Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#41001) csuvicsuva válasza Micsurin (#40992) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Tudod, hogy van ez. Feketén fehér a kosz, fehéren pedig fekete. :DD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#41002) mike1334 válasza Madoc (#41000) üzenetére


mike1334
veterán

Már ott se mind, pl már az enyém se.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41003) Bep


Bep
senior tag

Azért ez nagy :D

[Videójátékban mutatták be az új Renault kamiont - Totalcar]

Kár, hogy konzolon nincs, pedig csapatnám itt is jó pár DLC-vel :O :( :)

(#41004) #81556480


#81556480
törölt tag

12 perce jött email értesítő hogy van xbox telekomnál. erre mire nézem ( 12 perc múlva) már nincs

ez megy fél éve

zsír

(#41005) mike1334 válasza #81556480 (#41004) üzenetére


mike1334
veterán

Ha dobsz egy email címet, akkor küldözgetek én neked emailt tetszőleged időnként, hogy van xbox a nappalinkban.
Az tuti lesz 12 perc múlva is. :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41006) #81556480 válasza mike1334 (#41005) üzenetére


#81556480
törölt tag

:(((

(#41007) Micsurin válasza Madoc (#41000) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem szeretem én ezeket... :N PSP is okosítható volt és elvesztetted vele a multi lehetőségét.
Annyira nem drágák a játékok, hogy eldobd a közösségi élményt.

mike azért a között, hogy veszel egy V1-et és jön a V2 vagy veszel egy Switch-et és kijön a következő generációja van egy kis difi. Ha a Pro-ra nem lesznek exkluzív címek akkor pont nem fog érdekelni a dolog ha igen akkor sanszos, hogy kitépem a hajam...:DDD

Na várj akkor azt mondod ami most van pl a KV-nak szürke az is V2 ugye?

Tényleg, hogy mint van ez a filmekkel?
Jól látom, hogy hiába keresem rajta a Netflixet?
Mert nem igazán találtam My Folders vagy hasonló menüt... :DDD

edit.: És most, hogy hogy ennyire kevés konzol van? Tegra X1 gyártási nehézségekről nem igazán hallottam még ahhoz képest a Lite KV-nál szinte mind elment és csak 1-1 csomag rendes van. :Y

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41008) mike1334 válasza Micsurin (#41007) üzenetére


mike1334
veterán

Ez a difi a kettő doboza között: [link]
Youtube sincs, meg semmi...igazából ez csak játékra való.
Azért én morcos voltam kicsit :D
Switch sokszor hiánycikk, de időnként azért idővel mindig van készlet.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41009) Madoc válasza mike1334 (#41008) üzenetére


Madoc
veterán

Youtube? Enyémen van!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#41010) mike1334 válasza Madoc (#41009) üzenetére


mike1334
veterán

Hm...nem ezért sírtak pár hónapja, hogy még az sincs? Nem néztem, hogy bekerült frissítéssel, mert engem nem zavart a hiánya, hiszen ott a telefon, ha kell valami.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41011) Madoc válasza mike1334 (#41010) üzenetére


Madoc
veterán

Egy éve is volt :DDD. Én be se kapcsoltam már honapok ota a legkisebbem (5) szokott vele játszani néha.

2018.11.08 óta van youtube :DDD

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#41012) Micsurin válasza mike1334 (#41008) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! Azért a Netflixért kár az kényelmes lett volna. Akkor ebből szürke lesz ha mákom van mert a gép nem dob egyéb hülyeséget be mint a gumi volt ebben a hónapban akkor májusban jöhet is. :DD

Mondjuk lehet tényleg merné megvárni azt az E3-at. :F

Madoc Köszi már ez is valami, PSP-ben anno jó volt, hogy még böngésző is volt a 2004-esekben. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41013) mike1334 válasza Madoc (#41011) üzenetére


mike1334
veterán

Akkor mea culpa, keverem valamivel :B

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41014) mike1334 válasza Micsurin (#41012) üzenetére


mike1334
veterán

Háh, Switch v2-t minden előzetes nélkül jelentették be, semmi előzmény nem volt pár pletykán kívül.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41015) Micsurin válasza mike1334 (#41014) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Meglássuk, végig gondolva egyébként, hogy nekem az első 3DS óta mennyi cím maradt ki a Switch-el szerintem én egy komplett generációt kihúznék önmagában. :DDD

...oriic most tette be ráadásul a Border3 képet. :Y

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41016) mike1334 válasza Micsurin (#41015) üzenetére


mike1334
veterán

Ori is van, baromi jó port lett.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41017) Micsurin válasza mike1334 (#41016) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A második részt még úgyse toltam ki. :B

