Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#32501) Wesder


Wesder
félisten

Összefoglalóba majd bekerül, hogy ha PC-ről jössz, a jàtékokat újra meg kell venni?
Még nem néztem meg, lehet benne van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32502) Wesder válasza mike1334 (#32500) üzenetére


Wesder
félisten

De semmit sem csinàltam, és én vagyok a hibàs? :F :Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32503) mike1334 válasza Wesder (#32502) üzenetére


mike1334
veterán

Nemtom...mondom, hogy lemaradtam róla :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32504) frankdelgado válasza Wesder (#32498) üzenetére


frankdelgado
őstag

Benyögted a radíros megoldàst, èn neg összesítettem, milyen izgalmas ps4 tulajnak lenni. Pasztàzàs, radírozàs, stb... Valamint èrdeklődtem, hogyan volt a ps4 bizbyic hatàssal a radírgumi eladàsokra...gondolom vmelyik penèszviràg besèrtizett.... :D

(#32505) Wesder válasza frankdelgado (#32504) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy ja... De én ezzel nem vicceltem, sokan radíroztak a topikban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32506) frankdelgado válasza Wesder (#32505) üzenetére


frankdelgado
őstag

Okè, csak közvetve tehetsz róla.. :) csak ott vertèk magukat az ennyi meg annyi milliós eladàsra, közben meg kenegetni, meg radírozgatni kell azt a fostaligàt...ez is nevetsèges, de mint a kislànyok, úgy besèrtiznek, ha valaki trèfàt űz belőle...

(#32507) bandi0000 válasza frankdelgado (#32506) üzenetére


bandi0000
nagyúr

sztem meg az nevetséges hogy valaki nem tudja megàllni a màsik màrka fikázàsàt...

Xbox One: bandymnc

(#32508) Def26 válasza bandi0000 (#32507) üzenetére


Def26
félisten

ps4 topikban miért baj ha fikázzák a boxot? én úgy vettem észre, hogy wesder nyom egy ilyen box védő/ps4 -et burkoltan óvatosan fikázó szerepet, ami egyre több vér ps4 rajongónak feltűnt és ezért támadják őt. Ezt csak én látom így és elnézést is kérek érte, ha túl gondolom.

Mindamellett nem értem, miért mennek oda sokan a pofonért. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32509) bandi0000 válasza Def26 (#32508) üzenetére


bandi0000
nagyúr

de egyàltalán miért kell burkoltam vagy bàrhogy fikázni bàrmelyiket is? Minden márkànàl így van, ha inteles vagyok akkor nem megyek amd fórumba mert ott azt fogják fikàzni egyértelműen

Mind2 konzolnak ugyan úgy megvannak a hibái

Xbox One: bandymnc

(#32510) oriic válasza Def26 (#32508) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"ps4 topikban miért baj ha fikázzák a boxot"

Mert a fikázás gyerekes dolog. Mindenki azzal játszik amivel akar, ez a másik lenézése, meg a másik konzoljának a beszólogatás csak további indulatokat szül. :U

Live-Die-Respawn

(#32511) MasterMark válasza oriic (#32510) üzenetére


MasterMark
titán

Csúnya az Xboxod! ;]

Switch Tax

(#32512) Carlos Padre válasza bandi0000 (#32509) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mert frusztrált és ki kell adnia magából :K

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32513) Def26 válasza bandi0000 (#32509) üzenetére


Def26
félisten

Arra próbáltam utalni, hogy leginkább talán ott nem kéne, hogy gond legyen. Intel topikban amd fikázás, VW konszern vs bmw, stb. Ez egy olyan ellentét, ami nem tűnik el. Ilyen mindig lesz de leginkább a saját topikjában fordul elő ami engem spec. kevésbé zavar.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32514) bandi0000 válasza Def26 (#32513) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jah értelek, igen az meg a màsik, hogy azt tényleg fura, hogy akinek nincs egyik konzolja, de mégis abba a fórumba van, és beszólogat, teljesen felesleges

Xbox One: bandymnc

(#32515) oriic válasza MasterMark (#32511) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De az enyém csúnyább mint a tied, bebebeee. ;]

Live-Die-Respawn

(#32516) frankdelgado válasza Carlos Padre (#32512) üzenetére


frankdelgado
őstag

Eredetileg jótanàcsèrt mentem volna, de azt ott nem nagyon adnak, mert egymàs pöcsènek nyalogatàsàval van elfoglalva majd az összes tapsifüles..wesder volt az egyetlen...szóval ha ps4 gondom van, majd itt felteszem a kèrdèst.. előbb kapok vàlaszt...mindazonàltal ugyanúgy kritikusan szemlèlem a 2 platformot. Szerintem. Nagy megyek eligazgatom a radírjaimat a ps4 alatt - mert amúgy tettem alà :) - oszt tolom a detroitot...

