Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#42001) homerhamm válasza Guitar14 (#42000) üzenetére


homerhamm
addikt

Recska-patak, meg Bélkő Panzió :D

Búvóhely felnőtteknek.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42002) Chumlee


Chumlee
senior tag

Kilépni a huszon pár fokos irodából a negyven fokra olyan mellbe vágó érzés. Aztán egy gyors rohanás a buszig , felébreszti az embert. :DDD

(#42003) mike1334 válasza Chumlee (#42002) üzenetére


mike1334
veterán

Aztán a buszon nincs klíma, így alig várod, hogy leszállhass róla...egész addig, amíg le nem szállsz, mert aztán még rosszabb.... :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#42004) ρσгτσ válasza Chumlee (#42002) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Főnököddel biztos meg tudod beszélni, hogy maradsz még dolgozni...csak amíg kicsit lehűl az idő. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42005) Chumlee válasza ρσгτσ (#42004) üzenetére


Chumlee
senior tag

Áh így is hamarabb megyek, pedig diákmunka. :DDD

Igen, szauna a “klíma” köhécsel egy kis langyos levegőt. :))

(#42006) MunezXBK válasza Chumlee (#42002) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Itt 16⁰C van, pulóverben nyomom.

Nem, nem iroda, ez a német nyár.

(#42007) #81556480 válasza MunezXBK (#42006) üzenetére


#81556480
törölt tag

Frankfurt a vagyok. Két hete szédülök a fáradtságtól mert nappal kellett (volna) aludnom éjszakai vezetés miatt. Ma ez a Frankfurti idő nekem megváltás . Két hete végre alszom egyet anélkül hogy felébrednék óránként arra hogy fulok meg az izzadtsagtól ;]

(#42008) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Végre rászánom magam, hogy frissítem a laptopot, erre menet közben elmegy az áram az egész környéken. (BP). :D

Ez így azért is frankó, mert valószínű semmi nem lesz, miután visszajön az áram. Net se..éssss 30 százalékon van a telefonom. :DDD

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42009) homerhamm


homerhamm
addikt

Olcsó

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42010) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Wolfenstein Youngblood-hoz hasonló pörgős COOP Shootert tudtok ajánlani?
Nem hátrány ha hasonlóan véres / fröcsögős Tarantino műre emlékeztető játék. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#42011) Chumlee válasza Micsurin (#42010) üzenetére


Chumlee
senior tag

Broforce! ;]

(#42012) Guitar14 válasza Micsurin (#42010) üzenetére


Guitar14
senior tag

Dead Island, Dying Light (év végen 2 is jön)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#42013) Guitar14


Guitar14
senior tag

Nem hittem volna találunk a balatonon... hideg is kirázott.
Tegnap nem működött, ma odacsapunk az asztalra ha nem fog menni mert felváltottuk az összes papírpénzt.
[kép]
:C

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#42014) Micsurin válasza Chumlee (#42011) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ránézünk majd, ez tipikus sörözős dumálos materialnak tűnik így elsőre. :DDD

Guitar14 köszi! Ezek megvoltak, a Riptide és a The Following is. A DL2-öt nagyon várom most, hogy nem konzolon fogom nyomni még talán jobban is mint eddig vártam az S-el. :DDD

Breakpointon agyalunk még nem tudom mennyire lett bug mentesítve és, hogy már több-e mintegy Div2 bőrlehúzás... a Wildlands anno nagyon bejött. :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#42015) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Múltkori "mennyit költök konzolra" témához...hát nem lett könnyebb a helyzetem...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42016) oriic válasza ρσгτσ (#42015) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EU árak:

419 euró (64GB eMM)
549 euró (256 GB NVMe SSD)
679 euró (512 GB NVMe SSD)

A legkisebb amúgy izgatja a fantáziám.

Live-Die-Respawn

(#42017) ρσгτσ válasza oriic (#42016) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jah láttam. Az elején még nem volt kint a hivatalos oldalon, aztán kb. 30 percre rá frissítették.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42018) Micsurin


Micsurin
nagyúr

[link] ez a Rage2 ennyire rossz lett? :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#42019) oriic válasza ρσгτσ (#42017) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Steamen nekem egyből ezt az árat mutatta bejelentés utáni percekben.

Live-Die-Respawn

(#42020) ρσгτσ válasza oriic (#42019) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Akkor lehet belépés nélkül mutatta így, nem tudom. 2-3x mentem rá az oldalra a bejelentéskor és még csak az volt fent a kép alatt, hogy pénteken indul a foglalás és kérek -e értesítőt. Meg alatta a leírás. Az árakról és típusokról semmi.

