Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#51001) ρσгτσ válasza mike1334 (#51000) üzenetére


ρσгτσ
őstag

2-3 éve ezt pont fele ennyiért lehetett megvenni. :D
Durván 3 éve jelent meg, ha valaki nem ismerné.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51002) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Sürgősen abba kell hagynom a twitterezést.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51003) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Ezzel vajon mi történt?

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51004) Bogyi007 válasza ρσгτσ (#51003) üzenetére


Bogyi007
veterán

Lehet hogy nem akarnám tudni részletesen... :( :(

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51005) ρσгτσ válasza Bogyi007 (#51004) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, van rá sansz, hogy nem élte túl a sofőr. Viszont brutál ahogy kinéz...

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51006) homerhamm válasza ρσгτσ (#51005) üzenetére


homerhamm
addikt

Ha pozitív akarnék lenni, lehet csak valami kamion nagyon durván lezúzta egy parkolóban.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51007) ρσгτσ válasza homerhamm (#51006) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Láttam már pár villamos balesetet, azok nem néztek ki ennyire durván. Sajnos a Maglódin is volt már néhány itt nem messze tőlünk.

Én is kamionra tippelek. Gondolom egy vonat belterületen is csúnyábban elintézte volna.

De igazából mindegy, nagyon durván néz ki. Vagy inkább megdöbbentő. Nem sűrűn látok ilyen csúnyán elintézett járművet.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51008) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#51007) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem ez volt az.

Csak némileg össze lett rakva, hogy szállítható legyen. A cikk szerint túlélte a sofőr. Vagy legalábbis a balesetet biztosan.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51009) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51008) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Elég valószínű. Pont az nem látszik a baleseti képeken, hogy a bal első kerék a helyén van-e?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51010) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51009) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ebből gyanítom, hogy azonos lehet, csak néhány helyen gondolom a szállíthatóság miatt valamennyire összerakták.

Ez azért elég durva baleset volt...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51011) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51010) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ennyire részletesen nem néztem a képeket, csak a bal első kerék maradt meg bennem. Most végig néztem még egyszer.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51012) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51011) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem az FB hirdetésben is csak oda van támasztva az első kerék.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51013) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51012) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Közben nekem is az jutott eszembe.

Ezt fordítsa le valaki (Roblox értékelés, ne kérdezzétek, hogy kerültem oda).

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51014) homerhamm válasza csuvicsuva (#51013) üzenetére


homerhamm
addikt

Play áruház tele van ilyennekkel. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51015) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51013) üzenetére


ρσгτσ
őstag

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51016) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Evil West -et senki nem tolja innen? Nem lett olyan rossz az értékelése, de ezen a fórumon nagy a csend a játékról.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51017) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51016) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Amikor kiraktam, hogy 4K@30Fps, mindenki elengedte. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51018) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51019) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51017) üzenetére


ρσгτσ
őstag

1080p 60 FPS is van performance -ban. Series X -en és PS5 -ön.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51020) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51019) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Tudom, de nagy adok-kapok volt a topikban (csak a szokásos), aztán később senki nem említette, hogy megvette volna, pedig jó néhányan oda meg vissza voltak érte.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51021) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51020) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Kicsit pörgősebb játékra számítottam az előzetesek alapján, de most elnézve a videókat "kicsit" lassabb, mint egy DMC vagy Gungrave. Viszont így sem tűnik rossznak.

Flying Wild Hog játék, nem lehet olyan rossz. Igaz, kiemelkedően jóra sem számítottam. Hozza a szokásosat. Vagyis ami tőlük megszokott.

Még nem vettem meg én sem a játékot. Csak csodálkoztam, hogy itt nem sok visszajelzés van róla.

Szerk.:
Gondolom majd ha kap egy nagyobb akciót többen meg fogják venni. Pl. 50-60% -ot.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51022) oriic válasza ρσгτσ (#51003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez vajon ér egyáltalán 10k-t még így hulladékként?

Live-Die-Respawn

(#51023) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51021) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Egy hónappal előtte jött a Vampire Survivors, úgyhogy megvan a megoldás. :DDD

oriic: háhogyne dezsvírem, tudod mekkora a súlya, he?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51024) ρσгτσ válasza oriic (#51022) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sokkal többet is. Attól függ mi maradt egyben. Bontatásban.