Most azt néztem meg mi van a másik SD-n nem SD tudja a halál mi ennek a kártyának a megnevezése... :DDD , Lets Go Pikachu se rossz de ami szintén nagyon ráfüggős az az Astral Chain. Az elmúlt években nagyon elfelejtkeztem szinte mindenről ami nem mainstream kiadótól jövő játék megérdemelnék pár borzalmas City Interactive játékot ezért. :D
edit.:
Több játékot kaptam mint elsőre feltűnt a tokban is volt még pár úgyis itt van még egy két napot kipróbálgatom amit tudok. Nézegettem közben címeket rá szerintem ha jön Pro ha nem veszek egyet annyira sok jó játék maradt ki eddig Nintendo platform hiányában... :K

Talán picit játszhatóbbak is lesznek ezzel a napi max 1-2 órás tempóval amit újabban tudok nyomni, a nagy AAA címek közül a legtöbb így macerás sokszor nem emlékszem már mi volt 3-4 nappal korábban a sztori szerint. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41018) mike1334 válasza Micsurin (#41017) üzenetére


mike1334
veterán

Cartridge :D
A lets go pikachu/eevee elég vérszegény, akkor már inkább a sword/shield. Letöltve nincs rajta a Golf story? Nekem az a kedvenc switch játékom, egy golfozós, pixel art rpg :D
Rövid játszásokra tökéletes, pláne ha nem vagy otthon. Ha bejön a minecraft (azt hiszem írtad korábban), akkor less rá a Dragon Quest Builders 1-2re is :K

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41019) Beniii06 válasza Micsurin (#41017) üzenetére


Beniii06
őstag

"megérdemelnék pár borzalmas City Interactive játékot ezért. "
:C
Ilyet inkább ne kívánj, még az ellenségeidnek se.

"Ez hogy tud pisztollyal sortüzet produkálni?" - Freddy
Wolfschanze forever ;]

#halálrugas #dobozpáncél kész :D

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#41020) Micsurin válasza Beniii06 (#41019) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Jogos azért az már meredek kijelentés volt. De tapasztalat, megvolt anno a JETSTORM és a Code of Honor is. :DDD

Az említett nem volt meg. :O Halálrugás wtf ezt a részt még nem láttam. Annál a dobozos résznél konkrétan hangosan felröhögtem! "dobozpáncél dobozpáncél" :DD

mike1334 Töltény? Hát jó. :D Az nincs meg neki, utóbbiról néztem reggel vidit tetszetős, röhejes vagy nem de én a mai napig csipem a Minecraftot kellemes agy kikapcsolás tud lenni néha. Letöröltem ezt azt mert mondták mit szabad. Most találtam helyet a Warframe-nek is hááát azt a :Y ezt, hogy tudták a Digital Extremes srácok így leportolni? Nem a legszebb dolog amit eddig láttam a konzolon de csodával határos, hogy az X1+ bírja ezt a mennyiségű effektet és szaladgáló ellenfelet. Mondjuk nem láttam még Elite Sanctuary Onslaught-ot nem lepne meg ha azt kihagyták volna ott még azért haverom 2060 + ryzen5-je is megtud recsegni néha 2k + High-on. :DDD

Egyetlen egy fájdalmam van, hogy a Beyer 240-em nem tudja rendesen kihajtani a Lite (mintha 50%-ra lenne tekerve a hangerő, és nem nem a fejhallgató rossz) gondolom a rendes sem lesz ezen a téren sokkal komolyabb BT hang meg ugye nincs, hogy a Tune700BT-t lehessen használni, ha lenne BT audio akkor már tényleg nem lehetne panasz. :) (...ahhoz nem vettem még új 3,5mm <--> 2,5mm kábelt a gyárit meg elhagytam valahol)

Samu gyári 9v 2A-es töltő tudja vajon elég gyorsan tölteni játékközben? Egyáltalán szabad tölteni játékközben?
edit.:
Egyébként lassan teljes lesz a kép mert van box, apum vett magának ugye PS-t ha még jön egy switch akkor teljes a lefedettség. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41021) mike1334 válasza Micsurin (#41020) üzenetére


mike1334
veterán

Jaja, idővel majd csinálnak m1 garand hang effektet hozzá :D
Blútut támogatás elvileg lehet, hogy jön: [link]
De vannak third party adapterek is hozzá, hogy menjen.
Switch optimalizálás meg elég hektikus, vannak csodák, és vannak szörnyűségek :)

Én szoktam tölteni power bankról játék közben. Plusz ugye, ha tv-n játszol akkor a dokkolóból kap áramot (volt téma a napokban a switch topikban, hogy árt-e a folytonos töltés, az volt a konszenzus, hogy nem).

