Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#43001) ρσгτσ válasza mike1334 (#43000) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Droid 11 -en az elején pár hónapig (illetve ahol nem ment további frissítés), iOS -en pedig 14 -től 14.5 -ig voltak gondok a kontroller kezeléssel. 14.5 -nél már bétában is minden frankó volt. Igaz, akkor még nem volt ennyi kontrollerem, így nem tudom általánosságban kijelenteni.

Most meg már iOS -t nem használok. Elég volt belőle. Bár korábban is ment mellette a droid.

Az viszont biztos, hogy bármelyik itthoni kontrollerrel próbáltam, tökéletesen működött az Xbox távoli lejátszban.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43002) ρσгτσ válasza Micsurin (#42994) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Amúgy én is 4 rongyért vettem olyan utángyártott joycon -t, ami nem csak fizikai csatlakoztatásnál működik. Itt aprón. Egyetlen bajom az, hogy itt sincs egyben a dpad. Pedig jó lenne.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43003) Lifer092


Lifer092
senior tag

Lassan 2 év távlatából az Elite 2 kontrollerrel nem túlzottan vagyok megelégedve. Tény, hogy praktikus, jól néz ki, "minden tekintetben" testreszabható kontroller. Viszont az anyaghasználat, összeszerelés minősége koránt sem tükrözi egy ~ 60 ezres kontroller szintjét. A gumírozott felület helyett elég lett volna egy sima textúrázott "grip", mert pl. az izzadósabb kezű emberek (mint én) pár hónap alatt olyan szinten tönkreteszik hogy rossz ránézni. Nem engedett el a ragasztó mint az Elite 1 esetében, hanem inkább a gumírozás szinte foltokban kifehéredik, és elég kellemetlen "szaga" lesz, amire az izzadás mégjobban rásegít. A ravaszok útját állító kis pöcköket is elengedte a ragasztás, így minden alkalommal a kezemben maradnak. Relatíve elég nagy "drift" is előjött rajta már. Pedig férfiként kb. nőies gyengédséggel használom. :DDD Folyamatosan tisztítottam, rendben tartottam, végig a tokjában volt tárolva ha nem használtam, még töltés közben sem vettem ki, de kb így 2 év után már olyan ramaty állapotban van mint ha 5 éves lenne, vagy csak én fogtam ki egy gyengébb minőséget belőle. Összességében szeretem, működik, akksija még mindig olyan mint az új, de azért 60 ezerért picit többet várna az ember. Ha lesz egyszer Elite 3, nem hiszem hogy beruházok rá.

(#43004) mike1334 válasza ρσгτσ (#43001) üzenetére


mike1334
veterán

Hááá..kipróbáltam és ment. Fél éve még csak a saját kontival működött, az ipegaval nem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43005) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43006) Wesder válasza ρσгτσ (#43005) üzenetére


Wesder
félisten

A tréleren a fa is eladó?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43007) homerhamm válasza ρσгτσ (#43005) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43008) ρσгτσ válasza Wesder (#43006) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Bírom ezeket...amikor beállnak feszíteni az eladó cucc elé. :D

homerhamm:
:D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43009) homerhamm válasza ρσгτσ (#43008) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor még egy, csak neked. :DD
SUP-al loptak autót angliában.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43010) ρσгτσ válasza homerhamm (#43009) üzenetére


ρσгτσ
őstag

:DDD
Ez egy jó drága SUP.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43011) RudY válasza ρσгτσ (#43008) üzenetére


RudY
addikt

(#43012) RudY válasza ρσгτσ (#43005) üzenetére


RudY
addikt

(#43013) MasterMark válasza RudY (#43012) üzenetére


MasterMark
titán

Volt már, és az amúgy a tolóhorog. :D

Switch Tax

(#43014) ρσгτσ válasza RudY (#43012) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Neeee bazz... :DDD
Ezeket mentettem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43015) homerhamm válasza RudY (#43012) üzenetére


homerhamm
addikt

Vajon erre milyen választ kapott? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43016) oriic válasza RudY (#43012) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt kölcsönveszem és viszem twitterre ha nem baj: D: :O

