Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42701) FoxiestFox válasza LK (#42700) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A játékban lévő economy teljesen tönkre van téve, értsd, átlagos tudással, de szerintem még alatta is valamennyire ésszel játszva pozitívban lehetsz kredithozamot tekintve, de legalábbis nullszaldón.
Ha lesz egy kedvenc 10-esed, érdemes várni egy leértékelést a prém camojára. Montira én is megvettem, mondjuk azért, mert tetszett. De az sokat segít.

[ Szerkesztve ]

(#42702) ddt500hu válasza LK (#42690) üzenetére


ddt500hu
veterán

Ennyi. Nekem sem rémlett, hogy megerőltettem volna magam.
Repu nekem is csalódás volt de nem is játszottam vele sokat. Egyszerűen nem tetszik mint hajó.
Conq még jobb lett. Ha csak standard battle lenne akkor azzal 180-200k lenne az avg dmg.
Én szeretek égetni. :D
Az én stílusomhoz a GK illik a legjobban Legendary moddal.
Egyébként a Montana is elég retard biztos. Kicsit szögeled már nem kapja a citadellát és az ágyúja szürreálisan pontos! :Y

(#42703) LK válasza ddt500hu (#42702) üzenetére


LK
addikt

Nekem viszont annak ellenére amit tapasztaltam, tetszik a Repu. ha ilyen k.jó többek szerint akkor adok még időt neki. Másik accon a Monti is jó volt. 20 millám még nincsen, majd jön a Conqi.
Fox: én is gondolkodtam már rajta, de csakis leárazásban.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42704) capulet75 válasza FoxiestFox (#42699) üzenetére


capulet75
addikt

A Yoshinoban pontosan 0%-al van több risk , mint a tizes cirkák 90%-ban. Unalmas dmgfarm, huge caliber, brutál AP, mindent felgyújt HE, a torpedóiba meg mindig belemegy valami random hülye. Az Azuma egy fokkal trükkösebb, de az meg csak szimplán szar. Ha kell a fun meg risk, akkor Colbert vagy radaros Mino, azokkal kihívás ( főleg a Mino ).

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42705) FoxiestFox válasza capulet75 (#42704) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Yoshinoban pontosan 0%-al van több risk , mint a tizes cirkák 90%-ban.

:DDD Ez jó volt, meg kell hagyni.

Unalmas dmgfarm, huge caliber, brutál AP, mindent felgyújt HE, a torpedóiba meg mindig belemegy valami random hülye.

Igen, mert úgy próbálod használni, mint a retardált HIV-et, amivel aktív hiperhajtóművel max és mid range között maradva égetsz szarrá mindent, ami látszik.
Kicsit több kockázatot is lehet vállalni vele, mert bírja, és akkor mindjárt szórakoztatóbb :K
Nem kell félni kockázatos játékot játszani! Talán nem lesz szuperlila az átlag, de több a kivehető fun.

[ Szerkesztve ]

(#42706) KJ82


KJ82
senior tag

THUMB

15 konténert ad.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#42707) ddt500hu válasza KJ82 (#42706) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi!

(#42708) ledgeri válasza LK (#42687) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért nem működik a kinti, mert már nem az a játéké, hanem a benti... semmi köze a windowsnak hozzá, a launcher indítja a kintit, a kinti, os elalpján eldönti, hogy a hány bites belsőt indítsa... WG-s gyerkőcok programozták így... és lényegében csak a replaynél számít!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42709) ledgeri válasza capulet75 (#42689) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mert még nincs itt...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42710) LK válasza ledgeri (#42708) üzenetére


LK
addikt

Köszi, a kapott válaszok alapján ezt többen nem tudtuk pontosan.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42711) ledgeri


ledgeri
nagyúr

happypurrrrthday mai kód.. ládáért..