Vagy lehet mobil verzióban volt nálam gond. Nem tudom.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42021) oriic válasza ρσгτσ (#42020) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most már csak az a kérdés, hogy szállítással mennyi lesz vajon. Nem emlékszik valaki, hogy a Steam controllert mennyiért hozták el MO-ra?

Live-Die-Respawn

(#42022) Micsurin válasza oriic (#42021) üzenetére


Micsurin
nagyúr

15 eur.

ρσгτσ Nem csak onnan jött emlékeim szerint haverom vagy a Csehektől vagy a Lengyelektől kapta meg a 2 kontiját amit rendelt, de a 15 eur biztos és az eu shipping. :KAnnak a minőségéből kiindulva nem lesz vele baj, jól tartják magukat azok a kontik is.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#42023) ρσгτσ válasza oriic (#42021) üzenetére


ρσгτσ
őstag

15 euró Hollandiából.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42024) mike1334 válasza ρσгτσ (#42015) üzenetére


mike1334
veterán

Ezmiez?
Más: hogy áll most a ps5 készlet dolog? Még mindig nincs sehol készleten? Na nem mintha vennék...de most kaptam fizuemelést visszamenőleg januárig :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#42025) ρσгτσ válasza mike1334 (#42024) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Bocs, igazad van...Steam Deck.

Szerk.:
Polygon cikk.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42026) Micsurin válasza mike1334 (#42024) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Steam által kiadott kézi konzol, opcionálisan változtatható sw-vel gyak és natív steam supporttal.

Semmi extra úgy őszintén, eddig is létezett több AMD alapú kézi konzol amire azt telepítettél amit akartál. :B

edit.: arra leszek kíváncsi ezek után a Steam bevállalja-e a saját GamePass-ét mert azért azzal betudnának fűteni erre-arra. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#42027) oriic válasza mike1334 (#42024) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ezmiez"

Steam "kézikonzol"

Micsurin:

Nem igazán foglalkoztam az ilyen megoldásokkal eddig, de mi az általános téma az árakat tekintve? Más megoldásokhoz képest a Valve cucca drágább vagy olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#42028) Madoc válasza mike1334 (#42024) üzenetére


Madoc
veterán

Médiába volt többször polcon is. 2x kosárba is birtam tenni extreme digitalnál. Nem vittem végig mert csak God of Warral veszek majd.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#42029) mike1334


mike1334
veterán

Köszke a válaszokat, ez nekem teljesen kimaradt :B
A tablet+xcloud kombó még mindig verhetetlen nekem, de azért el tudnám viselni, ha jönne hivatalos kontroller androidhoz is, nem csak ioshez...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#42030) Micsurin válasza oriic (#42027) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Olcsóbb, ami úgy tényleg értelmezhető az az Aya Neo (legalábbis ezt ismerem ha valaki ismer más olyan projektet ami méretben minőségben hasonló ki vele :K) ha jól rémlik az IndieGoGo ár az valami 770-780(USD)-ért indult tavasszal és 700 euróért váltva?!

edit.: de az azért combosabb szerkezet azt hozzá kell tegyem, Ryzen 5 4500U + 16GB LPDDR4X Ram nem gyenge kombó ha kézben használod hisz a méret miatt pl az élsimítás felesleges kb.

edit2.: Azt az LPDDR5-öt én még fenntartásokkal kezelem... :B És tegyük hozzá az Aya 500GB NVMe-től indul.
Meg kíváncsi leszek az analógokra a Switch blama után, végtére is a Hori pl megtudta oldani az analógokat ellenben a Nintivel a kérdés a Valve mennyire fukarkodik. :DD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#42031) mike1334 válasza Madoc (#42028) üzenetére


mike1334
veterán

Én meg azt hittem, hogy olyan még, mint Columbo felesége...élőben még senki se látta...
Nekem a csucsima új kiadása miatt jött megint a gondolat...de erős leszek...legalább is télig tuti :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#42032) ρσгτσ válasza Micsurin (#42026) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Amiket én néztem eddig, ott mindig a távoli, és azzal együtt a hosszútávon nem túl biztos support volt a gond. Lehet nem láttam minden megoldást. Elképzelhető, hogy kimaradt pár jó opció...

Európán belül egyébként nincs gondom, ha van például hivatalos szerviz valamelyik országban. Jobban is örülök, mint néhány magyar mókoló műhelynek.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42033) Micsurin válasza ρσгτσ (#42032) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen nekem is a csingcsancsung szerviz a bajom, ha eu-n belül is meglenne oldva a dolog akkor már veszélyeztetve lett volna a Switch vétele áprilisban.

