Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#55001) homerhamm válasza ρσгτσ (#55000) üzenetére


homerhamm
addikt

Fiú lesz vagy lány?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#55002) ρσгτσ válasza homerhamm (#55001) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezen a szinten még nem lehet tudni. Majd később megmutatja magát. Vagy csináltatunk majd kromoszóma vizsgálatot. Azt már most is lehetne. De az úgyis akkor aktuális, ha valami miatt szükséges a genetikai vizsgálat után. Mert az együtt jár a rendellenesség vizsgálattal.

Előző babánál csináltattunk.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55003) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#54998) üzenetére


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55004) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#55000) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Óriási gratula, sok boldogságot és egészséget kívánok! :C :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#55005) ρσгτσ válasza csuvicsuva (#55004) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Köszi. :)

Persze majd a genetikai vizsgálat lesz egy komolyabb pont a történetben, de bízunk benne, hogy nem lesz semmi gond.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55006) zsolti72837 válasza ρσгτσ (#55000) üzenetére


zsolti72837
őstag

Gratulálok! Egészséget boldogságot! :) :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#55007) Micsurin válasza ρσгτσ (#54997) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi :R

Gratula :R :C

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#55008) homerhamm válasza ρσгτσ (#55002) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy Gratulálok. :C :) 20 év múlva remélem Jr. porto 2 is itt fogja várni a GTA VIII-t. :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#55009) ρσгτσ válasza zsolti72837 (#55006) üzenetére


ρσгτσ
őstag

+ homerhamm + Micsurin:

Köszi.
:)

homerhamm:
Mi nem GTA -s család vagyunk. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55010) homerhamm válasza ρσгτσ (#55009) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem tudni, hogy a két gyerek, mikor kap rá a GTA-ra. :)

Hátha lesz még PS7-re GTA V vagy VI. :DDD Vagy vagy RDR2 60fps lock port.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#55011) ρσгτσ válasza homerhamm (#55010) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mondjuk...a GTA 1-2 és a London kiadások nagy kedvenceim voltak. De az még egészen más GTA korszak és stílus volt. Utána lévő részek nekem már annyira nem jönnek be.

Amúgy még 6. rész nélkül is nagyot tudnak szakítani a GTA -val. Mert ha lesz új Nintendo jövőre, akkor tuti lesz egy (talán) korrekt port is az 5. részből.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55012) homerhamm válasza ρσгτσ (#55011) üzenetére


homerhamm
addikt

Suerintem az Xbox 360-as portot, érted portot veszik át, muhahaha. ;] ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#55013) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Buffon aktív, felnőtt pályafutása és a PS. :D
1995-2023

Most vonult vissza 45 évesen, ha valaki nem tudná.

homerhamm:
Leesett. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55014) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Kutyus műtét is pipa. Dudor eltávolítás a lábról. Jelenleg lábadozik, és még nincs magánál...de szerintem meg is van sértődve. :D Baromi mozgalmas nap ez nekünk...

A gyerek utazóágya tök jó ilyenkor. Mert így nem tudja piszkálni a kutyát.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55015) Micsurin válasza ρσгτσ (#55014) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mi történt? :(

Mi is pár hete voltunk varva. :( Megkapta az öregebb és begyulladt, nyitni kellett :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#55016) ρσгτσ válasza Micsurin (#55015) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Huh az durva, ha még be is gyulladt...

Jobbulást neki. :)

Volt egy dudor a jobb lábán, ami már nagyjából két éve növekszik. Eddig nem is okozott gondot, csak az utóbbi hónapokban már 1 centisre megnőtt. Ami egy ilyen 6 kiló körüli kisebb kutyánál már nem annyira kicsi.

Plusz rossz helyen is volt, mert állandóan nyalogatja magát, aztán pár hete sikerült is felsértenie a tövében. Nagyjából azon a részen volt neki, ahol hajlik a lába. A jobb elsőn belül.

Valószínűleg jóindulatú, de azért elküldtük szövettanra, hogy vizsgálják meg.

Február elején elmúlt 10 éves, és bár profi orvosa van, és a műtét sem olyan nagy dolog, de azért aggódtam miatta, hogy ne legyen komplikáció az altatásnál.

Szerk.:
Az mondjuk nehezítette a műtétet, hogy egy nagyobb ér megy neki azon a részen. Pont a dudor mellett/alatt.

