Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#32751) Wesder válasza AxBattler (#32749) üzenetére


Wesder
félisten

Last of Us.
Túltolt angol kiejtésből kihallatszott, azóta nekem rasztafasz. Amúgy a jàtékkal semmi bajom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32752) l.skywalker válasza Carlos Padre (#32744) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én kiállok oriic-ért. Külön figyel rá, hogy ne legyen semmilyen formában érintett az ilyenekben. Remélem csak vicceltél.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32753) .LnB válasza Wesder (#32748) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyugodjál meg, nagyon alaposan át volt az gondolva, mérlegelve. És egyetlen egyszer állsz bele ilyenbe. Ha teljesen biztos vagy az igazadban.
Ezzel lezárhatnánk ezt? Baromi kényelmetlen így megpróbálni védenem magam. És el is tekintenék ettől. Gondoljatok ez ügyben amit akartok. Csak egyszer józanul is átgondolhatnátok az egészet. Úgy, hogy mondjuk kiveszitek a képletből az ellenszenvet amit irántam éreztek. Nehéz, de segíthet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32754) Wesder válasza frankdelgado (#32747) üzenetére


Wesder
félisten

A GoW nem volt rossz, màr amennyit jàtszottam vele. Időben nem tudom mennyit toltam, talàn 4-6h-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32755) frankdelgado válasza Wesder (#32751) üzenetére


frankdelgado
őstag

Amúgy valóban faja, bár elfogult vagyok, mert a zombi apokalipszis jöhet minden formában. Bár itt-ott kopottas, de odabax.

Wesder:

Pont a GOW az, ami annyira nem mozgat, de csak az íze miatt -meg hogy olcsó volt - azért ráfekszem kicsit...

[ Szerkesztve ]

(#32756) Wesder válasza .LnB (#32753) üzenetére


Wesder
félisten

Én nem akarok az ügyben senkinek sem igazat adni, de mint mondtam ha tudom hogy igazam van sem àllok bele ilyenbe. Elkönyvelem magamban hogy sz@r a teszt és tovàbblépek.

Egyébként nincs ellenszenv. Néha retek idegesítő, mikor olyan gyökérül viselkedsz, mint amilyennek mondanak, de még mindig úgy hiszem tudsz te normàlis is lenni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32757) Def26 válasza l.skywalker (#32752) üzenetére


Def26
félisten

igyekszik pártatlan lenni a legtöbb vitában. habár kiscsikó korában nem volt mindig ilyen. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32758) Wesder válasza frankdelgado (#32755) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor a Dying Light megvolt nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32759) Carlos Padre válasza Wesder (#32751) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Perszepersze. ;]

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32760) l.skywalker válasza Def26 (#32757) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amióta én itt rontom a levegőt, azóta több vizet zavartam én mint ő. Lehet, hogy régen megrögzött csirkefogó volt, de az évek biztos jó hatással voltak rá :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32761) frankdelgado válasza Wesder (#32758) üzenetére


frankdelgado
őstag

há hogyapi..ba ne lett volna meg. :D . Csak az alapjátékot toltam végig, még warezos pc-s koromban, utána amikor a fény útjára léptem, meg is vettem a fullos verziót nincsenrájátékxboxra, de annyi egyéb játék volt, azaz nincs... :D hogy aztán nem került rá sor...

[ Szerkesztve ]

(#32762) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32763) oriic válasza Carlos Padre (#32744) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wat?

Live-Die-Respawn

(#32764) Wesder válasza Carlos Padre (#32759) üzenetére


Wesder
félisten

Mondom. A Dying Light-ot többre értékelem az openworld miatt, de kb ennyi. Na meg a parkour is jó dolog àm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32765) frankdelgado válasza Wesder (#32764) üzenetére


frankdelgado
őstag

Játékélményben azért a Dájing lájt jobb volt, ez nem vitás.