Live-Die-Respawn

(#43017) philoxenia válasza oriic (#43016) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem lenne hülyeség pedig. Csak az autómentős lobbi miatt nincs. Simán vontatható lenne a kocsi rúddal, összeköthető akár elektromosan is, gondold el a román nepperek milyen vonatokkal járnák az utakat. Négy-öt kocsi legalább, de ha elektromosok is vannak köztük, akár tíz is. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#43018) ρσгτσ válasza mike1334 (#43004) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ipega -t sosem használtam, így azt meg végképp nem vágom. Illetve de,...csak az nem igazi kontroller volt :D, hanem ez:

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43019) mike1334 válasza ρσгτσ (#43018) üzenetére


mike1334
veterán

Én ezzel a kombóval tolom: [link]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43020) ρσгτσ válasza mike1334 (#43019) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Néztem ilyen jellegű cuccokat én is, de még nem szántam el magam. Próbálgattam pár fajtát. Egészen gagyikat is. :D

Nekem olyasmi áll jobban kézre, mint a Razer Kishi. A Samsung Glap -nak is hasonlóan vannak az analógok, mint a fenti Ipega -nál.

Inkább Kishi, vagy Hori Split stílusú elrendezés jön be. Láttam hogy Ipega -ból is van olyan. Jól bírják ezek? Megbízható az Ipega? Tudom, népszerű márka, de egyáltalán nem ismerem.

Analógjai milyenek? Feszesebb vagy lágyabb típus?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43021) mike1334 válasza ρσгτσ (#43020) üzenetére


mike1334
veterán

Egész jók ennyi pénzért, plusz tablet méretben nem nagy a választék (androidhoz legalábbis). Hosszú távon begörcsöl tőle a tenyerem, de a switchtől is, szóval ez lehet inkább az én "hibám". A másik fajta ipega, amire sztem gondolsz nem tudom milyen, de azt hiszem wesdernek olyan van/volt.
Az analógok egész jók, de nem xbox minőségű, én eddig főleg turn based játékokat játszottam pont ezért rajta. Ami viszont egyértelműen hátrány, azok a ravaszok. Kétállású (vagy megnyomod vagy nem), így az autóversenyek nem az igaziak (padlógáz vagy megállunk).
Razert néztem én is, de abba nem megy bele a tablet, ami meg kijött official kontroller nem rég, az meg csak almáshoz jó :(
Remélem lát még majd benne fantáziát több gyártó is, és kapunk rendes kontrollereket.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43022) ρσгτσ válasza mike1334 (#43021) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Split is sok embernek kényelmetlen. Attól már egész nagy lesz a Switch. Én is tartottam kicsit tőle hosszútávon, de végül nagyon bejött. Fontos volt, mert nekem főleg kézi módra van. Illetve alkalmanként kitámasztva, ahol viszont nem használható.

Utóbbival kapcsolatban nem értem hogy voltak képesek kiadni a v1/v2 -t olyan kicsi támasztóval...

"Ami viszont egyértelműen hátrány, azok a ravaszok. Kétállású (vagy megnyomod vagy nem), így az autóversenyek nem az igaziak (padlógáz vagy megállunk)."

Na...erre nem is gondoltam, és ez nagyon nem jó. Nyáron is toltam jópár órát autós játékokkal felhőn keresztül. Így viszont nagyon nem oké az olyan verzió, ahol csak 2 állás van.

Szerk.:
9087s -t néztem az elrendezés és a gombok miatt...de azt nem is figyeltem, hogy milyen a ravasz.

165.1 x 75.6 x 8.9 mm a telefonom, tehát jó lenne rá. 170 x 77 mm.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43023) mike1334 válasza ρσгτσ (#43022) üzenetére


mike1334
veterán

Majd még egyszer rápróbálok, hogy tényleg így van-e, vagy csak rövid az "út". Az tuti, hogy pár mm csak a mozgástere a ravaszoknak.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43024) ρσгτσ válasza mike1334 (#43023) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Megköszönöm...bár most elbizonytalanítottál. :D Utána kell néznem, hogy az említett típusnál mi a helyzet.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43025) MasterMark válasza ρσгτσ (#43024) üzenetére


MasterMark
titán

A switchen nincs analóg trigger.

Switch Tax

(#43026) ρσгτσ válasza MasterMark (#43025) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azt vágom, de oda nem is kell. Autós játék sincs sok, azoknak is a nagy része kuka.

Felhőre lényeges, androidos kiegészítőnél.

