Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#40001) csuvicsuva válasza Micsurin (#39999) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Bezártam mindent egyesével, ugyanúgy szaggat. Újraindítom a gépet, szaggat. Mikrotorrente rendszer indításban van, bezárom, fut a játék. Firefox, Chrome, Thunderbird, BlueStacks megnyitva nem szaggat. Egyre jobb, de akkor úgy néz ki, hogy megvan a megoldás. Vagy nem. :(((

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#40002) oriic válasza MasterMark (#39991) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:P

Live-Die-Respawn

(#40003) Micsurin válasza csuvicsuva (#40001) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ezért van még a notimon is 2 rendszer. :DDD

Egyiken csak játék és le is van csupaszítva még szolgáltatás szinten is a win, a másik meg a mindenes + suli.

Ha meg nagyon elborult műveletre készülök akkor virtuális környezet. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40004) csuvicsuva válasza Micsurin (#40003) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az a durva, hogy a játék még most is gyönyörű 4K-ban. Ha jól néztem, minden acsit már nem lehet kiszedni belőle, mert a showcase eventeket már rég lelőtték, meg lehet, hogy néhány autóst csak a premiummal lehetne megszerezni.

Virtuális környezet: Mátrix? :DD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#40005) mike1334


mike1334
veterán

Nekem nem ismerős a név, de lehet másnak igen.
Elhunyt a 2016-ig Kotakunak dolgozó Neltz András.
[link]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40006) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Most olvasom a 3090 kártya tesztjét és ilyenkor jövök rá, hogy mennyire jól tettem, amikor kiszálltam a PC master race-ből. Egy nagyon pénzes ismerősnek 2.3 millából állt meg a gép.
Mi meg 500K-ból 4K 120 FPS-en vagyunk.....ok, nem lesz ultra, de 50 évesen nem is akarok már egy monitor mögött görnyedni, ahol 400K, csak 1440p-re elég. Vicces olvasni....800K egy VGA 2021 és fejlődik a technika. :C :W

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#40007) icemad válasza F.B.I. (#40006) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért az már nagyon durva gép lehet. :Y
Tudom, bunkó magyar vagyok, de én irigylem az ilyen embereket. :D
Más kérdés, hogy ha a munkájához is kell, akkor ez befektetés, hogy mellette tud vele játszani is, az a bónusz.
Azt az 500k-t viszont nem értem... Nem 190k körül van az sx?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40008) F.B.I. válasza icemad (#40007) üzenetére


F.B.I.
veterán

Egy cégvezető 20 éves fiának lett építve, csak játékra.

Az 500K-ban már benne van egy HDMI 2.1-es tévé is konzol esetében. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#40009) icemad válasza F.B.I. (#40008) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor lehet, hogy ahhoz a géphez 77-es LG gx-et vettek. Az most akciósan 1.7 millió. :DDD Ha nem vettek, akkor ajánlom, most különösen jó vétel, a garancia változások miatt. :DD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40010) Beniii06 válasza F.B.I. (#40006) üzenetére


Beniii06
őstag

"mennyire jól tettem, amikor kiszálltam a PC master race-ből. Egy nagyon pénzes ismerősnek"

És te is építenél ilyen gépet, mármint lenne rá lehetőséged?

Kár itt nyugtatgatni magad, az igaz, hogy ennyi pénzt tényleg felesleges kiadni egy PC-ért, főleg most mikor minden duplájába kerül hiány miatt. A 3090-es kártya sem éri meg, nvidiánál az mindig tech demo, nem játékra éri meg, CPU-nál az intel alaposan lecsúszott ott sincsenek most rendes árak mindkét oldalon. Ha 3-4 hónappal később építik ugyanezt a gépet ~600 ezerrel biztosan olcsóbb lenne, 1 év múlva pedig fele annyi, de ha mindenből a csúcsot akarja az ember akkor annak ára is van.