(#32766) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32767) Def26 válasza l.skywalker (#32760) üzenetére


Def26
félisten

nem volt "csirkefogó". :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32768) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Me in my Dreams :D

Man Reported Missing Found Gaming In Locked Hotel Room After 45 Days :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32769) Bogyi007 válasza .LnB (#32736) üzenetére


Bogyi007
veterán

Érthető és korrekt válasz. Én mondjuk korábban váltogattam az Xbox és a Ps platform között és erre a genre jutottam el odáig hogy mindkét konzolt megengedhettem magamnak egyszerre.

Ebből a Ps4 Pro az erősebb és mostanra meg ott a másik a One S All Digital.

PC játékra teljesen kizárt nálam, a Switch nem az én célplatformom (bár a Bayonetta azért hiányzik).

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#32770) l.skywalker


l.skywalker
félisten

:C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32771) Gebriel válasza .LnB (#32733) üzenetére


Gebriel
veterán

Alapjában nincs veled bajom, Misfits bro, de ne legyél már U.

DE:

"A való életben, a feltételezésekkel ellentétben, nem vagyok egy elkeseredett ember, szánalmas, szar alak. Akinek az a legnagyobb élvezete, hogy az Xbox-osokat szívassa a kommentjeivel."

"Elég bármit, tényleg a legkisebb csontot odapöccintenem, ő ugrik mint pitbull. És ne röhögjek?"

Alapjába véve miért kell, húzni a másikat?
Ez így elég melegágya a feltételezéseknek. És lássuk be nem ok nélkül.

"részünkről" elég előjönni a jelenlegi generáció eladási számaival, az exkluzív címek számával. A Playstation 4 sikerével. És annak ellenére, hogy az egész ipar (még maga Phil Spencer is!) vesztesnek könyvelte el az Xbox diviziót már rég ebben a csatában"

Produkálhat bármilyen eladási számot a PS mondhat bármi Phil S. "erről" a csatáról, szerinted azoknak akiknek Xbox-a van, ezt bármennyire érdekli is?
A döntésük sokkal megfontoltabb mint egy marketing vonatra felült vagy exkluzív címekbe kapaszkodó egyéneknek.

(Külön megjegyzem,
Egyébként eladási számok mellé nem ártana egy normális gépet is összerakni a Sonyak, mert nem találkoztam még olyan ps-el, (pro-val) sem ami ne lenne rövid időn belül hangos.
Grafikai különbségről ne is beszéljünk.
Mindegy erre a vonatra én nem akarok most felszállni.)

Tehát lehet húzni a másikat meg csontot pöccinteni, de ez olyan gyerekes, homokozós szint, hogy már fájó és szánalmas.

"Ha nincs közönség, színház sincs"

A bohóc az, aki játszik - s nem az, akin játszanak. ;)

[ Szerkesztve ]

(#32772) bulikavagyok válasza .LnB (#32733) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Cáfolta, kb azonnal. Szval maradjunk annyiban, h nem tudhattad 100% bizonyossággal, h mi történt valójában.
Plusz amúgy sem a mondanivalóddal volt a legnagyobb probléma, hanem azzal, ahogy beleálltál egy (esetlegesen ártatlan) emberbe. Ráadásul egy lányba! És mindezt miért??? Komolyan, ez akkora hiba volt (vagy lett volna) a részéről, amiért ilyen nyilvános megaláztatást érdemelt tőled?! Ez számomra teljesen elfogadhatatlan. Nálam akkor teljesen leszerepeltél emberkén (férfiként meg főleg). Az meg slusszpoén, h még ennyi idő után sem érzed, h mennyire gáz volt az a hiszti amit leműveltél. És ne gyere már ezzel a dumával, h nem tudtuk, h mi történt a háttérben! Nyilvánosan lealáztad, nyilvánosan bocsánatot kellett volna kérned tőle. Ennyi.
Hiába írták már le előttem legalább tízen, h mi a baj az itteni tevékenységeddel, láthatóan soha nem fogod megérteni. Én például a nyugalmam megőrzése érdekében inkább elkerülöm a PS4 topikot, amit minden reggel 6-tól a munkaidőd végéig a te Igencsak "megosztó" hozzászólásaid uralnak. Bár ez nem igazságos veled szemben, mert ott rajtad kívül van még egy-két ember akik olvashatatlanná teszik azt a topikot (is).

