Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#32451) negyven2 válasza mike1334 (#32450) üzenetére


negyven2
veterán

Lepergett a credit lista is? Mert ha nem akkor menj el Blackwater-be, mert egy kérdőjeles mellékküldetés zárja le a játék fő sztoriját (utána pereg le a credits lista).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#32452) mike1334 válasza negyven2 (#32451) üzenetére


mike1334
veterán

Jah, az kimaradt...a kölyköt sose bírtam :D
Köszi a tippet! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32453) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Majdnem 2x annyit használták a koreaiak az xCloud-ot eddig, mint US és UK

Hát igen, ahol standard a jó minőségű mobil és vezetékes internet... [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32454) Carlos Padre válasza l.skywalker (#32453) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De meglepő :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32455) l.skywalker válasza mike1334 (#32399) üzenetére


l.skywalker
félisten

Patkányosat told le majd GP-ből 23-án. Én trialt toltam belőle és tetszett nagyon.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32456) Madoc válasza l.skywalker (#32455) üzenetére


Madoc
veterán

Áá azt vártam. Meg akartam venni de így jöhet ingyen.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#32457) Bogyi007 válasza st3v3np3t3r (#32417) üzenetére


Bogyi007
veterán

Gimis osztalytársnőmet Égető Napsugár-nak hívták.
Anno a néhai Friderikusz Showban is szerepelt amikor az ilyen különös névvel rendelkező személyek voltak meghívva.

Beszélt a forgatás kapcsán Sugi (mi így becéztük) hogy volt ott egy bácsi akit Szopó Jánosnak hívtak, a bácsi elmesélte hogy ő mindig Szopó is volt és lesz is. Nem adták le ezt a részt a műsorban. Nem is értettük miért. :D :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#32458) Bogyi007 válasza l.skywalker (#32432) üzenetére


Bogyi007
veterán

Sajnos aktuális a videó linked...
Elhunyt Terry Jones aki az egyik alapítótagja volt a Monty Pythonnak.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#32459) mike1334 válasza l.skywalker (#32455) üzenetére


mike1334
veterán

Nem egy Control, de ezzel is szemeztem :)
Na, de hol a yakuza? Tudom, telhetetlen vagyok :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32460) l.skywalker válasza mike1334 (#32459) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csak arról volt szó, hogy 2020-ban jön. De mostanában minden késik :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32461) mike1334 válasza l.skywalker (#32460) üzenetére


mike1334
veterán

Nem az volt, early 2020? Vmiért az rémlik, de lehet rosszul emlékszem.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32462) l.skywalker válasza mike1334 (#32461) üzenetére


l.skywalker
félisten

"According to Microsoft, Yakuza 0, Yakuza Kiwami, and Yakuza Kiwami 2 are coming to Xbox One and PC as part of Xbox Game Pass some time in 2020. We don't know much beyond that. Hopefully, Sega will announce a concrete release date soon. We'll keep you posted, but the wait might be a long one, possibly even when Project Scarlett launches."

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32463) mike1334 válasza l.skywalker (#32462) üzenetére


mike1334
veterán

Hajaj, pedig ezért újítottam game passt :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32464) Def26 válasza mike1334 (#32463) üzenetére


Def26
félisten

amatőr. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32465) mike1334 válasza Def26 (#32464) üzenetére


mike1334
veterán

Rookie hiba tudom :D
De nem gáz, jön addig még sok minden :)
Pedroval is végzek lassan, még ott a LiS season 2, stbstbstb...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32466) l.skywalker válasza mike1334 (#32463) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha három évre hosszabbítottál, akkor nincs gond :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32467) negyven2 válasza l.skywalker (#32466) üzenetére


negyven2
veterán

Pedig ha eddig hosszabbít akkor jobban jár :DDD

Főleg ha ráveszi a 300 Ft-os GPU-t

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#32468) mike1334 válasza l.skywalker (#32466) üzenetére


mike1334
veterán

Azért ennyire nem tervezek előre :)
Június, plusz van még egy 3 havi kódom elfekvőben. De aztán visszaállok sima gp-re, az ultimate felesleges, nem multizok :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32469) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Tegnap elkezdtem az Anthem-et. Elég jó, szép is, látványos is, megkapó a sztori is és az első pályákon a matchmaking azonnal adott társakat (mondjuk pont az első Stronghold-ban ketten ki is léptek :D).

