Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#33601) csuvicsuva válasza Wesder (#33599) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Jó, írhattam volna azt is, hogy email tárgya: hab --> válasz: Re: hab ;)

Rajtam így jön ki a bezártság. Hozzá voltam szokva, de ez már nekem is sok. Tudod, hogy nem iszom.

philoxenia: Ne, ez teljesen autentikus??? én meg ilyet találtam: arab , görög Hamilton :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#33602) Wesder válasza csuvicsuva (#33601) üzenetére


Wesder
félisten

Elgurult a gyógyszered, vagy nem ittàl ma még eleget? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33603) philoxenia válasza csuvicsuva (#33601) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sőt kattints a másik verzióra

Meg még mondasd is ki! ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33604) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#33605) l.skywalker válasza csuvicsuva (#33604) üzenetére


l.skywalker
félisten

:F

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33606) csuvicsuva válasza l.skywalker (#33605) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Még a múltkorira, amikor tele volt offolva az Xbox topik és mondtam, hogy már biztos tanulod Palpatine-tól a villámokat, utána raktad be a képet, én meg most jutottam el odáig, hogy átalakítsam. :DDD #207946

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#33607) l.skywalker válasza csuvicsuva (#33606) üzenetére


l.skywalker
félisten

:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33608) Wesder


Wesder
félisten

Lol... :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33609) csuvicsuva válasza Wesder (#33608) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Legyen mától új neved Game Pass. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#33610) Wesder válasza csuvicsuva (#33609) üzenetére


Wesder
félisten

Naná :C
De gondolom GamePass#number lenne, úgy meg nem vicces. :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33611) Wesder


Wesder
félisten

Androidon van rà mód hogy kiszedjem a PPPoE jelszót az asteriks mögül? PC-n menne, de az ugye nincs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33612) Beniii06 válasza Wesder (#33611) üzenetére


Beniii06
őstag

asteriks:F

"Got any other secret weapons?"

(#33613) Wesder válasza Beniii06 (#33612) üzenetére


Wesder
félisten

Csillag vagy pötty.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33614) Beniii06 válasza Wesder (#33613) üzenetére


Beniii06
őstag

Ja, csak pont így magyarul még nem láttam leírva ezt a szót.

Nem pontosan világos mit akarsz(PPPoE androidon :F ), milyen eszközről van szó? (box) Nem a WLAN jelszóra vagy kíváncsi?

"Got any other secret weapons?"

(#33615) Wesder válasza Beniii06 (#33614) üzenetére


Wesder
félisten

4-7 nap múlva itt a Fritzboxom, amivel talàn végre tudok multizni. Nem egy olcsó router, úgyhogy falba rugok ha nem fog menni.
A falból jövő netkàbel PPPoE kapcsolatot hasznàl, amit a router beàllítàsainàl kell megadni. A username làtszik, de a pass az rejtve van, és PC-n tudnàm csak làthatóvà tenni a mögöttes karaktereket. A főbérlő nem érti mit szeretnék, így nekem kell kihalàsznom. Csinàlhatok egy TP-link backup file-t, ami tartalmazza, csak azt sem tudom hogy lehetne abból kiolvasni az adott jelszót.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33616) Beniii06 válasza Wesder (#33615) üzenetére


Beniii06
őstag

Akkor ha jól értem, most van egy tplink routered ami felépíti a pppoe kapcsolatot és szeretnéd a pppoe jelszót megtudni.

Ki állította be a tplinket? Nem te vagy az előfizető? A szerződésen(vagy amit akkor kaptál papírokat) rajta kell lennie a login adatoknak. Próbáld meg ezt a szerződést elkérni ha nem te vagy az előfizető.

Mivel tud többet a Fritzbox, mint a Tplink, ami korlátozna a multizásban?

Portot lehet nyitni a tplinken is és ha jól tudom odakint a UPC használ fritzboxot, de az is puma chipsetes.

Szerk.: Ha a webes felületen nem tudod megnézni a weboldalt mobil böngészőből, akkor váltsd asztali módra/próbálj ki másikat chrome, firefox, opera stb

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#33617) Def26 válasza Beniii06 (#33616) üzenetére


Def26
félisten

valamiért meg akarja tudni a főbérlő felh, nevét és jelszavát. De szerintem ahhoz, hogy egy másik routert használjon erre, nem elég ezeket tudni. Központban is engedélyeztetni kell még pár dolgot, hogy kezelje a rendszer a másik routert.

