Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#50001) Phoen|x válasza FollowTheORI (#49995) üzenetére


Phoen|x
őstag

Én pont a dlc-k előtt hagytam abba (ezek szerint hiba volt). Az atlantis-os téma eleve érdekelt, de valahogy tényleg teljesen érdektelenné váltam az alapjáték végére.
Teszek egy próbát.

Go Gunners!

(#50002) l.skywalker válasza FollowTheORI (#49994) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amíg az EU tagja vagyunk ilyen itt nem lesz. Én megmondtam nem érdekel a politika, de az első jelre, hogy kilépünk az EU-ból dobbantok Kanadába :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50003) ρσгτσ válasza l.skywalker (#50002) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem fogunk kilépni, mert onnan jön a lé. Plusz ami még fontosabb, kereskedelmi szempontból nagyon hátrányosan érintene minket. Sőt... Megfeküdne az ország már attól is, ha kivonulna pár nagyobb foglalkoztató. Másról nem is beszélve, pl. saját export/import.

Szóval nem nagyon kell Kanadára készülni. :D Vagy legalábbis emiatt biztos nem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50004) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ebből már sejteni lehet, hogy van külföldi munkaerő. :D Egy nagyobb cég magyar logisztikai központjában. Pontosabban a WC -ben.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50005) homerhamm válasza ρσгτσ (#50004) üzenetére


homerhamm
addikt

Bjutiful Budapeszt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50006) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Budapesten a Cinkotai úton a MOL -nál csak sima dízel van. Se benzin, se prémium üzemanyagok. Gondoltam szólok, ha valaki arra jönne. Mert úgy néz ki nem rendeződött a dolog mindenhol. Pedig azt írták több helyen az emberek, hogy "érdekes módon most már mindenhol van üzemanyag".

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50007) Beniii06 válasza mike1334 (#49993) üzenetére


Beniii06
őstag

Személyes vélemény van: Origins-t "ki ezreztem", Odyssey-ben is amit lehetett megcsináltam benne. Az Origins-nek jobb az alap története szerintem és ha figyeltél az Isu szálra a történetben, akkor itt lesz folytatása és a Valhallában is, de ha csak az alap küldetések és történet érdekelnek akkor is az Odyssey még jó. Valhalla már másabb.

"Got any other secret weapons?"

(#50008) l.skywalker válasza Beniii06 (#50007) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én most épp a Valhallánál tartok ebben a sorban, a másik kettőt én is fullra kitoltam minden acsi minden DLC minden és hasonlóképpen érzem. Az Origins "barátságosabb" volt, jobban érdekelt a főhős története, mint az Odyssey-ben.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#50009) homerhamm válasza l.skywalker (#50008) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem a két leghangulatosabb AC az IV Black Flag volt a sok pálmafával-karibi hangulattal, meg az Origins a sárga-barna-zöld egyiptomi színvilággal. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50010) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Budapesten a Népligetnél a felüljáró alatti parkolót lezárták munkavégzés miatt. Nos, ez az idő is eljött. Utoljára hétfőn álltam ott meg, amikor párom anyukáját vittem ki a buszhoz.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50011) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Van Gaal: Lionel Messire készülünk a leginkább.

Nagy égés lesz Louis, ha Leo a kispadon kezd. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#50012) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#50011) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Annyira jól jött amúgy, hogy kimaradt 2 nap. Levegőt venni is alig volt időm, mindkét nap este értem haza. Ma viszont végre lesz meccs, amiből csak az estit tudom megnézni, de úgy is az érdekel jobban.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50013) Bogyi007 válasza ρσгτσ (#50010) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kérdés hogy tényleg fognak is ott dolgozni vagy az Oszkár telekocsisokkal akarnak többek között kiszúrni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50014) ρσгτσ válasza Bogyi007 (#50013) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem is az jutott amúgy eszembe, hogy lezárták és kiírták a "munkavégzést", de semmit nem fognak csinálni. Majd kiderül.

Én inkább arra tippelek, hogy már durván sz@r állapotban van a felüljáró alja. Ami már eddig is messze volt a tökéletestől.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50015) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#50012) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én meg ma fogok belealudni mindkettőbe, le merem fogadni.

Amúgy meg:
;]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#50016) Bogyi007 válasza ρσгτσ (#50014) üzenetére


Bogyi007
veterán

Konkrétan táblák voltak kint eddig is hogy a parkolást ott mindenki saját felelősségére teszi, kvázi a IX. és a Fővárosi Önkormányzat mosta a kezét előre, ha ott bárkinek az autójára törmelék esne...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#50017) ρσгτσ válasza Bogyi007 (#50016) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, már évek óta, de ha valóban elkezdett rendesen omladozni nincs más választás, mint lezárni.

Már ugye volt róla szó, hogy elég sz@r állapotban van a felüljáró.