Szóval végig gyomoridegem volt. :D Meg az elmúlt néhány napban is, ahogy közeledett a műtét. Reméljük a szövettan eredménye sem lesz majd rossz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55017) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55018) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#55019) Guitar14


Guitar14
senior tag

M3-ason már a harmadik autót látjuk kihajtani a leállósávra, hogy előzzön/dugót kerüljön....
Vannak gondok fejben. :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#55020) homerhamm válasza Guitar14 (#55019) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#55021) Prowler válasza ρσгτσ (#55000) üzenetére


Prowler
senior tag

Gratulálok! :R

A nyomtatós sztoriról eszembe…én múlt héten voltam autót átíratni és nem tudtak egy normális forgalmit nyomtatni mert nem volt tintapatron. Az első ment a kukába, a második amit kaptam kb. olvashatatlan. Mondom a nőnek mi van ha megállít a rendőr? Á, nem kell nekik már a forgalmi, látják a rendszerben, de menjek majd vissza és nyomtat egy újat. Az szuper, de mikor kapnak tintapatront? Ja, ő azt nem tudja. :))

Veremivadék Undorkutya

(#55022) Prowler válasza homerhamm (#55020) üzenetére


Prowler
senior tag

Erre nem vacsora közben kellett volna rányomnom. :Y :DDD

Veremivadék Undorkutya

(#55023) ρσгτσ válasza Prowler (#55021) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nevetséges. :D Mondjuk én sem hordom már magamnál a forgalmikat, de azért megnyugtató, ha tudom hogy van. :D

Amúgy kb. az orvos is ezt mondta, hogy nem tudja mikor lesz hozzá papír. Az baj, hogy nem tudtam bemenni a vizsgálatra... mert a gyerekkel meg a kutyával voltam. Így én az első felvételt nem is láttam.

Egyébként köszi. :)

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55024) icemad válasza Guitar14 (#55019) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Isten áldja meg őket! Itt Hollandiában a dinamikus autópályán persze nem használja senki, pedig kellene. Ma kb 15 vakegeret villogtam le, abból 12-nek fogalma sem volt, hogy miért villogok. Nyomorultak... :((( Fogalmuk sincs a kreszről.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55025) Phoen|x válasza icemad (#55024) üzenetére


Phoen|x
őstag

"Isten áldja meg őket!"
A leálló sávban közlekedőket?

Go Gunners!

(#55026) icemad válasza Phoen|x (#55025) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Persze. Hollandiában "dinamikus" autópálya van néhány részen. Ez azt jelenti, hogy forgalomtól függően a leállósáv is használható közlekedésre. És ezt a hollandok 90%-a se tudja. Ott van a záróvonal, azon nem megy át az isten minden kincséért sem. Csak azt nem veszi észre, hogy a lámpa zöld jelzést mutat felette , a tábla meg 3 sávos autópályát. Ott van a kurv@ vonal neki, és az Szent és sérthetetlen. Ráadásul középen megy 100-al, amikor 130 a sebességhatár. (de ez is dinamikus, figyelni kell a táblákat. Csak b@sznak rá.)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55027) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Na végre. :D


[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55028) Bogyi007 válasza ρσгτσ (#55027) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hát nem tudom - nagyon jó játékos, de 100 misi egy 30 éves játékosért, aki jövőre ingyen igazolható lett volna... :F :F
Bár az is tény hogy megérdemelt már egy nívósabb csapatot...

Szoboszlaiért is sokaltam a 70-et, de ezt még jobban...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#55029) Wesder


Wesder
félisten

Virginia argues teacher is not entitled to extra compensation after being shot because the shooting was a "hazard of the job." The school board's attorney says it's an "unfortunate reality" that teaching is "not without its dangers."

Hogy miafsz??? :Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#55030) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#55031) icemad válasza Wesder (#55029) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Welcome to 2023.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55032) ρσгτσ válasza Bogyi007 (#55028) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Bayern -nek szüksége volt egy olyan kaliberű játékosra, mint Kane, és elég nehéz volt a Tottenham -ból kimozdítani. Ez a két tényező már elég volt ahhoz, hogy ne várjanak még 1 évet.

Én mondjuk baromira sajnálom, hogy Lewa máshova ment, de úgy gondolom Kane egy nagyon jó választás volt.