(#32517) bandi0000 válasza frankdelgado (#32516) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Te a hori kérdéseddel vágtad el magad, meg a mostani stílusoddal...

Am pl az egér emulàtoros dologra minden konzol fórumban ugrani fognak, független attól hogy megoszlanak róla a vélemények

Xbox One: bandymnc

(#32518) MasterMark


MasterMark
titán

Aki egérátalakítózik az buzi. ;]

oriic: De legalább SSD van benne! :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#32519) Wesder


Wesder
félisten

A vicc az, hogy nekem nincs bajom PS-sel. Volt rengeteg, nem téma. Igaz a gép minősége, meg a cég 1-2 hozzààllàsa dolgokhoz nàlam igazàn véleményes, de istenigazàbból azokkal van bajom, akik felsőbbrendűnek érzik magukat, mert hàt vettek egy olcsójànos 299-399€-os dobozkàt és most ők az EliteMasterRace.
A jàtékkölcsönadós videót 3x belinkelő gyereket nem tudom hova tenni. :F Hihihi-hahaha viccest volt, de màr 7 éve lassan nincs létjogosultsàga. Azért az nem cinkes hogy szegény màsodhegedűshöz kell fordulni akivel oda-vissza feltötöltük a padlót, hogy ugyanmàr kéremalàshan, had hasznàljuk màr az infrastruktúràrokat mert nekünk nincs, ha van is akkor a jövőbeni terveinkhez lepkefing.

Belémkötnek, mert valakinek azt mondom hogy örülök hogy a DS ennyire leköti meg érdekli és emiatt én vagyok a kancsó mert egy percet sem jàtszottam a jàtékkal, aztàn ràadàsul még provokàlnak is... Hàt àlljon màr meg a gyàszmenet.:U

Ja lehet régebben elvakult Xbox fanboi voltam, de ez màr elmúlt.
Mostmàr csak szimpla fanboi vagyok. Elismerem a PS és a jàtékai erényeit, de jelenleg az X jobban kiszolgàlja az én jàték iràntí igényeimet. Ha ez esetleg vàltozna úgy, hogy a PS legyen szàmomra a jobb vàlasztàs, akkor vàltani fogok. Ennyi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32520) MasterMark válasza Wesder (#32519) üzenetére


MasterMark
titán

Xbox fanboi vagy PS hater? Nem ugyanaz. :))

Switch Tax

(#32521) Def26 válasza Wesder (#32519) üzenetére


Def26
félisten

Na látod, ha így érzed minek mész be oda? :D nem szeret ott senki (viccelek csak), hagyd a fenébe. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32522) Wesder válasza MasterMark (#32520) üzenetére


Wesder
félisten

Nem utàlom a PS-t, és szeretem hasznàlni az Xbox-ot és szolgàltatàsait. Szerintem ezt egyértelműen leírtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32523) Wesder válasza Def26 (#32521) üzenetére


Wesder
félisten

A tàrsasàg jó, de néha van egy-két szerencsecsomag, akik nem bírnak magukkal. Az a baj hogy ezt a PS-Box témàt tök normàlisan àtlehetne beszélni, csak ugye az Off topikot alig olvassàk, illetve valaki csak lenne olyan szerencsétlen, aki odaszúrna a màsik tàbornak hogy beinduljon a cicaharc.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32524) mike1334 válasza Wesder (#32519) üzenetére


mike1334
veterán

Olyannal akarsz értelmesen beszélgetni, akinek ez a véleménye:

"Felmerülhet a laikusokban, hogy ha konzolt akar venni, akkor miért pont PlayStationt vegyen? Ez a téma ma nagyon érzékeny a konzolosok körében. Én egyszerűen csak annyit mondanék erre, mert a PlayStation 4 a jobb választás. Nincs miről beszélni, lehet, csak felesleges. Gamepass, One X, visszafelé kompatibilitás... ugyan már."

