Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#35001) Bogyi007 válasza Beniii06 (#34901) üzenetére


Bogyi007
veterán

Baszki 2009 szeptembere óta én is influenszer lennék?
:DDD :DDD Nagyon Nagyon nem! :N :N

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#35002) Carlos Padre válasza Beniii06 (#34987) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Unott arcal rágózva végigrohanni a fő szorivonalon egy open world játék esetében nem rendeltetésszerű használat :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#35003) Wesder válasza Carlos Padre (#35002) üzenetére


Wesder
félisten

Még jó hogy nem így történt, mert nem untam.

Màs.
Streamelek egy kis Ori-t, ha valakinek lenne kedve nézni, Mixeren megtalàlja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35004) Carlos Padre válasza bulikavagyok (#34995) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Félnie itt csak tőletek van oka, merne is csak jót írni máris menne a szokásos report a modiknak ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#35005) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Beszarok tényleg a Civ 6 lett free Epicen. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35006) MasterMark válasza Micsurin (#35005) üzenetére


MasterMark
titán

Nem. Érdekel. Az. Epic szar. :DDD

Switch Tax

(#35007) oriic válasza Micsurin (#35005) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szörnyű. Ki kell próbálni. :D

Live-Die-Respawn

(#35008) Micsurin válasza MasterMark (#35006) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az. Epic. Szar. Mégis. Megvan. Minden. Játék. Elvégre. Ilyen. A. Magyar. Réti. Brazil. :DDD

@oriic: ha epic ha nem Epic a Civeken nőttem fel ez többet ér nekem eddig mint a többi játék együttvéve! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35009) Beniii06 válasza oriic (#35007) üzenetére


Beniii06
őstag

Alapot magában? Meg sem éri így sem, gonosz epic, most 40 €-ért lehet megvenni a DLC-ket hozzá.

Szerk.: Most nem omlott össze az oldal, mehet címlapos hírnek a főoldalra. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#35010) #81556480 válasza Beniii06 (#35009) üzenetére


#81556480
törölt tag

persze hogy nem omlott össze, mert még össze van dikk ;]

(#35011) #81556480


#81556480
törölt tag

gratulálok oricároly a második helyhez ami tulajdonképpen az első. igazán nagy pofá illetve ujjaid vannak :D :D :D

(#35012) csuvicsuva válasza Beniii06 (#35009) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Héj, 30 az a 40, hát ott a kupon! Sőt, mellérakod Ja azt nem lehet.

Dübörög az Xbox. A Batista visszatért, :C

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#35013) #81556480


#81556480
törölt tag

(#35014) Wesder válasza #81556480 (#35013) üzenetére


Wesder
félisten

Adnàm azt a hambit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35015) Wesder


Wesder
félisten

Kiszivàrgott a Classic box forràskódja. Lehet végre lesz hozzà normàlis emulàtor?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35016) Carlos Padre válasza Wesder (#35015) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ne szopass már, hogy eddig nem tudtak emulálni egy geforce3-at directx 8-al.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#35017) Wesder válasza Carlos Padre (#35016) üzenetére


Wesder
félisten

Àllítólag a kernel miatt nem. Nem véleten hasznàlok PS2 emut, mert nincs működő Classic emu.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35018) Carlos Padre válasza Wesder (#35017) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az futtatja az xbox jatekokat? :U

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#35019) Wesder válasza Carlos Padre (#35018) üzenetére


Wesder
félisten

Természetesen az összes 3rdparty-t.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35020) Micsurin válasza Carlos Padre (#35016) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez nem csak hw kérdés. :D

Mondanám megkérem egyik haverom vezesse le egyszerűen de igazából mindhárom megbukott Architektúrákból :DDD :DDD :DDD

~88% bukott.... és legalább ennyien fognak újra. :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35021) philoxenia válasza Micsurin (#35020) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nincsenek is annyian.... :N :N

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35022) Bep válasza Micsurin (#35020) üzenetére


Bep
senior tag

Igaz én gépészmérnökire jártam, de kolitársam mérnök infóra járt. Erről a tárgyról én is sokat hallottam :DDD ;]

(#35023) Micsurin válasza Bep (#35022) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az a tárgy (főleg Durcival) élmény amíg tart és élmény amikor már nem. Csak az élmény típusa a kérdés. :DDD
mod.: lényegében az a tárgy hozta a karra az n+1 szabályt, mindegy hanyadik félévedben vagy ha húzol egy Archit a 6. körben akkor életbe lép az aktuálisösszes + 1 = várható félévek száma szabály. :DD

philoxenia NagybetűsÚrnak nem megy a számolás, kérem számolja össze a motorokat az előzőleg említett képen majd vonjon le egyet, ha ez sem megy sajnos nem segíthetek ott már speciális tanárra lesz szükség. ;] :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35024) philoxenia válasza Micsurin (#35023) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kétszer 88% hogy lehetne? Erre vonatkozott. Nem ismered a viccet?