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41022) Micsurin válasza mike1334 (#41021) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Néztem de azt a Type-C csatit nem zargatnám ennyire még a dokkolótól is ezért fázok, hogy hogy fogja bírni ha esetleg rákapok és ki-be rendszeresen.

Ráadásul valami eszes Béla kitalálta azt mint Samuék az S10-nél, hogy mekkora ötlet lenne már az alaplapra forrasztani. Egy dolgohoz nem szoktam merni nyúlni pákával az az MB mert nem tudom a csatiknak van-e nem látható helyen (alattuk pl) is esetleg forrasztott lábuk. :D

Egy két Huawei-emnek is 2 éves korukra olyan volt a csatijuk mintha szándékosan koptattad volna őket... hiába a nagy duma, hogy tovább bírja mint a micro mert nem a mobilban van a jobban igénybe vett felület.

BT megoldás ha mákom van jön akkor gyárilag akár mire nekem kézbe kerül a konzol. :D

Köszi :R visszaolvasom majd akkor jobban, lehet akkor szerzek vagy valami clamp-es karmos powerbankot Kínából hozzá előre. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41023) mike1334 válasza Micsurin (#41022) üzenetére


mike1334
veterán

Van dedikált, jó áron :DDD [link]
Én újonnan, akciósan 14e-ért vettem 2 éve.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41024) Micsurin válasza mike1334 (#41023) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ott a 10000-res Samu bankom igazából jó az + a gyorskötöző.(magyarok vagyunk na). :DDD

Rájöttem nem csak a TV miatt kell a rendes nagyon nem azért... rendszeresen van 3-5óra lyukasunk is amikor az aulában csövezünk, olyankor levenni a joyconokat és valamit játszani kiváló lesz. Khm Human Fall Flat ahol a barátságok véget érnek. :DDD

----

One S-be mehet ugyan az a paszta mint a laptopba? (ARCTIC MX-4) Mivel lassan lejár a gari ideje újrapasztázni.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41025) mike1334 válasza Micsurin (#41024) üzenetére


mike1334
veterán

Csoportos mókára meg itt van ez :D [link]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41026) Beniii06 válasza Micsurin (#41020) üzenetére


Beniii06
őstag

"Az említett nem volt meg."

Kár hogy lemaradtál róla, még steam előtti időkben "játék" volt.

"Samu gyári 9v 2A-es töltő tudja vajon elég gyorsan tölteni játékközben? Egyáltalán szabad tölteni játékközben?"

Szabad különben le lenne tiltva a lehetőség, de erősen nem ajánlott. Ha gari időn belül el/tovább akarod adni akkor mindegy, de ha megtartós konzol lesz 4-5 évre vagy tovább akkor már nem csinálnám. Néha mobilon játszom, de sosem töltöttem közben, az akku sem szereti és az extra hő sem jó a többi alkatrésznek sem.

"Got any other secret weapons?"

(#41027) Micsurin válasza mike1334 (#41025) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem az egyedi DIY megoldás szimpibb. :DDD

Beniii06 A dokkoló miatt kérdeztem mert ilyen elven ugye azt is ki kéne alapvetően a falból húzni és csak akkor bekötni ha lemerült. :F Laptop akkukon is brutálisan nagy rombolást tud végezni az állandó falon csüngő használat. Akár már fél egy év alatt is.

Ha megtartós a konzol akkor se para mondjuk nem egy nagy mutatvány benne bármit is cserélni meglepődtem mert nagyon jól szerelhetőnek tűnik a bele videók alapján.

Extra hő: az nem akkor okozhatna gondot ha megrekedhetne a házban? Mobiloknál is az a gond, hogy megreked a hő. És ott a procin gyakran akár rajta is van az akku itt meg mellette van talán még a nyákkal sem érintkezik a széle.