Szerk.:
A BKK is írt róla a súlykorlátozás miatt, de ugye volt pár cikk is róla az idén. Az elbontás lehetőségéről is. Szóval most már tényleg nagy a gond.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50018) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#50020) homerhamm válasza ρσгτσ (#50019) üzenetére


homerhamm
addikt

Tuti be volt a srác kábítószerezve.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50021) homerhamm válasza ρσгτσ (#50019) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy hogy valami érdemeset is írjak: szerencsére sok World Premiere is volt, bár egy csomó cím nem az én világom, de az a Chuck Norrisos FPS GTA klón nagyon bejött. :D

Nem volt rossz az a Banishement vagy mi, Focusos game.

Amúgy én titokba reménykedtem, hogy az Elden Ring nyert, pedig a souls játémok a nehézsegük miatt nem az én világom.

Ja, és most már jöhetne a Stray Xboxra!! :O

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50022) ρσгτσ válasza homerhamm (#50021) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Neked lehet jobban megérte volna PS -t venni Series X helyett. :D Főleg, ha még van pár cím, ami kimaradt az elmúlt évekből. A középső előfizetéssel 1-2 évre el lettél volna.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50023) homerhamm válasza ρσгτσ (#50022) üzenetére


homerhamm
addikt

Csak egy Stray miatt nem veszek PS-t. :D Akkor inkább kibírom Stray nélkül.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50024) ρσгτσ válasza homerhamm (#50023) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azért írtam, hogy nem tudom mennyire ismered a kínálatot. Vagy mennyire volt hozzá szerencséd az utóbbi időben.

Mert aki nem használt az elmúlt években PS -t, annak szerintem nagyon megéri venni és előfizetni.

Bár a nagyon megéri valóban relatív, mert jól elszállt az ára a konzolnak. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50025) homerhamm válasza ρσгτσ (#50024) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy a múlt héten volt lehetőségem rokoni körben kicsit PS5-özni, de főleg ilyed 3rd party címekkel mint NBA 2K23, FS22, FC6, és NFS Heat, Full Guys, Fortnite. :)) Ja és láttam PSVR-t. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50026) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Gyönyörű, hogy állandóan felhúzza a gatya szárát. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50027) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Nyeljmár nagy nehezen csak belőtte. Kíváncsi leszek feléled -e Horvátország. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50028) icemad válasza ρσгτσ (#50024) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ugyanígy gondolom én is. Valahogy az xbox exkluzív címek nagyon nagyon nem fogtak meg. Halo, Gears of War új részei futottak nálam kb 2 órát. Franc tudja hányadik résznél tartanak, de végig ott volt a fejemben, hogy a régebbiekkel is játszani kellene, hogy lássam, ezek mitől jók. De nincs az az isten, hogy ezekkel a régi játékokkal játszak. Forza Horizon van még, de az meg nekem nem elég arcade. Motorsport totál hidegen hagy.

Mi van még? Fable, ami megint csak valami folytatás lesz, ahhoz újra kellene játszani a régi részeket. Talán 10 éve játszottam utoljára Fable játékkal, azt sem tudom már miről szól. Ryse 2 ugye nem lesz. Grounded abszolút nem érdekel, Ori sem. Sea of Thieves multiplayer, nálam kiesett. Mást meg nem is nagyon tudok mondani.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50029) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#50027) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hehe, még tudtam szerkeszteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#50030) Bep válasza ρσгτσ (#50022) üzenetére


Bep
senior tag

Én is pont ezen gondolkodtam el mostanában. Persze itt van a felhasználói fiókom (előfizetés, játékok), még egy platformra nem lenne időm. Belefáradtam az MS hitegetésébe.
Forza hiányozna egyedül, de az FH5-ben nagyon nagyot csalódtam, FM sehol nem lesz pályaversenyes autós játékban a kínálatban szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#50031) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#50029) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Csodálatos, fantasztikus. Hajrá szomszédok, ha lehet mondani, talán még jobbak, mint 4 évvel ezelőtt. :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#50032) Phoen|x válasza csuvicsuva (#50031) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ezzel a szar focival? :DDD
Eredményes, azt nem vitatom, de fáj tőle a szemem.

Go Gunners!

(#50033) ρσгτσ válasza Phoen|x (#50032) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Bejött a védekező foci. :D Nem láttam az egész meccset, de Nyeljmár nagyon sokszor azt csinálta, amit a PSG -ben is. Simán belemegy szemből vedőkbe és nagyon sokat hibázik. Lehet több foci, kevesebb bulizás kellene már neki.

Persze így is eredményes, csak azért ennél sokkal jobb is szokott lenni. Vagyis volt korábban. Pár évvel ezelőtti Neymar simán el tudta volna dönteni ezt a meccset...

Szerk.:
Egyébként ilyen a 11 -es párbaj. Végtelenségig nem lehet játszani, ezt elhozták a horvátok.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50034) homerhamm válasza ρσгτσ (#50026) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez olyen falusi hangulatú. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50035) ρσгτσ válasza icemad (#50028) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah én nem ezért írtam. Hanem azért, mert eddig is Xbox -ot használt Series X előtt, és ilyen esetben egy csomó újdonságot nyújthat a konkurens exkluzív kínálat. Főleg így előfizetésbe csomagolva.