Itthon így ment csak nekem is, adsl nettel.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33618) Beniii06 válasza Def26 (#33617) üzenetére


Beniii06
őstag

Teljesen más technológia a kettő, ne keverjük. Akkor kellene központilag regisztráltatnia, ha koaxon netje lenne, mert ott a MAC cím alapján engedélyezik, de ahol pppoe-t kérnek.

Az igaz először azt kellene megtudni milyen szolgáltató, milyen fritzboxot rendelt típusra, hogy van most bekötve az egész, van-e a tplink előtt szolgáltatói eszköz, honnan rendelte szóval ilyesmi infók nem ártanának tényleg.

Talán a legfontosabb kérdés: miért kellett másik router? Miért nem ment a "multizás"? Lehet nem is lenne szükség a másikra.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#33619) Beniii06 válasza Wesder (#33615) üzenetére


Beniii06
őstag

"Csinàlhatok egy TP-link backup file-t, ami tartalmazza, "

Nagy a gyanúm, hogy nem emberi nyelven kódolja(szöveges formátumban), hanem hexadecimálisan, van hozzá ingyenes "hex tool binary editor", inkább hagyd, ha már a falbontáson gondolkodsz, de az tény, hogy jelszó nélkül nem fog menni a másik, kivétel ha mögé kötöd, de akkor dupla nat lesz, az pont nem ideális multizáshoz, viszont azt is ugyanúgy port forwarddal meg lehet oldani, csak akkor értelmét veszti, mert ezt a tplinken is tudni kell beállítani.

"Got any other secret weapons?"

(#33620) Wesder válasza Beniii06 (#33618) üzenetére


Wesder
félisten

Mikor beköltöztem itt volt minden.
A szàlloda ahol dogozom annak az egyik lakàsa. Nyithattam én a TP-linken akàrmilyen portot, a box akkor is Teredo miatt vonyít, olyan beàllítàs meg nincs a TP-Linkben. Nem tud NAT-olni a router, a box azt írja rà hogy unavaiable.
Az ipv6 beàllítàsokkal is jàtszhattam bàrmit, az sem segített.
A Fritzboxban tudom hogy van Teredo checkbox.
dconnect-es a felhasznàlónév, úgyhogy gondolom ugyan az a szolgàltató, mint a szàllodàban.
Fritzbox 4040-est rendeltem, ez volt a legolcsóbb. Még nem adtàk fel, ha azt mondjàtok felesleges visszamondom.

Mondjuk ha leírjàtok hogy kell portforwardolni, megcsinàlom megint, lehet én voltam a balfasz. Màr egy moderate NAT-nak is örülnék.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33621) MunezXBK válasza Wesder (#33620) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Fritzboxon rajta szokott lenni a jelszó. Kizárólag számokból áll.

Vagy nem ez kell?

(#33622) Wesder válasza MunezXBK (#33621) üzenetére


Wesder
félisten

Még nem jött meg a Fritzbox.
Nekem az a jelszó kell, amivel a router internetkapcsolatot hoz létre. Mint otthon a Digis routerek.
Chrome PC-n kiiratja inspect módban, csak androidon nem működik, mert egy herélt fosch.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33623) Beniii06 válasza Wesder (#33620) üzenetére


Beniii06
őstag

Először azt nézd meg, hogy belépve a webadminba a wan címél kiírt ip cím, megegyezik-e [link] ezen az oldalon lévővel. Ha nem(100-assal kezdődik), akkor meg is van a probléma és azon a fritzbox sem fog javítani.

"Got any other secret weapons?"

(#33624) sugarforce válasza Beniii06 (#33623) üzenetére


sugarforce
őstag

Eleg sanszos, hogy ez a szitu, natolt cime van.

