Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#56001) ρσгτσ válasza homerhamm (#55999) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igazából Master Chief még meg sem született. Szóval nem tudjuk mikor mi volt rajta. :D Meg amúgy sem értem minek hordja páncél alá. Úgysem látszik.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56002) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Madame Web - MAGYAR feliratos előzetes

Pókos kaland kicsit másképp.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56003) Zsadi válasza ρσгτσ (#56001) üzenetére


Zsadi
őstag

Ő már azelőtt rajta volt, még mielőtt megszületett volna :D

[ Szerkesztve ]

(#56004) ρσгτσ válasza Zsadi (#56003) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Hu, ez mondjuk nekem is bejön. :D

Csak nem vagyok oda a fehér cipőkért. Már attól lesz rajta kosz, hogy elmegyek egy kuka mellett...és engem baromira idegesít. :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56005) Zsadi válasza ρσгτσ (#56004) üzenetére


Zsadi
őstag

Szia Uram! Sötét kell? :D

(#56006) ρσгτσ válasza Zsadi (#56005) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ez már egy kicsit sok nekem. :D De most nézegetem én is a saját készítésű Halo dizájnokat.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56007) Zsadi válasza ρσгτσ (#56006) üzenetére


Zsadi
őstag

Jó duma... fehér koszolódik, van sötét...erre meg... viszlát Uram! :D

Szerk:
Ez tetszik, de csak ha a szöveg lenne rajta csak:

[ Szerkesztve ]

(#56008) ρσгτσ válasza Zsadi (#56007) üzenetére


ρσгτσ
őstag

:D

Ez például nem rossz. Batman. Úgy látom, hogy ez hivatalos dizájn.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56009) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Még tart a szingli napi akció Kínában (11.11), így egész jó ajánlatok vannak AliExpress -en is.

Most ezt húztam be:

Kíváncsi vagyok milyen lesz a manikűr készlet. 13 napos szállítással érkezik.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56010) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Retro konzolos csoportban találtam:

Aldi -ban fotózták, ha valakit érdekel.

Mondjuk a JátékNet -nél egy ezressel olcsóbb, meg úgy látom van még kicsivel jobb áron máshol is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56011) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Volt még a Lidl -ben, de nagyon rá voltak cuppanva az emberek. Lányos játékokat talán még jobban vitték. Pl. babaház, konyha. Szóval ha valakit érdekel, szerintem a mai napon érdemes bemenni valamelyik boltba.

Bár nem tudom mennyi utánpótlás lesz...mert ugye nem mindig jellemző.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56012) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56013) homerhamm válasza Wesder (#56012) üzenetére


homerhamm
addikt

Valamiért ez jutott eszembe róla. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56014) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Most kezdődött a Bulgária - Magyarország meccs, ha valaki nem akar lemaradni róla.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56015) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#56014) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Bulgária intézte el az EB kijutásunkat, ha már a magyaroknak nem ment...

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56016) Zsadi válasza ρσгτσ (#56015) üzenetére


Zsadi
őstag

Hááát...ez mi volt :F Fura egy meccs. 1 pont megvan, EB megvan, erre a meccsre nem fognak emlékezni.
Szoboszlai nélkül necces lett volna. Nagyot ment a végén.

[ Szerkesztve ]

(#56017) ρσгτσ válasza Zsadi (#56016) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Jobb is, hogy csak időnként tudtam ránézni a meccsre...

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56018) Zsadi válasza ρσгτσ (#56017) üzenetére


Zsadi
őstag

Fiamnal néztük végig... ez mindent elmond :( :D
Szörnyű volt, de az 1 pont a lényeg.

(#56019) homerhamm válasza ρσгτσ (#56015) üzenetére


homerhamm
addikt

Jó kis öngól. :))Úgy látom ott is tudnak focizni a falábúak.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56020) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Vettem egy nagyon olcsó okosórát az eMAG -tól. Mindössze 6500 forint volt. :D Viszont azért vállaltam be, mert nagyon sok jót hallottam róla.

Ma tesztelgettem, és bár nem indult felhőtlenül a viszonyunk, azt kell mondjam egész korrekt cucc.

iHunt Watch 3 Titan ezüst színben.