Móricka osztályában a matektanár leszíd mindenkit és azt mondja:
- Gyerekek! Olyan buták vagytok, hogy az osztály 50 százaléka meg fog bukni matekból!
Erre felszólal Móricka:
- De hiszen nem is vagyunk annyian...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35025) Micsurin válasza philoxenia (#35024) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez szabályosan fájt. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35026) Carlos Padre válasza Micsurin (#35025) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mórickának mindenröl az jut eszébe.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#35027) Madoc


Madoc
veterán

Ááá emlékeztek armandra? A faszbukos csoportból? Péeses lett :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#35028) Wesder válasza Madoc (#35027) üzenetére


Wesder
félisten

Ràjött hogy szarazikszboksz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35029) l.skywalker válasza Wesder (#35028) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem. Hanem le kell nyúlni meg több embert

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35030) Def26 válasza Madoc (#35027) üzenetére


Def26
félisten

Ritka egy visszataszító fazon volt. :D Remélem nem ebben tevékenykedik.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35031) Madoc válasza l.skywalker (#35029) üzenetére


Madoc
veterán

És ő az admin az egyik ps csoportban :DDD léptem is ki képernyőkép után

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#35032) Wesder válasza l.skywalker (#35029) üzenetére


Wesder
félisten

Nem ismerem a tagot. Hogy húzta le a madarakat?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35033) Def26 válasza Madoc (#35031) üzenetére


Def26
félisten

Én gyorsan kib*szatom magam :D. Gyere a másikba, az elég szigorú, de összességében rend van és következetes az admin csoport.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35034) Madoc válasza Wesder (#35032) üzenetére


Madoc
veterán

Árult mindent, ha valaki más hirdetett vagy akár csak jobb árat javasolt akkor egyszerűen törölte a postot mintha sose lett volna. Persze az ő áraitól mindenhol olcsóbb lett volna minden.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#35035) Wesder válasza Madoc (#35034) üzenetére


Wesder
félisten

Ez tényleg suttyó. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35036) Beniii06 válasza Madoc (#35031) üzenetére


Beniii06
őstag

Egy sárga kabátot kellene felvennie és simán elmenne BestBuy topik kabalának. :DDD

Az a raklapnyi pro még mindig legenda a topikban.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#35037) Beniii06


Beniii06
őstag

(#212593) l.skywalker

Inkább ezen törd a fejed, mielőtt más teszi. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#35038) l.skywalker válasza Beniii06 (#35037) üzenetére


l.skywalker
félisten

:U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35039) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ez a Product Red limitált széria az SE-ből?

Szerintetek fog 1-1,5 éven belül esni kicsit az ára? 140-150 közt nagyon megfontolnám még 7-8 év droid után is mint apple hater. Végre egy telefon emberi méretekkel nem lom chipsettel.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35040) Wesder válasza Micsurin (#35039) üzenetére


Wesder
félisten

Ha úgy érzed az a megfelelő telefon, meg kell venni azt jólvanazúgy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35041) Micsurin válasza Wesder (#35040) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Egy éves múlt a P20 még van rá 1 év bővített gari (szolgáltatói +garival, mióta a H8 pofára esett az eltört GPS tartó miatt nekem megéri azt a havi 4 presszókávé árát) gari után agyalok rajta a mérete miatt de azért az itthoni 180-at húzósnak érzem érte. Valahol 130-150 közt van a fájdalmi küszöböm főleg az újra kiadott P30-cal. (csak ne lenne péklapát)

Ez a piros meg kegyetlen jó csak nem tudom limitált széria e vagy sem. :D
mod.: na meg anyagában festett-e vagy andonizált. Utóbbi nono 1-2 évesen általában vagy ha megsérül valahol a sérülés körül hámlik mint a leégett hát.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35042) Wesder válasza Micsurin (#35041) üzenetére


Wesder
félisten

Én maradok a 80-ig kategóriàban. Megvettem a Mix3-at, de nekem semmi pluszt nem ad. Kicsit meg is bàntam. Messenger, PH! app, Youtube, Chrome elmegy egy Redmi Note és tàrsai telón is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35043) Micsurin válasza Wesder (#35042) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem az az alapvető problémám, hogy nincs 5-5,5" közötti teló értelmes hardverrel(Nem, a snap 7xx széria nem az az én felhasználásom szemszögéből.) 100 körül.