Az csak egy összeg szerintem, hogy legyen kint valami.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51025) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51023) üzenetére


ρσгτσ
őstag

SX -en a Gungrave GORE, PS5 -ön meg a DMC5 SE megy.
Meg ezek mellett azért van még pár érdekes játék.

Szóval unatkozni nem fogok addig sem. :)

Szerk.:
Jah hogy másokat az köt le?

Jó játék az is, de nálam az ilyen mobilra vagy Switch -re való. :D Nem asztali konzolra.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51026) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51025) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Elképesztő, mennyire berántott egy csomó embert az a játék. Engem nem mozgat, vagy lehet, hogy csak azért nem töltöm le és indítom el, mert nehogy én is úgy járjak.

Tényleg, Gungrave GORE milyen lett? Már arra sem emlékszem, hogy single vagy multi játék.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51027) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51026) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem olyan tipikus Gungrave. Adja azt amit szokott...vagy amit kell. :D

Kb. mintha Tarantino és Robert Rodríguez csinált volna egy játéktermi játékot. Csak itt nem kell a pénzt dobálni a gépbe.

Szerk.:
Egyszer volt egy bugom, de bőven van benne auto mentési pont. Szóval nem okozott túl nagy gondot a restart a legutóbbiról.

Beszorult ott jobb oldalon az a figura és nem engedett tovább. Megölni pedig nem tudtam.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51028) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51027) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Majd valamikor lehet, hogy ránézek.

Az semmi, a PT: Requiemben is voltak még game breaking bugok, én csak egybe futottam bele, szerencsére automentés után nem sokkal.

El akartam engedni a Telling Liest, de minél több videót néz az ember, nyilván annál érdekesebb lesz, viszont ismerve magamat, félek, hogy hónap végéig nem fogok a végére érni. Minden szóra rákeresek benne.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51029) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51028) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem ilyen interaktív filmekhez nincs türelmem. Bármennyire is dicsérik.

Szerintem ha a két fenti játékot befejezem, akkor visszatérek a Requiem -re levezetésképp.

Szóval egy darabig megint pörögnek az új konzolok. Aztán februárban és márciusban megint jön egy-egy érdekes játék Game Pass -ba.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51030) Bep válasza ρσгτσ (#51029) üzenetére


Bep
senior tag

Az 'as Dusk Falls' szerintem egy végig játszást megér. Nem rossz egyáltalán.
A Requiem-nél én arra várok, hogy végre előrelépés legyen futás fronton. Minimum a 60frame legyen meg és ne két másodpercenként :DDD

(#51031) ρσгτσ válasza Bep (#51030) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem konzolon esélytelen lesz a 60 FPS annál a játéknál. Vagy csúnyán le lesz rontva a játék, és itt most nem kifejezetten a felbontásra gondolok.

Mondjuk engem ott nem is zavar. Sétálgatós, nézelődős, osonós játék, ahol néha kell futni. :D

8 órát így is el voltam benne. Aztán majd folytatom, ha kicsit kielégítettem a hiperaktív agyamat.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51032) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Szerintetek mikor várható a következő új xbox?

(#51033) csuvicsuva válasza Anulu79 (#51032) üzenetére


csuvicsuva
őstag

;]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51035) Bogyi007 válasza ρσгτσ (#51034) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szeretek Legozni de inkább maradok a PS One gépemnél. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#51036) ρσгτσ válasza Bogyi007 (#51035) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nekem sosem tetszett. Szóval így, hogy még hasznos funkciója sincs, nálam nem sok értelme lenne. :D

Illetve valószínű én vagyok az egyetlen a világon, aki csak azért használ FMCB -t PS2 -n, hogy a korábbi eredeti! lemezeket is le tudja játszani. Ne kelljen két fajta gép. :D Jó, valószínű nem csak én, de gyanítom ritka.

Bár valószínű lecserélem majd a PS2 -t és a PS3 -at is egy visszafelé kompatibilis PS3 -ra. Úgy aztán tényleg minden eredeti játékommal tudok játszani PS4 alatt 1 gépen.