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42712) capulet75 válasza FoxiestFox (#42705) üzenetére


capulet75
addikt

Pont lesz@rom a lila átlagot, és fogalmad sincs hogy miként játszok a hajóimmal. ;)
Apropó, a (retard) HIV-el mentél már?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42713) FoxiestFox válasza capulet75 (#42712) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem nem szarod le, mert az játszik ennyit HIV-vel, aki a lehető legkockázatmentesebben akar magas cirkáló sebzésátlagot. Tudom, mert ismerek 1-2 hasonló affinitású HIV maint, és semmi gond sincs vele, csak ne tagadd ;]
Szó szerint semmi másra nem jó a hajó, semmi más utility nincs benne, mint hogy kecibe spamelj mindent, amit meglátsz :D Smolensk detto, csak ahhoz még wasdolni sem kell :DDD

És mégiscsak lehet valami fogalmam hogyan játszol, ha szerinted a Yoshi unalmas. Erre írtam, hogy persze hogy az, ha ugyanúgy játszod, mint egy HIV-et, akkor csupán egy unalmasabb HIV. ;)

szerk: hogy mentem volna? :D Még relatíve érdekes ágakat is lusta vagyok húzni, nemhogy álmosító francia krúzereket.

[ Szerkesztve ]

(#42714) capulet75 válasza FoxiestFox (#42713) üzenetére


capulet75
addikt

Nem látsz ki a statok mögül. :N Azért játszom Henrivel mert vicces, pont nem hat meg a "cirkálóátlag". Az utolsó 170 csatából 12 volt vele, nem hinném hogy az sok, de mindenképp örülök hogy van aki jobban tudja mit és hogyan csinálok, mint én. :U

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42715) FoxiestFox válasza capulet75 (#42714) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én is örülök! :D

(#42716) Tüzi válasza ledgeri (#42709) üzenetére

:DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42717) LK válasza FoxiestFox (#42715) üzenetére


LK
addikt

De ménem mész politikusnak. Arról is tudsz mit mondani amit még sose csináltál, vagy láttad hogy valaki más hogy csinálta. Tipikus. ;]

High risk, high fun. Ja erről eszembe jutott, hogy 1.5 éve amikor játszottunk 5-6 játékot, a sziget mögött kuksoltál és zavartál előre :D . Hol vagy má? Spottoljá mán! Mondom elvesztettem a HP-m 80%-át ! Eddig spotoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42718) Chabe89 válasza LK (#42717) üzenetére


Chabe89
addikt

Mindig is úgy szakaszozott. Kihasználja a másikat amíg ő elbohóckodik valami fostos BB-vel leghátul. ;]

(#42719) #65675776 válasza Chabe89 (#42718) üzenetére


#65675776
törölt tag

Almost high risk...

(#42720) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Jól van bántsatok :O :P

[ Szerkesztve ]

(#42721) LK válasza FoxiestFox (#42720) üzenetére


LK
addikt

De te voltál a legjobb szakasztárs azóta is. Amikor mind BB-vel voltunk,nem volt kecmec. :D

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42722) Tüzi

Mondom húzok a lenglire egy kis xpt ha már minden adott hozzá.
T4, 4 meccs, átlag százk dmg, 4-5 kill, és mind a négy bukó.
Asszem inkább csinálok mást ma este :D
wows számolt 4200as eff-et...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42723) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ó már megy a hetes ranked? Zsír! Pont meg lett a Sinop.

(#42724) #21346560


#21346560
törölt tag

Húha! Hogy lett nekem 51 milla kreditem?! :Y
Be akarok menni egy csatába, de nincs festés a hajón, elfelejtettem hogy kell befesteni... Közben rájöttem... :D

(#42725) #65675776


#65675776
törölt tag

Egy is Fiji carry:

(#42726) Nordic válasza #65675776 (#42725) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ma nekem is volt ilyen... annyira elfelejtik, hogy a Fiji igenis veszélyes hajó ,hiába papír... :D

(#42727) Honzi


Honzi
senior tag


Tegnap neki akartam állni megint játszani aztán a commanderek helyett ez az üres rész fogad így viszont nem tudom a 19-es emberkéket átpakolni másik hajóra.
Csak nálam fordul elő ez?

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#42728) Tüzi válasza Honzi (#42727) üzenetére

Toborozz egyet, tedd bele, utána szerintem ki tudod cserélni a 19-esre.

Amikor 6es dd-ként neked kell lenned a ddnek, meg a spotternek, meg a foglalónak, meg a dd kergetőnek, meg az AA cirkálónak, meg a mindennek...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42729) Chabe89


Chabe89
addikt

A nap csúcspontja...

