Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#18001) thEndeR


thEndeR
tag

Roberto: Hogy haladsz a jogsival? :)

(#18002) L_YKing válasza thEndeR (#18001) üzenetére


L_YKing
addikt

kapa

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18003) Buster17 válasza L_YKing (#18002) üzenetére


Buster17
addikt

Nem vagy egyedül :D

Vagyis nincs egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#18004) L_YKing válasza Buster17 (#18003) üzenetére


L_YKing
addikt

téged is meghúztak?

Meg a vizsgán is? ;] ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18005) thEndeR


thEndeR
tag

Én csak október közepén fogok vizsgázni (augusztus eleje óta vezetek :U ), remélem sikerülni fog, nem lenne jó 30k-t kifizetni. :D

(#18006) Napfénysüti

Itt mindenki béna? :P :DDD

Csak viccelek. ;)

Més que un club!

(#18007) Buster17 válasza thEndeR (#18005) üzenetére


Buster17
addikt

Csak 12500. Bár már 25ezernél tartok :DDD

(#18008) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Én majd november fele akarom elkezdeni a kreszt... bár még nem tudom, lehet egyből a vizsgára ugrok majd mert az előbb "csak" 15 hibapontom lett a gyakorlós tesztben (2-2,5 éve tanultam rá utoljára).

Amúgy Forzázzatok, nagyon jó mind az 5 mind a Horizon 2. :))

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18009) L_YKing válasza Napfénysüti (#18006) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem már megvan "rég".
És vezetgetek. Eddig 200Km körül járok. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18010) Napfénysüti válasza tDr1v3r (#18008) üzenetére

Mostanában nem boxozok hanem tekerek. Még bejáratós a kicsike. :)
Ha minden igaz holnap hozom el szervizből a kötelező 100km-es átnézés után. Már szabályosan hiányzik. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#18011) tDr1v3r válasza Napfénysüti (#18010) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Jajj, a bringa... ha nem jönne a tél én is beújítanék egyet a 10 éves OBI-som helyére. Csak hát a jogsi és a jobb bringa ára arányos sajnos, télen meg inkább tökönszúrás lenne két keréken munkába járni. :D

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18012) kovsol válasza Napfénysüti (#18006) üzenetére


kovsol
titán

Nekem minden elsőre meglett. Ez mondjuk már 9 éve volt. :)

Bringa téma: anyám azóta is hülyének tart, hogy múltkor letekertem azt a balatoni túrát.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18013) Napfénysüti válasza kovsol (#18012) üzenetére

Nekem is elsőre meglett minden vizsga a jogsinál. :K

Ne is mondd, fateréknak el se fogom mondani mennyi pénzembe volt ez a keró. :DDD

Més que un club!

(#18014) kovsol válasza Napfénysüti (#18013) üzenetére


kovsol
titán

Én anyámnak el se mertem mondani, hogy van új bicajom. :-)
Most meg vettem anyámnak és öcsémnek mobilt, na azt se mondtam el, hogy mibe került. Nekik ez nagyon sok pénz lenne. Én meg tudod jól, hogy most nagyot váltottam.

May the Force be with you!

(#18015) roberto211 válasza thEndeR (#18001) üzenetére


roberto211
őstag

Hát megyeget-megyeget. 14.óránál tartok, nem minden olyan egyszerűen megy ahogy én elgondoltam :D Sokkal könnyebbnek tartottam a vezetést.

Most toljuk a fel-le váltást hármasig, emelkedős cucc, szlalom,tolatás,kanyarodás, megállás-elindulás,kézifékes elindulás emelkedőn,stb. Még messze van az alagút vége de már látok valami fényt legalább. :D

sx4 fasza kis autó nekem tetszik. Pörgős,fürge.

a baj ott van,hogy túl óvatos vagyok tehát mindenkit elakarok engedni stb, meg van a másik véglet ,hogy még nincs elég rutinom ugye és tanpályán mikor bennt vagyunk nem adom meg mindig az elsőbbséget aki pld szembe jön 5-el.. ez a helyzetfelismerés-reagálás.. Ugye még szinte 0 tapasztalattal nem csoda de már alakulgat.

De a kuplungolás okés már tehát megtanultam szépen lassan felengedni ,már csak azt kell gyakorolnom,hogy én úgy értelmeztem az I-es sebességfokozat kihuzatását,hogy padlógáz és úgy váltok fel.. Na ez nem jó. :DDD

Többet nem tudok sajna mondani. Hétfőn is megyünk ki forgalomba, parázok forgalomtól kicsit de majd megszokom. Amúgy én is augusztus elejétől vezetek..