(#33625) Wesder válasza Beniii06 (#33623) üzenetére


Wesder
félisten

WAN IP: 192.168.246.217
Az oldal IP meg 188.192.91.120

Tehàt ezt akkor csak szolgàltató tudnà àtrakni màsik NAT-ra?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33626) Beniii06 válasza Wesder (#33625) üzenetére


Beniii06
őstag

Igen, így van, szóval csak fog kelleni a szerződés vagy legalább annyira, hogy akinek a nevén van hívja fel a szolgáltatót és kérjen "public ip address"-t, németül nem tudok sajnos, de ezt így meg kell érteniük az ügyfélszolgálaton.

A fritzboxot nyugodtan visszamondhatod, azzal nem lesz megoldva a probléma, hiába fogod tudni a pppoe logint és a jelszót.

Ami még nekem gyanús, hogy hotel szobát írtál, lehet van, sőt biztosan is van a szállodának belső rendszere és az IP címből azt is el tudom képzelni, hogy te a szállodán keresztül kapod az internetet, ami rossz eset lenne, mert akkor a hotel IT-s részlegét kellene ugyanilyen ügyben zargatni, de mivel a nyilvános ip címből általában egyet szoktak adni, így esélyes, hogy a szálloda ezt nem fogja neked megadni.

Azt kellene kiderítened, kinek a nevén van az internet előfizetés(írásos szerződés a szolgáltatótól rajta az előfizető nevével), mert az is elképzelhető, hogy a te főbérlőd is a szállodától bérli a net hozzáférést és akkor nem lesz neked nyilvános ip címed, de ha szerencséd van, a főbérlőd az előfizető és ő kérhet nyilvános ip címet(persze nem ismerem a szolgáltatót és lehet nem adnak, már másik történet)

"Got any other secret weapons?"

(#33627) Wesder válasza Beniii06 (#33626) üzenetére


Wesder
félisten

Mikor a szàllodàban laktam kértem a HR-est hogy beszéljen az ITs kollégàval hogy legalàbb a boxot engedjék ki a netre. Szartak rà. Esetleg még az jàtszhat hogy az itteni netre azt mondom hogy nem kell. Opcionàlisan kérhettem, mikor beköltöztem, és kötettek a sajàt nevemre netet ide valamelyik szolgàltatóval. Köszi sràcok a segítséget. Most hogy mondod, biztos hogy a szàllodai net lesz, mert Dying Light alatt strict NAT-ot ír. Na mindegy, majd kitalàlok valamit. Fritzboxot visszamondtam.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33628) Beniii06 válasza Wesder (#33627) üzenetére


Beniii06
őstag

Az a biztos, ha saját nevedre köttetsz előfizetést, mert akkor te is tudod módosítani(már ha van választási lehetőség másik vezetékes megoldás).

"Dying Light alatt strict NAT-ot ír."
Ezt kellene port forwarddal olrvosolni, a probléma, hogy te a szolgáltatói vagy szállodai oldalról vagy natolva és ahhoz te nem férsz hozzá.

Ja és hogy ne maradjon le a trollkodás:

Most, hogy megspóroltuk neked a " méregdrága" fritzbox költségét, meghívhatnál minket egy üveg [kép] sörre, azt úgysem veszik, biztos akciós. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#33629) Wesder válasza Beniii06 (#33628) üzenetére


Wesder
félisten

Ha csinàltok otthon karanténbulit, àllok egy karton Coronàt. Mennyi lehet? 10€? Szigirúan csak Xbox-szal rendelhezőknek. :P

3000ft, még 10€ sem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33630) l.skywalker válasza Beniii06 (#33618) üzenetére


l.skywalker
félisten

A szolgáltatói egységet (modem, ONT, stb. ) bridge módba kell kérni, ha az utána kötött saját routertben akarjuk a PPPoE azonosítást elvégezni. Nálam is így van. Ezt bekötés előtt külön kérni kellett

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33631) Beniii06 válasza Wesder (#33629) üzenetére


Beniii06
őstag

Gyere haza, átléped a határt és 14 napra karanténba kerülsz (papíron) :P

Nem tudom mennyi a sör ára, neten láttam mémként, hogy Ausztráliában talán ilyen lidl/aldi/penny féleségben felvásároltak mindent, még raklap sem volt, nemhogy üres rekeszek, erre a linkelt márkájú sört érintetlenül hagyták. :C
Ha megtalálom a képet, belinkelem ide.