Vagy legalábbis úgy emlékszem nem volt neki mellette PS, de ebben nem vagyok biztos.

Főleg, ha ennyire nagy vágya macskázni. Pedig örökbe is fogadhatna. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50036) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ez marha jó. :D Kellene egy 3D nyomtató.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50037) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Legyen két "tech" is, ne mindig a foci. :D

These Dyson headphones cost $949 and can purify the air around you

ROG Phone 6 Diablo Immortal Editiont

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50038) homerhamm válasza ρσгτσ (#50037) üzenetére


homerhamm
addikt

Olyan Diablos telefont a TheVR-osok is teszteltek. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50039) csuvicsuva válasza Phoen|x (#50032) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Come on man, miért lenne szar foci az, hogy egy csapatnak nincs 20 kapuralövése egy meccsen, nem dribblizgetnek feleslegesen, hanem igazi csapatként működve operálnak, kitartanak a végsőkig? Mit ért Japán a szép játékkal? Mit csinált Spanyolország a 7-0 után?

4 éve is ugyanez volt, de még azt sem mondanám, hogy azért vesztették el a döntőt, mert annyira fáradtak voltak, hanem a franciák már akkora eksztázisban játszottak, hogy senki nem állította volna meg őket. Brazília sem véletlenül nem nyert 20 éve. A játékosok ugyanúgy megvannak, még a csapatjáték is működött, de az és a 94-es generáció sokkal inkább egyben volt minden tekintetben.

Ahogy az amerikai fociban szokták mondani: az alapszakaszt a támadók, a Super Bowlt viszont a védelem nyeri.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#50040) Phoen|x válasza csuvicsuva (#50039) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ízlés nem vita tárgya. Én inkább elmentem forralt borozni... :))

Go Gunners!

(#50041) csuvicsuva válasza Phoen|x (#50040) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Dikk, írd azt, hogy nem tudsz belekötni. ;]

Ez is milyen végjáték volt, milyen húzással a végén. Remélem, hogy összeesnek az idegbeteg, tajparaszt argentinok és kotródhatnak ők is haza.

Mondjuk a hollandokat sem szeretem, de inkább ők.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#50042) Phoen|x válasza csuvicsuva (#50041) üzenetére


Phoen|x
őstag

De belelehet, mert a frázisok kézikönyvéből idézted be őket. ;] Egyébként már a legelején azt írtam, hogy az én szemem bántja jelenleg a horvát foci, másnak ettől még lehet tetszetős. Ha szimpatizálnék velük más lenne a leányzó fekvése, de így hogy számomra semlegesek nehezen viselem, hogy ölik ezt a szép játékot. :DDD
Egy Horvát-Horvát roncsderbi tetszene am?

Go Gunners!

(#50043) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Kiesett a csapatom. :((
Ők se játszottak szépen. :))

Go Gunners!

(#50044) homerhamm válasza Phoen|x (#50043) üzenetére


homerhamm
addikt

Van focicsapatod? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50045) Phoen|x válasza homerhamm (#50044) üzenetére


Phoen|x
őstag

Májer mi? :B :DD

Go Gunners!

(#50046) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#50041) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mondjuk ez a meccs nekem sem jött be túlságosan. Függetlenül attól, hogy gól nélküli 90 perc volt a rendes játékidő, azért tartalmilag nem sokat ért. Rögtön kezdhettek volna a hosszabbítással.

Nem mondanám ki egyértelműen, hogy a horvátok nyertek. Inkább a brazilok vesztették el. :D Persze jól védekeztek a horvátok, és járatták is a labdát rendesen, szépen passzolgattak....de marha unalmas meccs volt.

Szerk.:
Nekem kicsit olyan volt a meccs, hogy volt egy támadó csapat egy jól védekező ellen. Csak igazából senki nem tudott mit kezdeni ezzel az egésszel. Mert amúgy a brazilok sokat töketlenkedtek elől, a horvátok meg tök jól védekeztek, és nagyjából ennyiben ki is merült a meccs túlnyomó része.

A ma délutáni meccsnek tuti megint nem látom majd az elejét, de remélem az esti találkozó izgalmasabb pillanatokat fog hozni. Azt már várom.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50047) ρσгτσ válasza Phoen|x (#50043) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Legalább most egy kicsit színesebb a VB vége, mint legutóbb. Mert nem lesz belőle EB az elődöntőre. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50048) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Kicsit lazább, de ismét egy a múltkori ittas rollerezéssel, illetve egyéb kapcsolódó témákkal foglalkozó cikk.

Döntött a Kúria: gépi hajtású járműnek minősül a roller

Pontosabban ez volt az előzmény.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50049) homerhamm


homerhamm
addikt

Jé, őstag lettem! :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#50050) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ti vásárolnátok tőle?

A semleges és a negatív értékeléseket/véleményeket elnézve nekem erős kétségeim vannak, hogy jó üzletet tudnék vele kötni. Pedig van nála olyan, ami érdekelne. :(

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.