Mikor lendületbe jövök akkor meg visszakell fognom autót mert akkor tanpályán száguldozunk 50el ami szintén nem valami jó. :D

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#18016) Napfénysüti válasza kovsol (#18014) üzenetére

Egyelőre én se reklámoztam apáméknak hogy van új bringám csak egyszer említettem korábban hogy árulom a montit mert másikat akarok.
Pedig alig került többe mint egy 64Gb-os i5 és mennyivel több élményt nyújt... :)
Apámnak amúgy eléggé bejött ez az okostelefon dolog pedig sokáig ellenezte de a most születésnapjára kapott Lumia 630-cal elég jól elvan. Csak mindig engem faggat ha kérdése van. :D

Més que un club!

(#18017) kovsol válasza Napfénysüti (#18016) üzenetére


kovsol
titán

Anyám kérdezte hányas android van rajta, meg hány magos proci? Csak pislogtam :-) Kb 1 éve androidozik, de már kézre áll neki. Öcsémnek első okostelöja.

May the Force be with you!

(#18018) thEndeR válasza roberto211 (#18015) üzenetére


thEndeR
tag

Én a ~21. óránál tartok, ma is mentem, a kuplungolás eddig ment, de ma nem tudom mi volt velem. Első órákon sem fulladtam le, viszont ma négyszer is sikerült 10 perc alatt. Két haverommal vezetek "egyszerre" őket az oktató kivitte első órán a rutinpályára úgy, hogy ő vezetett ki odáig, engem meg rögtön bevitt a forgalomba és a pályára is csak a 3. órán mentünk ki. Látta bennem a potenciált. :DDD Nálunk a kihúzatás nem játszik, 1-es 15-ig, 2-es 25-ig, 3-as 35-ig és 4-es 60-ig. Ezres motort nem lehet húzatni így is néha padlógázt nyomok kettesbe de nem akar megindulni. :F

(#18019) roberto211 válasza thEndeR (#18018) üzenetére


roberto211
őstag

Én se fulladok már le mostanában, velem az a baj,hogy túl finoman indulok el. Tehát mikor kuplunggal elindítottam teljesen az autót akkor nyomok gázt. Most már átszoktam arra így gyorsabb az eindulás,hogy kis gáz, gyorsan felengedni a kuplungot addig amíg elkezd fogni és akkor onnét lassan. Ha elindultam akkor felváltásnál adok neki rendesen. :D ez a baj...

ezres motor? min gyakorolsz te? Nekem 1.5 ös v 1.6os az sx4 de nagyon pörgős kis kocsi. Gondolkozok rajta,hogy ha sikerül minden akkor majd akkor ilyet veszek magamnak.. Egyszerű, de minden benne van ami kell ,elférek benne, megy is. Más meg nem kell. :D És nem kinyomni kell magam hanem csak kicsit kilépek mert magas. :DDD

Akkor az jó,hogy te 21 óránál tartasz már. Lassan végzel. :D Hát úgy kakulálok,hogy október közepén már szeretnék végezni.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#18020) thEndeR válasza roberto211 (#18019) üzenetére


thEndeR
tag

Toyota Yaris. :DD Oktober kozepen fogok vizsgazni ha minden jol megy, nincs elobb idopont. :(

(#18021) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Pff, miken tanultok... apám zsigán tanult. Én is azon akarok majd. :DDD

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18022) roberto211 válasza tDr1v3r (#18021) üzenetére


roberto211
őstag

Isten ments. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#18023) tDr1v3r válasza roberto211 (#18022) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Félő hogy akkor talán még vezetni is megtanulnál, mi? :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18024) roberto211 válasza tDr1v3r (#18023) üzenetére


roberto211
őstag

Nem attól. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#18025) Napfénysüti

Na tekertem egy kis kört közben az Agárdi kilátónál megálltam.
Előtérben Franz Jäger a társam. :)

Més que un club!

(#18026) kovsol válasza Napfénysüti (#18025) üzenetére


kovsol
titán

nevet adtál a bicajnak?
két kulaccsal tolod? sok kút van, így ha tókört megyek akkor ekég egy kulaca nekem. Ha terepezek akkor meg az ivó tasakos hátizsákkal tolom.

May the Force be with you!

