Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#32051) Madoc válasza Beniii06 (#32038) üzenetére


Madoc
veterán

Köszi! Vállalható árak!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#32052) frankdelgado válasza l.skywalker (#32047) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mert tudja, hogy xoboxranincsenrájáték! S mivel nincs pc-je, így trollkodik!

[ Szerkesztve ]

(#32053) FollowTheORI válasza l.skywalker (#32047) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:DDD Szerintem ő már csak "tiszteletből" is ezt nyilatkozta. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32054) philoxenia válasza Beniii06 (#32040) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem termesztek körtét villannyal, a hajam én nem magam vágom, de az öreg fodrászom, aki csak kb. ötven évig volt fodrász, is kollégához ment hajat vágatni. Azonban minden példád sántít mert boxot lehet kapni a pc-vel szemben, míg kész frizurát például nem. Azonban látom kár vitatkozni veled, mert állítasz valamit aztán nem azt bizonyítod. Most nagyjából a fele árú S All Digital teljesítményét hozod az X árában... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#32055) philoxenia válasza Madoc (#32049) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Milyen rozmaringod van neked, hogy nem fagy el? :Y Vagy hol laksz? Nálunk a rózsát is takarni kell télire ...

Ja és hány kilós nyuszi volt? Honnan volt a szalonna ? Kacsazsírral amúgy nem jó a nyúl, bár azt nem is nevelik, csak a kacsát tudod nevelni...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#32056) Beniii06 válasza Benoe77 (#32046) üzenetére


Beniii06
őstag

APU = CPU + GPU egyben, csak OC-zni kell egy kicsit, ami kb. 2 kattintás. :U
Az S szint arra értendő, hogy átlagban 30fps-t tud biztosan, de pályafüggően 50-60 is megvan, tehát nem lesz az a 60 fps stabil PC élmény Forza, SoT esetén, Gearsnél megvan de ott a lehetőség, hogy bővíthető egy rx 540/560/570/580-el később tetszés szerint, amikor lesz valami nagyobb akció, várható is készlet kisöprés, ha el akarják adni rx5500-akat.
Monitorból valamilyen 75 Hz-ig FreeSync-es nézz, azt biztosan tudom mondani.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#32057) FollowTheORI válasza Wesder (#32048) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én értem, mert amikor valami 90%-ben egyezik... és a 10% eltérés meg olyan hogy egyik ebben jobb a másik meg abban... akkor mindenki a saját prioritásai alapján dönt.

És nekik az a 10% a szempont, hogy ennyivel több minőségi játékot kapnak... másnak meg lehet az a szempont hogy a 10% az az, hogy szebb/gyorsabb az összes többi játék... csak ügye van akinek ez nem számít, vagy nem érdekli.
Na ők azok akik így gondolkodnak... :)
És azért valljuk be, mindenki érzi/tudja, minimum belül, hogy most a PS mellett pl csak egyetlen érv van... az a cca 10-15 vagy tudja mennyi játék, ami csak oda elérhető... semmi más.
Vagy ami tipikus, hogy nem nulláról indulva gondolkodnak, hanem hogy nekem már van PC/PS... tengernyi játékkal... minek vennék xbox-ot, semmi plusz nincs amit ad = nincs rá játék. :DDD

Meg persze nyilván azok, akiknek savanyú a szőlő, mert pl nem tudnak vagy akarnak váltani, vagy mindkettőt megvenni... :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32058) Madoc válasza philoxenia (#32055) üzenetére


Madoc
veterán

Kint az udvaron van egy 3x3 "kert csinálva. Paprika, paradicsom, bazsalikom, rozmaring, borsó, ezek szoktak benne lenni. Alföld közepe, szépen zöldel még a rozmaring. - 4 volt a leghidegebb eddig. Ha elfagy veszek uj cserepeset és kiültetem, nem takargatom a fügét se szoktam soha. 3,5 kilo volt a nyuszi átlagba. 4et vágtam. Kacsazsírt használok mindenhez sütni az van "ingyen". Szalonna havertól van mert hentes és szokott vágni magának is, és ad. Más? :DDD

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#32059) RudY válasza philoxenia (#32055) üzenetére


RudY
addikt

Fagyfolyosó a kulcsszó, ha cúgárnyékba lehet ültetni, megmarad a rozmaring is. :K

(#32038) Beniii06
UHD Blu-ray olvasó kimaradt a konfigokból és az 1TB HDD is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#32060) Wesder válasza FollowTheORI (#32057) üzenetére


Wesder
félisten

Ja nem, ez így oké.
Én a PC-st nem értem, aki szarozza az Xboxot, közben meg csak jàtszik az MS jàtékaival.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32061) frankdelgado válasza Beniii06 (#32050) üzenetére


frankdelgado
őstag

VR-t a hátam közepére se! Köszönöm. De PS4-nek van VR amúgy....

