Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#32151) Wesder válasza Madoc (#32150) üzenetére


Wesder
félisten

A stúdiónak nem volt elég a slim ereje, előfordul.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32152) Madoc válasza Wesder (#32151) üzenetére


Madoc
veterán

Csak sajnos a játékra elfelejtették ezt ráírni, vagy kiirni a store-ba.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#32153) Wesder válasza Madoc (#32152) üzenetére


Wesder
félisten

Képzeld el mi lett volna ha azt írjàk a boritóra hogy Playstation 4 Pro Exclusive. Box oldalon is kiverné a biztosítékot egy One X exclusive jàték, az tuti.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32154) Wesder


Wesder
félisten

A mai nap jól alakult, ugyanis eddig kicsit ràgörcsöltem hogy kapok e új szerződést márciusban, mikor a régi lejàr. Azt tudni kell hogy kollégàmnak Dec.31-én lejàrt és nem kapott újat. Ebböl jött a para.
Kaptam egy szép nagy borítékot, benne két lappal. Olvasom, próbàlom értelmezni. Az igazgató helyettes kérdi hogy értem-e? Csóvàlom a fejem hogy iiigeeen, azt hiszem. Gyorsan nyomtam rà egy G translate-et, és így kiderült, az amit sejtettem, hogy: Kaptam egy 6.25%-os fizetésemelést (erre nem szàmítottam) illetve a szerződésem hatàrozatlan idejűre módosult a megbeszélt feltételekkel. Na mondom kiràly, akkor a ma este durva lesz, bontok is egy bubis vizet. (Nem:D ) Szóltam haveromnak hogy az esti szokàsos Pepsi helyett egy Radlert kérnék. (Minden este lehet kérni egy pohàr italt bérmentve) Azt mondja semmi gond. Késöbb làtom miután visszatérek hogy Radler helyett Pepsi-t kaptam.
Mondom neki hogy finom ez a Radler, csak fekete és Cola ízű.
Mondja vàrjak intézi. 2 perc múlva megjelent egy pohàr vilàgos sörrel.
Mondom magamban, hogy ez nem Radler, de azért megkostoljuk... Hàt rendes sör volt, önthettem is ki. Mint kiderült, itt a Radler az ugye citromos sör, csak hàt itt a citrom nem a sörben van, hanem csak így tàvolról megmutattàk neki. Mondtam is hogy ha legközelebb Radlert kérnék inkàbb csak a szokàsos Pepsit kapjam, azzal mindenki jobban jàr.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32155) Carlos Padre válasza Wesder (#32154) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Sört kiönteni :((( :(

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32156) Wesder válasza Carlos Padre (#32155) üzenetére


Wesder
félisten

Nem ihatok alkoholt. Max ilyen 2%-os gyümölcsös okossàgokat. Hazamegyek, veszek is Pomelo-s D24-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32157) S e t h válasza Madoc (#32150) üzenetére


S e t h
nagyúr

Istenem, erre nem is gondoltam.
Még sose nem volt részem optimalizálatlan játékhoz egy platformon sem a ps-en kívűl.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32158) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Valamiről lemaradtam? Nehogy màr azt hozzàtok ki, hogy az összes Boxos jàték tökéletesen van optimalizàlva :D

Max a one X miatt, mert abba sok a + erő és nem ràfeszülni az optimalizàlàsra, viszont a sima one fat re emlékszek, hogy minden szarabbul futott mint ps en

Xbox One: bandymnc

(#32159) l.skywalker válasza bandi0000 (#32158) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nincs. Persze. De ez mindig a fejlesztőtől függ. Nem a géptől

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32160) bandi0000 válasza l.skywalker (#32159) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Igen, azért mondom, hogy kár általànosítani...

Meg amit mindig elmondtam, hogy elég 1 gépre kimaxolni a grafikát, nem hogy kettőre, nyilván a gyengébb gépre fognak kevésbé optimalizálni

Xbox One: bandymnc

(#32161) Beniii06 válasza Carlos Padre (#32155) üzenetére


Beniii06
őstag

Ha valaki orvosilag nem ihat vagy csak korlátozott mennyiségben, akkor inkább, minthogy baj legyen.
Viszont a Pepsi-re érteni a Cola-t, azért sokan ölre mennének. :DDD

"Got any other secret weapons?"