(#42730) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A SUB-os TST szeróra szálingóznak az accountok... ST-ből jött egy account TST-re, ha lehet, csinálok egy klánt azon a szerón, hogy lehessen gyűlni valamelyest!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42731) ledgeri válasza ledgeri (#42730) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Na meglett: SU-HU (subs of huns) néven fut...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42732) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Játszanék... :)

(#42733) scyllarus


scyllarus
veterán

Új kódok, semmi extra:
STOLENFROMOFFICIALCHANNEL
BIRTHDAYPARTYMADNESS
PURRFECTCODE

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42734) Chabe89 válasza SoulReaver (#42732) üzenetére


Chabe89
addikt

Macskàs kontiból esett?😀

(#42735) gabyka válasza scyllarus (#42733) üzenetére


gabyka
aktív tag

Köszi szépen :R a középsőt nem fogadta el

(#42736) scyllarus


scyllarus
veterán

DONOTSHARETHISCODEKAPPA
STOPASKINGFORCODESPLS

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42737) sh4d0w válasza scyllarus (#42736) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

:R

https://www.coreinfinity.tech

(#42738) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kikötőbővítés két tízessel, meguntam, hogy nyersanyagokon ülök hónapok óta. :D
A Thundi egy skillesebb Conq-nak tűnik a függőleges cit páncél miatt (elviekben ezt könnyebb citezni), de jó AP-val is, a Somers pedig egy ügyes hibrid.


Aztán frász tudja mikor lesz meg az Ohiora való RT. 1-2 hó.

(#42739) olivera88 válasza FoxiestFox (#42738) üzenetére


olivera88
veterán

Megvetted azt a fost? LOL
Te DD t vettél? :DDD
Nem ugyanaz az armorja mint Conqnak?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42740) FoxiestFox válasza olivera88 (#42739) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem gondolnám, hogy olyan rossz az. ;)

(#42741) Tüzi válasza FoxiestFox (#42740) üzenetére

Még új, így OP.
Minden új cucc a wg-nél OP, hogy vegyék a népek pénzért (és lehet, hogy valami resource függő, vagy akármi), de akkor legalább prémiumot vegyél, amivel gyorsabban eléred.
Ez ment a wotnál is, most már itt is csinálják egy ideje.
Aztán majd szépen lassan lehülyítik mire jön az új, akkor meg majd az kell mindenkinek.

Én a német freemiumra lennék kiváncsi, hogy az mennyire lesz op :D vagy up :D

Ruszki bb kapitányra megéri camo skillt tenni?

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42742) FoxiestFox válasza Tüzi (#42741) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem op. Sőt. HE olvasztja, AP pedig bünteti oldalról. retard heal nincs. Most próbáltam ki. Egy Salem és egy Hinden elég volt, hogy durván leamortizálja. Aztán sajnos vége lett a meccsnek ( 7 perc után lul, epicenter ftw)
Az AP-ja jó, szögelt Montiba triplacitet adott. Elég pontos, kicsit olyanok az ágyúk szórás tekinteében, mint a Georgián.
Viszont a Monti sokkal jobb hajó ennél, de egyelőre úgy néz ki, jól elleszek ezzel is. Kicsit ilyen megacirkálós feeling.

(#42743) Tüzi válasza FoxiestFox (#42742) üzenetére

Akkor játsz a Fürtössel :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42744) Tüzi


Azt a torpedót még D8on lőttem el a C7-en látható Iowa-ra, ami később elsüllyedt.
DWT with 50km+ range ftw

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42745) FoxiestFox válasza Tüzi (#42744) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Bent van egy ideje a bug a játékban. Néhány torpedó képes végtelenítve folytatni az útját (persze csak vizuálisan). :D

(#42746) Tüzi válasza FoxiestFox (#42745) üzenetére

Akkor az ilyeneket látom néha átmenni hajók alatt... ;)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42747) FoxiestFox válasza Tüzi (#42746) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezzel megoldottuk a rejtélyt :D

(#42748) olivera88


olivera88
veterán

Két sub torp sebzett 35 k sebzett Fuson.
[link]

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42749) Tüzi válasza olivera88 (#42748) üzenetére

állítólag van dupla ping után cita hit torpedóval.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42750) Chabe89 válasza olivera88 (#42748) üzenetére


Chabe89
addikt

Ez az egyetlen esélyed a sebzésre, szóval ne 5k-t sebezzen már. :U Másrészt meg a DC gyakorlatilag egyhitel, meg minden más is ha felszínen vagy. Várjuk ki a végét mielőtt elkezdenénk kiabálni, hogy OP szar.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.