Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#48001) S e t h válasza beyruth82 (#48000) üzenetére


S e t h
nagyúr

6+6 évad utóbb tökéletes befejezést kapott, nem semmi, hogy az első 6 után megint mit raktak össze az alkotók.

Elnéztem volna még sokáig, minden karakternek súlyt tudtak adni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48002) beyruth82 válasza S e t h (#48001) üzenetére


beyruth82
veterán

Szerintem a tökéletes befejezés akkor lett volna ha a 6. évad 9. részénél véget ér a sori, hiszen körbe ért a történet és Saul Goodmanná változott az ember a totál szívásban megismert irodájában pedig a záró képsorok. Ehelyett tovább folytatták a totál szívás eseményei után évekkel és félbemaradt a történet ott hogy lebukott ő saul goodman és újra menekülni kényszerül. Számomra ez érthetetlen.

(#48003) beyruth82 válasza S e t h (#48001) üzenetére


beyruth82
veterán

Basszus most vettem észre, hogy nem is az az utolsó rész hanem van még egy epizód a 6.évaf 13. rész :Y :Y :Y
Ezek szerint ezt később rakhatták fel mert amikor én néztem akkor még csak 12 rész volt fenn. Gyorsan meg is nézem akkor most :D

(#48004) S e t h válasza beyruth82 (#48003) üzenetére


S e t h
nagyúr

:D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48005) homerhamm válasza S e t h (#48001) üzenetére


homerhamm
addikt

Esposito úr a kakukktojás. :K Ő szerepelt videojátékban, (és most röhögni fogtok) a többiről még hallottam. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#48006) S e t h válasza homerhamm (#48005) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Esposito úr a kakukktojás. :K Ő szerepelt videojátékban"

Hááát ööööö...... :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#48007) homerhamm válasza S e t h (#48006) üzenetére


homerhamm
addikt

A listába lévők közül. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#48008) bLaCkDoGoNe válasza S e t h (#48001) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szépen fejezték be, bár én a Breaking Bad végét sokkal katarktikusabbnak éreztem, ilyen szempontból a Better Call Saul vége bennem kicsit hiányérzetet hagyott – illetve nem csak ebből a szempontból, mert a BB-et és a BCS-t a valaha készült legjobb sorozatoknak tartom, szóval hiányozni fognak. A BB-et el is kezdtem újra nézni :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#48009) beyruth82 válasza bLaCkDoGoNe (#48008) üzenetére


beyruth82
veterán

Azért 1 fokkal jobban tetszett nekem is a BB. Ha az 10 akkor a BCS 9-es. Ez az utolsó évad különösen jó lett de pl amikor egy teljes évad nem szólt másról mint a testvérével való háborúzásról, pereskedésről az azért nem veszi fel a versenyt egyik BB évaddal sem. Egy lehelletnyivel még mindig jobb a BB én úgy érzem.

(#48010) bLaCkDoGoNe válasza beyruth82 (#48009) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én nem tartom szerencsésnek így közvetlenül összevetni őket, mert jelentősen más a két sorozat, a BCS sokkal lassúbb folyású, hosszabban építkező. Összességében a BCS szerintem van legalább olyan jó, mint a BB, sőt bizonyos területeken talán még kiforrottabb, jobban összerakottabb is. A BB-ben azért itt-ott akadnak kicsit darabosabb, nem annyira kiforrott részek, jelenetek, történetszálak (jellemzően az első két-három évadban) – ezzel együtt nálam is a BB a "kedvencebb", de ez simán lehet csak amiatt, hogy azt láttam először. :)
Ha számszerűsíteni kellene, akkor nálam BCS 9.95, BB 10. :R (Még az El Camino is kap tőlem egy erős 8-ast :) )

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#48011) csuvicsuva válasza Zsadi (#47997) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megelőztél. Tegnap este terveztem megnézni, aztán megkérdezni, hogy látta-e már valaki, de aztán nagy hirtelenjében annyira befáradtam, hogy végül Az árva 2 lett belőle.