Sok sikert :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32525) MasterMark válasza mike1334 (#32524) üzenetére


MasterMark
titán

Azta. :D

Switch Tax

(#32526) mike1334 válasza MasterMark (#32525) üzenetére


mike1334
veterán

Logout cikket írt a szakértő úr a laikusoknak :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32527) Wesder válasza mike1334 (#32524) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a mert csak logika annyira kikezdhetetlen, mint az I Robot-ban Victoria logikàja. Egy PC-ről jött PS-esről beszélünk, akik valami oknàl fogva mindig úgy tesznek PS-re vàltàs utàn főleg így 7 évvel a megjelenés utàn, mintha a Windows beépített jàtékokon kívül màssal nem jàtszottak volna, és az eddig megjelent PS ex jàtékokat eltitkoltàk volna előlük. A cikk megíràsakor még ott volt a rózsaszín köd, ami idővel vagy elmúlik, vagy nem. Az a baj hogy az Xboxra még mindig konzolként tekintenek, mikor màr az MS is 3 éve kliensként kezeli, amivel eléred a platformot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32528) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Van itt kosárlabda kedvelő? (Bár őt szerintem sokan ismerték)

Elhunyt Kobe Bryant :(((

Live-Die-Respawn

(#32529) Wesder válasza oriic (#32528) üzenetére


Wesder
félisten

Ó bakker.:(
Ràadàsul nem is akàrhogy, az igen...

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32530) icemad válasza oriic (#32528) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nemár... Ez komoly? RIP.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32531) MasterMark válasza mike1334 (#32526) üzenetére


MasterMark
titán

Nincs miről beszélni, lehet, csak felesleges. Exkluzívok, PSVR, hangos hűtés... ugyan már. ;]

Switch Tax

(#32532) mike1334 válasza Wesder (#32527) üzenetére


mike1334
veterán

Én kifejezetten haragszom ezekért a kijelentésekért (kinyilatkoztatásokért), mert ezek miatt vettem PS-t, és vártam a csodát...aztán nem jött. Csalódás volt, és biztos vagyok benne, hogy azért mert túl sokat vártam az egésztől. Mielőtt megvettem az xboxot alig nézelődtem a játékos világban, de utána egyre több videót néztem, meg olvastam a fórumot...és azt olvastam, hogy az Xbox szar, a PS tökéletes. Azt éreztem, hogy engem becsaptak. Így végül vettem PS-t. Nem tagadom, volt ami tetszett, de sok minden nem. Összességében az Xbox nekem sokkal jobban bejött, így a PS-t eladtam. Aztán jött a switch láz, vettem azt is...nyár óta egy játékot játszottam végig rajta, alig volt bekapcsolva, de arról azért még nem mondtam le :)
Az xbox meg rendületlenül pörög azóta is, és még fog is. Elfogadom, hogy másnak bejön jobban a PS, mert miért ne...e vagyunk egyformák.
Szóval én mindenkinek azt ajánlom, hogy próbálja ki mindet ha teheti, és úgy döntsön :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32533) mike1334 válasza MasterMark (#32531) üzenetére


mike1334
veterán

Jaj, el is felejtettem, a switchről is írt cikket:
"Az a szomorú, hogy ha valaki Mariozni, Pokémonozni, Zeldázni akar, akkor ennek ez az ára. És ennyi az ára. És akkor erre mondják az Xbox-osok, hogy az exkluzívok nem fontosak, nem számítanak. Hát ez a pár cím elad egy ilyen konzolt! Ebből él az egész Nintendo, és még milyen jól él!"

Sikerült ebben is fikázni az xboxot..sőőőt, nem is a konzolt, hanem egyenesen a tulajokat.