"...iszonyat hisztis társaság vagytok" - ezt pont te írod? Persze most sem bírtad megállni, h ne rúgj bele az itteni társaságba. És "tisztelet a kivételnek"?? Nagy lósz*rt! Elárulom neked, h tízezerből egy xboxost ha érdekel ez a mondvacsinált konzolháborúsdi. A legtöbben lesz*rják, jó magasról. Csak te és még pár hozzád hasonló egyén szítja a tűzet. Nyugi, az itteni emberek nagy része pontosan tudja, h miért csináljátok ezt! És bocs, de a legtöbben nem vagyunk rá kíváncsiak! Tudjuk miért vettél PS-t, tudjuk, h életed legjobb (és talán legjelentősebb) döntése volt, veregesd vállon magad minden reggel érte, de ne told a képünkbe újra és újra ezt a süket dumát, pls!

"Ez okozhatja ezt a nagy frusztrációt részetekről" - mégis milyen frusztrációról beszélsz? Egy szaros játékkonzol eladási statisztikái miatt lennénk frusztráltak? Ebből is látszik, h mennyire más az értékrendünk.

Számtalan hozzászólásodból lejött már, h mennyire lenézel és hülyének nézel minket, "boxosokat"". Plusz láthatóan azt sem tudod felfogni, h nem mindenki látja olyan egyoldalúan a világ dolgait mint te. Én például inkább mondhatom magam PS-esnek, mint boxosnak. Életem folyamán kb kétszer annyi PS-em volt már mint Xboxom. Ebben a generációban is volt kb három-három gépem mindkét típusból, de jelenleg az Xbox a fő platformom. Mivel ez a jó nekem! Nem korlátozom le magamat ilyen faxságokkal mint a fanboyság.
Elég szánalmasnak találom amit a magyar tizenévesek csinálnak manapság a neten, nevezetesen, h nem tudok megnyitni egy xboxos cikket a FB-on úgy, h ne teremjen ott azonnal 2-3 PS troll, akik gúnyos megjegyzéseket tesznek az Xboxról és a felhasználóiról. Ez igazi óvodai szint, és akár tetszik akár nem, sajnos te ugyanezt a színvonalat képviseled. Csak ők a sulipadból írogatják a faxságaikat, te meg a melóhelyedről. Ja! És büszkén vállalod azt is, h kineveted az embertársaidat miután felülnek a provokációdnak?! Ehhez külön hatalmas gratula! Ja, h csak poénkodsz? De azok után teszed ezt, h számtalan ember tudomásodra hozta már, h ezzel megsértesz másokat. De csak hajrá, hajrá, így tovább!

oriic: Felejtsd el! :)

[ Szerkesztve ]

(#32773) .LnB válasza Gebriel (#32771) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy szóval se mondtam, hogy ok nélküli. Nem magamat akartam mosdatni. Csak azok a feltételezésekre reagáltam, hogy szánalmas szar alak vagyok a való életben.

Produkálhat bármilyen eladási számot a PS mondhat bármi Phil S. "erről" a csatáról, szerinted azoknak akiknek Xbox-a van, ezt bármennyire érdekli is?

Ezt komolyan kérdezed? Hát nézz körül. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32774) .LnB válasza bulikavagyok (#32772) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azta, te aztán tényleg szeretsz. :D Na, hogy röviden válaszoljak, a "Tisztelet a kivételnek", az nem rád vonatkozott. De legalább nem vagy frusztrált. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32775) Gebriel válasza .LnB (#32773) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha nem ok nélkül, akkor büszke vagy magadra, hogy a fórum alapelveit, kijátszva bujtatótan flamelsz?
Rád nem vonatkoznak az alapelvek? Vagy mert a flameeket jól megfogalmazva(bujtatva) adod elő szerinted az mentesít téged?