Ami érdekes, hogy valami kooperáció lehet a Haylou -val (Xiaomi), mert több típusnál is írják, hogy simán viszik az iHunt órákat a gyári applikációik. Van aki szoros baráti kapcsolatról is ír, de inkább ne feszegessük tovább, mert nem lényeges.

Szerintem tök jól néz ki az óra, és nem mellesleg fém házat kapott. Nyilván az AMOLED -et még csak meg sem mutatták neki, ettől függetlenül szép kijelzője van kicsit alacsonyabb felbontással, de egyáltalán nem zavaró módon. A fenti képek szép, erős napfényben készültek. Már amennyire az lehet így novemberben, de tényleg jól sütött akkor a nap.

A szíj nem a legkényelmesebb, de nem is tragédia. Az viszont már kellemes, hogy bármelyik szabványos 22mm szíj jó hozzá.

Amiért nem indult túl jól a kapcsolatunk... Van hozzá egy gyári alkalmazás, amit úgy hívnak AdorHealth. Az a jó, hogy nem lett felkészítve a droid 13 -ra, így nyilván nem kifejezetten kompatibilis vele. Ami viszont jó, hogy apk -ból telepíthető és működőképes. De!

Először Motorola telefonnal próbáltam. Annál úgy gondolta a telefon, hogy a saját biztonságom érdekében nem kapcsolhatom be, hogy a Gmail értesítéseket jelezze. Ez már egy érdekes pont volt, de aztán jött a következő. Elég sokszor kilőtte az alkalmazást a háttérből, ami azzal is járt, hogy állandóan elvesztette a kapcsolatot egymással az óra és a telefon. Bármit állítottam, nem jutottam túl ezen a problémán. Egyébként néhányan írtak is erről a problémáról.

Aztán gondoltam inkább összekötöm a Samsung telefonommal, és láss csodát minden tökéletesen működött. Egész nap tesztelgettem, egyetlen alkalommal sem csatlakozott le, és szépen, időben értesített minden alkalommal.

Szóval Samsung telefonnal egy szavam nem lehet sem az órára, sem az alkalmazásra.

Tökre megérte, és ismerve az értékeimet úgy látom a mérésekkel sincs különösebb probléma. Biztos vagyok benne, hogy nem százas a szenzoros mérés, de ez sem tragédia.

Arra viszont egyelőre nem nagyon láttam beállítást, hogy az állandó mérés helyett inkább csak manuálisan vizsgáljon, de ez egyelőre tényleg csak részletkérdés.

Szerk.:
Jah még valami. Most érkezik a droid 14. Kíváncsi vagyok barátok maradunk -e az órával. Valószínű, ha ezzel az alkalmazással nem is működik teljes mértékben, egy másik egyensúlyban tartja majd a kapcsolatunkat.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56021) ρσгτσ válasza Zsadi (#56018) üzenetére


ρσгτσ
őstag

+ homerhamm:

Vezettem éppen, és BT -n kiraktam a hangot. Hallgatni is rossz volt...

Sajnos a meccs nagy részét semmilyen módon nem tudtam követni. Ez a szerencse, mert valószínű agyvérzést kaptam volna. :D Elég volt az utolsó perceknél izgulni.

Már az is meglepetés volt, amikor kiderült, hogy 2:1 -re vezet Bulgária.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56022) Zsadi válasza ρσгτσ (#56021) üzenetére


Zsadi
őstag

Hát egy kabaré volt az egész. Csak nem volt vicces.
Persze benne van sok minden. Kerkez heves/ész nélküli játéka, de még fiatal, reméljük beérik majd.
2. kiállítás ellennél, de VAR vissza, sárga ide. Szalairól érdekes tizi, ott nem volt VAR? Háttal ugrik fel páros lábbal, hogy esik el az ellen :F
Mindegy , kötelező 1 pont megvan, a többi történelem.
Azért ha Orbán, Sallai, Varga visszatér, meg a többi hiányzó, akkor más lesz a csapat képe. Remélem.

(#56023) ρσгτσ válasza Zsadi (#56022) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az sem lenne rossz, ha a több alternatívát be tudnánk rakni centerbe. Mert Ádám Martin sem lóg túl 1 félidőn. Csak egy kicsit...

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56024) Zsadi válasza ρσгτσ (#56023) üzenetére


Zsadi
őstag

Németh András régebben mintha nagy reménység lett volna, csak nála is jött a sérülés. Reméljük igazolja majd. Benne még látok valamit, szerintem olyan Sallai féle útja lesz a karrierje/fejlődése során. Csak még az út elején tart.