Szerk.:
Xbox felhő.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43027) MasterMark válasza ρσгτσ (#43026) üzenetére


MasterMark
titán

Ja azt hittem még nintendóról van szó, bocs. :D

Switch Tax

(#43028) ρσгτσ válasza MasterMark (#43027) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah nem. Csak azt azért említettem, mert annál is bejön a gombok, analógok elrendezése. Illetve ott sem teljesen, mert aminél lehet ott cserélem a gombok funkcióját.

Az A-B zavar. :D Switch Pro kontrolleren az volt az első dolgom, hogy megkerestem hol lehet átállítani, felcserélni. Csak sajnos Split -nél nem lehet...így néha hülyét kapok.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43029) MasterMark válasza ρσгτσ (#43028) üzenetére


MasterMark
titán

A-B és az X-Y is fel van cserélve, külön jó móka ezzel szívni, én már csak azért se állítom át. :D

Switch Tax

(#43030) ρσгτσ válasza MasterMark (#43029) üzenetére


ρσгτσ
őstag

X-Y az nem zavar. Csak az A-B a belépés, visszalépés miatt... :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43031) Guitar14 válasza ρσгτσ (#43030) üzenetére


Guitar14
senior tag

Én meglepően egy nap alatt megszoktam az A-B-t a Switch-en.
Mint ahogy a 6 sebességes autóból visszaülve egy 5-ösbe véletlenül sem jut eszembe megszokásból jobb alulra becsattintani a váltót Rakéta fokozatba. :DDD

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#43032) ρσгτσ válasza Guitar14 (#43031) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Vegyesen, felváltva használom, akkor zavaró.

Autós példa is. :D 3 autót használok, és bizony meg szoktam néha kavarodni. Vagyis valamikor agyalnom kell egy gyorsat. Kettőnél bal oldalt van a tank, a harmadiknál jobb oldalon...és nem...nem mindig jelzi a műszerfal ikon az autóknál. Egyiknél meg ellenkező, jobb oldalon van az AdBlue.

Kettőnél lefelé állítom az ablaktörlőt a jobb oldali karon. A harmadiknál pedig felfelé. Igaz, ebből az egyik esőérzékelős, így ahhoz ritkán nyúlok.

Ami viszont nem zavar be, hogy kettőnél fel kell húzni a váltón a "gyűrűt" tolatáshoz, a harmadiknál pedig le kell nyomni az egészet.

Viszont a 6. sebesség: kb. 95% -ban két olyan autót vezetek, ami 6 sebességes....és bizony a előfordul az, hogy megszokásból az 5. sebességnél is feljebb akarok váltani. Persze tolatóba nyilván még véletlenül sem tenném, mert ahhoz le kellene nyomni az egész kart. Annyira hülye meg nem vagyok mondjuk 100 -nál, miközben gyorsítok. :D

Egyébként 50-100 ezer kilométer között vezetek egy évben.

Amúgy egyből vissza is szoktam tenni, amikor a nem létező 6 -ba szeretnék váltani. Tehát már menet közben beugrik.

Szerk:
Illetve még egy, de az már csak a móka kedvéért. Két autónál le tudom állítani a motort bekapcsolt fényszóróval, a harmadik meg csipog mint az őrült.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43033) Guitar14 válasza ρσгτσ (#43032) üzenetére


Guitar14
senior tag

Én kb. 4 autót vezetek de a abból 1 az enyém 3 céges és mindhárom céges ugyanaz. :D
Mind 6 sebesség csaka hátramenet máshol de az meg könnyen szokható.
Arádió gombjati ami egyiken kormányon van másikon meg mögötte egy kis konzolon azt viszont mindig keverem.. mindig a levegőbe nyomkodok. :D
Hát ennyit szerintem nem vezetek én max olyan 30-40-et a munka miatt az országban.
Lenne többis csak a meló olyan hogy hétfőn fel, pénteken haza köztes időben meg inkább üzemóra megy mint a km: [kép] [kép] [kép] [kép]
De legaláb sokszor szórakoztató. Jó grafikájú terepjáték.
:C

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#43034) ρσгτσ válasza Guitar14 (#43033) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jó helyeken mászkálsz. :DDD

Nekem nagyon változó. Attól is függ mennyi dolgom van, jön -e valami akció, promó, kell -e ellenőrzni....stb. többségében multiknak szállítunk be. Az meg valamikor sok teendővel jár. Pl. itthon Spar, Tesco, Auchan...stb.