Napi szinten látom a Xbox topicot, a kutyát nem érdeki.
Addig amíg valaki, valahol be nem marja valamelyiküket.

(#32776) bulikavagyok válasza .LnB (#32774) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"De legalább nem vagy frusztrált." - egy játékkonzol eladási statisztikája miatt biztosan nem. Számodra elképzelhetetlen dolgok miatt viszont időnként annál inkább!

(#32777) .LnB válasza Gebriel (#32775) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És járok én az Xbox topikba trollkodni? Tudod te, hogy mikor kezdődött ez az egész? Tisztában vagy egyáltalán vele? A miért vegyél PS4-et írásomnál. Ez a sok kedves ember azt az egy mondatot nem tudta feldolgozni azóta se. Én meg azóta is úgy gondolom ahogy azt akkor leírtam. És ott nem is volt direkt, csak egyszerűen így gondoltam. Egy személyes vélemény írásakor. Ott és akkor szerelem lett ez első látásra, és az a pár ember nem tudja elengedni azt.

Aztán amit ott kaptam, az elgondolkodtatott. Vehetném komolyan is ezt a vitát, de felesleges, végeláthatatlan, értelmetlen. Hát ezért csak mosolygok rajta.
És szerintem az se igaz, hogy én állandóan basztatom a boxosokat. Legtöbbször nem is én kezdem. De az tény, hogy egy egy kommentet hajlamos vagyok elereszteni a témában.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32778) MasterMark válasza .LnB (#32777) üzenetére


MasterMark
titán

Na akkor verekszünk élőben? :D

Switch Tax

(#32779) .LnB válasza bulikavagyok (#32776) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mintha én írtam volna ilyet. Azt írtam, hogy az a frusztráció oka, hogy bárki könnyen leszereli ezeket a vitákat a PS-esek oldaláról.

Te folyamatosan a képzelgéseidet próbálod rám erőltetni, azokkal akarsz jellemezni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32780) bulikavagyok válasza MasterMark (#32778) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

De csak ha leveszi a sisakját! ;]

LnB: Ugyan már! :B

[ Szerkesztve ]

(#32781) .LnB válasza MasterMark (#32778) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát van nekem önkritikám, de önkéntesen azért nem veretném agyon magam ha nem baj. :) Általános iskola óta nem bunyóztam, nem hiszem, hogy izgi lenne. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32782) sugarforce válasza .LnB (#32774) üzenetére


sugarforce
őstag

Ha reagal (egyebkent tok jogosan) a szartsunamira, amit hoztal, akkor mar rogton frusztralt?

(#32783) MasterMark válasza .LnB (#32781) üzenetére


MasterMark
titán

Én ott se, de leszek majd bíró. :DDD

Switch Tax

(#32784) .LnB válasza sugarforce (#32782) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én hoztam? Olvass már vissza mennyi kommenten keresztül volt rólam szó úgy, hogy itt se voltam. Megbocsájts, hogy reagáltam rá. Nem tartom magam kiváltságosnak, vagy felsőbbrendűnek, de ennyi önérzetet megengedtem magamnak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32785) Wesder válasza .LnB (#32777) üzenetére


Wesder
félisten

A Switch élménybeszàmolódat is képtelen voltàl úgy megírni, hogy ne szôlj be az Xboxos közösségnek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32786) .LnB válasza Wesder (#32785) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Látod, az beszólás szerinted. Szerintem meg csak egy példa. Mindenre ugrotok.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32787) MasterMark válasza .LnB (#32784) üzenetére


MasterMark
titán

De most akkor tisztázzuk már, hogy van-e Sony részvényed, vagy nincs? :))

Switch Tax

(#32788) F_Peter válasza .LnB (#32777) üzenetére


F_Peter
őstag

Én hülye ezután a cikk után vettem egy Ps-t... :D

(#32789) Wesder válasza .LnB (#32786) üzenetére


Wesder
félisten

Példa, csak senki nem mondta azt, amit te oda leírtàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32790) Gebriel válasza .LnB (#32777) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem jársz és valószínűleg azért is van nyugi. :D
Hogy ne tudnám mikor kezdődött, ott voltam.