A kérdés az a fémlap a hátlapban aminek elvileg a hő szétoszlatása lenne a dolga... azzal szkeptikus vagyok. Volt Kepler alapú K1-es Tegra tabom (Nexus 9) a Tegra bármelyik generációja eddig jobban eltudott szállni hőfokban mint nyári kánikulában egy One X tud. :D


Kicci occó hatást kelt de egészen átgondolt az elrendezés. (USB forrasztásáért szalagkábel helyet még mindig járna a korbács)

edit.: azok a hangszórók szemre csereszabatosnak tűnnek a régi VAIO-k hangszóróival, azok nem is szóltak rosszul. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41028) mike1334 válasza Micsurin (#41027) üzenetére


mike1334
veterán

Áh az harmad annyiból meglenne, mint a kész termék...kicsi kínai gyártó meg éhezzen? :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41029) Beniii06 válasza Micsurin (#41027) üzenetére


Beniii06
őstag

"Extra hő: az nem akkor okozhatna gondot ha megrekedhetne a házban?"

Igen, de az "extra hő" szó szerint felesleget jelent, tehát hiába kerül kifújásra, attól egy része átadódik a környező alkatrészekre és minden félvezető eszköz ellensége a hő. Az a legjobb ha meg sem termelődik a felesleg vagy legalábbis törekszel rá. Persze van egy üzemi hőmérséklet amit el kell érjen, de a fölött minden plusz csökkenti az élettartalmat egy kicsivel, mert a plusz hővel nő az ellenállás, ami miatt több áramot fog fogyasztani, ami tovább melegíti az alkatrészeket és nincs vége, bezárult a kör. Ezért van a "thermal-throttling" védelem, csökkenti a teljesítményt és megszakítja a kört. Ráadásul a probléma a plusz hővel, hogy a teljesítmény miatt az áram négyzetesen arányos az ellenállással vagyis pl. ha +5 C fokkal melegebb, mint kellene lehet már másfélszer annyi áramot vesz fel mint adott hőmérsékleten, ezzel a melegedés is nem lineáris, hanem négyzetes inkább. Notebookot is ölben/ágyban takaróra téve lehet leggyorsabban kinyírni. Egy hordozható játékkonzolnál vagy telefonnál ez kevésbé szempont, mint mondjuk iparban. Nekem ugyan nincs Switch-em, de ha így van tervezve akkor biztosan gondoltak erre is, ez inkább a Lite-nál problémásabb szerintem. Azt biztosan nem tölteném játék közben.

"A kérdés az a fémlap a hátlapban aminek elvileg a hő szétoszlatása lenne a dolga... azzal szkeptikus vagyok."

Nem láttam még ezt a bizonyos hátlapot, de biztos kiszámolta valaki, hogy adott anyag és felület képes-e eloszlatni a többletet szobahőmérsékleten vagy egy kicsivel fölötte, ahogy azt szokás és lehetőleg nem méretezte alul. Régebbi netbookok passzív hűtése(~4W TDP atom CPU) is így lett megoldva és 10 plusz éve működnek. Amit japán mérnökök terveznek és gyártanak azzal általában nincs gond, csak vedd meg és használd. :)

"Got any other secret weapons?"

(#41030) mike1334 válasza Beniii06 (#41029) üzenetére


mike1334
veterán

"Amit japán mérnökök terveznek és gyártanak azzal általában nincs gond, csak vedd meg és használd."
A switch joyconja kivétel :D (vagy nem ők tervezték/gyártják)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41031) Beniii06 válasza mike1334 (#41030) üzenetére


Beniii06
őstag

Szétszeded és apró betűvel bele van gravírozva "made in china", az is könnyen megeshet. :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#41032) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Mivel a szürkére kicsapták este, hogy utolsó darabok (és szürke lite is már jó ideje nincs nekik) a raktárban is már így elgyengültem és kértem segítséget szülőktől, ösztöndíjjal úgyis meglett volna a pénz csak nem most.... családi hitel nagy találmány. :D :DDD

Plusz olvastam XDA-n, hogy az Nvidia leállítja az X1+ gyártását valamikor Q2 - Q3 közt szóval a franc se tudja, hogy lesznek később a készletek, ha meg lesz Pro saccra az PS5 szindróma lesz egy jó pár hónapig megint.

:C :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41033) mike1334 válasza Micsurin (#41032) üzenetére


mike1334
veterán

Tyű, de drága lett. Én 2019ben a v1-et 105e körül vettem 25€-s ajándék kuponnal.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41034) Micsurin válasza mike1334 (#41033) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ne idegesíts! :DDD :DDD

(Számomra)Noname helyen is 119k lett volna... KV-ban viszont alapvetően bízok nem tudom miért, mondjuk onnan volt a 360, a PSP, talán még a PS2 is és franc tudja mennyi game. :)

A forint sose volt ilyen erős csak mondom, nem lep meg az ár. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41035) mike1334 válasza Micsurin (#41034) üzenetére


mike1334
veterán

Én azt hiszem az árkádban a play it storeban vettem, vagy ami előtte volt a neve...tokot, üveget vettél hozzá? :P
Amúgy asszem mindegy, hogy hol vetted, a game park szervizeli.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41036) Micsurin válasza mike1334 (#41035) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen azt olvastam és meglepően jók a vélemények róluk.