"Szigirúan csak Xbox-szal rendelhezőknek."
Akkor erről lemaradok. :( Inkább azt kellett volna írnom, hogy hívj meg minketegy hónap PS pluszra(ott most exclusive-okat osztogatnak, ha jól tudom) :DD

;] ;] ;]

10€ az már sajnos inkább 3700 Ft

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#33632) Beniii06 válasza l.skywalker (#33630) üzenetére


Beniii06
őstag

Modemet nem lehet bridge módba kérni, mert pont az a szerele a hálózatban. HGW-t lehet bridge azaz "modem" módba kérni, csak ugye ott nincs pppoe. ONT-nál szintén nincs bridge mód, ott PPPoE passthrough van. :K

"A falból jövő netkàbel PPPoE kapcsolatot hasznàl, amit a router beàllítàsainàl kell megadni."
Ebből nekem az jött le, hogy nincs szolgáltatói eszköze neki, hanem úgy kap net hozzáférést, mint ahogy itthon a digi csinálta/csinálja FTTB esetén, bejön a lakásba egy utp amire saját routert kötsz és pont pppoe-val autentikál( a szálloda/kis helyi szolgáltató helyében én is így csinálnám meg), azt pedig nem írta, hogy lenne szolgáltatói eszköz a szobájában(furcsa is lenne egy hotel szobában). Már kiderítettük, hogy natolt ip címet kap és azt is valószínűleg a szállodától.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#33633) Wesder válasza Beniii06 (#33631) üzenetére


Wesder
félisten

Tesco-sat néztem 500ft/üveg.
Hova lett az Xbox-od?:P
Mi is kaptunk ex címet, rögtön 2-t, mert a Fable az az, meg a 360 címek nem mennek PS4-en. ;]
Egyébként ahogy nézem a PS+ most ilyen nesze semmi fogd meg jól. Az UC4-gyel màr "mindenki" is jàtszott, a Dirt Rally 2 fele meg hiànyzik ahogy olvastam.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33634) csuvicsuva válasza Wesder (#33633) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"Dirt Rally 2 fele meg hiànyzik ahogy olvastam."

Melyik fele? A Dirt vagy a Rally? Na jó éjszakát! :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#33635) Wesder válasza csuvicsuva (#33634) üzenetére


Wesder
félisten

Màshonnan is elvehetem a felét, és akkor marad Di lly vagy rt Ra.:))

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33636) Beniii06 válasza Wesder (#33633) üzenetére


Beniii06
őstag

"Hova lett az Xbox-od?"

Egyszer volt, hol nem volt. :U
#masterrace ;]

Ezek után mehetek a konzol pro és kontra topikba, ha mégegyszer beszállok, mert akkor tényleg "játszani" is akarok, igazából megfordult a fejemben, hogy adni kellene egy esélyt a másik oldalnak is, azért nem "mindenki" játszott UC4-el és ha jó árban lesz pro vagy x, lehet rá is veszem magam, már csak a jó dealekre várok. :K

A német MM-es X akció jó lett volna, ami linkelve lett One-os topikbancsak ugye ők nem szállítanak ide. :(((

"Got any other secret weapons?"

(#33637) Wesder válasza Beniii06 (#33636) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy mustàros lettél... Én a mustàrt csak a HotDog-on tudom elviselni. ;]

Vettem is tegnap ilyen Edeka sajàtmàrkàsat, valami nevetséges 30¢-ért. Mondom biztos olyan gagyi mint a TV, S Budget, meg tàrsai... A lófaxt, lemarta az orrom. :DDD

Jó persze nem mindenki jàtszott az UC4-gyek, de gyanítom hogy a topikban màr mindenki végigszaladt rajta, mert hàt "kötelező és kihagyhatatlan".

