Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#33151) l.skywalker válasza Wesder (#33146) üzenetére


l.skywalker
félisten

Dehogy szűnt meg. Csak péppé verte a konkurencia

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33152) sugarforce válasza l.skywalker (#33138) üzenetére


sugarforce
őstag

:D de ezeket masok mar kitalaltak ;]

(#33153) l.skywalker


l.skywalker
félisten

[link] :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33154) philoxenia válasza Def26 (#33149) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gumi nélkül pedig mindig drágább szokott lenni.... :U :F

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33155) Def26 válasza philoxenia (#33154) üzenetére


Def26
félisten

Te, Teeee vén kujon :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33156) Bogyi007 válasza l.skywalker (#33153) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megnézném, de nekem nem lehet... :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#33157) l.skywalker válasza Bogyi007 (#33156) üzenetére


l.skywalker
félisten

Miért? :F

Megvan. Téged is blokkoltalak ezek szerint. Egyszer valahogy sikerült 20-30 magyar fiókot blokkolni. Most már jó.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33158) bbsofficial


bbsofficial
tag

Sziasztok,

Van bevált mobilapp Brazíliába való utazáshoz? Ezután az Xbox mobilappot kell használni?

Köszi

(#33159) Wesder válasza bbsofficial (#33158) üzenetére


Wesder
félisten

Wizzair vagy Ryanair mobil appjait tudom nekez ez esetben ajànlani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33160) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33161) Carlos Padre válasza negyven2 (#33160) üzenetére


Carlos Padre
veterán

....

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#33162) bbsofficial válasza Wesder (#33159) üzenetére


bbsofficial
tag

Közel sem közlekednek Dél-Amerika felé.

(#33163) oriic válasza negyven2 (#33160) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Zseniális. :C

Live-Die-Respawn

(#33164) icemad válasza bbsofficial (#33158) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én ezt találtam, de semmilyen felelősséget nem vállalok! Szerintem nem működik!!! Nem próbáltam!!! Ez 12 havi goldhoz leírás, de elméletileg működik.

The step-by-step plan is as follows.
Step 1: Buy the deal on CDKeys. You will receive the code by email. To be able to see the code you must be the first customer to verify yourself with your mobile number.
Step 2: Download a VPN. There are various options, but Tunnelbear is free and easy.
Step 3: Open the VPN and set your location to Brazil. Check if this was successful by doing a search in Google. If you see Portuguese, it is successful.
Step 4: Open an incognito tab and log in to Microsoft with your Xbox / Microsoft data. (for convenience; translate the page to understand Portuguese)
Step 5: Enter the code and receive the 12 month Xbox Live Gold.
Optional: Upgrade (if you have not done this yet) to Xbox Game Pass Ultimate for € 1. This ensures that you have 13 months of GP Ultimate for € 30.49.
However, I don't know how you can upgrade without having a credit card or Paypal including a credit card. If someone knows how this can be done through iDeal or a one-off payment via Paypal, I would like to read it in the comments!
If you buy Xbox Live Gold for more than 12 months, you are more economical. Stacking is possible up to a maximum of 3 months 36 months (3 years).

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33165) m0ski válasza icemad (#33164) üzenetére


m0ski
aktív tag

Működik, a minap váltottam be brazil cdkeys kódot.

(#33166) #81556480


#81556480
törölt tag

Gyertek nézni orikot ahogy halózik

(#33167) Wesder válasza #81556480 (#33166) üzenetére


Wesder
félisten

Halló! halló! Van ott valaki?
Ez még nekem is megy.;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33168) #81556480 válasza Wesder (#33167) üzenetére


#81556480
törölt tag

Autót is vezet a Lala

Ez a LaciCRM nagyon gáz

(#33169) oriic válasza #81556480 (#33168) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Főleg olaszbó ahog tolja. :D

Live-Die-Respawn

(#33170) Beniii06 válasza #81556480 (#33168) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem nézzük, nincs meg a 200 fps+. :DDD
;]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#33171) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Bandai Namco mobilra ad ki Naruto játékot. Elindult az előregisztráció:

Google Play
Apple App Store

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33172) Carlos Padre válasza l.skywalker (#33171) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Limitált a példányszám vagy miért?

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#33173) l.skywalker válasza Carlos Padre (#33172) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csak formai haszna van. Ha rámész, akkor megjelenéskor automatikusan telepíti.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33174) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Pálháza :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33175) Beniii06 válasza l.skywalker (#33174) üzenetére


Beniii06
őstag

Ettől sajnos még nem lesz autentikus a játék, nem úgy mint a Kingdom Come-ban, ott vannak az "igazi" magyarok lóháton. :DDD

;]

"Got any other secret weapons?"

(#33176) philoxenia válasza l.skywalker (#33174) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ezt a "humort" csak itt fogjátok érteni....

Chuck Norris végigjátszotta a Fable II.-őt. Kétszer. PC-n....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33177) MunezXBK válasza philoxenia (#33176) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Visszafelé.

(#33178) oriic válasza philoxenia (#33176) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fable II PC-n.

