Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja

Hozzászólások

(#32701) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Az Xbox maximum hány Hz-es kijelzőt támogat?

(#32702) MasterMark válasza Maxxy10 (#32701) üzenetére


MasterMark
titán

Melyik? ;]

60 egyébként, de ez nem olyan, hogy egy 144 Hz-es monitorral nem látsz semmit, mert a monitor támogatni szokott kisebb frekvenciákat is.

Switch Tax

(#32703) Wesder válasza Maxxy10 (#32701) üzenetére


Wesder
félisten

720p@120 illetve 1080p@120 amit be tudsz àllítani, de ugye ezt egyik jàték sem tudja kihasznàlni. A R6S Siege-ben volt max 80fps X-en DF videó szerint.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32704) Maxxy10 válasza MasterMark (#32702) üzenetére


Maxxy10
addikt

Hát a FAT :C

amugy az X

Csak mert vettem egy kijelzőt a pc-hez ami 144Hz-ez tud és gondoltam ha van értelme akkor kipróbálom az Xbox-ot is rajta.

(#32705) MasterMark válasza Wesder (#32703) üzenetére


MasterMark
titán

Már be lehet állítani 120-at is? Melyik konzolon? Csak One X vagy S is?

Switch Tax

(#32706) Wesder válasza MasterMark (#32705) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem X-en engedte, S-en nem próbàltam. Az Output-ot HDMI-re kell rakni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32707) Beniii06 válasza MasterMark (#32705) üzenetére


Beniii06
őstag

S-en miért akarnál 60Hz-nél többet, mikor a 25-30 fps-t is alig tudja produkálni. :U
Szerezz egy jobb tv-t, ami szépen fel tudja konvertálni és "simább"-nak fogod látni képet, többre mész vele. TV-n nem fog számottevően csökkenni az input lag, a nagyobb Hz miatt, monitoron talán, de akkor mondj egy komolyabb fps(esport) játékot a platformon, ahol ez dönti el, hogy a ranglista tetejére kerülj, ja nincs ilyen.

S en 60 Hz a max, de ha nincs meg a frame hozzá, nem ér semmit sem kb., csak tearing lesz a vége, ha nem egész számú a Hz/fps arány freesync nélkül.

Ez nem az a platform, ahol ez számítana (jelenleg!!). :P ;]

"Got any other secret weapons?"

(#32708) l.skywalker válasza MasterMark (#32705) üzenetére


l.skywalker
félisten

2018-ban jött egy update, amikor az 1440p-t és a 120pfs-t berakták az X-be :D

https://www.windowscentral.com/xbox-one-120hz

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32709) MasterMark válasza l.skywalker (#32708) üzenetére


MasterMark
titán

Ha! Ezek a modern dolgok! :DDD

Switch Tax

(#32710) oriic válasza MasterMark (#32709) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Épp ideje lecserélni a FAT-et végre. :D

Live-Die-Respawn

(#32711) l.skywalker válasza MasterMark (#32709) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja főleg az olyan talpas legényeknek mint én. Alig veszem észre a 30-60 különbséget is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32712) Wesder válasza l.skywalker (#32711) üzenetére


Wesder
félisten

Az gond mert az én épprnjó szememmel is észreveszem. Mondjuk 45-60 között màr nem biztos, ha fix az a 45

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32713) philoxenia válasza Wesder (#32712) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát én 55 vagyok már, de ahogy némelyik 45 éves kinéz... Tényleg hatvannak látszanak időnként. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#32714) oriic válasza philoxenia (#32713) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Visítok. :DD

Live-Die-Respawn

(#32715) l.skywalker válasza philoxenia (#32713) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én ugyan nem korban vagyok előrehaladott hanem gyerekszám van, de egy fél pohár sör után van az stabil 120 is és mindenhol van fast travel :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32716) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hétvégi lazítás... ;)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32717) MasterMark válasza oriic (#32710) üzenetére


MasterMark
titán

Egy Project Scorpio Edition-ra lecserélném amúgy.

Switch Tax

(#32718) l.skywalker válasza MasterMark (#32717) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pár hónap és válogathatsz az ajánlatokban :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32719) Def26


Def26
félisten

találtam a kamrában egy guinness sört ami lejárt 2019.12.30 -én. Szerintetek megihatom, lesz bajom tőle?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32720) F.B.I. válasza Def26 (#32719) üzenetére


F.B.I.
veterán

Semmi. Sör, nem volt felbontva, annyi, hogy ne 3 órán keresztül idd és legyen hideg.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#32721) l.skywalker válasza Def26 (#32719) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem pár hetes lejárat, főleg barna sör esetében nem okoz nagy gondot. Kis biogáz biztos lesz :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32722) icemad válasza Def26 (#32719) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egy Guinness megér egy kiadós fosást. :DDD
Bontsd ki, kóstold meg... Egészségedre!

