Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42551) olivera88 válasza - = Zk = - (#42550) üzenetére


olivera88
veterán

Tévedés nem kell prém hajó h fun legyen.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42552) - = Zk = - válasza olivera88 (#42551) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor linkelj tizes nem prémhajóról is ennyi dmg rekordot, ugyanilyen sűrűséggel pls...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42553) olivera88 válasza - = Zk = - (#42552) üzenetére


olivera88
veterán

Smolensk nem prémium. Amúgy meg TT be HIV, Wooster, Harugumo. Mind elég cancer hajó. Legfunabb ezek közül a HIV, retard boost, IFHE, reload boost, és szétszedsz mindent...

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42554) - = Zk = - válasza olivera88 (#42553) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Smolensk nem prémium.tessék?! :U.. ezt gondolt át jobban, pls... Smolensk: Is it worth it? T10 Premium Russian Cruiser

Legfunabb ezek közül a HIV, retard boost, IFHE, reload boost, és szétszedsz mindent...
szuper. igazat is adok.. :K de akkor jöhet egymás után 8 kör eredménye, képekkel, kiv vagyok, mennyire "fun" hajó a HIV... de ha megvan a Moskva, pls azzal is 4-et... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42555) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#42554) üzenetére


FoxiestFox
félisten

HIV a jelenlegi legerősebb TT cirka. Egyedül a Stalint mondanám erősebbnek, de az ugye más kat.

A Smolensk freemium hajó, ne dőlj be annak, hogy sok videóban a freemium (játékbeli grinddal elérhető, pénzért nem megvehető) hajókat prémiumként említenek.
A WG is felismerte a szitut, ha jól tudom, nemsokára saját kategóriát fognak kapni a tech treeben a valóban prém (megnövelt kredit és/vagy xp-hozamú) hajók, illetve a freemium, pénzért nem megvehető, reward, vagy grindolt, nem TT hajók.
A Smolensk egy lényegében tök ingyenes hajó, semmit sem kell csinálni, csak rendszeres játékosnak lenni, és a resources kontikat nyitogatni.
Ugyanez a Salem, ugyanez a Yoshino.

[ Szerkesztve ]

(#42556) capulet75 válasza - = Zk = - (#42554) üzenetére


capulet75
addikt

Nyolcat perpill nem tudok, de van itt valahol négy. Á, meg is van.

Fun ez hidd el. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42557) KJ82 válasza - = Zk = - (#42554) üzenetére


KJ82
senior tag

Ráadásul ezeket a freemium hajókat simán módosíthatják bármikor, ellentétben a prémiumokkal. Szóval bármikor gondolhatnak egyet és leszednek 3 km-t a Smolensk lőtávjából, vagy a reloadhoz hozzáadhatnak másfél másodpercet, ezeknél nincs megkötve a kezük.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#42558) capulet75 válasza KJ82 (#42557) üzenetére


capulet75
addikt

Ellentétben a prémiumokkal??? :DDD Ja, persze. :DDD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42559) Akagi válasza FoxiestFox (#42555) üzenetére


Akagi
tag

Nézzél rá a shoppra, mert a legtöbb szén és freexp hajó megvehető pénzért is...

Segítség eltévedtem!

(#42560) - = Zk = - válasza capulet75 (#42556) üzenetére


- = Zk = -
félisten

elhiszem, hogy a HIV fun... köszi a képeket. bár én frisset szerettem volna, és nem véletlenül... ;)
prémium, vagy sem de a lényegen nem változtat Smolensk... prémium besorolása van. lehet szőrözni rajta, jogosan, de.. nah.. Prémium "előnyöket" élvez..

menjetek fel most v holnap, toljátok le azt a 5-7 kört Moskva vagy HIV hajókkal egyhuzamban, prémium nélkül, alap 6 zászlóval.. kiv vagyok, kinek jön össze a 200+ egyhuzamban vagy legalább 3-4 ami felette, közeliben van.. :R

konkrétan most voltam CQ-val 2 kört... 4-4dd oldalanként, erre 2p és mind a 4! elhullik... konkrétan csak lesett a csapatom és ugye jött a lemmingtrain...
előzőben meg az egy szem DD-nk úgy gondolja, borderhuggingol első pillanattól... natakaroggy, mondom :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42561) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#42560) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem élvez prémium előnyöket, hiszen nem prémium. Most magyaráztam el, hogy sem kredit, sem xp szorzó nincs rajta.