Egy átlagos, jó játékra alkalmas gépet 300-500k-ból ki lehet hozni, attól többet nem érdemes rákölteni és továbbra is igaz marad, hogy ott a több pénzért többet is kapsz, legyen az funkcionalitás(pl. VR), gyorsabb háttértár(pcie SSD Raid tömbökben) vagy játékok tekintetében mennyiség(főleg FPS multik, RTS játékok, HL Alyx) és modolhatóság is. Ilyet az SX-ed nem tud.

Ha PC-n nem költenének ennyit a fejlesztésekre pl RTX 2018-ban vagy Ryzen APU-k, akkor most neked sem lenne ilyen SX-ed, hanem teljesítményben a töredékét tudná csak.

" Vicces olvasni....800K egy VGA 2021 és fejlődik a technika. "

Nem érted, hogy működik a piac? Amiből hiány van annak magasabb az ára és ott vannak a fejlesztési költségek is. Technológiai határok miatt nagy teljesítményt már nem lehet növelni a csíkszélességgel, csak kb. ugyanazt adni kevesebb fogyasztással.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#40011) Beniii06 válasza Beniii06 (#40010) üzenetére


Beniii06
őstag

265 ezer forintot keres naponta a fenegyerek, aki 78 darab RTX 3080-assal bányássza a kriptopénzt

"78 darab RTX 3080-as videokártyát kapcsolt össze, hogy minél több ethereummal rendelkezzen."

És akkor lehet csodálkozni, hogy hiány van GPU-ból és miért kerül minden a duplájába normál árhoz képest. :C

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#40012) Jovanny2 válasza oriic (#39989) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szilveszteri, mi? A Pride óta ez van. ;]

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#40013) icemad válasza Beniii06 (#40011) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes ez a dolog is. Papíron 6-7 hónap alatt visszahozza a befektetett pénzt, de baromi nagy a kockázat. Ha zuhan az ára az etherreumnak, akkor kidobott pénz. Ez a kriptovaluta dolog is egy nagy átszabott piramisjáték, mlm, vagy nevezzük akárminek. Kis ember sosem jár jól vele. Én tiltanám az egészet, mert semmi értelme nincs.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40014) mike1334 válasza icemad (#40013) üzenetére


mike1334
veterán

Ha zuhan az ára, és ki akar szállni, akkor eladja a kártyákat, és a pénzénél van, nem?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40015) Bep válasza mike1334 (#40014) üzenetére


Bep
senior tag

És még lehet drágábban, mint vette. :)

(#40016) Micsurin


Micsurin
nagyúr

PS-nél, hogy működik a multi előfiz mellé kapott játékrendszer? 1:1 mint a GwG?(mióta úgy megy, hogy addig játszhatod a One játékokat ameddig él a goldod)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40017) icemad válasza mike1334 (#40014) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Passz... Nem foglalkoztam ilyesmivel. Elméletileg nem, mert bányász kártyát nem sokan vesznek, esetleg áron alul. Ha meg valaki felrak közel 80 kártyát egy hirdetési oldalra, akkor valószínűleg nem gta-t játszott rajta. És a fogyasztást is ki kell fizetni, plussz az egyéb kiadásokat. Szerintem a befektetés felét minimum bukja.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40018) Beniii06 válasza Micsurin (#40016) üzenetére


Beniii06
őstag

Kb igen, mint a gwg. Amit tudok különbségnek, hogy a felhős mentések 6 hónap után elvesznek, ha lejár az előfizetésed, bár amilyen játékokat adnak ott "gwg"-nek bőven megéri csak amiatt is előfizetni. Szerintem ebben jobb a plus, mint a gold előfizetés.

Most is SoTR nagyon jól jött, de ha visszanézed egész 2020-ban jó és hasznos játékokat osztogattak. :N

"Got any other secret weapons?"

(#40019) Beniii06 válasza icemad (#40013) üzenetére


Beniii06
őstag

Azt kihagytad, hogy mi van akkor, ha algoritmust váltanak, pl. monero. Az is 1-2 hónap alatt váltott és GPU-val már nem is lehetett bányászni, csak CPU-val, ami sokkal bonyolultabb.

"Got any other secret weapons?"