(#32062) Beniii06 válasza philoxenia (#32054) üzenetére


Beniii06
őstag

Tudod mennyi az S MSRP ára vagy, hogy mit jelent az MSRP?
Azt, hogy most ilyen olyan akció/kupon keretében 100 ezer az X, mert mondjuk 8 hónap múlva már nem erre lesz kereslet, így eladják veszteségesen is, csak ne foglalja a helyet, tehát a megjelenéskori ár a mérvadó, bár állítólag azt is úgy határozta meg az MS, hogy nincs rajta haszon, hanem a szolgáltatásokon húzzák be. Tehát nem az all-digital 30 ezres, sőt tovább megyek a telekom pár hete 10000 ezerért osztogatták, ez nyilván megérte nekik. Ezzel a raspberry pi, mint egy retro konzol sem veszi fel a versenyt. :DDD
Az MS-nél most is 250 USD az all digital, ahhoz képest igaz másfélszeres áron, de játéktól függően, akár 60+ FPS átlag is megvan benne. Lásd Gears 5. Az S sok esetben 25-30 FPS között mozog, amíg egy 2200G 40-45 Fps-t hoz átlagba, így itt is igaz a plusz pénz nem vész el, csak átalakul. Ezek a számok az AMD-t ismerve egyre jobban csak javulni fognak, az újabb driverekkel, amíg a box teljesítménye nem fog változni. :U

A lényeget, már leírtad, lusta vagy utána járni és egyszerűbb a konzolt levenni a polcról, áram alá helyezni, regelni egy acc-ot és kész, ezt elismerem :K

"Got any other secret weapons?"

(#32063) S e t h válasza frankdelgado (#32043) üzenetére


S e t h
nagyúr

Dinsznóvágás waze! Van annál nagyobb buli? 

A disznónak? Tuti.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32064) philoxenia válasza Beniii06 (#32062) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Megvehető? Meg. Magyarországon? Igen. Garanciával? Igen. Míg egy videokártya/alaplap/stb. az Aliról, már ne haragudj, de olyan, mintha behívnál valakit az utcáról, hogy vágja le a hajad, mert azt mondja ért hozzá.
ja amúgy te megjelenéskori árakat linkeltél? Miért nem vettem észre.... :Y

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#32065) FollowTheORI válasza Wesder (#32060) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

PCsektől én ezt a konkrét érvet annyira nem hallom gyakran... de ott is az van inkább amit még utólag odaírtam... hogy úgy nézik, miben plussz, ha már költene rá... nem nulláról indulva nézik. Vagy ha már felmerül náluk a téma, akkor ott is inkább az megy már hogy PS vagy XBOX és ugyanoda jutunk vissza ugye. :)

PC-n inkább még mindig az van ami itt is téma... hogy mi merre mennyi és megéri, vagy épp miért nem, váltani, persze általában mindig valami unrealisztikus irányba megy el a dolog, amivel pro-kontra mindent meg lehet magyarázni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32066) Beniii06 válasza RudY (#32059) üzenetére


Beniii06
őstag

Az ON topikba is ki lett már figurázva rendesen, hogy minek az optikai meghajtó, "idejét múlt" az már, "ki az aki a sok szemetet gyűjti", "fel kell állni a kényelmes kanapéről, hogy betedd a lemezt", netflix, YT és társai. Az 1 TB HDD-ből amúgy is csak 760, ha már ennyire népszerű és szükséges USB-n SSD rácsatlakoztatni a boxra, a HDD is idejét múlt már. ;]

"Got any other secret weapons?"