(#42562) Tüzi válasza capulet75 (#42558) üzenetére

:))

amúgy nem tudom, hogy feltűnt-e valakinek, hogy mindig a legújabb a legjobb.
gondolom tök véletlenül.
aztán szépen elkezd egyre pontatlanabb, vékonyabb, "pechesebb" lenni.
mint a sinop, ami ma szemből deupla citát b.szott az iowa-ba, közben én 4 salvoval lőttem rá 6 találatot, amiből 3 pattant, egy meg shatter :D
hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42563) Tüzi válasza #65675776 (#42532) üzenetére

én 9-et xD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42564) capulet75 válasza - = Zk = - (#42560) üzenetére


capulet75
addikt

Nem tudom honnan jött ez az 5-7 kör 200 vagy felette. Úgy fogalmazol, mint ha ez eddig kisújjból kipattintós dolog lett volna, bezzeg most. Max CV-vel a retekwork után, vagy Stalingraddal amikor bejött. Ha adott hajóval mész mondjuk 8 meccsből egy 160-as átlagot, az már elég jó, a 200 max úgy jön össze ha befigyel egy-két 300 közeli round.
Nyilván össze tudnám hozni Henrivel, de most minek görcsöljek ezen? :N

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42565) Tüzi válasza Kotomicuki (#42530) üzenetére

Erre neked a musashimat tudom felhozni.
Kivettem szénből mielőtt eltűnt volna (fxpből meg khront).
Az első 50-60 csatából 76%os winrate (wtf), közel 150k átlagsebzés.
Volt olyan, hogy a 22km-re hajózó broadside monti kapott egy 6 citás salvot, és maradt valami 700hp-je. Életem legjobb lövése volt... na ott lett vége a madzagnak.
Egyik napról a másikra (szó szerint csak azzal játszottam, nagyon élveztem, hogy végre van egy ladik ami odabasz, és jó, működik), az átlagsebzés leesett 50k alá, kizárólag overpen, volt 7km-re lévő zao-ról 4 db lepattanó :D érted, a 460-as.
Az átlag dmg-em leesett 80k-ra pár nap alatt, ott letettem a hajót. Nyár elején elővettem megint, azóta feltornásztam 100k fölé, és 55% wr-re, néha tudok hozni egy 200k-s kört, de fényévekre van az első pár tucat csatától.
f2p játékost szopatja az rng.
Közben látod a flambass-t, meg flamut, meg a többit... én a nyakam rátenném, hogy nekik a wg jobb rng-t ad, hogy lássa a sok kis hülyegyerek, hogy milyenfaszajátékez, aztán jöjjenek dublon-t venni, és más játékát szétbaszni, hogy majd ők is vegyenek prémiumot.
megalófasztazt.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42566) olivera88 válasza - = Zk = - (#42560) üzenetére


olivera88
veterán

Unique ship

Nincs prém kredit hozam. Van kredites festés, de az nem egyenlő prém kredithozzamal, mert a prém és elite hajók tudják festés nélkül is a + kreditet

Premium ship

Elite ship

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42567) FoxiestFox válasza Tüzi (#42565) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez a fassághalom ott dől, hogy pl én is ugyanazt a hányást kapom unicumként, amit bárki, prém fiókkal is.
Meg ott is, hogy Flamuék is ugyanazt. Ugyanazokat nem adja be amiket nagyon be kéne, stb

(#42568) - = Zk = - válasza Tüzi (#42562) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lsd Tirpitz... használhatatlan...

ellenben a Bismarck iszonyat fel lett húzva... pontosabb, szívósabb... mentem vele merő véletlen egy 194ezres kört...

(#42566) olivera88
áááááh..