Gyűjtői vénám nem engedi, hogy mindenféle feltört tartalmakat használjak. Régebbi játékokkal úgyis csak akkor játszom, ha fent pihen a polcon eredetiben. Mert azokat csípem is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51037) Steve1207 válasza Bep (#51030) üzenetére


Steve1207
veterán

Nem voltam soha érzékeny semmire, se vizuálisan, se sehogy, de az As Dusk Falls-nál olyan rosszul vagyok öt perc után, hogy visszaköszön akár az ebéd is. Eközben elvagyok vr-tól kezdve mindenben órákat gond nélkül, de azokkal az átmenetekkel a mozgó fix képekkel... plusz a kis motion blur-ös effekt és vége mindennek. Mindenfélével játszok, biztos ezer+ címre ránéztem az utóbbi 10 évben is, de ilyet nem tapasztaltam soha.

Requiem +1, teljesen ráér, amíg kibohóckodják, idővel úgyis jön majd valami (amúgy baromira nem érdekelt volna senkit, ha csak 1080p, aztán ha rájönnek valami okosságra majd fentebbtornásszák kicsit a felbontást meg a presetet).

.

(#51038) Bep válasza Steve1207 (#51037) üzenetére


Bep
senior tag

Pfúúú én a régi Doom-al vagyok így. Ahogy hintázik a képernyő, gyerekként, de akár most is, ha csak videót nézek, egyből hányingerem lesz :DDD

(#51039) ρσгτσ válasza Steve1207 (#51037) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Requiem -nél gyanítom nem a felbontás eszi meg az erőforrásokat, hanem a nagy látótér, rengeteg külön mozgó momentum és effekt, részletek kidolgozottsága. A millió patkányról nem is beszélve, bár elég furán néznek ki...

Amellett, hogy van egy-két grafikai elem, ami akkor is jobban nézne ki, ha 10 hónapos fiam rajzolta volna. Pl. az állatok között.

Inkább a bugokon, optimalizálási problémákon kellene dolgozni. Bár nem tudom azóta jött -e javítás. Nekem elsősorban azzal volt gondom, hogy az előző mentési pontra nem minden elem állt vissza. Így volt amikor nem tudtam haladni, csak ha visszaálltam egy korábbi állapotra.

A 3. ilyennél eltettem a játékot pihenni. Ez volt az oka annak, hogy nem vittem végig a játékot.

Szerk.:
Én amúgy 40 FPS -en játszottam. Már ahol tartotta, mert ahogy kiért nyílt terepre, vagy égett körülötted minden, már felzabált az FPS -ből.

Viszont utóbbinál is baromira élt a kép. A füst, a tűz, az ágak mozgása. A por, a fények, a levegőben repkedő égő elemek....stb. Sok ez így egyszerre. Szerintem....

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51040) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#51034) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ez most ilyen működő verzió? Az első dolog, ami eszembe jutott, hogy végre darabokra lehet szedni a kontrollert, ha felidegesít egy játék. :DD

#51039 ρσгτσ: én csak egy game braking buggal találkoztam a X. fejezetben (igazából az is a saját hülyeségem volt), de ott szerencsére közel volt a mentési pont. Volt néhány frissítés, még a héten is, de akkor már a vége felé jártam és csak annyit érzékeltem, hogy visszakapcsolta a játék a chromatic aberrationt.

Részemről inkább játszok ilyen játékokat 30 fps-sel, mint az n+1 lövöldét/random sláger zsáner játékot 60-nal.

Ja és majd elfelejtettem a legfontosabbat: Fekete Pákónak balesete volt. Biztos repkedtek a kocsogok. :))

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51041) homerhamm válasza csuvicsuva (#51040) üzenetére


homerhamm
addikt

Add ide a didit, a didit add ide, én a didit oda nem adom.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51042) csuvicsuva válasza homerhamm (#51041) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Audidi. :D

Egyébként érdekes, Kisalföldön Opelt és BMW-t írnak, borson már Toyota és Skoda. WTF?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#51043) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#51040) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Amúgy meg lehetne csinálni működő verzióra. :D

PS1 és PS2 ilyen szempontból még elég igénytelen. Az még akkor is megy, ha vastagon áll benne a por, plusz melegedés sem nagyon van.