(#40020) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na most majdnem leestem a székről, és nem a pálinka miatt...
Létezik 200 méteres hdmi kábel! [link]
Ez most komolyan hova/mihez kell?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40021) Micsurin válasza Beniii06 (#40018) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...azon agyalok, hogy mivel nagyon nem multizok egy ideje és úgyis tele vagyok befejezendő single címekkel One-on lehet reggelek egy USA accot és előfizetek, most ugyan pazarlásnak tűnhet de ilyen felállásban már nagyon megérős lenne tavasszal - nyáron egy 5 Digital, One-on megmaradnak azok a címek amiket szeretek már ha nem adom el később tokkal vonóval. Gyakorlatilag egy digitálisan vett játékom van a GwG-ken és az AC DLC-ken kívül az NMS de azt meg kapásból megvenném újra mert marhára megérdemlik a fejlesztők.

Ebben a hónapban lenne egy Greedfall meg egy TR kapásból tetszetős kezdés. :D

USA accal akkor nem ér hátrány csak előny ugye? És PP-vel tudok is fizetni?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40022) Beniii06 válasza icemad (#40020) üzenetére


Beniii06
őstag

Ilyen távon rezet inkább hanyagolnám és egyszerűbb lenne optikai jelre átalakítani, majd vissza.

"Ez most komolyan hova/mihez kell? "

A ~2.3 millás PC-t összekötni a szobádban a monitorral, hogy el tudd mondani, ~2,55 millióba került a PC a gyereknek.

:DDD

"Got any other secret weapons?"

(#40023) Micsurin válasza icemad (#40020) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Még a KáCsa audió kábeleknek is több értelmét látom. :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40024) Wesder válasza Beniii06 (#40018) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, mert itt a Gold mellett ott a GamePass. Azon van hangsúly hogy az legyen eladva, a Gold meg csak multira.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40025) F.B.I. válasza Beniii06 (#40010) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nem, nem építenék magamnak, 2006 óta csak másoknak építek, 2005 óta konzolozom. A fiamnak szoktam néha újítani de ő is konzolon nyomja, azt mondta kényelmesebb, 16 éves, nem érdekli a grafika, csak a társaság, Castle Crashers a kedvencük pl.

Engem sem érdekel a PC, mert nem érdekel már a grafikai minőség annyira, tudjon egy stabil 30-at de legyen történet, legyen benne beletehető óra, egyszerűen kinőttem már, nem tudom hány éves vagy, hidd el, te is ki fogod, ha csak nem ennek olvasásában és élményében nőttél fel. Én még a kvarcjátékokkal. :R :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#40026) icemad válasza Beniii06 (#40022) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ebben már tuti van valami erősítő. Ilyen távot kizárt, hogy tudna maga a kábel, ha a jel minősége is számít. A felhasználás célja még mindig érdekelne. Se magán, se céges felhasználásnál nem látom értelmét. Szerintem feldobom a kérdést logout.hu-ra.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40027) Bep válasza Wesder (#40024) üzenetére


Bep
senior tag

Jó de a Gold és a GP két külön szolgáltatás.
Amúgy simán kivehetnék a GwG játékokat, mert egy jó ideje nagyon gyér. Bár az MS részéről mondjuk trollkodásnak elmegy.

(#40028) Wesder válasza Bep (#40027) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs "jó de",mert tisztàn làtszik hogy a Goldba csak a szart rakjàk és GamePass-ba kerülnek be az értelmes címek. Ebből meg ugye az következik hogy ha neked mindkettő kellene, akkor Ultit fogsz venni. Ha meg csak multizol akkor tökmindegy mi van a GwG-ben, mert valszeg be se húzod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40029) Micsurin válasza Wesder (#40028) üzenetére


Micsurin
nagyúr

mert valszeg be se húzod.