(#42564) capulet75
úgy, hogy folyamat ugyan azokkal a hajókkal kapunk 200k+ köröket... kiv vagyok, megy-e ez egy Moskvával mondjuk.. és ne a HIV-et hozzuk fel most perpill :)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42569) olivera88 válasza - = Zk = - (#42568) üzenetére


olivera88
veterán

Bismarck nem jobb. Szerencsés RNG fogtál ki ennyi.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42570) - = Zk = - válasza olivera88 (#42569) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egymás után 4x?! :U.... áááh, az nem én vagyok. kizárt. max ha más accountjába léptem volna be :D
na nem az, hogy 4x egymás után mentem vele 200k-t, csak... élvezhető volt a csata, és beadta amit csatahajónak be kellett... de 5.-re a TrollpiC már nem adta.. sőt...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42571) Tüzi válasza FoxiestFox (#42567) üzenetére

Missouri ami egy pontos(abb)) hajónak számít tudomásom szerint, 600 méterről becsúsztam egy ugyancsak zao mellé ami partra futott, kajak párhuzamban, első két torony közé belőttem, kevesebb mint 5k dmg, mert 3 overpen, 5 mellé.
Zao kapcsolt, rüki, én tekerem balra mert jönnek a víziszivarok, kaptam szinte teljesen hátulról egy 11k-s HE salvot, mert minden lövés talált neki, tekerem jobbra mert betöltöttem és kikerültem a halacskákat, Zao megint párhuzamban velem mert a birka balra fordult, megint rálövök kb 2.5km-ről, a 9ből 1 pen, 2 over, 6 mellé.
Néztem a második lövést, ebből a cuccból úgy jöttek ki a skulók, hogy már elve szöget zártak be a csővel. Lehet, hogy balfaszok a matrózok, és 90 fokkal elfordítva erőltetik bele az 1100 kilós ap-t a csőbe? Majd megkérdezem tőlük.

A hajókat folyamatosan körbelövöm. Álló hajóra rálövök, mögé mennek, megint rálövök ugyanoda, elé esnek, vagy ellipszis formában mögé-elé-alá.
Így kurva nehéz játszani :)

És tuti, hogy van valami bot, vagy mod, ami kijelzi a torpedókat... fél perce megy a bb nyíl egyenesen, én számolgatok a marker alapján, na mondom elengedem őket had menjenek, amint csobbannak, nekiáll fékezni, vagy kanyarodni.
Yügomo-val egyedül maradtam tegnapelőtt, rajtam kívül három ellen, 4-en írták be a csetbe, hogy nem-e lehet, hogy moddolva van a kliense, mert "he magically can avoid torps all time".
Pedig reload boosterem van, nem kevés cuccot lőttem ki rá...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42572) #21346560 válasza Tüzi (#42571) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ilyen miatt már én is qrv@anyáztam... 10 perce sétál a pálya szélén, torp ráküdve - azonnal elfordul, majd folytatja a sétafikálást ....

(#42573) capulet75 válasza - = Zk = - (#42568) üzenetére


capulet75
addikt

Most akkor ne a Smolensket. Aztán ne a HIV-et, legyen Moskva... Nekem a Moskva egy antihajó, olyan mint a Yamato, nem nekem való. Viszont ismerek olyat akinek igen, szal vele beszéld meg. Keresgethetünk addig amíg találsz egy olyat amivel nem megy, nyilván, de itt az volt az állítás h fun hajó. Nekem a Moskva nem fun, a HIV meg igen, vagy a Kremlin, esetleg a Conq. Kruvára nem az a lényeg hogy tudsz-e 200-as átlagot hozni, ilyen amúgy sincs sztem, max nagyon speciális esetben, hanem hogy mennyire vagy képes befolyásolni egy csatát. Ott a Woosta, több mint 100 csatám van vele, 73,3%WR, majd 2k a PR, ( még csak nem is szeretek játszani vele ) és "csak" 90k az AVG. Nyilván hajó válogatja, ezzel nem fogsz 30k-s salvokat lőni.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42574) KJ82 válasza Tüzi (#42571) üzenetére


KJ82
senior tag

Lehet a Priority Target számlálót nézte, én is azt szoktam.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#42575) - = Zk = - válasza capulet75 (#42573) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, iagazad van.. meg kell találni a fun hajót és azzal tolni... jogos a pont...
nekem sok FUN hajóm van, de sajnos idővel "elkopik"... és ez fura...vagy normális, nemtudom...