Szerk: még a múltkor olvastam valami nagyon fiatal magyar csodagyerekről, csak nem ugrik be a neve. Szerintem ő sem itthon játszik.

[ Szerkesztve ]

(#56026) ρσгτσ válasza Zsadi (#56024) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Németh András is ugye német másodosztályban játszik. Meglátjuk...

Mindenesetre a vasárnap még érdekes lesz. A szerbek több mint valószínű nyerni fognak Bulgária ellen. Nekünk jó lenne 3 pontot gurítani Montenegró ellen.

Nagyjából persze mindegy, mert már így is kijutottunk. Csak azért a legutóbbi 2 meccsünk nem volt maga a gyönyör. Mindkét találkozó 2:2 -es döntetlen, és azért ott kellett volna alkotni. Legalább az egyiken.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56027) Zsadi válasza ρσгτσ (#56026) üzenetére


Zsadi
őstag

Igen, másodban játszik, szakértők szerint többre hivatott.
Én is azt mondom majd meglátjuk, volt már sok sztárnak kikiáltott játékosunk a múltban. :)

Vasárnapi sörmeccs lesz, legalábbis a részemről biztos. :D
Nem tudom miért, a gyengébb csapatok ellen szenvedünk, a vasárnapi ellenfél szerintem közepes, kíváncsi leszek.

(#56028) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Game & Watch: Super Mario Bros.
eMAG - 11.462 forint

Van pár jó ajánlat. Xbox, PS, konzolok, kontrollerek...stb.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56029) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56030) negyven2


negyven2
veterán

Half-Life: 25th Anniversary Documentary

Pluszban kapott a Half-Life egy szép kis update-et, illetve 20-ig ingyen be is szerezhető Steam-en ha még nem volt meg...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#56031) ρσгτσ válasza Zsadi (#56027) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Kicsit több időm lett normálisan válaszolni. Végre itthon, és a család is alszik még. :D

Én azért a vasárnapi találkozókat sem tartom tét nélküli meccseknek, bár nagyjából borítékolható a további forgatóköny.

A legutóbbi két meccsünk alapján még ha nem is nagy, de kisebb esélyt látok arra, hogy Montenegró nyerni fog ellenünk. Elég csúnya lenne itthon, de mint esély létező dolog. Amire még kisebb esély van (vagy mondjuk 0), hogy a szerbek kikapnak Bulgáriától.

Ha ez a két találkozó úgy végződne, amire a legkisebb az esély, akkor Montenegró jut tovább Szerbia helyett. Viszont emiatt a hétvégén 2 csapat is lesz, aki nagyon motivált és mindenképp nyerni akar. Szóval azért tartogathat izgalmakat mindkét találkozni.

Az már viszont esélyesebb, hogy a remény miatt jó meccsek lesznek.

A másik téma pedig az, aminek jelenleg nem néztem utána, nem számolgattam...de kérdés az is, hogy a különböző eredmények fényében mennyire változik az, hogy melyik kalapba kerül a magyar válogatott az EB csoportok beosztásánál. Gondolom második lesz belőle, és nem is kerülhetünk feljebb/lejjebb, de ezt nem vágom most fejből.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56032) Zsadi válasza ρσгτσ (#56031) üzenetére


Zsadi
őstag

Én sem számolgattam, de mintha olvastam volna, ha úgy alakul továbbjutás esetén, akkor még 3. kalapba is lecsúszhatunk bizonyos pontszám esetén. De megmondom őszintén, nem érdekel ez a kalap téma, láttuk mire képes ez a válogatott, a hullámzó meccsek ellenére. Lesz aki lesz.
Meg kell verni mindenkit, oszt jónapot! :)

(#56033) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Magamnak néztem egy ilyen óra- és ékszerdobozt. Szerintetek ez milyen ajánlat? Az átvételi pont számomra könnyen elérhető, tehát meg is tudom nézni, mielőtt kifizetem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56034) Zsadi válasza ρσгτσ (#56033) üzenetére


Zsadi
őstag

Ha van gyöngy nyakláncod, akkor mindenképp! :D

Amúgy szép, főleg hogy fa. :K

[ Szerkesztve ]

(#56035) ρσгτσ válasza Zsadi (#56034) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Gyöngy az nincs. Meg nyakláncot sem hordok. :D

Ékszerből nincs sok mindenem. Néhány bőr karkötő, meg a házasságot jelző gyűrűből van egy-két darab, amit váltogatok. Ezekre mondjuk pont jó lenne.