Edit.: az régen nem 576 volt?
Még nem, egy jó ideig most úgyis csak itthon lesz használva, üveget még nem tudom milyet teszek rá de jövőhónapbanmegy rá az is. :)

Tokból majd egy Bigbent nézek PSP-nél is tök jó volt a minősége kb az összes tokjuknak.

Most játékkal táraztam rá inkább, MH Rise + W3. :)

Cyberpunkot is szerintem meg fogom próbálni elcserélni valamire, jobban zavar a történetének a depresszivítása mint az, hogy hogy fut vagy milyen bugok vannak... utoljára az RDR2-ben zavart a karakter számára biztos vég de ott kevésbé. Egyéni hülyeségem ez csak... :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#41037) Bep válasza Micsurin (#41036) üzenetére


Bep
senior tag

Menj fel a CP proh. fórumára. Ott a helyiek feltöltenek majd pozitív gondolatokkal, depresszió, husss elszáll. :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#41038) mike1334 válasza Micsurin (#41036) üzenetére


mike1334
veterán

Lehet, hogy az volt, nem emlékszem felcsesztek a munkahelyen a héten, rákerestem hol mennyi, szombat reggel bementem és vettem egyet :D ps4-em is így lett (azt el is adtam pont aznap, amikor a switchet vettem).
Ott helyben vettem egy big ben tokot ("pufi" tok, belefér a töltő vagy a power bank is mellé), ahhoz járt üveg is.
Én Mario Odysseyvel kezdtem, ajánlom azt is, meglepően jó móka, és sok fejtörős megoldás van benne :)
Cyberpunkot a xbox one x-szel együtt hirdettem anno (bontatlanul), így könnyen elment :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41039) mike1334 válasza mike1334 (#41038) üzenetére


mike1334
veterán

Ez volt a kezdő pakkom: [link]
És tévedtem..35 eurós utalványt kaptam :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41040) Beniii06 válasza Micsurin (#41032) üzenetére


Beniii06
őstag

Erre kötelező lesz telepíteni L4T Ubuntu 3.3.0-át. Videókon jól néz ki.

"Got any other secret weapons?"

(#41041) #81556480


#81556480
törölt tag

(#41042) #81556480


#81556480
törölt tag

(#41043) mike1334 válasza #81556480 (#41042) üzenetére


mike1334
veterán

[link]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41044) #81556480 válasza mike1334 (#41043) üzenetére


#81556480
törölt tag

bingo bengo bango

(#41045) mike1334 válasza #81556480 (#41044) üzenetére


mike1334
veterán

Kb milliószor láttam, de nem tudom megunni. Olyan ez, mint a David S. Pumpkins vagy a Career day snl jelenetek :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41046) csuvicsuva válasza mike1334 (#41045) üzenetére


csuvicsuva
őstag

"Fuck this repair guy in particular. Give me that wall bitch." :C Priceless.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#41047) mike1334 válasza csuvicsuva (#41046) üzenetére


mike1334
veterán

Klásszikus. Sok videója van: [link]
Én az öreg, főzős nénis videóit szeretem a legjobban...hmmmmmm :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41048) csuvicsuva válasza mike1334 (#41047) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Köszi. Én legalább elmondhatom, hogy nem olvastam el néztem meg az egész internetet (emlékszik még valaki hol volt az a hozzászólás?). :R Még a JustVidman videókkal is le vagyok maradva.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#41049) mike1334 válasza csuvicsuva (#41048) üzenetére


mike1334
veterán

Igazából egyetemen voltam naprakész, kedvencek sávon volt puruttya, kretén, minden...most csak napi 20 perc 9gag a budin/elalvás előtt...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41050) csuvicsuva válasza mike1334 (#41049) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Félreértés ne essék, nem rád értettem, hogy mindent láttál, csak eszembe jutott az a hozzászólás, amikor valaki beírta, hogy ajánljanak neki valamit, mert már elolvasta az egész internetet. Azt hiszem a "másik" fórumos oldalon volt, vagy a Gyakori kérdéseken, csak ki tudja már melyik volt az eredeti.:DD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.