Ezt miből jelented ki ilyen biztosan? Régen azért vártuk a GwG játékokat. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40030) Wesder válasza Micsurin (#40029) üzenetére


Wesder
félisten

Ha multi miatt veszem a Godot, akkor GwG lényegében nem érdekel. Egyébkébt igen. Régen vàrtad, mert plusz volt, most meg kb olyan mint egy kellemetlen mellékhatàs, amit mondjuk egy olyan gyógyszer vàlt ki amit szedned kell. Nem véletlen mondom rà hogy Games with Mold.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40031) Bogyi007 válasza Wesder (#39982) üzenetére


Bogyi007
veterán

Meglátta, megnézte - tetszett neki és azután megnyugodva konstatálta hogy már el is fogyott mind az Xbox és a PC verzió is. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#40032) Wesder válasza Bogyi007 (#40031) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor megnyugodtàl gondolom. :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40033) l.skywalker válasza Bogyi007 (#40031) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bogyi, ez még nem jelent meg ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40034) Bogyi007 válasza l.skywalker (#40033) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem jelent meg, de ha jól megnézitek az oldalt, az Xbox és PC kiadások már elkeltek, ugyanis Pre-Order volt rájuk...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#40035) csuvicsuva válasza mike1334 (#40014) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megvolt neki a 15 perc hírnév, a következő a halálhíre lesz spontán öngyulladás miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#40036) Micsurin válasza csuvicsuva (#40035) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vagy csak politikusnak áll. :DDD :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40037) csuvicsuva válasza Micsurin (#40036) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nem kapta meg a részét, ezért köpött. Na ezért most biztos repülök. :DDD

ON topikos Star Warsra: hát ja, pedig úgy emlékszem, még Lucas kikötése volt, hogy ő legyen a vezető. Azóta már biztos megbánta. Össze kéne rakni Filonit és Gareth Edwardsot (Rogue One) és minden rendben lenne. Pedig annál is elvileg az asszonyság mindent elkövetett, hogy tönkre vágja, de mégis az lett a legjobb post-Lucas élőszereplős film. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#40038) Beniii06 válasza Micsurin (#40021) üzenetére


Beniii06
őstag

"Ebben a hónapban lenne egy Greedfall meg egy TR kapásból tetszetős kezdés."

Ha van géped akkor astoreban aktiválhatsz 14 nap trialt, akkor máris behúzhatod a játékokat.

"USA accal akkor nem ér hátrány csak előny ugye? És PP-vel tudok is fizetni?"

Ahogyan korábban is írtam, semmi biztosat nem tudok erre mondani(nekem magyar acc-om van), csak ismételni tudom magam, hogy usa paypal kell hozzá(magyartól különböző) tudomásom szerint.

Amit biztosan tudok, hogy előfizetésekhez, mint a plus, kell cím és társított fizetési mód is adott országban, még a kód beváltáshoz is. Van PS4 off topik, ott kérdezd meg vagy olvass vissza, esetlen ps4 onban, biztosan volt téma és mintha olvastam volna egy régebbi blogoutos cikket is erről, nézd meg azt is.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#40039) Beniii06 válasza F.B.I. (#40025) üzenetére


Beniii06
őstag

"Nem, nem építenék magamnak"

Akkor miért mutogatsz ujjal a PC-re? Főleg, ha neked jó a konzol?

"Engem sem érdekel a PC, mert nem érdekel már a grafikai minőség annyira, tudjon egy stabil 30-at de legyen történet,"

Én sehol nem írtam grafikát, felbontást, képkocka frissítést, mint előnyt PC-nél, de akkor úgy látszik ezt te is tudod legbelül/elismered, hogy a "több pénzért többet kapsz" elv érvényesül. Eddig 4K 120FPS-ről írtál, már meg a 30 is jó? Nem ellentmondásos egy kicsit? Szerintem magadat cáfoltad meg és akkor hiába volt az öröm is, hogy milyen rossz a PC-seknek, a te példát az pont többet erővel, mint ésszel volt, arra nem lehet alapozni.