Mert az az egy mondattal provokáltad őket, nem vagy te hülye gyereke, pontosan tudtad mit fog kiváltani.

Nem kell bujtatva flamelni és kész a szabályok rád is vonatkoznak.

(#32791) .LnB válasza Gebriel (#32790) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor is leírtam, hogy éreztem, hogy nem fog mindenkinek tetszeni az a megnyilvánulásom. De semmi célom nem volt vele. Abszolút hiba volt azt a mondatot leírom, de már mindegy.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32792) Gebriel válasza .LnB (#32779) üzenetére


Gebriel
veterán

Látod ez a különbség, hogy míg a zöld oldalon konzol és játék van, addig kék oldalról " PS-esek oldala van"
Mit akarsz/tok kompenzálni ezzel a való életből vagy ez mire jó?

#32791
Megértem, melóhelyen van nekem is ebből egy-két kellemetlen helyzetem mert meg mondom hogy érzek, :DDD na de na ez egy közösség.
Lehet saját vélemény persze, de azért ne máár.

[ Szerkesztve ]

(#32793) .LnB válasza Wesder (#32789) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj wesd ne már... Hányszor előjön ez a kijelentés ebben a témában?! Szinte minden alkalommal jön valaki, aki ezzel jön. Itt is van két konzoltársad akiktől olvastam ezt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32794) .LnB válasza Gebriel (#32792) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Baszod, még ezt a magyar mentalitást is a nyakamba akarod varrni? Aztán folytatjuk egy Fradi - Újpest békítéssel? Komolyan már... :) Mindennek én vagyok az oka?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32795) Gebriel válasza .LnB (#32794) üzenetére


Gebriel
veterán

Ez nem magyar mentalitás ez Playstation tulajok mentalitása, ott jellemző ez.

(#32796) Wesder válasza .LnB (#32793) üzenetére


Wesder
félisten

Mit, hogy nincs szükség ex címekre? De kellenek ahoz, hogy ha csak egy szerencsétlen platformod van, akkor legyen hol eladni a jàtékaidat. Tudjàk az MS-nél hogy a konzoleladàsok nem az erősségük, ezért nyitottak a PC felé 2016-ban és vonjàk egy kalap alà a kettőt.

Egyébként a hiszti meg PS oldalon erősebb, főleg ha jön 1-2 pletyka hogy xy Sony cím PC-re is jöhet. Egyeseknek ez nagyon rosszul esik, de nem értem a miértjét.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32797) .LnB válasza Gebriel (#32795) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

PC-s - konzolos. AMD-s - Nvidia-s - Inteles. Samsungos - Apple-ös. LG-s - Samsungos. Audiofil - botfülű. CODos - BF-es. Dotás - LoL-os... Stb stb. Nézz már körül! Csak itt a fórumon, mindenki be van skatujázva. Vagy beskatujázza magát. Mint ha ezt én kezdtem volna el, én találtam volna ki.. Mindenhol harc van, háború van, mi generáljuk saját magunknak. Ez tipikus magyar mentalitás. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez normális. Nem az. De attól még így van.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32798) .LnB válasza Wesder (#32796) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Érdekes, hogy azt a hisztit én még mindig nem olvastam sehol. Főleg nem a Ps topikban. Írtam már neked, ezt szerintem a te kitalációd.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32799) MasterMark válasza .LnB (#32797) üzenetére


MasterMark
titán

Ez a polarizálódás nem magyar dolog, az egész társadalomra jellemző.

Switch Tax

(#32800) Gebriel válasza .LnB (#32797) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem mondtam azt, hogy te kezdet el.
Azt mondtam, hogy ez a beskatulyázás csak az egyik oldalnak fontos. És, hogy miért?
De mindegy is.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.