Két dolog zavar nagyon:
● a repülés, főleg a felszállásnál és a vizből ki/be nekem nagyon furcsa, nehézkes
● a harcban nehéz átlátni még, hogy pontosan mi is történik, főleg ha a szuper képességeket használunk. Minden robban és minden meghal kb. ennyi, de nem tudom én csináltam-e :D

Mondjuk az furcsa volt, hogy volt egy küldetés, ahol én voltam a leggyengébb a hármas szintemmel, a többiek húsz felett voltak és én szereztem a legtöbb XP-t...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32470) DaveHutt válasza l.skywalker (#32469) üzenetére


DaveHutt
őstag

A repülés direkt ilyen, tekintve hogy fémötvözet teljes test páncélokat kell repülésre bírni. A harc is rendkívül fluid, azért nehéz lekövetni.

A játék legnagyobb hibája pedig az endgame, az itemization és a story kifulladása. Az eleje még nagyon epic, aztán jön a lejtmenet olyan 15-20 óra környékén.

(#32471) l.skywalker válasza DaveHutt (#32470) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csak a sztorira gyúrok kb. az endgame tudom, hogy "üres"...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32472) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Este Rocket és/vagy másik multi?

Mondjuk lehetne GTA5 is.

(#32473) r.levente75 válasza MunezXBK (#32472) üzenetére


r.levente75
addikt

Rocketbe minden este vagyok...

(#32474) MunezXBK válasza r.levente75 (#32473) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De én nem. :D

(#32475) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Valaki megsúgná miután áthoztam a Forsaken Edition Destiny 2 mentéseim Boxra... Ugyan miért szeretné megvetetni velem a játék a Forsaken kieget? Ugye nem komoly, hogy külön meg kellene venni a kiegeket ide is és oda is? Ha igen most törlöm le a francba.

B verzió: Battle.net => Steam migrálásnál veszett el a cucc?(PC-n azóta nem léptem be)

Ugyanakkor ez meg itt van... :DDD
alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32476) MasterMark válasza Micsurin (#32475) üzenetére


MasterMark
titán

Van valami amiről nem tudok? Megkapod a játékot az egyik helyen ha megvan a másikon? Sosem láttam még ilyet kivéve a play anywhere MS címek.

Switch Tax

(#32477) Micsurin válasza MasterMark (#32476) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az egész cross savenek nincs innentől kezdve értelme ha hozhatom a cross save keretén belül a Forsaken mentésem csak épp megkéne vegyem újra a DLC-t... :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32478) MasterMark válasza Micsurin (#32477) üzenetére


MasterMark
titán

De az alapjátékot egyébként megkapod, vagy mi?

Switch Tax

(#32479) Micsurin válasza MasterMark (#32478) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A D2 alapjáték és az első két DLC minden platformon ingyenes lett mikor Battle.net-ről (bungie levált az activisionről) Steamre költözött.

Cross save úgy néz ki minden itemet vihetsz (kivéve irl pénzen vett játék pénz) de a Forsaken és a Shadowkeep nagy DLC-ket újra megkéne vedd a másik platformra is... Ez egy vicc részemről ennyi volt akkor a Destiny... :DDD

Nagyon jó... Destiny off, Anthem halottnak született, Division 2 kihalt boxon nem találok World Tier 5-ön se playert challenging szintű missionökre. Komolyan marad az új Bioshock ha looter shootert akarok? :DD :W

@wesder: Köszi :R Közben pont megtaláltam... A halál se veszi meg újra annyira nem volt jó a story de, hogy PC-n folytatom azt nem tudom ez nekem nagyon visszás üzlet politika értem én teljesen érthető, hogy eltérő platform stb de akkor is...

