Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#10001) roberto211 válasza MasterMark (#9999) üzenetére


roberto211
őstag

Nem ciki az mikor a bábuval ott csinálod amit kell? Mert ember az más de egy bábu. :D

Tudom mindenki így csinálja de mit tudom én. :)

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10002) MasterMark válasza Micsurin (#10000) üzenetére


MasterMark
titán

Stabil oldalfekvés, meg BLS. Aztán csókolom. :DD

roberto211: Hát ez szövegkörnyezet nélkül... :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#10003) Buster17


Buster17
addikt

Sziasztok!
Új vagyok a csapatban. Egy büszke x360 tulajdonos lettem és sok hülye, fárasztó és kezdő kérdéseim lesznek az elkövetkezendő napokban.

;]

(#10004) roberto211 válasza MasterMark (#10002) üzenetére


roberto211
őstag

Az a baj,hogy ha látom,hogy ott néznek biztos cikibe leszek. Kevésszer tudok komoly lenni az a baj és ha ott elkezdek röhögni vagy kidobnak vagy elküldenek orvoshoz. :D

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10005) MasterMark válasza Buster17 (#10003) üzenetére


MasterMark
titán

:C

Switch Tax

(#10006) Micsurin válasza Buster17 (#10003) üzenetére


Micsurin
nagyúr

ne trollkodj ;]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10007) Napfénysüti válasza Buster17 (#10003) üzenetére

Miért nem a másik avatar lett? ;] :D

Més que un club!

(#10008) Buster17


Buster17
addikt

(#10007) Napfénysüti
Jobban megy a nevemhez

Pont olyan széles amilyen a nevem és tök jól néz ki :C

[ Szerkesztve ]

(#10009) Napfénysüti válasza Buster17 (#10008) üzenetére

Jó ez is de nekem az a mókásabb verzió kicsit jobban tetszett. :)

Amúgy kit ábrázol?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#10010) MasterMark válasza Napfénysüti (#10009) üzenetére


MasterMark
titán

Ámon-t. :DDD

Switch Tax

(#10011) Buster17 válasza Napfénysüti (#10009) üzenetére


Buster17
addikt

Magamat ;]
Ja, amúgy meg Őt \o/.
Nem egy mókás dolog ez :D

(#10012) MasterMark válasza Buster17 (#10011) üzenetére


MasterMark
titán

[link]

Switch Tax

(#10013) negyven2 válasza Buster17 (#10008) üzenetére


negyven2
veterán

Lassan majd én is nézek egy avatart. Alapból ezt néztem volna ki csak ez foglat (és elég gyatra is a minősége).

gondolkoztam még ezen vagy ezen :DDD

De valószínűleg ez lesz (persze nem animálva).

Amúgy ha van rá vevő akkor a jövőhetén felajánlok egy nyereményjátékra egy 100 MS pontot (ha addig sikerül össze bing rewardolnom).

[ Szerkesztve ]

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#10014) Buster17 válasza MasterMark (#10012) üzenetére


Buster17
addikt

Ez mi? Tecktonik? :DDD :DDD :DDD

(#10015) Napfénysüti válasza negyven2 (#10013) üzenetére

Érdekes jelöltek. :K

Én egy focistát választottam (aki a példaképem is) ha már focizom. :)

Més que un club!

(#10016) MasterMark válasza Buster17 (#10014) üzenetére


MasterMark
titán

Fogalmam sincs, de baromi vicces. :DDD

Switch Tax

(#10017) Buster17 válasza MasterMark (#10016) üzenetére


Buster17
addikt

Kb a tánc ugyan az :C

Amúgy ez a Hardcore stílusom, már életstílusom is, még a TcK-ból indult amikor a mydaten egy csaj mutatott nekem, nagy spanok is lettünk :C . Aztán megtetszett hallgattam sokat aztán egyre durvábbakat, Hardstyle aztán meg Hardcore. Többiről leszoktam és maradtam ennél :R :R

(#10018) MasterMark
Borzalmas :C

[ Szerkesztve ]

