzet otthon? Lockdown mennyire súlyos?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39042) Micsurin válasza Wesder (#39041) üzenetére


Micsurin
nagyúr

8-5-ig a semmi? Semennyire.

Itt ott kell maszkot hordani már a településeken de ez se egy érvágás nekem legalábbis, ...amúgy is mindig takarva vagyok én már ilyen 6-7 fokban a szememig sállal vagy kendővel... mert kifagynak a szemeim. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#39043) Wesder


Wesder
félisten

Ez a stressz, meg vergődés, ami a PS5 topikban megy a "leszekomzolom" kapcsàn, még olvasni is fàj. Nem irigylem őket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39044) HunChris válasza Wesder (#39043) üzenetére


HunChris
senior tag

És még mi lesz holnap, meg azután... xboxnál is ua. volt.

(#39045) Wesder válasza HunChris (#39044) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyire vészes azért nem volt, mert aki akart az nyitónapon is tudott venni SX-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39046) Maxxy10


Maxxy10
addikt

28e ft megér egy PS4 slim? Egy konti játék nélkül.
Igazából csak a ex címek érdekelnek.

(#39047) akooos válasza Maxxy10 (#39046) üzenetére


akooos
veterán

Annyit bőven

(#39048) Wesder válasza Maxxy10 (#39046) üzenetére


Wesder
félisten

Simàn

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39049) csuvicsuva válasza Maxxy10 (#39046) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ha nem PS3 és működik, akkor igen.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#39050) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Köszi mindenkinek.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.