Ja és a kedvencem:

"Vannak az exkluzív címek, és utána a nagy semmi." "Van pár cím ami majd még érdekel ezen a konzolon. Super Mario Odyssey, Luigi's Mansion 3, Astral Chain (ez nagyon), talán a Legend of Zelda: Link's Awakening és egy Pokémon próbaként. És ennyi. Ezeket majd még megpróbálom beszerezni, és végigjátszani. Ez jól láthatóan nem sok.
Nem tudom mi lesz a sorsa nálunk ennek a konzolnak. Most még jó móka, hely is van, el is fér. De én nem vagyok benne biztos, hogy jövő ilyenkor is lesz nekünk még Nintendo Switch-ünk.."

És nem érzi az ellentmondást...nem, mert a PS az más...ja, azóta eladta....

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32534) MasterMark válasza mike1334 (#32533) üzenetére


MasterMark
titán

Azt bírom, hogy ilyenkor úgy csinálnak, mintha részvényesek lennének a Sony-ban. Mintha attól függne valami, hogy mennyire jó, hogy mennyit adtak el belőle.

Switch Tax

(#32535) mike1334 válasza MasterMark (#32534) üzenetére


mike1334
veterán

Nem...ennek az a lényege, hogy ő nyert, más meg veszített, mert nem lehet, hogy ugyanannyira vagy jobban élvezze valaki azt, hogy xboxon játszik, mint ha ps-en. Mert csak...ilyen nem lehet. Mindenki csak irigy arra, akinek ps-e van.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32536) MasterMark válasza mike1334 (#32535) üzenetére


MasterMark
titán

Ezért mondom, hogy mintha részvényes lenne. Mintha neki attól lenne jobb, hogy azt a konzolt többen vették meg. :D

Vagy nekünk azért lenne rossz, mert senki nem vesz Xbox-ot. Meg se jelenik már rá játék. Oh wait. :DDD

Switch Tax

(#32537) Wesder válasza MasterMark (#32536) üzenetére


Wesder
félisten

Erre csak azt tudom mondani, hogy nem minden hős visel köpenyt.:P
Valaki(k)nek életben kell tartani a konkurenciát, mert utàna csúnya vilàg lesz.;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32538) bulikavagyok válasza mike1334 (#32533) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Mr. "Mélységesen Felháborítónak Tartom" írt a Switchről is?! És te elolvastad??? :Y Nem kíméled magadat! ;]
Jaja, fikázza ahol tudja - ügyesebben mint a legkeményebb ovisok. :D

[ Szerkesztve ]

(#32539) mike1334 válasza MasterMark (#32536) üzenetére


mike1334
veterán

Kíváncsi vagyok mi lesz a vélemény, ha kijön a hellblade folytatása, mert azt istenítette...de majd jól kicseszik a Microsofttal, és pc-re veszi meg ;]
Amúgy az egész fanboy jelenségre van egy pszichológiai elmélet: kognitív disszonancia.

"Az elmélet alapgondolata, hogy amikor valamilyen új információ vagy tapasztalatellentmond a korábbi elképzeléseknek vagy ismereteknek, akkor disszonanciát, belső feszültséget élünk át. Ez a disszonancia szorongáskeltő állapot, melyet csökkenteni igyekszünk.
Például valaki egy bizonyos márkájú mosóport vásárol, mivel azt gondolja, hogy az a kapható legjobb termék. Ilyenkor a vásárló által tartott tudattartalom (kogníció) az, hogy jó mosóport vett. Ha azonban a vásárlás után olyan ismeret érkezik, mely szerint kapható egy jobb mosópor is (például egy reklám révén), akkor a két ellentmondó tudattartalmat valahogyan összhangba kell hozni."

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32540) Madoc válasza mike1334 (#32533) üzenetére


Madoc
veterán

Ezt csinálja mindig, ha rendszeresen benézel a ps topicba akkor látod hogy a viták és az xbox fika tőle indul 90%ban és utána szépen a háttérbe vonulva tapsol mint aki semmiről se tehet. Mikor szóvá teszik ezt akkor családra hivatkozik, meghogy nem is látta hogy mi lett meg mi ez a sok törlés, nem is érti.... :) Szánalom. Amugy én is ugy tapasztaltam hogy aki pc-ről ps-re költözött az a legelvakultabb mind közül. Amugy nekem a kb. 10 ps ex címből 4 bejön, éppen azokat játszom ezért a box most nem megy, de nem dobtam hanyatt magam meg ájultam el a gyönyörtől. God of war nagyon jó, detroit szintén, days gone felért lassan nálam a rdr2 szintjére,pókember rendes iparosmunka. Last of us van, meg a death stranding amit még nem próbáltam de érdekelne milyen A többi az meh kataegória nekem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#32541) mike1334 válasza bulikavagyok (#32538) üzenetére


mike1334
veterán

Mit mondhatnék, nincs mentségem :D
De legalább eladta, és eltűnt a switch topikból....a PS topikot is miatta nem követem már...sőt, már azelőtt leiratkoztam róla, hogy eladtam a PS-t.