Illetve volt amikor elmentem Miskolcra, aztán Debrecenre, majd kiugrottam még Romániába is. Egy napon belül, mert otthon várt a vacsi. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43035) icemad válasza Guitar14 (#43033) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Csóró dácsiát jól megborítottad... :DDD :DDD :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#43036) Guitar14 válasza ρσгτσ (#43034) üzenetére


Guitar14
senior tag

Hát ez ilyen, de jó a munkád akkor neked is mert látod az országot. Igazából szeretek utazni csak akkor rossz mikor esik mert akkor nagyon csúszik aszfalton/pályán a terepgumi. Meg persze mikor egy heti dagonya után pénteken kisüt a nap és a 8 kiló megült sár megkeményedik a felniben amit ha nagyon akarsz se vakarod/mosod ki egyszerűen és hazafelé 100 felett úgy ráz a kormány mintha a nagymamád sziklakertjén mennél 100-al. :D

Az nem volt rossz kör akkor, vacsit hazaérve már inkább állva etted meg nem? ;]

icemad Előfordul, hogy túltolom. :D Ott lejtett az út és mint a szánkó úgy csúsztam oldalasan, mindegy volt merre kormányzok.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#43037) ρσгτσ válasza Guitar14 (#43036) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, én szeretek utazni. Meg az emberi kapcsolatok sem vetem meg...csak néha egy kicsit sok.... :DDD Nem állva, fekve! :D

------------

...és itt a nagy hír. Tényleg elkészül(t). :DDD Hiánypótló alkotás...
Home Sweet Home Alone
Plusz 1 rész a szokásos karácsonyi családi csomag mellé.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43038) homerhamm válasza ρσгτσ (#43037) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez a film biztos az év bukása lesz. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43039) Micsurin válasza homerhamm (#43038) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Végre egy film amit kevesebben néznek meg mint az Elqrtukot. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#43040) Bogyi007 válasza homerhamm (#43038) üzenetére


Bogyi007
veterán

Friss előzetesen jött egy Sikoly is...

Csak tudnám minek...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#43041) homerhamm válasza Micsurin (#43039) üzenetére


homerhamm
addikt

A másik értelmes film...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#43042) zsolti72837 válasza Guitar14 (#43033) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ez még a régi verzió, ha jól látom. Őszkerekes amúgy? :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#43043) Guitar14 válasza zsolti72837 (#43042) üzenetére


Guitar14
senior tag

Régebbi de a faceliftes. Hát őszkerekes ha ősszel megyek, tavasszal tavaszkerekes. ;)
De egyébként igen 4WD-s csak ha sok víz jut az alvázra akkor hibakód és 2WD only amíg ki nem szárad... jó szokott lenni a kaptatón.

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#43044) zsolti72837 válasza Guitar14 (#43043) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nekem sima 2WD-s volt, de hibátlan autó volt amíg volt. Lecseréltem egy új fajtára és az már 4WD-s szerencsére. Egyszer írok telefonról egyből átírja. :DDD
Úh, az úgy komoly. Írtad, hogy sáros kerékkel rázott autópályán, nálam 130 fele tiszta kerékkel is ugyanez volt.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#43045) mike1334 válasza ρσгτσ (#43024) üzenetére


mike1334
veterán

Kipróbáltam, hát sajna jól emlékeztem, ez biza kattan, és ennyi, előtte semmi, és utána sincs fokozat. :(
Neten ahogy olvasgattam a többinél írtak vmi olyasmit, hogy linear trigger button, de nemtom mire gondolt a költő.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43046) ρσгτσ válasza mike1334 (#43045) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Amazon vélemények között olvastam, hogy a másiknál is így van. Meg sok más rossz véleményt is. :D

Azt hiszem más, de lehet drágább megoldást kell néznem. Szeretek autózni...

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43047) mike1334 válasza ρσгτσ (#43046) üzenetére


mike1334
veterán

Amúgy turn based (combat) játékokhoz szuper, ennyiért ajándék volt :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#43048) ρσгτσ válasza mike1334 (#43047) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Persze, egy csomó játékra így is tökéletes. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43049) ρσгτσ válasza mike1334 (#43047) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azért itt is kipróbálom az autózást, bár tényleg nincs nagy választék. :D

Meg azért örülnék, ha nem csak két állása lenne a ravasznak...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#43050) mike1334 válasza ρσгτσ (#43049) üzenetére


mike1334
veterán

Én azt se tudom, hogy mit csináljak a switch-csel...mondjuk ott a ring fit adventure, a zelda meg a fire emblem...majd aztán meglátjuk :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.