Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#32251) bandi0000 válasza philoxenia (#32250) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Na moast hogy mondod tényleg faszán néz ki :D Nem szokásom.hajlongani, ami leesik az a földön is marad ;]

Amúgy most hogy eszembe jut, szerintetek melyik mosógépet érné meg megvenni? ;]

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#32252) Def26 válasza philoxenia (#32248) üzenetére


Def26
félisten

Na jó, már tegnap lemondtam róla. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32253) Beniii06 válasza bandi0000 (#32251) üzenetére


Beniii06
őstag

Electrolux, minél több év gari legyen rajta az a lényeg.

"Got any other secret weapons?"

(#32254) sugarforce válasza bandi0000 (#32251) üzenetére


sugarforce
őstag

Electrolux, aeg, zanussi, whirlpool.
Kb ebben a sorrendben. Az aeg es a zanussi az electrolux leanyvallalatai.
Lg, samsung es tsai-t azert nem, mert egyszeruen kisebb az alkatresz ellatottsaga es altalanksan dragabban es nehezebben javithato.

[ Szerkesztve ]

(#32255) l.skywalker válasza Beniii06 (#32253) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem ez nem elég. Az is szükséges hogy jól mosson :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32256) Beniii06 válasza l.skywalker (#32255) üzenetére


Beniii06
őstag

De ha használod, hamar elrozsdásodik, nem? :DDD Vagy te nem ezt tapasztalod otthon?

"Got any other secret weapons?"

(#32257) l.skywalker válasza Beniii06 (#32256) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azt nem. Csak azt, h gyakran éhes. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32258) bulikavagyok válasza sugarforce (#32195) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez esetben valóban nincs más megoldás. Mennie kell! :D

[ Szerkesztve ]

(#32259) Beniii06 válasza l.skywalker (#32257) üzenetére


Beniii06
őstag

Akkor csatlakoztasd is a hálózathoz használat előtt, ha éhes. Az enyém kifejezetten szereti a 230V/50Hz-et, nem panaszkodik. :DDD :C

"Got any other secret weapons?"

(#32260) sugarforce válasza bulikavagyok (#32258) üzenetére


sugarforce
őstag

Veszek a helyere egy pc-t, az ugyis mindenre jo!!!444

(#32261) Beniii06 válasza sugarforce (#32254) üzenetére


Beniii06
őstag

Szerintem nem kérdezte komolyan, én is azért írtam csak egysoros választ. Különben is a 250 ezres beko a legjobb, az legalább szerelhető teljesen, a szaktopik szerint.

Akkor folytassuk, ki milyen kávét szokott inni?
Kapszulás vagy darált?

Poros, instant a legjobb. ;]

"Got any other secret weapons?"

(#32262) Beniii06 válasza sugarforce (#32260) üzenetére


Beniii06
őstag

Te tényleg megvilágosodtál, szó szerint. Respect. :R

Üdv a 200+ fps, valós 1-2ms input lag, multi monitor, xim mentes, gyors fordulás, free multi, modolható játékok klubban!

Ha igaz a pletyka és vársz egy kicsit, ezeket mindet megfogod találni SeriesX-en Win10-el, csak nem láttam a renderképeken, hogy hol menne bele a 2080Ti.(arra legalább lehet kapni RGB-s hűtőt)
;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#32263) bulikavagyok válasza sugarforce (#32260) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ááá, azt semmiképp! Az sem menő! Maxinum a nolife kockák körében. Csak a PS maradt. :( ;]

(#32264) bandi0000 válasza Beniii06 (#32261) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Igazából nem , de am tényleg 1-2 hó és venni kelll, nekem az LG jön be, persze az elux jó, de drágább, és 2 kilót nem akarunk mosógépre költeni

A mostani felültöltős WP szarik be mert lerohad a teteje

Xbox One: bandymnc

(#32265) Beniii06 válasza bandi0000 (#32264) üzenetére


Beniii06
őstag

WP-t már tényleg nem szabad venni, én is bele estem abba a hibába, hogy a márkát néztem vásárláskor, az előző WP 12+ évet bírt, csak idővel elrozsdásodott, újra WP-t vettem, de ez már 3 év után majdnem olyan rozsdás lett mint az előző és néha hallani lehetett tengely környékéről nyikorgást is, szóval még talán 1 évet kibírt volna, nem vártam meg amíg totál bedöglik, az electrolux azóta is teszi a dolgát szépen(ennek már alul van az adagolója, szóval tartósabb is lesz) és csendesebben.
Szerintem LG-nél túl van hype-olva egy kicsit ez a" hiper szuper" tengely meghajtás mód, meg felültöltősből nem sokat láttam még LG-ből boltokban. Mielőtt vásárolsz, nézz utána, hogy mire vonatkozik a garancia, nehogy olyan legyen mint a WP-s, 10 év garancia a motorra, közben a tengely, ház 3 alatt szétrohad vagy eltörik, arra pedig csak az 1 év vonatkozik. Okosan ki van ez találva. :C

"Got any other secret weapons?"