A mélységesen felháborító dolog kimaradt, vagy csak nem emlékszem rá :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32542) MasterMark


MasterMark
titán

Most akkor kiről van szó? Én nem olvasom a PS4 topikot.

Switch Tax

(#32543) mike1334 válasza Madoc (#32540) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem a GoW nagyon bejött, remélem az MS valamelyik stúdiója "lemásolja" majd, de más nem jött be...naughty dog játékok meg kategória nálam, tomb raider jobban bejött, Pókember, death stranding, days gone nem érdekelt, detroitot meg már nem vettem meg, addigra már kiábrándultam belőle...még a tsushima érdekelne, de egy játékért nem veszek konzolt.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32544) mike1334 válasza MasterMark (#32542) üzenetére


mike1334
veterán

Tuggyukki, akit nem nevezünk nevén :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32545) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Aki valamelyik konzol típust fikázza bármiért az a geek világ Schobert Norbija. Csak azért csinálja mert visszavsatolásra van szüksége arra, hogy amit ő csinál az legit. Valódi érték. Enélkül nem lenne biztos abban, hogy a döntése, a választása jó volt. Az egészben az a gond, hogy csak a játék, a szórakozás - a játék szeretete számít. Túlzásba van már vive ez a dolog globális szinten mindkét oldalon. De én csak az itteni közösséget féltem. Pár hülye elég hogy ne legyen értelmes beszélgetés.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32546) bandi0000 válasza mike1334 (#32532) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ezt már nagyon sokszor olvastam tőled, nem bántásból, de ha 100 emberből pl csak neked nem jönnek be az excek akkor biztos a ps el van a baj? Nem védeni akarom én, sok exc nekem sem jön be, de a legtöbb nagyon jó, és van benne meló

De am mi az ami miatt neked a box sokkal jobban bejön? Nyilvàn a GP ami húz rajta meg a jobb hűtés, esetleg az MS excek

Én csak a rohast forzák miatt vettem :D Aztàn végül is csak jóval erősebb az X így erre veszem a multi címeket, közben a PS el is ment, Days Gone maradt még meg a Blood Borne dlc de ahhoz nem volt idegem hozzáfogni màr :D

Xbox One: bandymnc

(#32547) l.skywalker válasza bandi0000 (#32546) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem mondta h a PS-el van baj. A tulajok kijelentéseivel volt gondja és az ebből fakadó elvárásaiból. Egyik géppel sincs baj. Csak a felhasználókkal.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32548) Def26 válasza l.skywalker (#32545) üzenetére


Def26
félisten

mer most neked a norbival is mi bajod?

;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32549) mike1334 válasza bandi0000 (#32546) üzenetére


mike1334
veterán

Tudom, sokszor leírom, és ahogy mondtam most is...a hiba biztosan bennem van, de állítom, hogy a nagy elvárásokat nem én gerjesztettem magamban. Szóval a PS közösséget hibáztatom :D amúgy Madoc is írta, hogy neki se jön se sok ex cím, szóval az már 100ból 2 legalább :P
Na jó..amúgy nem tudom..a game pass hatalmas plusz, a kontroller szintén...de valószínűleg a csalódás a másik oldalon az ami miatt jobban szeretem az xboxot...meg bízom benne, hogy jön egy új Fable végre :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32550) bulikavagyok válasza mike1334 (#32541) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Úgy kezdődött, h bántották a kedvenc játékát (DS). Erre "nyomozásba" kezdett, és kiderítette, h a teszt szerzője valószínűleg nem játszotta végig a játékot (ez persze később cáfolva lett). Na de ami ez után jött! Ne tudd meg! Nem volt túl elegáns. :U
Így indult. És mivel, h 20 percig nem válaszolt neki senki, borította a bilit. Innen a név.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.