Ma este pedig remélem, hogy Top Gun: Maverick lesz a terítéken.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#48012) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Where Winds Meet

Ez lehet az én játékom lesz...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48013) Steve1207 válasza ρσгτσ (#48012) üzenetére


Steve1207
veterán

+1, nálam az volt a nagyon top. Utána a Lies of P, Dead Island 2, Blacktail, Scars Above és Outlast Trials. Callisto nagyon klassz, ebben reménykedek, hogy minden téren megmutatják, hogy kell csinálni a dolgokat, de amúgy valahogy nem érdekel most és nekem a Dead Space is kimaradt, így csak azután fogok foglalkozni vele. Jó show volt, szépen pörgött az egész.

Amúgy eléggé ütős lesz az év eleje, ha mindenki tartja rengeteg megjelenés oda fog esni.

.

(#48014) homerhamm válasza Steve1207 (#48013) üzenetére


homerhamm
addikt

És 9 után végre megjelenik a Dead Island 2. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#48015) ρσгτσ válasza Steve1207 (#48013) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Egyelőre azt írta Daniel Ahmad, hogy PC -s open world ARPG...remélem nem csak arra érkezik. Még kutakodok én is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48016) Steve1207 válasza ρσгτσ (#48015) üzenetére


Steve1207
veterán

Közben megtaláltam a tweet-et én is. Lehet csak a szokásos, bejelentik pc-re, várják, hogy mi a reakció, aztán mérlegelik érdemes-e vele foglalkozni.
Talán a The day before is hasonlóan csak pc-re volt bejelentve kezdetben, aztán még engine cserébe is kezdtek, hogy jobb legyen és toltak rajta egy "idényt". Bár ki tudja azzal is mi van, nagy a hallgatás.

.

(#48017) ρσгτσ válasza Steve1207 (#48016) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Egyelőre mindenhol PC -t írnak, de ennél konkrétabb megerősítést sehol sem látok.

Az mondjuk szimpatikus, hogy a történet több szálon mozoghat. Az is tetszik, hogy vannak benne kínai filmes elemek. Pl. a vízen való futás.

Remélem azért, hogy nem az lesz, mint az Assassin's Creed -ben...hogy kb. mindenre is felmászik. Mert az számomra kiábrándító. A Ghost of Tsushima -ban pont az tetszik, hogy vannak (némileg) korlátai a karakternek.

Nekem bejön a korábbi ázsiai világ. Pont ezért vagyok kíváncsi a Black Myth: Wukong -ra is. Ami persze megint más kategória.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48018) Guitar14 válasza Steve1207 (#48013) üzenetére


Guitar14
senior tag

Ütős lesz bizony, ennyi megjelenés régen érdekelt már így egy huzamba engem is.

Héten megjelenik a Pac-Man World Re-pac úgyhogy azzal már kezdem is a hullámot. :D

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#48019) ρσгτσ válasza Guitar14 (#48018) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tekintettel arra, hogy mennyi játék csúszik, milyen állapotban jelennek meg, vagy mennyire kapod azt, amit egy teaser vagy minimum gameplay után kapsz, szerintem érdemes mindent fenntartással kezelni. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48020) Guitar14 válasza ρσгτσ (#48019) üzenetére


Guitar14
senior tag

Persze, de ezeket mind iszonyatosan várom így a kisebb bugokat elnézem.
Kettő fontos: legyen optimalizált és lehessen végigjátszani.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#48021) frankdelgado válasza Guitar14 (#48018) üzenetére


frankdelgado
őstag

Megint volt valami beetetés? :DDD

(#48022) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Top Gun Maverick: bizony, ez tényleg annyira qrva jó, mint amennyire mondták, Tom Cruise pedig még mindig a legnagyobb állócsillag Hollywoodban. Pont.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#48023) Guitar14 válasza frankdelgado (#48021) üzenetére


Guitar14
senior tag

What?

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#48024) ρσгτσ válasza Guitar14 (#48020) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én inkább a játékmenetet érintő problémáktól tartok. Vagy leginkább attól, hogy hogyan oldanak meg bizonyos dolgokat.

Nekem már az is nullázná a játékot, ha egy AC klónt csinálnának. Mert én végtelenül untam a legutóbbi részeket.