(#32067) Beniii06 válasza philoxenia (#32064) üzenetére


Beniii06
őstag

Ott a linkje az itthoninak is, az is magyar és garanciás, csak "kevesebbet tud egy kicsivel" és különben is más kérte az alis linket. :C

Write-onlyban tényleg kár folytatni, egyetértek. A 'saját termesztéses cipők'("Nem termesztek körtét villannyal", után kreáltam én is) és a többi elterelésnek tényleg jók voltak. :DDD

Mindenhová oda volt írva, hogy MSRP, még a fordító is tudja [link] , ez alatt veszteséges a buli garantáltan. Én is és mások is örülnének, ha 30000 Ft 250 USD-t érne, de sajnos nem ez a valóság. A Scarlet MSRP ára valahol 500-600 USD körül lesz, a teljesítmény, amit beígértek vagy mutattak, twitter elszólások stb. azt sejtetik, hogy nem lesz tartható a 150 ezres itthoni ár. Hidd el, ha 98 ezerért(jelenlegi X új ára) fogják osztogatni a scarletet, én leszek az első aki beszerzi DayOne. :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#32068) philoxenia válasza Beniii06 (#32067) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bodónéval kár is beszélnem.... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#32069) frankdelgado válasza S e t h (#32063) üzenetére


frankdelgado
őstag

Mi? A Cocinak 5 perc az egész, mi meg egész nap melózunk....

(#32070) FollowTheORI válasza Beniii06 (#32067) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkor viszont PC hardver esetén is MSRP-vel kéne számolnod. Az operációs rendszert is!!

Szerintem, vagy ez... vagy vegyük az street price fogalmát... ami reálisabb...

Átlagban az X 120-140ezer körül elhozható volt "bármikor"... a One S kiviteltől függően 70-90 ezer körül mozog mondjuk.

Akcióban nyilván mindkettőből lejön kb 20 ezer és vagy 10-20 ezer forint értékű játék van melléjük rakva minimum.

Egyébként azt énis tartom, hogy a X series valahol 175-200ezer köré jön... de cserébe 4K60fps lesz valószínűleg az átlagos elvárható tejlesítménye a legtöbb játékban.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32071) Wesder válasza FollowTheORI (#32070) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy a PC-t nem MSRP-vel szàmolta?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32072) FollowTheORI válasza Wesder (#32071) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem néztem utána, de gyanítom hogy nem... :)
Amivel nincs is baj alapvetően... csak a konzolnál is inkább átlagos árat néznék akkor.

Mellesleg én ezt a minimum méregetést annyira nem is preferálnám, mert a One/S már a végén jár... nem tartom fair-nek mostani/közelmúltbeli PC hardverekkel összevetni.
Szerintem ma a One X és PC (esetleg PS Pro) összehasonlításnak van reális értelme esetleg talán (még).
A félig vitaindító on topikos beírásom is ennek szellemében tettem. :)
És tartom.
Jelenleg mondjuk egy X teljesíménye, ami 4K30fps, de minimum többnyire 1440p+ és PC high-mid megfelelője (a DF elemzések-összehasonlítások alapján átlagosan)... ha ezt hozni akarom, akkor csak videókártyára majdnem annyit kell költenem, mint az X ára.

Ami reális lenne amúgy az mindig az, hogy amikor indul egy genreáció akkor összevetni az akkor elérhető aktuális PC hardverrel (kb azonos áron) és utána mondjuk lekövetni hogyan alakul a játszhatóságuk ciklusuk végéig.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32073) sugarforce válasza Beniii06 (#32041) üzenetére


sugarforce
őstag

igen, csak ez egy kis szelete a pc-s életnek és elég kis réteget is érint, Te is tudod, hogy a legtöbben leragadnak a satánál, az meg adott. Azért a pc-s lét nem a friss dolgokról szól főként.

(#32074) HunChris válasza FollowTheORI (#32072) üzenetére


HunChris
senior tag

"Jelenleg mondjuk egy X teljesíménye, ami 4K30fps, de minimum többnyire 1440p+ és PC high-mid megfelelője (a DF elemzések-összehasonlítások alapján átlagosan)... ha ezt hozni akarom, akkor csak videókártyára majdnem annyit kell költenem, mint az X ára."

Cáfolom, alzán 50-ért kuponozva rx590-et lehetett venni játékkal, 4K-ban Borderlands 3 megy 33+fps-t. (igaz nem ultrán, de az X-sem ultrán nyomja a PC-hez képest.)

2 xbox mellett összekuponoztam én is egy PC-t (14 éves gépcsere), 200-220k volt, de jóval gyorsabb a rendszer teljesítmény, betöltési idő, nagyobb fps, mint a onex. És síri csendben van böngészés közben. (nvme, 0 rpm táp és videó kártya, 500 rpm cpu/case fan) (el is vitetem a szervízbe az X-et, mert ropog/csapágy hangú a ventije az első perctől (ahogy többeknek is)...)