HIV-em nincs, de tervben van, hogy elkezdem azt az ágat is... báár, jövőre itt a CP2077, most is vettem pár játékot, lehet pihentetem a hajókát...marad a 3-4 nagy sztrímer nézése és ennyi.

igazán nagy FUN hajóm, talán a Kutuzov volna... de már az sem annyira fun.. és itt nem a HE spammerkedére gondolok, mert IFHE van rajta (nah, téényleg, az IFHE is változtatásokat kap.. juteszembe :U ).. spot nélkül a füstben dekkoló Kutu meghal... tiszta sor...van még pár ilyen szitu/hajó.. de hogy akárhogy szögelem, 7-8K+ amiket belém vernek folyamat...naaaa

a jelenlegi armadám 88%-a azért van, mert FUN hajónak hittem... eleinte ment, aztán szép lassan nem...
Hindi, Moskva, DM, Monti, GoKu, CQ... T10, non-prém/uni etc... élvezem a játékot velük, csak.. sokszor akadok én is olyanba, hogy " nanebasszamármeg, hogy az nem citkó?! "
nemelég a játék okozta "érdekességek" erre még kényelmesen rátesznek egy lapáttal a csapattársaid.. hiába a 3as divi...
bevallom, reméltem, szeptember van, jobb lesz a játék... háát.. najó, a hétvégékről ne is beszéljünk :D :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42576) Tüzi válasza KJ82 (#42574) üzenetére

Direkt mindig torpedónézetben kezdek, főleg japóval... gyík sebzése van az ágyúknak egy Z-hez képest, ezért nem is nagyon váltok rá. Ott sem váltottam. Amint elengedem, elfordul, lassul akármi. Jön a másik, reload-ot ellövöm, betölt, tök egyenesen jön, torpedók csobbannak, az is elfordul.
Ilyen a mesében nincs. Szívem szerint adnék replayeket, amikor ugyan az a hajó három-négyszer játsza el egy meccs alatt ezt. Ilyen szerencséje nem lehet senkinek, és direkt soha nem megyek ágyús nézetbe, torpedósat meg nem jelzi a program tudomásom szerint.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42577) - = Zk = - válasza Tüzi (#42576) üzenetére


- = Zk = -
félisten

torpedósat meg nem jelzi a program tudomásom szerint.

én azt hittem jelzi.... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42578) ddt500hu


ddt500hu
veterán

:D

Persze ilyenkor egyből jön az inv. :N

[ Szerkesztve ]

(#42579) olivera88 válasza ddt500hu (#42578) üzenetére


olivera88
veterán

HEROS elég erős klán. :U

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42580) ddt500hu válasza olivera88 (#42579) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát nem tőlem lesznek még erősebbek. :N

(#42581) olivera88 válasza ddt500hu (#42580) üzenetére


olivera88
veterán

Gondoltam h nem fogadod le. Úgy is hamarosan inaktiv leszel újra. :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42582) tbw válasza Tüzi (#42576) üzenetére


tbw
aktív tag

Csak akkor nem jelzi, ha nincs kijelölve az adott hajó.
Ha nem jelölöd ki. És úgy dobod nem látja a priority targeten hogy célzod torpikkal.

TBW

(#42583) olivera88


olivera88
veterán

Na vége a szezonnak. Typhoon 2 csoportban zártunk.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42584) redzsi


redzsi
senior tag

WG odatette magát, rakás dolog jön a 0.8.8-al.

Első győztes csata:
T10 szuperkonténer
T8-9 giftkonténer (5x spec zászló)
T2-7 anniversary camó

Direktives:
20 gift konti összesen, 3 szuperkonti , a végén egy konti véletlen T6 hajóval.