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#32480) Wesder válasza Micsurin (#32475) üzenetére


Wesder
félisten

Forsaken elöttig ingyenes a Destiny 2. A mentésedet viheted àt, nem a jogot arra hogy meglegyen màsik platformon is a jàték.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32481) oriic válasza Micsurin (#32475) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Cross save van, de attól még meg kell venni a játékot még egyszer. Azt hittem ezt tudod. (én is megvettem Steamen és boxon is)

Live-Die-Respawn

(#32482) MasterMark válasza Micsurin (#32479) üzenetére


MasterMark
titán

Ilyen sose létezett a világtörténelemben hogy ingyen megkapd. :D

Switch Tax

(#32483) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Vissza lehet nézni milyen kódokat váltottam eddig be? Még XO19-en kaptam valami Fortnite kódot amit beváltottam de most belèpve nézem, hogy nem kaptam a cuccokat.

(#32484) Wesder válasza Maxxy10 (#32483) üzenetére


Wesder
félisten

Order history-nàl làtni kellene az MS oldalàn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32485) mike1334 válasza negyven2 (#32451) üzenetére


mike1334
veterán

Na az is megvolt....Hát nem lett kerekebb a sztori, semmi érv, semmi indok...

Más: Ennyit a szombati jól megérdemelt géming szessönömről....nincs áram, kénytelen leszek előszedni a switchet :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32486) Maxxy10 válasza Wesder (#32484) üzenetére


Maxxy10
addikt

Megvan, köszi!

(#32487) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ebéd utáni söröcske... :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32488) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Valaki használ one x és LG c9 TV kombót? A mostani Sony tévém egy szarrakás, muszály cserélnem. Ezt néztem ki, tesztek alapján nagyon jó az ár/érték aránya.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32489) bandi0000 válasza icemad (#32488) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nekem b7 van, panel sztem szinte ugyan az, de imàdom vele, asszem game módot nem piazkàltam de mégis színtelt, nem úgy mint a régi lcd nél ahol ha game mode volt, akkor fakó lett az egész

Xbox One: bandymnc

(#32490) frankdelgado válasza icemad (#32488) üzenetére


frankdelgado
őstag

Vegyèl philips ambit, naggyon kutya.

(#32491) icemad válasza bandi0000 (#32489) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi, c9-ről csak jót olvastam eddig. Most már elég baráti az ára.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32492) icemad válasza frankdelgado (#32490) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az nekem felesleges. A mancaveben a tv térelválasztó szerepet is betölt, szóval nincs mögötte fal. Nekem csak az "ennyi pénzért a legjobb képminőség" számít. Volt régen Philips plazmám a falon ambilighttal (talán még 720p), na az valami brutál jó volt, de most nekem az ambilight nem pálya.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32493) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Tudtok ötlet arra, hogy az iPad ( Air3) miért nem látja az Elite S2 kontit? A sima boxhoz kapott kontit látja de az elitet nem.. A telefonom látja mindkettőt.

(#32494) Wesder válasza Maxxy10 (#32493) üzenetére


Wesder
félisten

Milyen néven kellene làtnia? Nekem még az S1 van, amiben nincs BT.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32495) Maxxy10 válasza Wesder (#32494) üzenetére


Maxxy10
addikt

Telefonon így látszódik.

(#32496) Wesder válasza Maxxy10 (#32495) üzenetére


Wesder
félisten

Az lehetséges hogy iOS-szel csak a sima con kompatibilis?:F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32497) frankdelgado válasza Wesder (#32496) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nnnna..miattad bannoltak ki a ps4 topikbol, de qrwa jót röhögtem :DD

(#32498) Wesder válasza frankdelgado (#32497) üzenetére


Wesder
félisten

Mivan mivan mivan???? Miattam???:Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32499) B.i.L válasza frankdelgado (#32497) üzenetére


B.i.L
senior tag

Izgi :Y

Horgászni mentem...B.i.L

(#32500) mike1334 válasza frankdelgado (#32497) üzenetére


mike1334
veterán

Fene, erről is lemaradtam :D
Kár, hogy otthagytam a PS topikot hónapokkal ezelőtt (ja, nem is kár ;] )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.