Na meg a tartalom is lehet sok, de nem mindegy, hogy azon belül mit nyújt, mennyire tudsz vele azonosulni. Vagy lehet a harcrendszer is esetlen....stb...stb.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48025) Guitar14 válasza ρσгτσ (#48024) üzenetére


Guitar14
senior tag

Sajnos én is lejjebb adtam már úgyhogy elnéző lettem egy jópár dologra :/

Na mostmár egy tényleg OFF:
Facebook meghülyült de nem csak nálam mindenkinél:
Minden általunk kedvelt oldalnak küldött bejegyzést látunk...
Tele van ezzel az idővonal fullon (miel egy-egy népszerűbb oldalnak percenként ír egy rajongó)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#48026) frankdelgado válasza Guitar14 (#48023) üzenetére


frankdelgado
őstag

Arra értem, hogy megy az örülés valami játékoknak. Az elhullottak szigete 2-nek én is örülök, de biztos, hogy optimalizálatlan bugos fos lesz, mint minden.

(#48027) Steve1207


Steve1207
veterán

Quantum Knights csak nekem maradt ki tegnapról és nem figyeltem? Tiszta Outriders, igaz csak PC egyelőre, de ebből pikpak rittyenthetnek egy portot konzolokra is.

.

(#48028) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Jut eszembe: kérnék tesztelésre valakit, akinek van Dolby Access licence.

Films+TV appon nézem a filmeket, tegnap a Top Gun alatt megint elment a beszédhang, szinte azonnal, amint elkezdődött a film végi misszió. A Sonic 2-vel ellentétben itt viszont vissza sem jött, úgyhogy kénytelen voltam átállítani Atmos for Headphonesról Windows Sonicra. Számítógépen szintén nincs semmi ilyesmi probléma, úgyhogy a lejátszóra gyanakszom.

Atmos hangsáv, fejhallgató. Vagy ha van valami másik lejátszó, amely kezeli a HDR-t, azt is megköszönöm.

Sima 5.1-nél nem jelentkezik a hiba, illetve HMAX és Disney+ esetén sem.
:R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#48029) frankdelgado válasza csuvicsuva (#48028) üzenetére


frankdelgado
őstag

Az ilyen problémák kiküszöbölésére az a legjobb megoldás, hogy be kell látni, hogy az xbox nem erre való. Mindenki csak kínlódik vele. Én vettem egy 20 ezer forintos saomi boxot és soha nincs gondom a filmnézéssel, legyen szó stream-ról, vagy mkv lejátszásról.

(#48030) csuvicsuva válasza frankdelgado (#48029) üzenetére


csuvicsuva
őstag

De eddig ilyen probléma nem volt, ez az első két eset. Ráadásul ilyennel még az életben nem találkoztam, hogy csak a beszédhang megy el. :(

Ha a tévébe csatlakoztatom a külsőt, akkor ugrik az Atmos, ha gépen nézem, akkor meg ugrik a HDR. Mondjuk utóbbi kevésbé fájdalmas, de ha valaki összehasonlítja a Windows Sonicot az Atmosszal és azt mondja, hogy nem érzékel különbséget, annak fülészet.

Kodi, VLC boxon gondolom még mindig nem kezeli a HDR-t, ezért gondoltam, hogy akad-e másik lejátszó?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#48031) Steve1207 válasza frankdelgado (#48029) üzenetére


Steve1207
veterán

+1, csak a nyűglődés az xbox ilyenre, meg naprakész app frissítés is hol van, hol nincs kb, teljesen változó ésatöbbi. Nekem az volt a terv, hogy átállok boxra, el is adtam a mi box-ot, de pár nap után már le volt adva a rendelés egy másikra, mert rettentően hiányzott a kényelmes használat, cast (nem a lagolós xbox wireless display, amivel nem ér semmit az ember), és alkalmazás funkciók között is vannak különbségek. Nem beszélve még pár dologról, ami xbox alatt megoldhatatlan. Egyetlen előnye az xboxnak, hogy hardver miatt piszok gyors, de cserébe 4-5x annyit fogyaszt is egy szimpla filmnézésre.

.