;]

Live-Die-Respawn

(#33179) philoxenia válasza oriic (#33178) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez olyan mint ez...
Csák "Máté" nem így csinálta. Neki személyesen portoltak egyetlen példányt. ;] Kutya helyett kojottal...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#33180) icemad válasza philoxenia (#33176) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egyszer egy búzamezőn Chuck Norrisra rátört a hasmenés. És BUMMM!, így lett a chocapic! :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#33181) Wesder


Wesder
félisten

Valaki tud adni egy Horgonyos meghívót? A "Tsalàd" szétcseszte a Horgonyomat, és nem akarok nekik prémiumot venni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33182) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Let me introduce, the XBOY :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33183) Wesder válasza l.skywalker (#33182) üzenetére


Wesder
félisten

Ide vele :O

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33184) l.skywalker


l.skywalker
félisten

:C :C :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33185) akooos válasza l.skywalker (#33182) üzenetére


akooos
veterán

Úristen egy ilyen de fasza lenne.

(#33186) Wesder válasza akooos (#33185) üzenetére


Wesder
félisten

Màr csak akkor is megvenném ha Wifi Direct-en keresztül lőné ki rà az SX képét, meg menne rajta az Xcloud.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33187) #81556480


#81556480
törölt tag

kéne gyorsan 3 hónap vagy 1 live
honnan vegyek de hamarost ?

(#33188) Micsurin válasza l.skywalker (#33173) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Értesít csak! :K
És kapsz általában egy valag hasztalan bónuszt. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33189) l.skywalker válasza Micsurin (#33188) üzenetére


l.skywalker
félisten

iOS-en telepít

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#33190) #81556480


#81556480
törölt tag

30 nap game pass
kell valakinek ?

(#33191) Wesder válasza #81556480 (#33190) üzenetére


Wesder
félisten

Add oda Cryteknek, mert elküld a nyàdba ha lemarad róla. ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33192) #81556480 válasza Wesder (#33191) üzenetére


#81556480
törölt tag

XDDDD

jelentkezz akkor te állat ;]

Na most én hülye vagyok vagy mivan, de vettem gyorsan *valahol* live kódot, erre ezt írja:

átkúrtak ? :D

[ Szerkesztve ]

(#33193) Wesder válasza #81556480 (#33192) üzenetére


Wesder
félisten

Ez most jó, vagy nem jó?:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33194) #81556480 válasza Wesder (#33193) üzenetére


#81556480
törölt tag

lájvot vettem és gémpaszt kaptam

ez nem a jó de nem tragikus

vagy megint elment mellettem az élet és a gémpasszal lehet lájvozni ?

[ Szerkesztve ]

(#33195) Wesder válasza #81556480 (#33194) üzenetére


Wesder
félisten

Ultival lehet liveozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33196) #81556480


#81556480
törölt tag

istenem de ostoba vagyok. vettem 600 forintért 30 napos game passt, mert elnéztem live helyett. erre vettem egy liveot, mert hát nekem live kell. aktiváláskor azt írta amit beraktam feljebb, hogy game pass. azaz most van live, de már nem engedi beírni a másik 30- naposat, mert az csak valami kezdői bónusz vagy mit ír. ha valakinek kell megkapja tíleg

(#33197) mike1334


mike1334
veterán

Ha esetleg valakit....

Ma láttam meg...ha valakit érdekel ilyesmi :)

Március 7-én egyetlen nap erejéig Super Mario játékok állomásoznak majd a Game Cave falai között, hogy Bagszi és a Futu Retro Magazin Interaktív Videojáték Múzeumának és közreműködésével belecsaphassunk egy olyan különleges Mario Party-ba, ahol a videojátékok hőskorától egészen a napjainkig megjelent Mario, Yoshi és Donkey Kong játékokat nyüstölhetitek.
Természetesen platformonként több kipróbálható retro játékkal állunk majd rendelkezésetekre, melyek közül a többjátékos opcióval is rendelkezőkkel akár 2-4 fő játszat egyszerre.
A belépő 1000 Ft, mely magában foglalja mind a GameCave-ben fellelhető gépcsodák mindegyikének a korlátlan használatát, mind pedig a Mario Party-ra való belépést.
Mindenkit várunk szeretettel március 7-én 12:00-től 22:00-ig a GameCave-ben.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33198) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Srácok most tűnt fel bem a PC-s Uplay-jel vagyok bent Boxon ha átcsatolom akkor bedob egy valag pontot a PC-sre, Club pontot amit gyak 2x oldana ki lehet ebből bajom? :DDD

Div2-ben marha sok skint buktam be mivel nem a PC-s accal vagyok bent ahol anno kioldottam a pajzsokat az első részben + Ghost Recon, Siege stb skinek minden Ubi játékban. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33199) Madoc válasza Micsurin (#33198) üzenetére


Madoc
veterán

Fel tudod venni ubi clubba az xboxos profilod is, nekem is fel van a pc-xbox-playstation is egy alá.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#33200) Micsurin válasza Madoc (#33199) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszönöm!

9 kék láda kulcs Div2-ben, már megérte. PC-n meg For Honorben hirtelen egy valag festés! :D :C

Akkor a gyorsan jött U pontoknak meg csak extrán örülünk... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.