(#10018) MasterMark válasza Buster17 (#10017) üzenetére


MasterMark
titán

Tessék. :D

Switch Tax

(#10019) woodbear válasza Napfénysüti (#9998) üzenetére


woodbear
addikt

Ja. Emlékszem pont el volt törve a kulccsontom, és nem kellett gyakorlatban stabil oldalfekvést meg lélegeztetést csinálnom :D
Viszont cserébe köcsög volt a vizsgáztató, mert kihúztam a tételt, jól fel is készültem. Amikor rám került a sor oda adtam neki. Azt mondja: "biztos ezt húzta" hát mondom ezt, mi mást.... :) Jó akkor felejtsem el, rögtönzött téma lesz, és kitalált valami tömegbalesetes fszságot, amihez én érek oda először, és mit teszek stb. stb...:D :D gyökéééér volt nagyon, de átengedett :DDD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#10020) Buster17


Buster17
addikt

Na itt is megosztom, hogy mi jött ma Rotterdamból

:B

[ Szerkesztve ]

(#10021) Mister_X válasza Buster17 (#10003) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Még mindig az enyém a legkirályabb ;] :P :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10022) Buster17 válasza Mister_X (#10021) üzenetére


Buster17
addikt

Na muta.

(#10023) Mister_X válasza Buster17 (#10022) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy te ki a répa vagy?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10024) Buster17 válasza Mister_X (#10023) üzenetére


Buster17
addikt

A nénikéd ;]

Beszrás gyerekek, nem tudja :C

[ Szerkesztve ]

(#10025) Napfénysüti válasza Buster17 (#10024) üzenetére

Tudja, hát írta is hogy répa. :DDD

Més que un club!

(#10026) Mister_X válasza Buster17 (#10024) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az avatarodra gondoltam te újhold :N Én név alapján szoktam megjegyezni a tagokat. Kivéve Micsurint, mert őt a "helyesírása" alapján azonosítom :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10027) Napfénysüti válasza Mister_X (#10026) üzenetére

Ha már itt tartunk a tied ki? :B

Més que un club!

(#10028) Buster17 válasza Mister_X (#10026) üzenetére


Buster17
addikt

:DD
Én elsőnek a képet nézem meg aztán a nevet.

Angerfist amúgy, nem pedig répa :))

Napfénysüti
Killzoneból az egyik tag gondolom.

Tied meg valami focista. Jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

(#10029) Mister_X válasza Napfénysüti (#10027) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Júúúj, most ne kerülj három holdhónapig a szemem elé :((( :D

Killzone sorozat, szimpla Helghast trooper.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10030) Napfénysüti válasza Buster17 (#10028) üzenetére

Így van: Santiago Canizares a példaképem (pedig Barcás vagyok gyerekkorom óta!!!).

Mister_X: én marhára nem vagyok képben ilyen játék karakterekkel. Azt se tudom milyen játék ez a Killzone. :DDD

Més que un club!

(#10031) negyven2 válasza Napfénysüti (#10030) üzenetére


negyven2
veterán

Olyasmi mint a Solitaire, csak egy kicsit valtoztattak a koncecpcion. :DDD

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#10032) MasterMark válasza negyven2 (#10031) üzenetére


MasterMark
titán

Neeeeee. :C

Switch Tax

(#10033) Micsurin válasza Mister_X (#10029) üzenetére


Micsurin
nagyúr

azokat ps2 anno rendesen gyalultam hardon :P

#10030: olyan fps akart az lenni csak valahol a szülő csatornában elakadt és , mutálódót a lég hiány miatt :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10034) L_YKing válasza Napfénysüti (#10030) üzenetére


L_YKing
addikt

Meg is értem miért nem barcás a példaképed. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#10035) Napfénysüti válasza L_YKing (#10034) üzenetére

Ha Valdesre akarsz utalni akkor bevallom nincs vele semmi bajom. Szerintem közel se olyan rossz kapus mint azt sokan gondolják. Főleg az utóbbi pár évben. :K
Viszont Canizares számomra mindig roppant szimpatikus figura volt én nagyon csíptem és sajnáltam hogy úgy kellett a Valenciából visszavonulnia ahogy történt. Nagy öröm lenne ha tőle tudnék egyszer valami relikviát szerezni főleg ha egy kesztyűjét például. :K

Més que un club!