(#18027) Napfénysüti válasza kovsol (#18026) üzenetére

Jah elkereszteltem ha már sokáig nálam lesz. :)
Egyébként ha valaki vágja az Olsen bandát akkor ismerős a név neki. ;]
Igazából az egyik kulacsban sportitalt vittem a másikat meg félig töltöttem vízzel. Azért vittem ennyit mert ma Lovasberény meg Nadap felé mentem ott meg fene tudja van-e kút. Meg legalább jobban edződöm a plusz súlytól. Csak itt a kilátónál álltam meg 2 percre hogy fényképezzek.
Ma először kipróbáltam a bringán tekerés közben evést is. Vittem a mez két zsebében két Cerbona szeletet aminek otthon levágtam a tetejét és így csak előkaptam és menet közben tudtam enni is. Érdekes élmény. :D
Ja hallod ma rajtam volt ez a 2500 Ft-os Decathlonos mez és tök jó volt olcsó ára ellenére én nagyon elégedett voltam vele. Nem izzadtam bele, van rajta két zseb szóval ajánlom ha esetleg akarnál venni. Ennyit röhögve megér.
Itt egy közelebbi kép:

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#18028) Buster17 válasza Napfénysüti (#18027) üzenetére


Buster17
addikt

Én bicajozás közben bármit tudok csinálni.
Kávit is csináltam útközben :D

(#18029) Napfénysüti válasza Buster17 (#18028) üzenetére

Úgy hogy közben tekerve haladsz? Mert akkor ezzel már a cirkuszban is felléphetsz. ;]

Més que un club!

(#18030) sajtee válasza Napfénysüti (#18029) üzenetére


sajtee
senior tag

Hát, nem egy nagy művészet kéz nélkül :DDD

Bár, ilyen kerékkel nem tudom, mennyire könnyű.

(#18031) thEndeR válasza sajtee (#18030) üzenetére


thEndeR
tag

Volt egy régebbi versenybringám nekem is, ugyanolyan egyszerű volt kéz nélkül menni mint egy montival. A kanyarokat is ugyanúgy sikerült bevennem kéz nélkül. :D

(#18032) Napfénysüti válasza sajtee (#18030) üzenetére

Itt az útegyenetlenség ami veszélyt hordoz. Alapból könnyű vele nullakezezni. :K

Més que un club!

(#18033) sajtee


sajtee
senior tag

Van itthon egy bicaj feleslegben, el kéne adni. Sőt, gondolkodtam már, hogy a sajátomat is eladom, és veszek egy másikat, de most új motor mellett nem igazán van rá lehetőségem. Majd jövőre.

(#18034) L_YKing válasza Napfénysüti (#18025) üzenetére


L_YKing
addikt

Grat hozzá! Gyönyörű!! Ennyit bőven megért!!

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#18035) thEndeR válasza sajtee (#18033) üzenetére


thEndeR
tag

Régebben én is akartam egy új bicót a mostani lassan 8 éves helyére, de aztán rájöttem, hogy maximum a városban használnám, azért már nagyon rég vettem elő, hogy csak elmenjek egy körre. Arra a pár percre/órára bőven megteszi a mostani is, főleg úgy, hogy lassan meglesz a jogsim is ezért még feleslegesebbé válna a bicikli.

(#18036) Buster17 válasza Napfénysüti (#18029) üzenetére


Buster17
addikt

Kéznélkül kilométereket simán leszerpentizek :D

(#18037) Napfénysüti válasza L_YKing (#18034) üzenetére

Köszi, ha a Shimano 105-ös cuccokat nézem akkor ennyi pénzért ez egy nagyon jó vétel volt. Igaz nem teljesen homogén 105 szett van rajta mert a fék saját márkás (nem rossz amúgy) illetve a hajtókar FSA Grossamer.
Más márkákból néztem hogy a homogén 105-ös szettekért akár közel 400k-s árat is elkérnek (alu vázzal ugyanúgy). Persze hozzá kell tenni hogy kifutó akcióban vettem. :K

Més que un club!

(#18038) kovsol válasza Napfénysüti (#18037) üzenetére


kovsol
titán

Durva árak vannak, és akkor ez még nem is a felső kategória.

May the Force be with you!

