Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#33951) l.skywalker válasza MasterMark (#33950) üzenetére


l.skywalker
félisten

Motorhoz rendelt alkatrészt, csak megpróbálta "konzolosítani" a történetet :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33952) Micsurin válasza MasterMark (#33950) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha a részeg kamionosunk erre jár ő fogja szerintem. :D

A jedink is értette. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33953) #81556480 válasza MasterMark (#33950) üzenetére


#81556480
törölt tag

Mit nem értesz?

(#33954) Micsurin válasza #81556480 (#33953) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:DD :DD Méé, hogy szoktál lemenni a garázsba buherálni? Szmokingban? :D

Nincs is jobb mint nyáron egy szál fürdőgatyában olajat cserélni majd visszabuggyani a medencébe. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33955) #81556480 válasza Micsurin (#33954) üzenetére


#81556480
törölt tag

Divat diktátor 2020
Quarantine style

Zokniba gyűrt melegítő: +5 armor

[ Szerkesztve ]

(#33956) Micsurin válasza #81556480 (#33955) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+5 armor
+5 charisma
+2% crit chance

Van batmanes zokni is de az már túl epic loot és a C&A dungeon zárva van... :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33957) Carlos Padre válasza #81556480 (#33953) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#33958) mike1334 válasza #81556480 (#33953) üzenetére


mike1334
veterán

Oh..ez után a kép után úgy gondolom, hogy Te értékelni tudod Brandon Rogers munkásságát :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33959) Micsurin válasza mike1334 (#33958) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csak az lenne a kérdésem uram maga miért ismer ilyen contemt gyártókat behatóan? :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33960) mike1334 válasza Micsurin (#33959) üzenetére


mike1334
veterán

Ó régi kedvenc :DDD évek óta követem a munkásságát, kisebb-nagyobb intenzitással, az öreg papás videói pl nagy kedvenceim :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33961) l.skywalker válasza Micsurin (#33959) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mindenkinek megvan a maga múltja... :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33962) Micsurin válasza mike1334 (#33960) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Végülis :D
1000x minőségibb content az a PowerRangerös videó mint egy Jake vagy Logan Paul videó. :DD :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33963) mike1334 válasza Micsurin (#33962) üzenetére


mike1334
veterán

A power rangerről mindig ez jut eszembe :D [link]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33964) #81556480


#81556480
törölt tag

Mit lát a képen:

A: papucs zokni melegítő koleka stlye
B: ezüst orrú cowboy csizma sarkantyúval az oldalán

szavazatokat a 173k0koszinuszhatvan3 -as sms számra váruk

(#33965) l.skywalker válasza #81556480 (#33964) üzenetére


l.skywalker
félisten


Zokniszandál Zoknit!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33966) Micsurin válasza #81556480 (#33964) üzenetére


Micsurin
nagyúr

:DDD :DDD :DDD
Vágó úr a C lesz az!
C:Hány fogad van batmen?

Te komolyan kivágtad a motoros csopiba kirakott vidiből? :DDD :DDD :DD :DD

@l.skywalker: az a baj ilyet még vennék is mert marha nagy poén! :DD :DD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33967) Carlos Padre válasza l.skywalker (#33965) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vennám :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#33968) l.skywalker válasza Carlos Padre (#33967) üzenetére


l.skywalker
félisten

De én nem vennék hozzá cipőt az utcán 😁

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33969) mike1334 válasza l.skywalker (#33968) üzenetére


mike1334
veterán

Ha igazán menő vagy, akkor gatyát se :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33970) Carlos Padre válasza l.skywalker (#33968) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Itthonra kéne :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#33971) Micsurin válasza mike1334 (#33969) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor nem lesz egy időre topik gazdánk, viszont végre fog tudni a királyi tévé min csámcsogni: Meztelenül rohangáló Jedilovagra lettek figyelmesek a járókelők szerdán délután a váci utcában, erőhasználó lévén az ORFK munkatársainak csak hosszas próbálkozás és fárasztás árán sikerült legyűrniük a közmegbotránkozást kiváltó férfit. :DDD :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33972) l.skywalker válasza Micsurin (#33971) üzenetére


l.skywalker
félisten

Lehet h Sith vagyok

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33973) Micsurin válasza l.skywalker (#33972) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kizárt, akkor nem lenne meg az egyensúly a topikban. Mert lennénk ketten és nem tudni hol lenne a mester. :DDD

El is kell kezdjem újra a Kotorokat. :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33974) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Xbox mint PC?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#33975) Beniii06 válasza Carlos Padre (#33974) üzenetére


Beniii06
őstag

Ezt most megint ilyen "valóság alapja nincs" aka. hangulatkeltő cikknek látom, csak egy mondatot idézek:

"Paired with a Radeon R7 350 (GCN 3.0) GPU running at up to 985 MHz, it promises to deliver strong graphics performance too."

R7 350 = strong graphics :F :C

Nekem még mindig megvan az R7 250X-em és milyen jó GPU is volt az, olyan 8 évvel ezelőtt, de akkoriban sem volt erőgép újonnan, közepes grafikán 1080p, hozta a 40 fps szintet.

A One konzolok alkalmatlanok windows futtatására, maximum egy linux distro-t lehetne rátenni, csak előbb valakinek kernelt is kellene írnia rá és akkor még mindig ott van a secure boot probléma. :K

Az most hogy egy részét felhasználták PC-hez az nem egyenlő azzal, hogy az Xboxot PC-ként is lehetne használni, a kínai PC alapú konzolok (subor PC, ha jól emlékszem a nevére) nem értek el nagy áttörést, max a belpiacukon.