PS2 -re például van egy tök jó átépítési mód, amihez burkolatot is lehet rendelni. Az a vicces, hogy még kisebb lesz a slim, mint volt. Pedig eleve marha kicsi konzol. Most szándékosan nem linkelem be, mert az már túl warez és ott például kukázzák a lemezmeghajtót is.

Szóval simán kivitelezhető a Lego -ba építés. :) Függetlenül attól, hogy poén volt...ilyenből jönnek a jó ötletek. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51044) homerhamm válasza csuvicsuva (#51042) üzenetére


homerhamm
addikt

Utoljára akkor láttam mikor Kellemes UUUUnnepeket kívánt. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#51045) Guitar14


Guitar14
senior tag

Na tegnap este volt Insignia Xbox Live-est Classicon. Toca 2 Tournamentet nyomtunk max playerrel. :DDD Egyik csávó felvette az egészet. YouTube videó
1:51:00-nál meg 2:33:30-nál nagy csatákba voltam vele úgy, hogy nem vagyok egy gyakorlott szimulátorokba, főleg nem Toca-ban (ez a csávó meg profi).
Nagyon király volt, csomónak volt eredeti Xbox Live Communicator-ja és végig dumáltak, nagy volt az élet. :C Persze minden olyan volt mint a kaputelefon úgyhogy valós időutazás volt. ;] Akinek nem volt az meg discordon dumált mint én is.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#51046) ρσгτσ válasza Guitar14 (#51045) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Na, nincs benne magyar zászló? :D Egyébként grat. a 3. helyhez. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51047) Guitar14 válasza ρσгτσ (#51046) üzenetére


Guitar14
senior tag

Köszi. amúgy ja nincs, küldtek is privátot ma tegnapi meccsstatisztikai képernyőfotóval, hogy "Ciao sei itali?"
Én meg mondtam neki "Almost, turn the flag counterclockwise. :DDD "

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#51048) ρσгτσ válasza Guitar14 (#51047) üzenetére


ρσгτσ
őstag

:D

Szerencsére azóta fejlődött a hanyatló nyugat és már kevés játékban nincs magyar zászló.

Menő, hogy így össze tudnak gyűlni az emberek az online -ra. Nekem is vissza kellene állítani az OS -t original -ra...akkor be tudnék lépni a klubba.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#51049) Bep válasza Guitar14 (#51045) üzenetére


Bep
senior tag

Gratu, szép volt :)

(#51050) Guitar14 válasza ρσгτσ (#51048) üzenetére


Guitar14
senior tag

Bármi OS jó neki, gyári is. Csak át kell írni az IP-t az Dashboard-be egy speckó "Insignia Assisstant" programmal amit rá kell erőszakolni a gépre USB átalakítóval. (progi elég király, 2 gomb és kész is, ráadásul az egyik gomb az egy életmentő mert megmutatja neked a HDD key-t ami jó mert ha elhalálozik a gépben a HDD és nem tudod a key-t akkor azt már kb soha nem lehet életre kelteni mivel új HDD-nél kell az alaplap key-re lockolt HDD. a Kód birtokában pedig lehet csinálni)
Nekem se gyári OS egyébként, így könnyebb volt Insigniára hangolni a gépet mert egyből a "telepítő" átírja az IP-t. Gyári Dash-el is simán fel lehet menni de azon is futtatni kell a "telepítőt" és azt csak specifikus játékokon keresztül lehet de ez már nem ide való fórumra. :U Még akkor sem ha nincs benne semmi w...z. (Ahogy írtam régebben, én is azért vagyok más rendszeren mert a megvett játékot bele lehet tenni a gépbe, egy progi felmásolja és onnantól HDD-ről futtatható: nem degradálódik a lézer, a lemez és sokkal gyorsabb is a betöltés) Egyébként még closed beta, csak kulcsot kapott emberek használhatják. (insignia(pont)live weboldalon lehet feliratkozni rá) Bármi van amúgy segíteni tudok benne.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.