Egyszerűbb lett volna leírni, hogy neked a konzol jó és kész, de nem a megerősítést várni a hülyeséghez Ritchie Rich-éknél kijelentésedhez fals példára hivatkozva, piac ismerete nélkül egy konzolos off topikban, 'na, itt majd nem látják a csúnya PC-sek'. :DDD

Ha 2005 óta csak konzol only-ba nyomod, csak szólok rengeteg játékról lemaradtál/le is fogsz, amiből a legtöbbet már nem lehet pótolni.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#40040) mike1334


mike1334
veterán

Jóreggelt!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#40041) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Nemrég vettem egy (számomra) új kocsit. Van benne av input és 230 voltos csatlakozás is gyárilag. Nagyon bizserget, hogy a régi xbox 360-at beépítsem. :DDD Max 150w teljesítményt enged. Valaki emlékszik rá, hogy a 360 elite-nek mennyi energia kell?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40042) oriic válasza icemad (#40041) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Idle:

alt="[link]" title="[link]"

Játék alatt:

alt="[link]" title="[link]"

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#40043) #81556480 válasza icemad (#40041) üzenetére


#81556480
törölt tag

az kevés lesz neki. vagyis olyan 140-180 között van terheléstől függetlenül

12v 16 amper = 180 watt, de ez kb innen indul, lehet több is . nekem 300w inverterről simán ment

(#40044) icemad válasza oriic (#40042) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor ez felejtős lesz.

+Lacicrm: ez gyári, beépített. Nem külső inverteres megoldás. Azzal valószínűleg bírná nekem is. De annyit nem ér, marad az Xcloud telefonon. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40045) #81556480 válasza icemad (#40044) üzenetére


#81556480
törölt tag

És akkor mi van ha gyári, az is inverter, nem? 150w az 150w. Meg lehet próbálni, nem vesztesz vele semmit.

Amúgy milyen kocsiba van gyári 230v ?

(#40046) Micsurin


Micsurin
nagyúr

[link] ilyenről vagy hasonlóról tudunk valamit ami itthon is megvehető esetleg?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#40047) icemad válasza #81556480 (#40045) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ford c max energi.
Megpróbáltam volna, csak tönkrement az xbox. Gondoltam még otthon letesztelem, de nem kapcsol be. Kb 2-3 évet állt egy dobozban. Béke poraira.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40048) Beniii06 válasza icemad (#40041) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem hinném, hogy jó ötlet fel majd vissza alakítani a feszültséget, továbbá az sem mindegy, hogy tiszta vagy módosított szinuszt állít elő az inverter. Lehet módosítottal be sem kapcsol, ha PFC-s a tápja.

Nekem nem volt 360-am, külső tápegysége van? Milyen tápfeszről üzemel? Ha igen, akkor meg lehetne próbálni dc-dc step up converterrel esetleg.

A 150 W-os határt komolyan kell venni, a legtöbb személyautó(újak is) vezetékelése csak annyit bír maximum. Lacicrm-nél más a helyzet kamionnál 24v van, ott simán jó a 300w is. Szokott lenni egy minimális 10-20% túlméretezés, de ezzel nem játszanék mert könnyen hiba lehet belőle.

Ha külső tápos és megoldható ac nélkül akkor egy próbát megér, egyébként felejtős kategória, mert csak kárt tehetsz, ha nem is az autóban, de a konzolban biztosan.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#40049) icemad válasza Beniii06 (#40048) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Külső tápos. A táp jó, rámértem. Maga a gép nem jó. Valószínűleg alaplap hibás.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#40050) Beniii06 válasza #81556480 (#40045) üzenetére


Beniii06
őstag

"150w az 150w"

Ez azért nem teljesen igaz, mert dc-ac-dc alakításról van szó. Már az oda-vissza alakításnál is komoly a veszteség és az sem mindegy hogy nálad 24v-ról megy a rendszer, amíg icemad-nél csak 12v-ról, ennek a vezetékek keresztmetszeténél vagy lénywge.

Ha nem vagy benne biztos vagy nem értesz hozzá, inkább ne tanácsolj semmit, mert icemad sem örülne ha leégne az új kocsija vagy minimum cserélni kellene a kábelezést. Jó van biztosíték is az autóban, de az sem garancia.

"Got any other secret weapons?"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.