A Samu midrange cuccai szintén pék lapátok a Huawei lábát kirúgták, a MIUI-val nem tudok megbarátkozni. Nagyon nincs már alternatíva. :D

Mix3 is egy tepsi bakker. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35044) Wesder válasza Micsurin (#35043) üzenetére


Wesder
félisten

Ja, így érthető.
Mix3 elött egy 5.5"-os Redmi Note 5-öm volt. Következő egy Redmi Note 10 vagy 11 lesz, még elvagyok a mostanival, ha màr egy valag pénzt kifizettem érte.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35045) Micsurin válasza Wesder (#35044) üzenetére


Micsurin
nagyúr

6,47 colos a 10 Lite is atyaég. :D

Mix3 baromi szép, miben is csalódtál konkrétan?
Ha nem kockulsz/fotózol(itt azért megsértődtem a P20-ra, többet vártam még ha ez nem is a pro) mobilon értelemszerűen felesleges volt egy flagship. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#35046) Wesder válasza Micsurin (#35045) üzenetére


Wesder
félisten

Ugyan azt csinàlom vele mint a Note 5-ön, tök felesleges volt 2x annyiért telefont venni, csak sajnos megtetszett a zafírkék kiadàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35047) l.skywalker válasza Micsurin (#35039) üzenetére


l.skywalker
félisten

SE2 vagy SE1?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#35048) Wesder válasza l.skywalker (#35047) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem a kettes, mert az egyesből nem volt piros ha jól tudom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#35049) Beniii06 válasza Micsurin (#35045) üzenetére


Beniii06
őstag

"6,47 colos a 10 Lite is atyaég."

Te most használatra vagy puskázáshoz keresel telefont?

A "kompakt" méret miatt kérdezem, ami a valóságban jelent akkora különbséget. 5.5"-ről váltottam 6.53"-ra és nincs vele probléma, hamar meglehetett szokni, 1-2 nap alatt, miui a barátod. A nagyobb telefonba nagyobb akkumulátor is fér, ami nem elenyésző tényező üzemidő szempontjából.

Ha már 150-et akarsz rákölteni, én black shark-ot vennék, 180-ért black shark 2-t, de ugye nem vagyok a helyedben, másik kérdés hogy ennyit nem költenék telefonra, ahogy wesder is írta, ugyanazt csinálod vele, mint egy középkategóriás telefonnal és 1-2 éven belül cseréled "úgyis", lásd most, mondjuk a P20-ról váltást megértem. Az igaz, hogy nem tudok, olyan xiaomi-s telefont mondani, ami ne lenne régebbi 2 évnél és 5' körüli lenne, min középkategória, "sajnos" erre fejlődik/erre van igény, a minél nagyobb kijelzőre ás üzemidőre.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#35050) Micsurin válasza l.skywalker (#35047) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Az ideire gondolok.

Beniii06:
Te most használatra vagy puskázáshoz keresel telefont?
Nem egészen értem miért a puskázás a téma akkor vennék egy használt régi SE-t, nekünk szerintem nagyon más a használati módunk ezért nem érted mi a gondom, tessék :) :
Ha ekkora telefont használok GPS-nek motoron akkor egy méretesebb kátyút már marhára ki fog takarni a perifériából. :) Plusz mondom újra, nem valami nagy a kezem amit a motoros kesztyűk még szoroznak is a csökkentett mozgástérrel. Le fel szedegetni meg nem éppen akarom. A farmer zsebében már a P20 is neccesen fér el amikor nem a kormányon pihen a telefon. Konkrétan érzem, hogy feszül a zsebemben ezt se a technika nem szereti hosszútávon se neked nem kényelmes, hogy feszül a mindenség is a combodon.
Emellett baromi sokat játszok telon is mert sokat vagyunk úton a családdal is és magamtól is. Plusz lyukas órák etc. Utoljára nekem a P8 volt ideális képernyő méretben de a legjobban az Xperia SP-met szerettem elég erős volt, kicsi, masszív.

És tényleg nem csípem a MIUI-t. 130-ért meg van SE mivel kint 400usd haverom meg tud hazahozni. Úgy rémlett több az apple user itt ezért kérdeztem. :)

add:

A sárgáig érek be a P20-on is szabad kézzel hüvelykujjal afölött már billenteni kell a telefont magam felé úgy meg nem stabil többször vertem majdnem földhöz tömegközlekedésen ilyenkor.

A zöld kör meg a kesztyű által behatárolt zóna. És a P20 "csak" 5,8".

A BlackShark 2 6,4 azért az mááá. :D

A másik, a következő telonál biztosan szempont, hogy a motoros kiegészítő gyártok támogassák (QuadLock pl) ezt meg androidnál max az az évi flagshipnél tapasztaltam.

add2.:

Azt a puskázást annyival kiegészítem nálunk nem igazán működik már. :DDD A vizsgák java vagy szóbelis vagy gyakorlati előbbin nagyon nagyon rafináltnak kell lenni utóbbin meg keresgélni nem lesz időd sőt egyre gyakoribb, hogy csak labor Zh van aztán szóbeli. Ha a vázlatot ki is puskázod egy pszeudokódot (algortimust) pl attól még a lefolyását szóban ha el kell magyarázd úgy fognak kivágni a teremből, hogy nem érte a földet a lábad. (tapasztalat :D )

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.