Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#32551) bandi0000 válasza l.skywalker (#32547) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jó, igen de pont olyan mint a Samu fórumban, mindenki azért fikàzza a telót, mert magasan van a bekapcs gomb, nincs értesítési led stb, mind olyan indok, amit utànaolvasàssal, vagy videóval el lehet dönteni

Szal sztem ugyan így a játékokról is el lehet dönteni videók alapjàn hogy bejön e, én nem is nagyon emlékszek, hogy vettem e olyan jàtékot, amit kukàztam vagy megbàntam

mike1334: Jó hàt így érthető, de ezért ajànlom, hogy a teszteket, a fórumot csak megerősítésnek hasznàld, de ne az alapján dönts, filmeknél csomó 4-5 ös értékelésűt végignézek, néha a jobbakat meg képtelen vagyok :D Pl asszem a Wall Street farkasa jó értékelésű volt, de csak a feléig bïrtam :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#32552) mike1334 válasza bulikavagyok (#32550) üzenetére


mike1334
veterán

Hát ez vicc, köszi, majd végigolvasom a többit is :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32553) bulikavagyok válasza mike1334 (#32552) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem meg fogsz lepődni. :) Csodálkozom, h kint hagyták.

[ Szerkesztve ]

(#32554) Wesder válasza bulikavagyok (#32550) üzenetére


Wesder
félisten

Itt azért én is pislogtam elég rendesen.
Valami nagyon eltörhetett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32555) Madoc válasza bandi0000 (#32546) üzenetére


Madoc
veterán

A szolgáltatások, a barátlista, a home-olás, a régiófüggetlenség, mélyebben nem megyek bele, nagyrészt ezek ps-en is megvannak de olyan korlátokkal, hiányosságokkal amik csak annak hiányoznak akik ezeket megtapasztalták boxon is,és használnák de azoknak hiányzik méghozzá nagyon.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#32556) bandi0000 válasza Madoc (#32555) üzenetére


bandi0000
nagyúr

régió az ehh, mi is úgy csinàltuk, hogy haveré hun, enyém us, még 4 êve megérte ,de mostmàr annyira szar a ft hogy nem éri meg, de nem értem miért jó nekik a régiózár, talàn a kövi nem lesz az

A home sztem ekte ugyan az, mindkét konzolon homolam

a baràtlistàn mit értesz?

Jah szokás nagy úr, aprósàg se PS bekapcsoláskor àtvàlt a bemenetére, ezt meg képtelenek voltak belerakni boxba, pedig valszeg csak szoftveres

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#32557) Madoc válasza bandi0000 (#32556) üzenetére


Madoc
veterán

Mondtam hogy mélyebben nem mennék bele. Akinek van box az tudja miről beszélek. Barátlistán azt sem látom mivel játszik, mit csinál, nem kapok értesítést csak a konzolon ha online... Üzenetre mobilról rakjak fel egy másik appot, Home olásnál kiverte a biztit hogy a saját gépemen csak az én profilom tudná használni a megvett játékaim ha home-olok a haver gépére.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#32558) bandi0000 válasza Madoc (#32557) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Hàt megértem, én megszoktam pàr dolgot, hogy pl be kell lépnem haver profiljàval hogy le tudjam szedni az nő jàtékait, boxon nyilvàn nem kell, ez tényleg bosszantó lehet

Sajnos nem sajnos nem egyformàk ilyen téren, így ha valaki átül egyikről a màsikra akkor a sok kis aprósàg miatt meg is utálhatja

Mindenesetre én is szeretek belemenni az "adok kapokba" addig míg értelmes érvekkel megy, nem pedig egymás anyjának a szidàsa ha màr kifogyott a lőpor :D

Én sztem mindkettőt megveszem ha tehetem day0 vagy leg is ami több dolgot nyújt hirtelen, de rem nem lesz fél gen vàltás

Xbox One: bandymnc

(#32559) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Na ilyen amikor normális emberek beszélgetnek. És ilyennek is kell lennie. Nem is lenne jó ha mindenkinek hasonló lenne az ízlése. Mindenkinek mindenki felesége lenne a felesége.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32560) Carlos Padre válasza frankdelgado (#32516) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Vetekszik az xbox topikkal néha, de az igaz, hogy az igazán okosok mindkét topikban emelik a társalgás színvonalát :DDD
Nekem is megmagyarázták, hogy a radír csodát tesz a hűtéssel de a ventillátoros laptophűtő, ami el is fújja onnan a meleget csak parasztvakítás és ne vitatkozzak a fizikával :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32561) Carlos Padre válasza Wesder (#32519) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A tegnapi értetlenkedéseden azért el kezdett tikkelni a bal szemem.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32562) Carlos Padre válasza oriic (#32528) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hogy fogunk így ezután kobizni?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32563) Wesder válasza Carlos Padre (#32561) üzenetére