Az lenne nagy dobás, ha az SX tudna legalább dualboot win10-et és steam,gog,uplay kliens is menne rajta, akkor nálam is day one vétel lenne, nem majd csak kb 2 év múlva vagy ha lesz SXX kiadás, akkor az.

"Got any other secret weapons?"

(#33976) l.skywalker válasza Carlos Padre (#33974) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bolondok ezek a kínaiak :D

Mondjuk ez nem egyedi cucc lesz, de voltak azok a hybrid Xbox One + PS4 gépek is, amiket egyedi módon építettek össze.

A másik kedvencem amikor beépített kijelzőt raknak a konzolokra :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33977) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Én az Xbox store-ból úgy válogatok, hogy csak akkor veszem meg, ha az "utazással" a magyar árhoz viszonyítva kijön több, mint 90%-os kedvezménnyel. Ezen a héten ezek esélyesek:

• Beast Quest
• Child of Light® Ultimate Edition
• Reus
• Sine Mora EX
• Red Faction Guerrilla Re-Mars-tered

De majd még meglátjuk, mert 1 évig alig vásároltam, de most a tavaszi szél alatt vettem vagy 10 játékot :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33978) Beniii06 válasza l.skywalker (#33977) üzenetére


Beniii06
őstag

Végülis a Sine Mora EX csak 80 %-os leárazásban van, nem ér 795 Ft-ot, így megértem az utazási szándékot. :P

Én csak az rdr1-et akartam megvenni sale alatt, de azt sem engedte az M$, szóval tartsák meg maguknak, ha nem kell a pénz. :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#33979) icemad válasza Beniii06 (#33978) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De, ha neki 80 forintért kell? Mi azzal a baj? :DDD :C

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33980) l.skywalker válasza icemad (#33979) üzenetére


l.skywalker
félisten

:o

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33981) Micsurin válasza icemad (#33979) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez most oda szól ahová gondolom?? :DDD :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33982) icemad válasza Micsurin (#33981) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Csak vicceltem. :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33983) HunChris válasza icemad (#33979) üzenetére


HunChris
senior tag

Biztos az eredeti árhoz képest gondolta a 90%-kedvezményt, pl: 390Ft ARG-ben a Sine Mora EX.

(#33984) mike1334


mike1334
veterán

Frank megint rosszalkodott? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33985) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Mikor wesder és crytech összeértetlenkedik az megremegteti a teremtés oszlopait :C :R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#33986) Wesder válasza Carlos Padre (#33985) üzenetére


Wesder
félisten

Én nem tehetek arról hogy nekifutàsból jàtsza a hülyét.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33987) csuvicsuva válasza Wesder (#33986) üzenetére


csuvicsuva
őstag

De minek foglalkoztok vele? Csak magatokat húzzátok fel. Ja, hogy pont azért! ;]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#33988) Wesder válasza csuvicsuva (#33987) üzenetére


Wesder
félisten

Alacsony a vérnyomàsom. Ilyenkor segít normàlis szinten tartani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33989) Carlos Padre válasza Wesder (#33986) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ahogy én látom :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#33990) Bep válasza Carlos Padre (#33989) üzenetére


Bep
senior tag

És mi vagyunk a háttérben?? :DDD

(#33991) csuvicsuva válasza Bep (#33990) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Énvagyokajobboldalifelettapirosbaseballsapkásmellettifószertermészetesenlilában.

wesder: Gondoltam, hogy nem unatkozásképpen. :D

Beniii06: a TheNewDawn nevű tag néha (állandóan) annyira bicskanyitogatóan tudálékos, hogy le se állj vele. Nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#33992) Beniii06 válasza Carlos Padre (#33985) üzenetére


Beniii06
őstag

Ez ahhoz képest semmi, mint ami a bestbuy topikban szokott menni.

Ami azt illeti egy ubeygon vs Williamgrat vs w.miki vitát megnéznék, sose lenne vége :C

(mobilról nem tudom pontosan leírni a nickneveket, sry)

;]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#33993) Bogyi007 válasza Bep (#33990) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én a fotós ott a balszélen állva. :C :DDD :DD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#33994) l.skywalker válasza Bep (#33990) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én fotóztam a képet :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33995) csuvicsuva válasza l.skywalker (#33994) üzenetére


csuvicsuva
őstag

I guess you just have won the competition. :))

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#33996) Bogyi007 válasza l.skywalker (#33994) üzenetére


Bogyi007
veterán

Meg is van a kép rólad... :DDD ;]
(mint említettem a képen én voltam a bal szélén az egyik fotós - így most te is lebuktál :)))

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#33997) l.skywalker válasza Bogyi007 (#33996) üzenetére


l.skywalker
félisten

Olyannak "nézel" aki Stock fotókon szerepel? :(((

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33998) mike1334 válasza l.skywalker (#33997) üzenetére


mike1334
veterán

Fiatal voltál és kellett a pénz, mondjuk? Hide the pain Harold is így kezdte :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33999) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Azt szeretem az IT eszközökben, hogy jobban tudják, hogy mit akarunk venni mint mi... nézegettem az 1TB-os SSD-ket csak a Boxhoz, erre a napokban elkezdett döglődni a laptopom HDD-je... 5400-as rettenetet nem akartam venni, 250 kicsi, 500 nem sokkal drágább, a végén SSD topikban meg addig unszoltak, hogy végül is akkor már a terrás sem annyival drágább.... :W :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#34000) csuvicsuva válasza Bogyi007 (#33996) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Akárhogy nézem ezt a képet, nem tudok rájönni, mi az a szőrmók biszbasz a gép felett. :F

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.