(#32162) l.skywalker válasza Beniii06 (#32161) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pepsi Cola volt az eredeti neve. Még ma is van ahol forgalmazzák így:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32163) Wesder válasza l.skywalker (#32162) üzenetére


Wesder
félisten

Munkahelyen az autómata ilyet ad, csak az kék. Rà van írva hogy Pepsi Cola.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32164) oriic válasza Beniii06 (#32161) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Viszont a Pepsi-re érteni a Cola-t, azért sokan ölre mennének. :DDD"

Pepsi is dö best. ;]

Live-Die-Respawn

(#32165) Wesder válasza oriic (#32164) üzenetére


Wesder
félisten

Amikor 59¢ egy 1.5L-es Pepsi, meg 99¢ egy Coca, akkor nem kérdés hogy Pepsi-t veszek. A Pepsi amúgy is édesebb, az valahogy jobban bejön, meg Coca-ból otthon nincs lime-os.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32166) Bep válasza Wesder (#32165) üzenetére


Bep
senior tag

Én általában a zalaszentgróti, fonyódi és somogyvári vagy éppen albertirsai kutak friss nedüjét cserélgetem itthon :DDD ;]

(#32167) Maxxy10 válasza oriic (#32164) üzenetére


Maxxy10
addikt

"Pepsi is dö best. ;]"

Èn meg még azt hittem jó arc vagy :( ;]

[ Szerkesztve ]

(#32168) Carlos Padre válasza Maxxy10 (#32167) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szeretik mindenben a másodikat. :B

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32169) l.skywalker válasza Carlos Padre (#32168) üzenetére


l.skywalker
félisten

Lyézusom. :U

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32170) icemad válasza Beniii06 (#32161) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem voltál még USA-ban. Ott a Popsi kóla a menő. Koca kólát csak a csórók isznak... :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32171) Carlos Padre válasza l.skywalker (#32169) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Szar volt ugye? Szégyellem is magam :B

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32172) sugarforce


sugarforce
őstag

Na gyerekek ki is dobtam az ikszbokszot a fenebe. ;]

[ Szerkesztve ]

(#32173) Wesder válasza sugarforce (#32172) üzenetére


Wesder
félisten

Jól tetted.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32174) sugarforce válasza Wesder (#32173) üzenetére


sugarforce
őstag

Nem tudom az orok vesztes oldal termeket hasznalni. :(

(#32175) l.skywalker válasza sugarforce (#32174) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én nem tudom mit csináljak. Második gyerek vagyok. Vagy vízbe fojtom magam vagy átkeresztelem magam Lakatos Playstation-re hogy exkluzívnak érezzem magam. Japánban lehet hogy ingyen utazhatok majd a metrón. Mondjuk akkor hangosnak és melegnek kene lennem. De hat inkább ez mint, hogy csak simán játszak és jól érezzem magam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32176) l.skywalker válasza Carlos Padre (#32171) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem. Csak csalódást okozó. De legalább látom mire számíthatunk az év folyamán.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32177) Beniii06 válasza l.skywalker (#32162) üzenetére


Beniii06
őstag

És ez világít is a sötétben? Ukrajnában minden másképp működik.
Itthon, ha ilyen címkével polcra kerülne, biztosan beperelnék a névhasználat miatt. ;]

"Got any other secret weapons?"

(#32178) Wesder válasza Beniii06 (#32177) üzenetére


Wesder
félisten

Ez nem Nuka-Cola:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32179) l.skywalker válasza Beniii06 (#32177) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez a hivatalos neve a terméknek. Nyugaton lett rövidítve Pepsinek de az ázsiai piacon még mindig Pepsi Cola.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32180) bulikavagyok válasza l.skywalker (#32169) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Most miért baj ez? Valószínű, h ő eszerint választ kedvenc üdítőitalt (is). :D

sugarforce: Rájöttél, h nem menő?! Kidobni azért nem kell! Elég ha titokban tartod (vagy letagadod). :)

[ Szerkesztve ]

(#32181) Beniii06 válasza oriic (#32164) üzenetére


Beniii06
őstag

Kinek mi a kedvenc, én egyiket sem kedvelem a kettő közül. :)

Ilyen gyorsan meglett a puttony a képedre? Grat. :C

"Got any other secret weapons?"

(#32182) mike1334 válasza Wesder (#32178) üzenetére


mike1334
veterán

Én ma tudtam meg, hogy kishazánkban is kapható koffein- és cukormentes kóla (0,33-as). Megváltoztatta az életem :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32183) Beniii06 válasza Wesder (#32178) üzenetére


Beniii06
őstag

Sajnos ezeknek a capje nem ér semmit sem vagy lehet pár év múlva csak ennek lesz értéke, ki tudja? ;]

"Got any other secret weapons?"