(#32266) bandi0000 válasza Beniii06 (#32265) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Àhh nem kell felültöltős, hely is van, csak anyàm még abban a szellemben él, hogy előző WP volt sokat kibírt akkor az lesz, pedig mondtam neki hogy ne :D

Igazàból LG re leg lehet olcsón venni garit, vagy úgy mondom hogy ahol adnak olcsón + garit, ott nem igen van olcsóbb elux szal így kizàrólagos alapon marad ez, de ha màr a 3-4 évet kibírja vagyis a gari időt akkor màr jó

Xbox One: bandymnc

(#32267) Def26 válasza bandi0000 (#32266) üzenetére


Def26
félisten

Én is LG -t vettem, szárítós gép. Semmi bajom vele.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32268) MasterMark válasza Beniii06 (#32265) üzenetére


MasterMark
titán

És én ezt végig úgy olvastam, hogy Windows Phone. :O

Switch Tax

(#32269) Wesder válasza MasterMark (#32268) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, mert én is.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32270) RudY válasza bandi0000 (#32264) üzenetére


RudY
addikt

Electrolux is rohadós (hogy rohadjon meg). :DDD

(#32271) MunezXBK válasza Wesder (#32269) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Azt hittem csak én vagyok ilyen kretén. :D

(#32272) icemad válasza bandi0000 (#32266) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én 3 hete vettem Samsungot. Asszony nem panaszkodik rá. Elég sok minden állítható rajta, és ami fontos volt, van gyorsprogram is. (15 perc, 30 perc, 1 óra) Jóval halkabb is, mint a régi.
590 euró volt 5 év garanciával. Típusát passzolom. :B
Így néz ki:

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32273) Beniii06 válasza MasterMark (#32268) üzenetére


Beniii06
őstag

Windows Phone? Az meg mi? Volt ilyen? :DDD
És akkor a GPU-ról nem is volt szó, nekem az a furcsa. Miért nem találnak ki olyan dolgokat a marketingesek, amiknek a rövidítése különböző? Ez is az MS hibája. :))

"Got any other secret weapons?"

(#32274) mike1334 válasza MasterMark (#32268) üzenetére


mike1334
veterán

Én is annak olvastam, de úgy is igaz...azt már nem szabad venni. Pedig milyen jó volt...nagy álmom volt egy 735, de aztán beütött a vég..oh, azok a csempék, de szépek voltak :(

Segíccsetek, megint akarok konzolt venni...most egy PS vitat...nem szabad youtube videókat nézni/redditet olvasni..az elmúlt hónapokban akartam már New 2(3)ds (XL)-t, Wii u-t is venni...most meg ez...közben csak az xbox-szal játszok, a switch is pihen...azzal nyugtatom magam, hogy jó lesz a gyereknek, de gyerek sincs még...ilyenkor meg arra gondolok, hogy jó lesz a gyerek mellett, úgyse lesz időm az Xbox elé ülni. Ettől meg szomorú leszek, nem nagyon van más hobbim, max az olvasás, ha az hobbinak számít, ha az se lesz, akkor ennyit a szórakozásról :P
Talán majd az xcloud meg a streaming...na akkor miért nem érdemes vitat venni? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32275) Wesder válasza Beniii06 (#32273) üzenetére


Wesder
félisten

A GPU-t nem az MS talàlta ki, mint rövidítést.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32276) Beniii06 válasza Wesder (#32275) üzenetére


Beniii06
őstag

Mikor kitalálták a Game Pass Ultimate-t, nyílván megvizsgálták ennek a lehetőségét is, mert ha rosszul hangzana vagy védett márkanévre hasonlítana, nem használták volna, lehetne Game Pass Alfa is a neve akár, nem, ők inkább a már jól ismert rövidítésre hasonlítót véglegesítették.
A komponens már a 90-es évek óta(mai formájában) elterjedt, mint fogalom szemben az ultimate-el. Bill Gates-t nem kell bemutatni gondolom.
Ugyanez a helyzet a Whirlpool-al, előbb volt mint a Windows Phone, mégis ilyen nevet találtak ki neki a marketingesek, talán direkt is, lásd a félreértések miatt szó esik a termékükről most is - ingyen reklám. :U

"Got any other secret weapons?"

(#32277) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Mosógéphez van Home társ? :P

Nekem szerintem van még itthon működő WP telefonom. Kicsit pókhálós a kijelző. Olyan régi :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32278) Def26 válasza l.skywalker (#32277) üzenetére


Def26
félisten

Hogyne lenne. Színes/fehér. :D Tudod amire sose figyelünk.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32279) Beniii06 válasza l.skywalker (#32277) üzenetére


Beniii06
őstag

Ha azt érted home társ alatt, hogy nem te teszed be a gépbe a saját ruháidat, hanem az asszony vagy más, akkor igen. :C

A 20 ezer forintos WP-re(telefon, kiírtam tessék) legalább kijött a windows 10, Boxra mikor fog? :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#32280) RudY válasza l.skywalker (#32277) üzenetére


RudY
addikt

Családi fiók van hozzá...bár le kellene már cserélni egy következő generációsra...és nem a mosógépre gondolok, vagy legalább a szoftvert kellene frissíteni, a hardver még rendben van. (de ha ezt meglátja végem van) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32281) bandi0000 válasza l.skywalker (#32277) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Whirpool gyàrt telefont?