(#10036) negyven2


negyven2
veterán

Humble Bundle
Csupa ismeretlen indie cucc $5- ert. Dead Space 1/3, Crysis 2 Maximum Editon, Sims 3 + starter pack, Burnout Paradise The Ultimate Box, Medal of Honor, Mirror's Edge, Battlefield 3.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#10037) Buster17 válasza negyven2 (#10036) üzenetére


Buster17
addikt

Aztaaaa :Y Megvenném ha lenne gamer gépen, de elkövetkező 1,5 évben nem is lesz :U

Amúgy meg mit láttam ma. :C
Bemegyek egy boltba és persze, hogy rögtön a konzolos sarokba megyek és mik vannak az eladó gépek mellet? Írható lemezek!! ;] De trollok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10038) MasterMark válasza negyven2 (#10036) üzenetére


MasterMark
titán

Detto, úgysem futna a gépemen normálisan.
Még jó hogy csak ilyen indi cuccok és egyikkel sem játszanék. Főleg a BF3-al nem. Nem is hallottam még róla.

Switch Tax

(#10039) Mister_X válasza MasterMark (#10038) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért egy bő ezresért kapsz nyolc játékot. Ennyiért nekem +1 sornak is megéri (BURNOUT!!!), szeptemberben úgy is rakok össze egy "játékra korlátozottan alkalmas" PC-t.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10040) tDr1v3r válasza negyven2 (#10036) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szegény Origin szépen le is halt miatta. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10041) MasterMark válasza Mister_X (#10039) üzenetére


MasterMark
titán

Én meg örökké el leszek a régi P4-emmel.

Switch Tax

(#10042) negyven2 válasza tDr1v3r (#10040) üzenetére


negyven2
veterán

Az Origin akkor is lefagy ha egyszerre 3 fonel tobben vannak fent rajta. Vagy ha eppen sut a nap vagy esik ja ep akkor is ha havazik vagy kod van. :DDD

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#10043) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

587,244.32 majd' 1 óra alatt, meh, az EA bankot robbantott az alapítványoknak. :D

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10044) roberto211


roberto211
őstag

Most ezt jól értem,hogy nem kell orvosi alkalmassági elég ha te nyilatkozol? Link

Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

(#10045) Mister_X válasza tDr1v3r (#10043) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy ha jól olvasom, az EA ebből egy kanyit nem lát, mert amit a HB-n nekik adunk (nem HB-nek vagy az alapítvánoknak), azt tovább adományozzák. Ez azért elég tisztes.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10046) tDr1v3r válasza Mister_X (#10045) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De nem ám... ezzel is javítani akarnak a hírnevükön, nem véletlen hogy tavaly az év legrosszabb cége lett a tengeren túlon.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10047) Mister_X válasza tDr1v3r (#10046) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De én alapból nem értettem, hogy mi velük a gond. Persze, DLC, Online Pass, rókabőr, futószalag, franchisetiporás meg bla bla, de még így is minden játékuk minimum négyes alá, több ezer munkahelyet biztosítanak, gyors a support (meg adnak mindig kupont - ha nagyobb tételben vásárolnék, előbb kamu problémával keresném meg a supportot :B), vannak F2P címeik (amik sokszor jobbak, mint az AAA társaik). stb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10048) tDr1v3r válasza Mister_X (#10047) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem sincs bajom vele... mondjuk most hogy így próbálgatom az Origin-t, már van. :D

[ Módosította: Qru ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#10049) Mister_X válasza tDr1v3r (#10048) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Télleg, a bundlikulcsok vagy csak Steamen, vagy csak Originen aktiválhatóak? Steam és Origin egyszerre?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10050) MasterMark válasza Mister_X (#10049) üzenetére


MasterMark
titán

Ott a kis ikon alattuk.

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.