(#32184) Wesder válasza mike1334 (#32182) üzenetére


Wesder
félisten

Olyat én nem ittam. Ilyen aranyozott dobozban van nem?
Amit itt imàdok hogy van vaniliàs Coke. Elvileg otthon is visszahoztàk nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32185) bandi0000 válasza Wesder (#32184) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Na a vanliás az ami szàmomra értékelhetetlen, hànyingerem van tőle :D De persze kinek mi

Xbox One: bandymnc

(#32186) Beniii06 válasza l.skywalker (#32179) üzenetére


Beniii06
őstag

Gondolom keleten nem foglalkoznak a jogi dolgokkal vagy inkább nincs szankció érte, ha copy-t gyártanak. :DDD

Én az androidos iphone-okra és az ford autó klónokra gondoltam, de ki tudja.

;]

"Got any other secret weapons?"

(#32187) Wesder válasza bandi0000 (#32185) üzenetére


Wesder
félisten

8-10 éves lehettem, mikor magyarorszàgon megjelent. 2000 környékén, és utàna meg megszünt. A mostani cukormentes vàltozat szerintem rosszabb, mint amire emlékszem, de örülök hogy lehet kapni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32188) mike1334 válasza Wesder (#32184) üzenetére


mike1334
veterán

Aham..azaz :)
Van megint vaníliás igen...régen a határ mellett lakók hordták Ukrajnából is, ott régen is volt :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32189) Wesder válasza Beniii06 (#32186) üzenetére


Wesder
félisten

Ki gyàrt copyt? Mi? Hol?
Itt németben is Pepsi Cola néven fut. Most nincs nàlam ilyen üveg, de majd fotózok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32190) bandi0000 válasza Wesder (#32187) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Én is emlékszek rà, akkor se ïzlett , nemrég hoztak akkor se

Cukormentessel meg úgy vagyok, hogy ink semmi mint az, ha eltudnák venni az édesítőszer utóïzét, akkor simán innà mindenki azt

Vagy fasz tudja, vannak ezek az olcsó szénsavas üdítők amit régen sokat ittam, azok csak cukormentesben vannak, szal lehet ott a baj hogy ittam màr cukros colàt és ahhoz képest minden szar :D

Xbox One: bandymnc

(#32191) Wesder válasza bandi0000 (#32190) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem is az utóízzel van bajom.
Mondjuk a lime-os Pepsinek nem érzem, vagy csak nem foglalkozom vele, nem tudom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32192) l.skywalker válasza Wesder (#32184) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én ittam RC Cola-t itthon. Az piszok jó volt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32193) Wesder válasza l.skywalker (#32192) üzenetére


Wesder
félisten

Amazonról lehet hàzhoz szàllíttatni. Majd ha megyek Edeka-ba megnézem hogy van e. Egy próbàt megér.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32194) icemad válasza l.skywalker (#32192) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az tényleg jó volt. Meg a tango. Emlékszel a reklámra? Narancssárga faszi mindenkit lesmárolt? :D

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32195) sugarforce válasza bulikavagyok (#32180) üzenetére


sugarforce
őstag

Igen, most vilagosodtam fel :F
Nem titkolozom jol, inkabb megszuntettem a problemat, az ms fiokom is toroltem inkabb.

(#32196) sugarforce válasza l.skywalker (#32175) üzenetére


sugarforce
őstag

Lehet hogy eleg ha veszel egy japan autot.

(#32197) oriic válasza Beniii06 (#32181) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Ilyen gyorsan meglett a puttony a képedre? Grat. :C"

Ez már csak az ünnepi maradék, készül az új. :)

Btw megyek iszok egy kis Pepsi KÓÓlát, ha már úgyis fura vagyok. AZt mondtam már hogy AMD párti vagyok, meg amúgy is monnyon le az iPhone, Android a zisten? :P (Már ellentét most hirtelen nem jut az eszembe itt fórumról) :))

Live-Die-Respawn

(#32198) sugarforce válasza oriic (#32197) üzenetére


sugarforce
őstag

Benzin v dizel v elektromos
Dc v marvel

(#32199) bandi0000 válasza oriic (#32197) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Fuhh AMD azt hittem màr lejebb nincs... Rem legalàbb Nvidia-s vagy :D

Xbox One: bandymnc

(#32200) Maxxy10 válasza bandi0000 (#32199) üzenetére


Maxxy10
addikt

Mostmár kezdem érteni miért nincs kész még az a magyarosítás... :U

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.