Wesder
félisten

Nem értetlenkedtem, csak te nem értetted meg amit én mondtam.
Ha gondolod kifejtem, de biztos időpocsékolàs lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32564) oriic válasza Carlos Padre (#32562) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tisztelettel. :)

Live-Die-Respawn

(#32565) Carlos Padre válasza Madoc (#32555) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Pedig belemehetnél mert érdekelne, főleg az első három, a negyedik lényegében a warez xboxos megfelelője, azt kihagyhatod.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32566) Carlos Padre válasza Wesder (#32563) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem tudom feltűnt e, hogy minden alkalommal mikor beleállsz valami neked nem tetsző állításba rögtön a csubakka védelmet kezded alkalmazni. Rohadt fárasztó ám.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32567) MasterMark válasza Carlos Padre (#32565) üzenetére


MasterMark
titán

Egyébként ez tényleg így van. :D Ezek az EULA mindennemű semmibevétele.

De a microsofttól ez nem új, nézd meg a windowst. Nem baj ha warez, csak mindenki azt használja. És mindenki azt is használja...

Switch Tax

(#32568) Wesder válasza Carlos Padre (#32566) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem jobban jàrsz ha ignoràlsz...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32569) philoxenia válasza Wesder (#32568) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link] ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#32570) st3v3np3t3r válasza Carlos Padre (#32560) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Láttam videót a ps4-ről... nagyon kifinomult hűtése van...ráfújja a meleget a tápegységre, a meleg meg időfel kifejti jótékony hatását az elektrolit kondikra
Meg azok a papírvékony lamellák imádják gyűjteni a port meg a szöszöt... egy porosabb panelban majd így fog festeni pár hónap után

Ennyiből milliószor jobb az Xbox One hűtése,bár lehetne mit javítani még rajta.
Szerintem az Xbox One hűtője jobb mint a PS4-é

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#32571) bandi0000 válasza st3v3np3t3r (#32570) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Soha senki se mondta, hogy világi a hűtése, De nem melegedett túl még senkinél sem, annó ugye a 360-nál meg tényleg gondot jelentett ez, ezért is rakott ilyen bika hűtést rá az MS, másrészt meg, szerintem ilyen képeket lehetne találni one-ról is, nem feltétlen a hűtés hibája ez

Xbox One: bandymnc

(#32572) MasterMark válasza bandi0000 (#32571) üzenetére


MasterMark
titán

A 360-nál nem a hűtés volt a gond, hanem a szar forraszanyag a cpu/gpu alatt.

Switch Tax

(#32573) st3v3np3t3r válasza bandi0000 (#32571) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Biztos lehetne találni mind2 félnél hibákat a hűtésben...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#32574) mike1334 válasza bandi0000 (#32571) üzenetére


mike1334
veterán

Ez például érdekes...az xboxom a cicergős fajta első naptól, pedig új volt, de a ps4 slim az végig kussban volt a majd egy év alatt, pedig az meg használt volt.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32575) MasterMark válasza mike1334 (#32574) üzenetére


MasterMark
titán

A cicergés megint másik dolog, most itt a coil whine-ra gondolsz, vagy a vinyó cicereg?

Switch Tax

(#32576) bandi0000 válasza mike1334 (#32574) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Enyém is, a PS Fat viszont hangos volt, embere válogatja, nekem pl a cicergés az ami zavar jobban, máskor a GTX 1070-et is visszavittem emiatt :D

Sőt továbbmegyek, engem nem a hangosság zavar, hanem inkább az, ha fel le veszi a fordulatszámot, statikus zajhoz hozzá lehet szokni

Mindenesetre kíváncsi leszek mit tud majd a Széria x hűtése, ha már ekkora torony lett

(#32573) st3v3np3t3r: Persze, nem is védeni akarom én a PS-t mert tényleg alultervezték, és őszintén a jelenlegi tervek sem annyira bíztatóak, hogy az majd szuper lesz, mindenesetre én szerencsés vagyok lehet, mert nem zavar ha hangos, ettől függetlenül nyilván este alváskor nem szívesen hallgatnám

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#32577) frankdelgado válasza Carlos Padre (#32560) üzenetére


frankdelgado
őstag

Az biztos :) ..onnan mind ketten ki vagyunk baxva nem? Engem ezek egy pillanatig sem tudnak felizgatni, elhiheted. Jót röhögtem a radíros balhén, nekem ennyi volt az egész. A "másik gép" fikázása meg már nem játszik, mivel pont azon höbörögtem, h a saját gépem szétqrja a polcomat. Persze ez már flame, mert nem tetszik a kritika. Van 1-2 ember, aki veszi a lapot, a többi meg nem érdekel.

(#32578) frankdelgado válasza st3v3np3t3r (#32573) üzenetére


frankdelgado
őstag

X-es Xboxnál is volt az első napokban problémám, kevés volt a helye az befülledt, mihelyst kapott levegőt, nem volt gond és azóta sincs.