Thunderer 252k coal
Ohaio: 62k research points

[ Szerkesztve ]

(#42585) FoxiestFox válasza redzsi (#42584) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kurva sokat kérnek az Ohioért annak ellenére, hogy nerfelték....
Sprintek jönnek: T7-8. Ez jó. Mapok is jók.
Clan Brawl 3v3 redukált méretű mapokon, ez is állat lesz. :D
A szuperkonténeres fasság engem nem nagyon mozgat, vagy másfél éve kb szemét van a szuperkontikban, de ezt, és az Ohio árát leszámítva a patch mérlege pozitív.
Őszintén szólva a Thunderer egyszerűen jobb ajánlatnak tűnik, mint az Ohio...

(#42586) redzsi válasza FoxiestFox (#42585) üzenetére


redzsi
senior tag

Másfél éve, kb amióta kivették a spotter repcsit és társait? :D Én nem vettem észre ezen felül különbséget, velem többnyire mindig is trollkodott az SC.
Viszont komoly mennyiségű spec flaget lehet majd összefarmolni.

(#42587) Chabe89 válasza redzsi (#42584) üzenetére


Chabe89
addikt

Remélem valami HuangMeh-t dob majd az a fix konti. :D

(#42588) FoxiestFox válasza redzsi (#42586) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Régebben gyakori volt bennük a freexp, dubi, prém idő, mostanában szinte csak zászlókat kapok, és másoktól is többnyire azt látom.

Tavi: Nekem T6-ban a Graf Spee és a W.Virginia nincs meg, ezek közül a BB érdekelne természetesen, de elég biztos vagyok benne, hogy gázsprét fogok kapni. :))

(#42589) redzsi válasza FoxiestFox (#42588) üzenetére


redzsi
senior tag

Vagy csak régebben volt brutál rng-d velük nem? Pl az akkori karácsonyi ládanyitogatásaid jutnak eszembe, kb 1 konti 1 hajó arányban. :D

+Chabe89: én meg W.Virginiát szeretném elkerülni, szóval akkor majd ennek örömére mehetnénk egy WV, Graf Spee, Huang He tiripa divet. :DDD

(#42590) FoxiestFox válasza redzsi (#42589) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azzal szép carryzni. :D

(#42591) capulet75


capulet75
addikt

Duca d'Aosta nincs meg és a WVirginia. Nyilván a BB-t szeretném. Nyilván a cirkát kapom...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42592) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

használja vki steamen keresztül a játékot?!....
lehetséges, hogy a 0.8.8 még nem ért el oda?! igaz, leszedett 2,6GB-ot, települt is... de belépéskor a 0.8.7.1-re dob be... ha bejelentkezem a WG accommal, akkor a 0.8.8. indul el, viszont kiírja, hogy régi a kliens, frissítsek...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42593) Chabe89 válasza - = Zk = - (#42592) üzenetére


Chabe89
addikt

Holnap lesz patch. Le lehet tölteni korábban, de aktív csak holnap lesz.

(#42594) - = Zk = - válasza Chabe89 (#42593) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá, értem. köszi.. addig fel sem enged játszani.. fakk :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42595) olivera88 válasza - = Zk = - (#42594) üzenetére


olivera88
veterán

Azt senki se mondta h nem enged fel. Csak annyi h letöltődott, és holnap települ majd.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42596) sutyerák007 válasza - = Zk = - (#42594) üzenetére


sutyerák007
senior tag

miért ne engedne.. :F
elég érdekes játékos vagy ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42597) ddt500hu válasza olivera88 (#42581) üzenetére


ddt500hu
veterán

És ennek te miért örülsz?

(#42598) olivera88 válasza ddt500hu (#42597) üzenetére


olivera88
veterán

Nem céloztam arra h örülök. Csak h úgy is az lesz.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42599) #65675776


#65675776
törölt tag

Ez a Designer's Table hatalmas!

(#42600) - = Zk = - válasza sutyerák007 (#42596) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ha tudnám, eskü nem írtam volna ide :C :D....

(#42595) olivera88
engem nem enged fel a WG accountommal Steamen keresztül vmi miatt.. pedig minden pecsnél ugyan azt csinálom, most nem fogadja el... majd kiderül később, máskor stb

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.