Xbox One: bandymnc

(#32282) icemad válasza l.skywalker (#32277) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Albiban lehet.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32283) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Uraim!

Mini DV kazettát lehet valahogy digitalizálni?

(#32284) MasterMark válasza Maxxy10 (#32283) üzenetére


MasterMark
titán

Olyan kamerával amibe az való lehet.
Jellemzően FireWire csatlakozással és ehhez való szoftverrel ami tud DV kamerát kezelni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#32285) Beniii06 válasza MasterMark (#32284) üzenetére


Beniii06
őstag

Vagy ha a kamerán van AV/CVBS kimenet(régi TV-re köthető), akkor talán ilyen vagy ehhez hasonló eszközzel: [link]
Elméletileg nem látok akadályt, hogy ezzel miért nem működhetne, de tapasztalat nincs vele.

"Got any other secret weapons?"

(#32286) Maxxy10 válasza MasterMark (#32284) üzenetére


Maxxy10
addikt

Külön konverter eszköz nincsen? Vagy muszáj a kamerán keresztül?

(#32287) MasterMark válasza Beniii06 (#32285) üzenetére


MasterMark
titán

Igen, de ezzel nem a digitális verziód lesz meg, hanem egy analóggá konvertált amit a pc-n visszakonvertál megint digitálisba analógból.
Bármilyen analóg digitalizálóval működik ez.

Röviden: működne csak szar lesz.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#32288) MasterMark válasza Maxxy10 (#32286) üzenetére


MasterMark
titán

De, biztos van csak jóval drágábban mint egy mini dv kamera firewire-vel.

Switch Tax

(#32289) l.skywalker válasza Maxxy10 (#32283) üzenetére


l.skywalker
félisten

Idehaza nekem volt ismerősöm, aki mindenről csinált digitális verziót, lehet, hogy érdemesebb neked is olyan szolgáltatást keresni akik ezzel foglalkoznak. Persze csak ha nem valami home videód van :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32290) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Szerintem én még nem is éltem mikor ezeket használták vagy fene tudja mikor volt ez divat... :F

Nem nekem kell, ismerős kérdezte, hogy van e valami módszer és neki próbálok segíteni.

(#32291) r.levente75


r.levente75
addikt

[link]
Talán akkor ez is elfér itt! :D

[ Szerkesztve ]

(#32292) Def26 válasza r.levente75 (#32291) üzenetére


Def26
félisten

te jó ég, nem kis időt "pazarolt" az életéből erre. :Y Én még soha nem tudtam kirakni, pár percet próbáltam, nem izgat valahogy a kocka.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32293) MasterMark válasza Maxxy10 (#32290) üzenetére


MasterMark
titán

2000-es években volt ez itthon.

Kamerával a legegyszerűbb és legolcsóbb pc-re átvenni.

Switch Tax

(#32294) DaveHutt válasza Def26 (#32267) üzenetére


DaveHutt
őstag

2 éve használunk LG-t, teljesen rendben van a kombi.

(#32295) r.levente75 válasza Def26 (#32292) üzenetére


r.levente75
addikt

Szerintem is brutál, nekem a 2x2, 3x3 és a 4x4 megy kirakásban.
A klasszikus 3x3 1 percen belül sikerül de innen nem tudok fejlődni. A világcsúcs ha jól emlékszem 3.5 körül van persze másodpercben. A legfiatalabb egy 2 éves gyerek aki kirakja a 3x3-ast.

(#32296) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Konzolvilágnál mi történt, hogy még az év elején 100K-ba kerülő, X gépcsomagok, 190K-ba kerülnek? Elgurult a gyógyszer, vagy készülnek a válságra? :U

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#32297) l.skywalker válasza F.B.I. (#32296) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Konzolvilág hivatalos viszonteladó, de egyébként is az árat mindig a Microsoft határozza meg. Amennyiben nem az ő általuk megadott áron értékesítesz az minden esetben szankciókat von maga után. Ajánlott fogyasztói ártól azok tudnak csak eltérni akik szürke importos gépeket árulnak.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32298) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ezek is kimaradtak nekem:
Xbox licensed sound system:
https://hometheaterhifi.com/volume_12_2/spherex-xbox-51-speakers-5-2005.html

Ugyanez 360-hoz:
https://www.amazon.com/Pioneer-HTS-GS1-5-1-Channel-Discontinued-Manufacturer/dp/B000H683YC

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32299) frankdelgado válasza l.skywalker (#32298) üzenetére


frankdelgado
őstag

Sajnos, akik emberek között élnek, azok az ilyet nem tudják élvezni,fejhallgatóra vagyunk kárhoztatva........

(#32300) l.skywalker válasza frankdelgado (#32299) üzenetére


l.skywalker
félisten

Eljön majd a mi időnk. Én alig várom, hogy egyszer stereo hangzásban játszhassak :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.