Én most jutottam el odàig hogy a Tomb Raidereket egyàltalàn végigtoljam, és eddig csak azért nem panaszkodom még mert kb 25€ volt a triológia mindenestül.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33638) Wesder


Wesder
félisten

Valve tegnap bejelentette a Half Life 4-et, ha màr hàromig nem tudnak szàmolni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33639) st3v3np3t3r válasza Wesder (#33638) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

az Episode 3-4et is beharangozták, és tudtommal abból sem lett semmi.
Azon csodálkozok, hogy a VR kiadást adtak ki

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#33640) Beniii06 válasza st3v3np3t3r (#33639) üzenetére


Beniii06
őstag

"Azon csodálkozok, hogy a VR kiadást adtak ki"

Pár napja jelent meg hír, hogy a Valve pont azért hagyta abba az episode 3-at mert a HL széria mindig az újításokról szól és hiába volt "episode", annyi tartalmat raktak bele, hogy külön játéknak is elment volna + évekig fejlesztettek volna egy részt is(3-4 év) és ők már ezt nem vállalták be/nem engedték.

A fejlesztők(mostani Alyx gárda) azt is lenyilatkozta, hogy ők szeretnének több HL játékot csinálni és a Valve vezetőség is hajlik rá. Úgyhogy valószínűleg a későbbi részek is mind VR-esek lesznek, de nem zárták ki, hogy csinálnak hagyományos PC-s portot is, sőt utaltak rá hogy elképzelhető.

"Got any other secret weapons?"

(#33641) icemad válasza Beniii06 (#33640) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Elég baj, hogy konzol verziót nem csinálnak... Nem kell nekik a pénzünk? Mondjuk valószínű... Amennyit keresnek a steammel csoda, hogy ezt a vr játékot kiadták.

(#33642) Wesder


Wesder
félisten

Kedvesen figyelmeztettek hogy egy hét múlva lejàr a prémiumom.
Nem sok kedvem van meghosszabbítani, csak így olyanokkal is kitolok, akik nem érdemelnék meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33643) MasterMark válasza Wesder (#33642) üzenetére


MasterMark
titán

Miért?

A fricboksz meg sztem szar.

Amúgy most olvasom tulajdonképpen mi is a gond? NAT mögül is lehet multizni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#33644) Wesder válasza MasterMark (#33643) üzenetére


Wesder
félisten

Persze hogy lehet, csak Strict NAT-tal nem.
Màr visszamondtam a Fritzboxot.

A legutóbbi semmiért való felfüggesztésem utàn nem szivesen fizetném tovàbb a prémiumot, csak sajnos ezzel olyantól is megvonom a tàmogatàst, akivel semmi bajom nincs. Az oldalt meg appból làtogatom, abból meg a fejlesztő kap pénzt, nem a PH!.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33645) MasterMark válasza Wesder (#33644) üzenetére


MasterMark
titán

Strict NAT-tal is lehet, csak hozzád nem tudnak csatlakozni, vagyis te nem tudsz hostolni, de te tudsz máshova menni.

Switch Tax

(#33646) Wesder válasza MasterMark (#33645) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ha Open NAT-os az illető, egyébként meg nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33647) MasterMark válasza Wesder (#33646) üzenetére


MasterMark
titán

Így van. De akkor mi a gond? Mindenki Strict NAT-tal játszik vagy mi?

Amúgy IPv6 prefixet nem delegál a szálloda? Ott nyilvános IP-t kapnál, és akkor Open NAT lenne. Már persze ha a játék támogatja az IPv6-ot, de szerintem kötelező One-on.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#33648) Wesder válasza MasterMark (#33647) üzenetére


Wesder
félisten

Elég sok jàtékban nem talàlok ember, mert nem open a NAT-juk.
Asszonnyal sem tudok multizni, mert moderate NAT-ja van, azt is csak szolgàltató tudnà àtrakni, de azt meg anyósnak elmagyaràzni...
A topik rocket league partyjait is azért hagyom ki mert egy kínszenvedés összehozni hogy egyàltalàn csatlakozni tudjak, és még hang is legyen.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33649) MasterMark válasza Wesder (#33648) üzenetére


MasterMark
titán

A topik rocket league partyjait is azért hagyom ki mert egy kínszenvedés összehozni hogy egyàltalàn csatlakozni tudjak, és még hang is legyen.

Ugyanmár, csak van a topikban egy opennat-os aki tudja hostolni a játékot is meg a live partit is.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#33650) Wesder válasza MasterMark (#33649) üzenetére


Wesder
félisten

Probàltuk, szar volt. Mondjuk azt sem tudom ki hosztolt, és milyen NAT-ja volt. Nem most volt, hanem 3-4 hónapja.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.