De a legfontosabb, hogy mellette némileg rendszerezni tudnám az óráimat és okosóráimat.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56036) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#56033) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A kedvezmény mellett még használható a BLACK20 kupon. Így 7600 forintra le tudtam vinni az árát. Megrendeltem.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56037) ρσгτσ válasza Zsadi (#56032) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Úgy látom, ha nem kapunk ki, akkor a 2. kalapnál tovább nem csúszunk. Vereségnél viszont a 4. kalapig is lecsúszhatunk, de a 3. kalapnál jobb biztos nem lesz. Ami nem túl jó dolog a sorsolásnál.

Szóval ez a Montenegró elleni mérkőzés nekünk sem tét nélküli. Az szerintem borítékolható, hogy a szerbek nyernek.

Szerk.:
Elméletileg. Az okos(?) számolgatók szerint. Mert nekem nincs türelmem az egészet átnézni és számolgatni. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56038) Zsadi válasza ρσгτσ (#56037) üzenetére


Zsadi
őstag

Valami hasonlót olvastam én is. Remélem ésszel játszanak majd, és akkor nem kell számolgatnunk. :)

(#56039) homerhamm válasza ρσгτσ (#56037) üzenetére


homerhamm
addikt

Eközben Las Vegasban:

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56040) Steve1207 válasza homerhamm (#56039) üzenetére


Steve1207
veterán

A tininindzsa teknőcös meme utáni első gondolat :D

.

(#56041) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

A kontroller ugye Bluetoothon keresztül kapcsolódik a konzolhoz, de van benne két elem. Ezek ha lemerülnek, akkor anélkül is fog működni Bluetooth-kapcsolattal, vagy mindenképp szükséges hozzá új elem?

Szerintem ez a Top 1 kérdés/komment az Xbox topikban.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56042) homerhamm válasza ρσгτσ (#56041) üzenetére


homerhamm
addikt

Csak a második a klasszikus "lehet-e lemezt rakni a Series S-be?" kérdés után. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56043) ρσгτσ válasza homerhamm (#56042) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem ennél csak az lehet durvább, ha valaki azt hiszi Wi-Fi -n jön a víz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56044) homerhamm válasza ρσгτσ (#56043) üzenetére


homerhamm
addikt

Hogy miiiii????

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56045) Bep válasza ρσгτσ (#56043) üzenetére


Bep
senior tag

Nem a gázvezetéken???

(#56046) Guitar14 válasza ρσгτσ (#56043) üzenetére


Guitar14
senior tag

Három top írás a series topikba:
1: A kontroller ugye Bluetoothon keresztül kapcsolódik a konzolhoz, de van benne két elem. Ezek ha lemerülnek, akkor anélkül is fog működni Bluetooth-kapcsolattal, vagy mindenképp szükséges hozzá új elem?

2: Lehet-e lemezt rakni a Series S-be külső meghajtóval?

3: Szar az Xbox meg a Microsoft, nincs exkluzív rá, sehol nincsen a Sony-hoz képest, el is adom. ;]

Másik írásra meg:
Kollégám (aki diplomás mérnök és naponta PC-n dolgozik) megkérdezte, hogy tudom-e hol lehet venni HDMI-USB átalakítót mert kevés az USB a laptopján de a HDMI-t nem használja. :U

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#56047) ρσгτσ válasza Guitar14 (#56046) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én a 230 -as portot javasoltam volna neki. Mert a nagy feszültség miatt hamarabb átmegy rajta az adat. :D

Egyébként ha eleve videó/audió anyag megosztására használja az egyik USB portot, akkor nem hülye kérdés. :D Már ha a külső eszköz tud mit kezdeni a HDMI -vel.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56048) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#56049) homerhamm válasza ρσгτσ (#56048) üzenetére


homerhamm
addikt

Gondolom a gibraltáriaknak nem volt kapusa. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#56050) ρσгτσ válasza homerhamm (#56049) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Csak Santos ment el a franciák elleni meccsre. Ő is csak 18 percig ért rá. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.