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32723) Def26


Def26
félisten

Köszi, kinyitottam. Asszony kéri a felét, kicsit várnom kellett volna még lefekszik :DDD

Egyébként nem érzek semmi mellék ízt, ha esetleg újra felmerülne ez a kérdés. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32724) B.i.L válasza Def26 (#32719) üzenetére


B.i.L
senior tag

+ :K
mint kereskedő mondom : a gyártó a lejárati ideig garantálja a minőséget*,a kereskedő pedig a forgalmazást!
Azaz a termékminőség és bolti eladás dátuma megeggyezik.
A fogyasztás más kérdés,itt a lejárati idő max a finnyásokra lehet hatással,illetve a kiemelten kezelt rövid szavatossági idővel rendelkező gyorsan romló/bomló termékre.
* Amit a gyártó elismerten minőségnek hív,és a/az ízvilág és egyéb összetevők a gyártás folyamán homogén,az összetevőktől függően,mint pl.: a sör vagy bor.
Ha sokat áll nem megfelelő helyen a bor is megromlik!

Horgászni mentem...B.i.L

(#32725) MasterMark válasza Def26 (#32719) üzenetére


MasterMark
titán

Üveg, vagy doboz?

Switch Tax

(#32726) Def26 válasza B.i.L (#32724) üzenetére


Def26
félisten

:R

MasterMark: Doboz. Széttéptem, nem volt lerakódás az alján. [kép] Nyáron ittam utoljára. Nyaralásról maradt meg. Kibaszott finom ez a sör, lágy krémes és nem olyan keserű.
Kurva jó, na. :))

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32727) icemad válasza Def26 (#32726) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Egy ilyen szettet próbálj ki: [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#32728) MasterMark válasza icemad (#32727) üzenetére


MasterMark
titán

Ez honnan van?

Switch Tax

(#32729) Beniii06 válasza icemad (#32727) üzenetére


Beniii06
őstag

Nem is tudtam, hogy van "Pedigree" sör is, a kutyád nem lett rosszul tőle? :DDD

;]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#32730) Wesder válasza MasterMark (#32728) üzenetére


Wesder
félisten

Német felföldről.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32731) Def26 válasza icemad (#32727) üzenetére


Def26
félisten

Huhh, az a bomber mekkora. :D battlefieldhez pont kapóra jönne. :DSzép csomag.

Ha megéhezek a jófajta sörökre akkor elnézek a belga sörök házába, pesten.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#32732) l.skywalker válasza MasterMark (#32728) üzenetére


l.skywalker
félisten

Lápi német földön

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32733) .LnB válasza mike1334 (#32533) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha nincs közönség, színház sincs.

Te pedig a "legjobb közönségem" vagy ebből a szempontból. És még csak észre se veszed magad. :)

Na de tisztázzuk. Mert látom, hogy mások is "kedvelnek".
Én nem vagyok több, jobb mert Playstation-öm van. A való életben, a feltételezésekkel ellentétben, nem vagyok egy elkeseredett ember, szánalmas, szar alak. Akinek az a legnagyobb élvezete, hogy az Xbox-osokat szívassa a kommentjeivel. Ugyanakkor ez nem zárja ki azt, hogy ne tartanám viccesnek a reakciótokat. Már többször is írtam, hogy iszonyat hisztis társaság vagytok .Tisztelet természetesen a kivételnek!

Már az is elgondolkodtató, hogy érdemes e nektek felülnötök a provokációra. Mert hát könnyű szánalmasnak titulálni engem, vagy mást, aki húzza kicsit az agyatokat. De mégis akad közületek mindig pár illető, aki beleáll a dologba.

A PS-esek, én is, és bárki más is, könnyen kiugrasztja a nyulat a bokorból. Mert bármit is hoztok fel, a "részünkről" elég előjönni a jelenlegi generáció eladási számaival, az exkluzív címek számával. A Playstation 4 sikerével. És annak ellenére, hogy az egész ipar (még maga Phil Spencer is!) vesztesnek könyvelte el az Xbox diviziót már rég ebben a csatában, ti még mindig képesek vagytok küzdeni az igazatokért. Ez okozhatja ezt a nagy frusztrációt részetekről.
Itt van mike és az én példám. Elég bármit, tényleg a legkisebb csontot odapöccintenem, ő ugrik mint pitbull. És ne röhögjek? Ne tartsam ezt viccesnek? Hát dehogynem fogom! Nem ez teszi teljessé az életemet, nem erre élvezkedek, de attól még megmosolyogtatóak a reakciói.

Nyilván nem véletlenül választottam azt amit. Azért mert Xbox vásárlásnak nem láttam értelmét PC mellé. A PS vásárlás pedig azt eredményezte, hogy PC helyett, lett a PS és nem mellé.

(#32553) bulikavagyok
Pont azért hagyták kint mert nem lett cáfolva. Nagyon nem...