Series X is lesz valószínűleg, a játék betöltési sebességén van mit javítani az tuti, hiába van ssd mindkét one-on, a PC-n majdnem fele annyi idő pl a Fortnite betöltés.

[ Szerkesztve ]

(#32075) HunChris


HunChris
senior tag

Akinek a játék a lényeg és az egyszerűség, az konzolt választ, mert majdnem fele annyiból megúszható. (de ahogy az S és az X között, úgy az X és a 2-3x annyiba kerülő PC teljesítménye között is van észrevehető különbség)
Ha gyerek is van, akkor pláne jobb a konzol, mert multiban is nyomhatjátok, és home-olható a játék.

[ Szerkesztve ]

(#32076) FollowTheORI válasza HunChris (#32074) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Arra nagyon kíváncsi leszek énis, ha nem spórolják nagyon ki, ott elég durva előrelépések lehetnek... ha a szoftveres oldalt is ráoptimalizálják majd erre.
Még ideális esetben aztis el tudom képzelni nem is nagyon lesznek töltőképernyők sehol.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32077) HunChris válasza FollowTheORI (#32076) üzenetére


HunChris
senior tag

Ár értékben tuti verni fogja a Series X egy hasonló teljesítményű PC-t.
De ha optimalizálnak a cuccon, akkor is kizárom, hogy a, hogy a 16 magos 64 giga ramos raid 0-ás rendszert üti, egy 2080 Ti+ teljesítménye mellett. De nem is ez a lényeg benne...

[ Szerkesztve ]

(#32078) Wesder válasza HunChris (#32074) üzenetére


Wesder
félisten

Azért nincs olyan nagy előrelépés X-en sem külső SSD-vel, mert nem tudja kihasznàlni annak a sebességét. Az SX-ben alapból SSD lesz, ott màr simàn lesz olyan gyors, mint PC-n.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32079) Carlos Padre válasza HunChris (#32074) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mindig itt botlik meg a dolog, hogy "összekuponoztam", "megoldottam okosba", "kéz alól", "összelegóztam", sosem az, hogy levettem a polcról mint a kazuár vásárlók. Értjük mi, hogy nagy spíler vagy, de a vásárlók 90%-ára ez nem igaz, ezért a példa is mindig hamis, mert nagyon sok dolognak kell együtt állnia hozzá.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32080) l.skywalker válasza Wesder (#32078) üzenetére


l.skywalker
félisten

Legalábbis reméljük. Ugye ebben a PC más, hogy ha ott egy komponenssel vagy a a rendszer optimalizációjával nem vagy megelégedve, akkor meg van rá a lehetőséged, hogy fejleszd. Ez az opció feláras, ezt tudják a PC alkatrész gyártók is. Ezért jönnek az új alaplapok olyan új foglalatokkal amibe véletlenül sem fér bele a régi egységed. Én konzolon ész nélkül vásárolok, mint a kisangyal. Ha lenne PC-m - mivel van rá anyagi lehetőségem - akkor feszt fejlesztgetném. Itt egy új RAM, hopp egy új GPU. Hűtő stb.

Most mindennel együtt (hw, Argentínai stb.) tuti már tartok 1 milliónál mióta 2017 áprilisában megvettem az első Xbox One-omat, ha azt nézzük ebből bivaly gépet tudtam volna építeni + még játék is fért volna belőle bőven.

De cserébe most van egy számomra nagyon jól üzemelő 4K képes játékgépem, van 600+ saját játékom, van 200+ bérelt játékom még 2,5 évig tartó fix hozzáféréssel és nincs semmi gondom. Bekapcs, letölt, játszik.

Laptopon néha előveszek klasszikusokat, tegnapelőtt a Witcher 1-et telepítettem és kezdődött. .net keretrendszer frissítése, DirectX9 .dll feltelepítést stb. stb. stb. Másfél óráig coptam vele, míg el tudtam indítani és egyesével kell a grafikai beállításokon is még faragnom, mert nem értek hozzá és ha füst van a képen, akkor szaggat még ez a játék is olyan car a gépem :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32081) l.skywalker válasza Carlos Padre (#32079) üzenetére


l.skywalker
félisten

Így van! Fórumon kívül kell néha gondolkozni, mi itt valami elit alakulat vagyunk a játékoshalmaz közepén. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32082) FollowTheORI válasza HunChris (#32074) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ami a kártyát illeti, részben igazad van, bár azért az RX széria már igencsak áron alul kinyomott termék, köszönhetően a konkurenciának... :)
Csakúgy, mint a régi Ryzenek most beesett ára.