Az EU-n belüli témát én támogatom lásd Switch topikos komment ugyan ezt tudnám leírni. :D

Amitől én tartok az a garancián túli javítás... azért az akkuk tisztes használat mellett nem fognak elfutni 3-4 évet szerintem ebben egyetérthetünk. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#42034) ρσгτσ válasza Micsurin (#42033) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Pár hónapja már nagyon agyalok kézi konzolon és normális alternatíva hiányában Switch volt a célpont, de...biztos nem mindenki gondolja így, de nekem ez az eszköz EU szervizzel és biztosnak mondható háttérrel igencsak vetélytársnak számít (-ana). Majd meglátjuk. Illetve továbbra is tartom, hogy a dokkoló árára kíváncsi leszek.

Szerviz témával itthon nagyon sok a rossz tapasztalata az embereknek. Így nem csoda, hogy sokan előnyben részesítik a külföldi visszaküldéseket. Ehhez nagyban hozzájárulnak az olyan cégek, mint a TMX.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42035) Beniii06 válasza mike1334 (#42024) üzenetére


Beniii06
őstag

"de most kaptam fizuemelést visszamenőleg januárig"

Akkor most már sejtem hol dolgozhatsz, állami szférában, ugye?

"Got any other secret weapons?"

(#42036) Beniii06 válasza ρσгτσ (#42034) üzenetére


Beniii06
őstag

Az oldal írja, hogy lesz hozzá dokkoló is. Úgy már azért üti a switchet is szerintem, de hát erre nem lesz AC.

És hatalmas feature a boxos gomb kiosztás, a nintendo-s megoldástól hamar agyérgörcsöt kapnék, még a PS-t is szokni kell(megnézegetem/keresem a gombokat játék közben :DDD ), pedig volt PS1-em is, csak nem mostanában.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#42037) ρσгτσ válasza Beniii06 (#42036) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen lesz, csak azt külön értékesítik.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42038) mike1334 válasza Beniii06 (#42035) üzenetére


mike1334
veterán

Sose csináltam belőle titkot, szerintem itt is leírtam már párszor :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#42039) ρσгτσ válasza oriic (#42027) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ennek a Steam Deck -nek lesz külön topikja a konzolos részben, vagy megy be a PC Steam topik alá?

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42040) oriic válasza ρσгτσ (#42039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Technikailag PC, szóval oda csinálok majd egy topikot még ma.

Live-Die-Respawn

(#42041) ρσгτσ válasza oriic (#42040) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Oké, köszi. Akkor majd szerintem megyek menteni a topikot.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#42042) bLaCkDoGoNe válasza Micsurin (#42018) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egy erősen középszerű cucc. Egyszer simán végig lehet tolni, nem lett olyan rémes, de Collector's Edition-re szerintem biztosan nem érdemes.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42043) tisztelturam válasza Micsurin (#42018) üzenetére


tisztelturam
tag

Nincs raktáron,de megvenni megtudnám. Ilyenkor mi van simán lemondják vagy szereznek majd ennyiért?

(#42044) bLaCkDoGoNe válasza tisztelturam (#42043) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha nem totális hülyeség a készletinfó, amit az oldalon írnak, akkor valószínűleg azt a két bolti darabot lehet még megvenni, gondolom szállításhoz visszahozatják az egyiket a központi raktárba vagy ahonnan a postázást intézik.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#42045) homerhamm


homerhamm
addikt

Ma először találkoztam a KV-nál női eladóval. :) Csak nekem új ez?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42046) l.skywalker válasza homerhamm (#42045) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem. Én még sosem voltam fizikai boltban, nekem egy férfi is új lenne :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#42047) homerhamm válasza l.skywalker (#42046) üzenetére


homerhamm
addikt

Te akkor minden konzolt rendelsz. :)

Más: Melyik csatornán érdemes nézni az olimpia nyitóünnepséget? Lesz vonulás?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42048) l.skywalker válasza homerhamm (#42047) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem csak azt. Mindent is. 10 éve Home Office :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#42049) homerhamm válasza l.skywalker (#42048) üzenetére


homerhamm
addikt

Hogyhogy? De azért az utcán voltál az elmúlt 10 évben?

Szerk: voltál, nyaraltál. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#42050) l.skywalker válasza homerhamm (#42049) üzenetére


l.skywalker
félisten

Módjával. Emberek közé ritkán megyek. Családi dolgok miatt inkább, de magam dolgai miatt nem mozdulok ki.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.