(#32540) Madoc
Mikor hivatkozom én a családomra B+ ha vita van? Ilyet írni más háta mögött az nem szánalmas? A faszért kell ez? :o

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32734) frankdelgado válasza .LnB (#32733) üzenetére


frankdelgado
őstag

Azért van itt gond, nem is kicsi....

[ Szerkesztve ]

(#32735) l.skywalker válasza .LnB (#32733) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én nem akarok nagyon belemenni, mert az egész konzolháborúsdi számomra pont olyan, mint amikor az óvodában arról vitáznak a gyerekek, hogy kinek az apja az erősebb.

Szóval tiszteletben tartva a te és mindenki más véleményét is, csak egy kérdésem van feléd:

• Volt valaha Xbox One-od?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32736) .LnB válasza l.skywalker (#32735) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Személyesen nem vettem. De volt nálam. Többször is. Az első alkalommal írtam is róla logoutra a monitortartós "hülyülést".
Haverom amikor vett, akkor hozzám lett rendelve. Én csináltam a home-olást rajta, beállítgattam, és nálam is volt akkor egy ideig. Aztán azóta is volt már itt sokszor. Nekem ez fontos tényező is volt, hogy nem vettem, hogy kipróbáltam, tapasztaltam már.
Múltkor írtam is, hogy decemberben az egyik cimbim nyert egy One X-et a két forzával. Aztán kérdezte, hogy kell e nekem? Mert ha nem akkor eladja. Bagóért odaadta volna, a legjobb barátaim egyike. Inkább vettem Switch-et. Jó mondjuk az se volt életem vásárlása. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32737) l.skywalker válasza .LnB (#32736) üzenetére


l.skywalker
félisten

OK. Korrekt a lényeg, hogy legalább volt a kezedben. Az itteni emberek véleményét is azért tartom többre, mert sokuknak volt mindkettő sőt mindhárom konzolja. Nem mondom, hogy egyet fogok bárkivel is érteni emiatt, de a véleményét el fogom tudni fogadni, jobban mint azét, aki akár egyik akár a másik oldalt látatlanban kritizál.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32738) Moby válasza l.skywalker (#32737) üzenetére


Moby
addikt

Tényleg? Ez biztos? ;]

(#32739) l.skywalker válasza Moby (#32738) üzenetére


l.skywalker
félisten

Alapvetően igen. De én is emberből vagyok.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32740) Wesder válasza frankdelgado (#32734) üzenetére


Wesder
félisten

A Death Strandig teszt utàn végigvitt àmokfutàsàból ez tisztàn làtszik. Màr most sajnàlom azt a tesztelőt, aki majd egy olyan jàtékot fog kapni, amire ismét lesz "ràlàtàsa".

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32741) .LnB válasza Wesder (#32740) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jajj istenem.. Mondjuk megértelek titeket.
De megnézném az arcotokat ha ismernétek a teljes sztorit. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32742) Wesder válasza .LnB (#32741) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor meséld el, hogy ismerjük a teljes story-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32743) .LnB válasza Wesder (#32742) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, neked nem volt elég a PS4 és a PS4 off topikban amit ezzel kapcsolatban írtam...
De annyira okos vagy, az nem gyanús, hogy semmi se lett törölve, és én se lettem se büntetve, se kitiltva?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32744) Carlos Padre válasza .LnB (#32743) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ennyit számít mennyire van jóban az ember oriic-al :K

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#32745) .LnB válasza Carlos Padre (#32744) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dehogy. Köze nem volt szegénynek az egészhez. Ne keverd bele őt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32746) frankdelgado válasza Carlos Padre (#32744) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ezt már vettem észre. Ha valahol megjegyzem, hogy "ebből a szempontból mondjuk annyira nem tetszik a ps4" simán kikukáznak 60 napra, ez meg itt egérkedik mint egy fogyatékos és még bólogatnak is neki. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#32747) frankdelgado válasza Wesder (#32742) üzenetére


frankdelgado
őstag

Nehogy. Mihelyst lepörgetem a rasztafaszt meg a god of wart, állok neki annak is. Esz a kíváncsiság, h elég érett vagyok-e hozzá........

(#32748) Wesder válasza Carlos Padre (#32744) üzenetére


Wesder
félisten

Na ez azért csúnya volt.

.LnB
De ilyet akkor sem csinàlunk ha esetlegesen igazunk van.
Az rendben van, ha nemtetszésedet fejezed ki a teszt irànt, de nagyon durvàn àtestél a ló túloldalàra. Szàmoltàl volna el magadban 20000-ig, vagy tököm tudja.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32749) AxBattler


AxBattler
félisten

De mi az a rasztafasz? :F

MunezXBK + wesder
Banyek... na megyek innen... :)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#32750) MunezXBK válasza AxBattler (#32749) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Last of Us?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Xbox tulajok OFF topicja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.