Ha megnézed az új ebbe a kategóriába eső kártyák árát... elég közel van egy most akciós X árához...
De legyen... a konzol se mai friss termék. :D

Bár ugye még te is hozzátetted, hogy valójában hogy tényleg játszani tudj így az X árának kétszeresét "kuponoztad" össze még ígyis. :)
Mi lett volna a nincs nyomott ár, meg kuponozást stb... azért "annyival" nem vagy előrébb...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32083) HunChris válasza Carlos Padre (#32079) üzenetére


HunChris
senior tag

Max a fejedbe hamis a példa, a valóságot írtam le tényként, az X-et is lehetett kuponozni, nyugi. :P

De látom, hogy nagyon sértve érzed magadat, ha nem az írom le, hogy az Xbox One X sokkal gyorsabb, mint bármelyik PC. (de nem így van) :U

Xbox Ultimate-et is nagyon élvezem a PC-n, de hát neked gondolom az is fáj, hogy PC-m is van. Gratula.

[ Szerkesztve ]

(#32084) bandi0000 válasza Carlos Padre (#32079) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Na jó az màr azoknak a felhasznàlóknak a baja, akik félnek a hasznàlt cucctól... Hànyszor hallottam màr hogy nem vesz hasznàltan, mert azért adjàk el mert szar... Az se érdekelte hogy bolti garis

Én pl telefont néztem telekomba 280 listaàron, és pàr hónaposan makulàtlanul.megvettem 180 ért, még ha gariztatni is kellett volna se zavart volna annyira, mint az hogy kihozom a boltból és bukok 100k-t

Xbox One: bandymnc

(#32085) FollowTheORI válasza HunChris (#32077) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Naná hogy nem... egy ilyen PC 3x annyiba kerül... ott azért már elvárható hogy ne érje utol...

De ha belegondolsz, hogy 4-500 ezres mostani PC-k tejlesítményét fogja hozni, még ha nem is mindenben... fele áron vagy kevesebb...
Nagyot fog szólni szerintem mindkét új konzol, a mostani PC árazás mellett.

És ugye ahogy szűkül a PC piac, úgy lesz még drágább minden... és ahogy látszik is se az AMD se az NV nem lesz itt jótékonykodós jófiú.
Mi meg aztán most duplán szívunk mert nem csak az USD-EUR árak nőnek, hanem még a HUF is romló tendendcián van erősen. Igaz ez a konzolokat is érinti... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32086) HunChris válasza FollowTheORI (#32085) üzenetére


HunChris
senior tag

Így van, én is így látom, konzol egyszerűbb, olcsóbb, így hosszú távon egyre több helyen lesz. Ahogy a stream játékok (xCloud és társai) is a casual játékosoknál, mert az még olcsóbb... Mobilja/wifije meg majdnem mindenkinek van...
A series Xben talán rx5700 körüli teljesítmény lesz, de még csak pletyka.

[ Szerkesztve ]

(#32087) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Jó dolog egy konzol, de pl ha összehasonlítom a ps4 es BF5 öt a one X es BF5 el akkor ég és föld a különbség, egyrészt pénztàrcàm azt mondja, hogy 6 évente legyen gen vàltàs, viszont mikor làtom a különbséget akkor szívem szerint 3 évente tartanék gen vàltást vagy ilyen fél genes ugràst

Az mondjuk jó kérdés hogy microsoftnak mennyire volt bukó a one x , mert ennyiért sztem bőven ràfizetéses volt ez a HW

Xbox One: bandymnc

(#32088) l.skywalker válasza HunChris (#32083) üzenetére


l.skywalker
félisten

Padre szerintem nem lesz megsértve :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32089) FollowTheORI válasza bandi0000 (#32087) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az én "educated guess" tippem szerint, nem volt veszteséges... szerintem ezt a hardvert ki lehet hozni ilyen áron.

De tömeges hardveren általában sincs már sehol nagy haszon igazán, nem véletlen a koncentráció meg az egyesülések sora ezen a területen állandóan, meg a mindenféle szolgáltatások hozzácsatolása. Szóval nem is várható el.