(#48032) Zsadi válasza csuvicsuva (#48030) üzenetére


Zsadi
őstag

Egy fórumtárs korábban csinált egy tesztet appokkal pár népszerű boxon [link]
Plusz még ajánlott az Apple TV- 4K
Ezek amolyan középút az olcsó huszonezres boxok, és a magasabb kategóriás lejátszók között.
Sok boxnak alaposan utána kell nézni, melyik szabványt hogy kezeli, mert van hogy pont azt az egyet nem tudja amit Te szeretnél. Vannak még az olcsó kínai boxok, amik hardveresen elég jók, de licence hiánya miatt vagy megy rajta az app, vagy nem, ez utóbbi a jellemző. Ha meg megy is, valami megkötésre számítani lehet. (Felbontás limit pl)

(#48033) csuvicsuva válasza Zsadi (#48032) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Köszi. Költeni nem fogok feleslegesen, mert annyi filmet nem nézek, csak arra lettem volna kíváncsi, hogy másnál is jelentkezik-e a probléma, mert mint mondtam, ilyenről még nem hallottam. Menjen el az egész hangsáv, ne csak a beszéd.

Majd körbenézek a lejátszók között.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#48034) homerhamm


homerhamm
addikt

NAV-os Xbox 360E valakinek? :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#48035) csuvicsuva válasza homerhamm (#48034) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Kinectet nem találtál? :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#48036) homerhamm válasza csuvicsuva (#48035) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, ezt a képet valami cikkből szedtem ki.

A múltkor viszont én mentem rá, a nav oldalára, és találtam nem tudom mennyiért román furgont, meg tartósélelmiszert. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#48038) Guitar14 válasza homerhamm (#48034) üzenetére


Guitar14
senior tag

Már mentve van nekem, én rámegyek. Most ráálltam, hogy a 360-ból is kéne egy limitált darab. :D

(múltkor volt 40 ezer körül Xbox one fat kinecttel is fent)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#48039) Zsadi válasza csuvicsuva (#48030) üzenetére


Zsadi
őstag

Kodi, VLC boxon gondolom még mindig nem kezeli a HDR-t, ezért gondoltam, hogy akad-e másik lejátszó?

VLC box-ról tudnál dobni linket?

(#48041) csuvicsuva válasza Zsadi (#48039) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Kodi, VLC Player Xboxon. Nem médiabox.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#48042) homerhamm válasza ρσгτσ (#48040) üzenetére


homerhamm
addikt

Még nézi valaki ezeket a műsorokat? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#48043) ρσгτσ válasza homerhamm (#48042) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezek szerintem már nincsenek. Meg már nem is lehetnek.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#48044) Prowler válasza ρσгτσ (#48040) üzenetére


Prowler
senior tag

Ez nagyon kemény volt :DDD :DDD :DDD Én azt hittem Tihanyinál nincs lejjebb, de ez az Asmodeus csóka még őt is alulmúlta.

Veremivadék Undorkutya

(#48045) csuvicsuva válasza Prowler (#48044) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ez az Asmodeus nem Majka véletlenül? :D

Ez sem rossz: Sáprily Lajos és Jack London

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#48046) homerhamm válasza csuvicsuva (#48045) üzenetére


homerhamm
addikt

Régebben unalmamba én is néztem őket, mindíg leoltották a kamutelefonálók a jósokat. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#48047) csuvicsuva válasza homerhamm (#48046) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szintén, ezek a klasszikus annyira szar, hogy nem bírsz elkapcsolni, pedig mennyi értelmes dolgot csinálhatnál helyette kategóriák voltak.

Most ott van a youtube és azt nem tudja abbahagyni az ember, pedig mennyi értelmes dolgot csinálhatna helyette. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#48048) Prowler válasza csuvicsuva (#48045) üzenetére


Prowler
senior tag

Jáájjj, ez nagyon fájt. :DD

Akkor mondom nálad a megfejtést, Vuvsucs Ica. Ismerem jól a műveit!

Veremivadék Undorkutya

(#48049) csuvicsuva válasza Prowler (#48048) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Lol.

A legjobb az egészben egyébként az, hogy automatikusan elkezded keresni azt a rohadt C betűt, de sehol nincs. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#48050) Steve1207


Steve1207
veterán

Ezt hozom ide az off-ba érdekességnek. Azért az MS is elég fukar, ha pasztázásról van szó (SX):

.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.