(#32579) mike1334 válasza MasterMark (#32575) üzenetére


mike1334
veterán

Passzolom, ez a "megszokott" xbox one S cicergés, nekem már hiányozna is, ha nem lenne :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32580) l.skywalker válasza mike1334 (#32579) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én szerencsésnek mondhatom magam (kopp-kopp) mert eddig életemben 1 olyan eszközt vásároltam, amit gariztatni kellett - pontosabban elállnom a vásárlástól.

Minden mással maximálisan elégedett voltam. Persze ez lehet annak is a jele, hogy k.va igénytelen vagyok :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32581) mike1334 válasza l.skywalker (#32580) üzenetére


mike1334
veterán

Így belegondolva nekem is...egy xiaomi telóm kijelzője besárgult.
Gondolkoztam régebben, hogy a garancia lejárta előtt elküldöm e miatt az xboxot, de fel se tűnik már, csak ha kifejezetten figyelek rá...meg eladni se akarom, majd beszámíttatom az újba, ha lesz ilyen akció, ott meg ez úgyse számít.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32582) Carlos Padre válasza st3v3np3t3r (#32570) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az ott nikotinos dzsuva a képen, nem azért néz úgy ki mert szarul van megtervezve a hűtés. Szóval ha nem akkarod, hogy igy nézzen ki a tiéd (és minden otthon) akkor ne cigizz mellette.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32583) Carlos Padre válasza frankdelgado (#32577) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nem is baj, mert vannak ott olyan arcok, hogy ha nem lennék kitiltva már ki lennék tiltva :DD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32584) philoxenia válasza Carlos Padre (#32583) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem lennél jó nőgyógyász... Már az arcoknak se tudsz örülni.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#32585) S e t h válasza frankdelgado (#32577) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nem gondolom, hogy a topikgazdák az egyetemes tudás letéteményesei sőt, azért túlkapás is fordult már elő részükről a történelemben, de ha vkivel szemben olyan szankciót alkalmaznak ami kérdéseket vet fel annak jogosságát illetően, ott azért van helye a reklamációnak akár magasabb szinten is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#32586) Carlos Padre válasza S e t h (#32585) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ezt ne feszegesd :DDD

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32587) frankdelgado válasza S e t h (#32585) üzenetére


frankdelgado
őstag

Sok mindenèrt hajlando vagyok küzdeni, de ez pont nincs köztük....

(#32588) st3v3np3t3r válasza Carlos Padre (#32582) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ez nem az én laptopomról készült... mellesleg 5éve nem bagózok :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#32589) mike1334


mike1334
veterán

Véget ért a libás játék :D
Már csak a speedrun achievementek maradtak, de ahhoz béna vagyok.
Hatalmas játék, próbálja ki mindenki, akinek van game pass, pár óra az egész, de régen nevettem ennyit :) fondorlatos módokon lehetsz köcsög libaként :D
Ha nem lenne game pass tuti soha nem próbáltam volna ki, ahogy a ma friend pedrot se..de ez annál is sokkal jobb :) Honk-honk! :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32590) Wesder válasza mike1334 (#32589) üzenetére


Wesder
félisten

Utrafűnyírónak való. Kedvére trollkodhat.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32591) mike1334 válasza Wesder (#32590) üzenetére


mike1334
veterán

Áh hidd el, mindenkinek jó...annyi burleszk poén van benne, hogy hajaj...van, amit direkt újra megcsináltam, hogy az asszony is lássa :D mondjuk mi alapból nagy kacsa fanok vagyunk, ez meg majdnem kacsa :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32592) MunezXBK válasza mike1334 (#32589) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez melyik az?

(#32593) Wesder válasza MunezXBK (#32592) üzenetére


Wesder
félisten

Untitled Goose Game

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32594) MunezXBK válasza Wesder (#32593) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

:R már töltöm is.

(#32595) mike1334 válasza MunezXBK (#32594) üzenetére


mike1334
veterán

Nem bánod meg :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32596) NoOne1976 válasza mike1334 (#32591) üzenetére


NoOne1976
őstag

Én is tegnap kezdtem el. Tényleg nem mindennapi. Azon agyalni, hogyan szivasd meg a másikat.

(#32597) mike1334 válasza NoOne1976 (#32596) üzenetére


mike1334
veterán

És sokszor több megoldás van :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32598) Carlos Padre válasza mike1334 (#32589) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A szalmakalapos feladatot hogy csináltad meg? Álmos voltam már tegnap hozzá.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32599) mike1334 válasza Carlos Padre (#32598) üzenetére


mike1334
veterán

Spoiler!!!!!

Amikor kertészkedik, akkor letérdel, le tudod lopni a fejéről a másik sapkát :) én kiszedtem a tulipánt, és mikor visszaültette, akkor csaptam le, és elvittem egész be a tóba :D utána felveszi a szalmakalapot

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32600) Carlos Padre válasza mike1334 (#32599) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Kösz! :R

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.