Nyilván most a luxus/premium dolgokat nem nézve.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32090) bandi0000 válasza FollowTheORI (#32089) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Eddig mindig az volt a téma, hogy veszteségesek a konzolok, és a jàtékok termelik a hasznot, ugye jött a PRO és az volt 4,2 TF szemben a 6-al a One x, sokkal reàlisabbnak hiszem a 150k költségből a pro előàllítàsàt mint az x et, de fene tudja

Xbox One: bandymnc

(#32091) HunChris válasza l.skywalker (#32088) üzenetére


HunChris
senior tag

Ha mégis, akkor leírom egyszerűbben, mert ennyire nem érek rá.

A OneX-től gyorsabb a 2x annyiba kerülő PC. (még ha nem is éri meg.)

Gondolom ez olyan dolog, hogy a PS4-esek sem tudják elfogadni, hogy szebb a OneX-en a 4K hdr-es játék. (amíg ki nem próbálják)

(#32092) FollowTheORI válasza bandi0000 (#32090) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

PS3 óta tudomásom szerint, meg a hírek szerint amire így emlékszem/rémlik... már nem jött ez elő... maga a hw sem veszteséges ebben a generációban, egyik oldalon se.
Meg ha valaki követi a hw árakat, azért többnyire látszik ez reálisan is, hogy beleférhetnek a büdzséjükbe simán.

Az más kérdés, hogy nyilván a valódi hasznot természetesen a licenc és egyéb jogdíjak hozzák.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32093) r.levente75


r.levente75
addikt

Ezt hallottátok már!

FIGYELEM! MAKARSKA VÁROSÁBA KÉSZÜLŐK!! Lassan elkészül Skywalker

(#32094) l.skywalker válasza r.levente75 (#32093) üzenetére


l.skywalker
félisten

Túl sok Origins-t toltál :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32095) Beniii06 válasza l.skywalker (#32094) üzenetére


Beniii06
őstag

Origins-be volt ilyen hely? 100%-ra megvan és nem emlékszem rá, ez valami előrendelői DLC-ben volt benne? :DDD

Egy kutya sípot vigyetek magatokkal, úgy izgalmasabb lesz pókhálós padlón mászkálni. ;]

Amúgy is az Odyssey-el játszott utoljára, ha jól tudom a szériából. :U

"Got any other secret weapons?"

(#32096) l.skywalker válasza Beniii06 (#32095) üzenetére


l.skywalker
félisten

Jogos ez inkább Odyssey. Amúgy ismerősöm Xbox Live-on. Most épp Origins DLC-t tol ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32097) FollowTheORI válasza r.levente75 (#32093) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nincs akkora pelenka a világon, hogy én oda kimásszak... ;] :DDD

Nekem még játékon belül is izzad ilyenkor a tenyerem... nemhogy irl... ááá... :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#32098) Erdei88


Erdei88
veterán

(#32099) philoxenia válasza bandi0000 (#32084) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Végül is kinek a pap, kinek a ... állítólag kurvából lesz a legjobb feleség... Anyagilag úgy lehet igazán sokat nyerni, ha egyáltalán nincs valamilyen eszközöd.
Nálam se igen játszik a használt, legföljebb kényszerből. Kocsinál is óriási bukó az új, mégis sokan veszik.
Mondjuk nem tudom, honnan vennél használtat, ha senki nem venne újat.
Az alapvita itt az, hogy a jelenlegi konzolok árában újonnan tudsz-e hasonló teljesítményű pécét összerakni. Mikor elkezdik összerakni, mindig valahogy dupla ár jön ki a végén, meg egy-két játék, ami éppen elfutogat rajta.
Nagyvonalúan eltekintenek a BD meghajtótól, de így az all digital verzióhoz kellene hasonlítani, ami jóval olcsóbb. Nem beszélve a játékkínálatról és árakról, ami valaha a pécé javára döntött volna vastagon, most azonban erősen megfordult a helyzet.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#32100) bandi0000 válasza philoxenia (#32099) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nyilvàn egy mai àrfolyamon kapsz 400 ért (hasraütés) pl egy csúcs gépet újonnan 8700k GTX 2070 16 giga ram, az bőven jobb mint a jelenlegi gen, de szinte ott lesz mint az új gen, 3 év múlva vesz bele valaki egy 2070 àrban lêvő vga-t, akkor valszeg màr a kövi gent is odaveri, a többi komponenst kár cserélni

De igazàból a PC nek nem is az az ereje, hogy olcsóbb, hanem kb VGA cserével sokkalta jobban fogja futtatni a játékokat mint pl egy generàció közepén lévő konzol

Xbox One: bandymnc

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.