Tottenham -ban 4 kedvenc játékosokomból maradt 1.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55033) mike1334


mike1334
veterán

Beszarás...hirdettem egy játékot hardveraprón. Benne van a hirdetésben, hogy hol lehet átvenni...erre van aki ír, hogy ha eljön érte autóval kap-e kedvezményt...hát engem hol érdekel mivel jön, felőlem akár sárkányrepülővel is jöhet.m

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#55034) Guitar14 válasza mike1334 (#55033) üzenetére


Guitar14
senior tag

Jézus. :D

Én egyszer veterán motort hirdettem papírok nélkül és BP ről hívott egy ipse (én Baranyai vagyok) hogy megveszi, ha felviszem BP re. Mondom biztos nem viszem sehová. :)) Aztán mondja lejön érte félútig csak vigyem fel. Mondom nem viszem sehova még mindig, és ha vinném is akkor mi a garancia, hogy átveszed? Én meg bérlem a motorszállítót meg fizetem potyára az ü.a.-ot. :DDD

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#55035) ρσгτσ válasza mike1334 (#55033) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tőlem rendszeresen kérdezik hol lehet átvenni személyesen, amit éppen árulok. Pedig mindig leírom mindegyik hirdetésben.

Szerk.:
A kedvencem amúgy az, amikor érdeklődők egy eladónál az adott termékről. Válaszol, hogy megnézi amit kérdeztem. Aztán soha többet nem ír. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55036) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#55037) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Metylan tapéta utánjavító és szélragasztó 60 g

Állítólag ez nagyon frankó cucc. Használta már valaki? Oda kell figyelni valamire?

A gyerek addig cs***te, amíg fel nem szedte nekem az egyik helyen a tapétát az előszobában. Fel van kövezve a falon kb. 10 cm, hogy könnyű legyen felmosni. Ott kellene visszaragasztanom a tapétát.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55038) RudY válasza ρσгτσ (#55037) üzenetére


RudY
addikt

Szél ragasztására próbáltam volna, de legutóbb ugye nagyon viharos volt, azt nem fogta meg. :(
:DDD ;] :P

(#55039) RudY


RudY
addikt

(#55040) homerhamm válasza RudY (#55039) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#55041) RudY


RudY
addikt

Guinness World Records
Antonio Monteiro (USA) has a massive collection of 20,139 videogames. [link]
Legjobb komment ehhez:
Ollie Hoad
19,139 of his collection are FIFA games.

:D

[ Szerkesztve ]

(#55042) ρσгτσ válasza RudY (#55038) üzenetére


ρσгτσ
őstag

:D

Már reggel megcsináltam. Nyitáskor már az Obi -ban voltam. Gondoltam elintézem, mert az Alza Boxba amúgy is megérkezett a bili, amit rendeltem. :D 4:55 -kor már betették az automatába.

Obi -ban vettem egy ilyet is:
Hűtő pohár 0,5 l

Jópofa cucc.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55043) csuvicsuva válasza RudY (#55038) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hogy akarod megragasztani a szelet, főleg viharban? ;]

És ő a főgeci:

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#55044) csuvicsuva válasza ρσгτσ (#55027) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A hülyék leigazolták, egyből bukták is a Szuperkupát. :C Mr. 0 Trophy.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#55045) homerhamm válasza csuvicsuva (#55043) üzenetére


homerhamm
addikt

Van céges busz is. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#55046) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#45950) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Most nézem, hogy van már applikáció a Scream -hez.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55047) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

The new Opel logo - This is our energy.​

ZX Spectrum - Commodore 64

(#55048) Steve1207 válasza ρσгτσ (#55046) üzenetére


Steve1207
veterán

Úú, emlékeztek, amikor mondtam, hogy egy horror-thrillerért bármikor dobnám az összeset többi streaminget a kukába? :D Egyelőre ezért még nem, de kezdetnek elfogadható, főleg 1e-ért, csak ez a 226 össz film egyelőre kevés, mert a fele azért nem kimondottan horror, de legalább az erősebb, akciódúsabb kategóriából valók (plusz az se baj, ha van ZS kategóriás, mint látni). Mindenesetre figyelni fogom, az pozitív, hogy az ázsiai vonalakat is dobálják, de a nagy oldschool klasszikusok is hiányzonak vagy az erősebb középvonal. Egyelőre megy a könyvjelzőkbe azért :)

.

(#55049) Steve1207


Steve1207
veterán

Látszik, hogy nem követem a laposföld témát, de ezt a gif-et még nem láttam :DDD [link]

.

(#55050) homerhamm válasza Steve1207 (#55049) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.