(#18039) Napfénysüti válasza kovsol (#18038) üzenetére

Hallod amin ma lehidaltam: Kross márkát vágod? Asszem lengyel elég új még a piacon. Valamelyik magyart tavaly elkezdték szponzorálni és volt teszt a gépéről. Gondoltam oké biztos drága de hát ez egy Kross nem egy Giatnt, Cube, Mondraker vagy hasonló tippeltem ilyen 8-900k-s árra...
A nagy l*f*szt 1,8 milla volt az ára!!! :Y :Y
Múltkor Csabáéknál néztem egy felsőbb kategóriás gépet az egyik srácé volt, tavaly Focus Cayo Evo ami már Ultegrás meg karbonvázas. Na az kerül olyan 7-800k-ba és az még közel se csúcs. Ha abszolút csúcs bringát akarssz legyen az outi vagy MTB akkor nagyságrendileg ilyen 2M környékén mozognak. :Y

Més que un club!

(#18040) roberto211 válasza Napfénysüti (#18039) üzenetére


roberto211
őstag

Nem feltétlen az a baj,hogy ilyen összegekért adják hanem az ,hogy van aki ad is érte ennyit.

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#18041) MunezXBK válasza Napfénysüti (#18039) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Annyiból értelmes autót vehetnél. ;]

(#18042) thEndeR


thEndeR
tag

Én egy ilyet szeretnék egyszer, röpke 600k és ez az egyik legolcsóbb dupla vállas teleszkóppal szerelt DH bicikli. Bár ennyi pénzért már inkább egy kocsit vennék.

[ Szerkesztve ]

(#18043) Napfénysüti válasza roberto211 (#18040) üzenetére

Nézd ha valaki megteheti miért ne?
Ha tele lennék lével én simán vennék egy Cannondale Super Six Evot aminek a csúcs verziója cirka 10.000 euro.
De nekem csak az alu Focusra tellett viszont azt is imádom.

Aki szeret bringázni és tud rááldozni az ad ennyit hidd el. Ő lehet kocsiért nem adna annyit. :)

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#18044) roberto211 válasza thEndeR (#18042) üzenetére


roberto211
őstag

600ért mar fullos 6gen civivet veszel. 700tol meg 7gent. Adna a halál ennyit biciklikért.

Max ha versenyző lennék.

Napfenysuti: Mindig van aki megteheti de ennyiért ha meg megtehetnem akkor se vennék. Autó/komolyabb motor arairol beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#18045) tDr1v3r válasza roberto211 (#18044) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A bicikli miért nem komoly?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#18046) thEndeR


thEndeR
tag

Egy kicsit elkanyarodok a témától.

Nektek hogy tetszik az iPhone 6?

Nekem egyáltalán nem jön be, főleg az a hátlap, olyan mintha egy kínai hamisítványt látnék gagyi műanyagból, legalábbis képekről nekem ez jön le. A másik meg a méret, szerintem a 4" az pont tökéletes volt, az volt a jó az iPhone-ba hogy nem egy nagy tepsi, szerintem egy 4.2" még jó lett volna, de 4.7 - 5.5"? Mondjuk ez pont én mondom az 5.2"-es telefonommal, mondjuk nem a mérete miatt vettem meg, hanem azért mert erre volt pénzem. :D Egyébként egy ájfónt akartam csak annyit már nem tudtam rászánni.

(#18047) Napfénysüti válasza tDr1v3r (#18045) üzenetére

Dehogynem ugyanúgy komolyak a maguk szintjén. :K
Hányan mászkálnak 200k-s telefonokkal, azok is komolytalan dolgok lennének? És egy bringa sokkal több élményt ad mint egy telefon.

thEndeR: nekem nem tetszik. Mondjuk én alapból nem vennék iPhone-t de ez szerintem még csak nem is szép. Egy 5s azért jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#18048) MasterMark válasza thEndeR (#18046) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#18049) Napfénysüti válasza MasterMark (#18048) üzenetére

:D :C :C
Szerencsétlen. Pedig biztos bazi sokat állt ott érte. ;]

Més que un club!

(#18050) roberto211 válasza thEndeR (#18046) üzenetére


roberto211
őstag

Elobe nem láttam ezért meg nem alkotok véleményt mennyire tetszik.

Ez a rész "h gagyi műanyag érzés "csak képről jön át valószínűleg neked :D biztos megint nagyon minőségi lett.

Dizajntol nem vagyok elájulva ,képernyőmeret meg kifejezetten idegesít tehát remelem folytatják az 5 szériát 4-4,2" mérettel mert ezzel a 4,7-5,5" méretekkel nem vagyok kibékülve.

Nekem most ez az 5s egy ideig tökéletes lesz.

Napfénysuti: ez h most kinek melyik nyújt több élményt bicikli v egy komolyabb telefon relatív.

[ Szerkesztve ]

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.