Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42051) olivera88


olivera88
veterán

Smolensk átlagom 5 csata után. :DDD
Kíváncsi leszek rá hol fel beállni.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42052) capulet75 válasza LK (#42048) üzenetére


capulet75
addikt

Minden high dmg-m szinte kivétel nékül solo. Az avg lehet h jobb divben, de combos köröket only solo. Minden csatában fix a max farmolható HP ( alap+javítások), és amikor az egyik oldalamon Szilard008, a másikon meg Teekay vereti, akkor amazok eleszik előlem a sebzést meg a killeket. Elég egyszerű a matek, ha három falánk eszi a tortát, kevesebb jut mindenkinek. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42053) LK válasza capulet75 (#42052) üzenetére


LK
addikt

Egyedül a high dmg esélyét csökkentheti, ha jó társad van. Ne mossuk össze a kettőt, eddig kizárólag az átlagról írtam, nem tudom hogy sodródott ide a high dmg ? Átlagban 58k vagy soloban és 71k hármas divben. Redzsi,Chabe,Lonlgley, csak akik ide írnak, mindannyian jobbak divben,(wr és dmg is), számomra nyílvánvaló okok miatt. Megismétlem: az átlag növekedés azért van,mert nagyobb eséllyel megy végig a csata, és nagyobb eséllyel nyersz, tehát nem igaz az, hogy a sebzésnek nem jó a div. De jó. Még a nap is szebben süt. ;)
Azt elhiszem, hogy max. sebzéseid, rekordjaid mind soloban vannak, de nem erről dumáltunk eddig. :P
Szóval foxnak igaza van, hogy div,div,div. Pontosabban kell fogalmazni, hogy miről is beszülnk. high or average ? :R Sőt, meg is lepett, mennyivel hatékonyabb egy div, az adatok alapján. A túlélt csatákra rá sem néztem,gyanítom az is engem igazolna.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42054) capulet75 válasza LK (#42053) üzenetére


capulet75
addikt

Idézném magam: "Akinek ez fontos, annak jobb a solo, mert a div megeszi a dmg-et". Azt sem veszed figyelembe hogy az összes low tier csatát kb egyedül tolod, ami erősen errodálja az avg dmg-t a 2-3-as divekhez képest. Meg a minden mást is. Divezni szinte kizárólag high tierben szoktunk, jó hogy magasabb az average. :P Én elhiszem hogy meg vagy róla győződve hogy igazad van, de nincs. :P

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42055) capulet75


capulet75
addikt

TierX avg solo: 99923 ,DIV2: 94296, DIV3: 92146.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42056) LK válasza capulet75 (#42054) üzenetére


LK
addikt

Megnéztem találomra 5 embert a BIF és SPUDS felső régiójából, és egy embernél láttam 1-nél nagyobb tier különbséget a solo és div között. Nálad nagy a tier különbség,ez tény. De van aki szeret alsóbb tierben is divezni. Volt aki magasabb átlag tierben játszott soloban, mint div-ben. Ez sem győzött meg,de nem is kell.

5% és 9 %-kal sebeztél többet a fenti adatok alapján T10-ben, de mégis 22%-kal nagyobb átlag különbséged van a div. 3 javára solo-hoz képest.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42057) frame>24


frame>24
addikt

Smolensk "makes Mino look like a heavy cruiser." :Y :)
De ugyanő szerint tűzerőben a woostert is lekörözi...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42058) FoxiestFox válasza LK (#42053) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na jó én sosem néztem külön a div ezen paraméterét, valószínű azért gondoltam a div átlagom alacsonyabbnak, mert azok a momentumok maradnak meg, mikor repül a tökéletes salvo, csak a divtársé előbb ér oda, és kicsapja a targetet :DDD
Vagy mikor divtárs rombolózik, a salvom elől kifordul a nyomi, de begyűjti az ő összes torpját ;]
Mondja bárki, hogy nem ezek egy div jellemző lul momentumai :))

(#42059) LK válasza capulet75 (#42055) üzenetére


LK
addikt

:DDD
Lehet, hogy van olyan hajód,vagy tier amikor nincsen igazam. Lásd Capuletnél, T10-ben, de egyedül ott, hatékonyabb soloban,a sebzést nézve. De már WR-ben és a többi tierben már nem biztos. De chabe nyakonvág, nem írok többet a témában :)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42060) capulet75 válasza LK (#42059) üzenetére


capulet75
addikt

1. Ez a topik a WOWS-ról szól, arról beszélgetünk. 2. A topik a PH!-é és nem Chabee tulajdona. 3. Azt írunk amit akarunk, és annyiszor, ahányszor akarjuk. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42061) Chabe89 válasza capulet75 (#42060) üzenetére


Chabe89
addikt

+1. Nem tudom miből gondolja a kolléga, hogy azért majd jól megdorgálok valakit, mert rendeltetésszerűen használja a fórumot. Ugyanolyan topiklakó vagyok, mint bárki más.

[ Szerkesztve ]

(#42062) FoxiestFox válasza Chabe89 (#42061) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Dehogyis, te weeb vagy ;]

(#42063) Chabe89 válasza FoxiestFox (#42062) üzenetére


Chabe89
addikt

Senki sem tökéletes. 😄

(#42064) LK válasza Chabe89 (#42061) üzenetére


LK
addikt

Túl sok pofázással egy témáról, nem akarom feleslegesen növelni a topic méretét. Régen erre még figyeltek,és bizonyos topikokban még most is. Ez a reflex van még bennem. Tudom ez nem olyan topic :DDD A véget nem érő rework viták sem vezettek sehova ;]

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42065) FoxiestFox válasza LK (#42064) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A topik beszélgetésre van wows témában.

(#42066) Chabe89 válasza LK (#42064) üzenetére


Chabe89
addikt

Semmi ilyesmi nem szerepel a szabályzatban. Valószínűleg az említett topikoknak "túl szorgalmas" gazdái voltak.

(#42067) szilva01 válasza FoxiestFox (#42007) üzenetére


szilva01
őstag

Nyitottnak kell lenni az új dolgokra. :DDD

Csak a discordot nem szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#42068) FoxiestFox válasza szilva01 (#42067) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem azért írtam neki, hogy cseszegessem, csak a többségnek szerintem fogalma nincs róla, hogy néhány óra múlva rá fog-e érni, vagy egyáltalán megnyitja-e ezt a topikot.
Discordon sokan online vagyunk, célszerűbb ott keresni.
Ha az értesítései zavarnak, le lehet állítani mindet, hogy csak akkor szóljon, ha téged tagelt valaki.
Multiplatform, gyors, egyszerű.

(#42069) Nordic válasza FoxiestFox (#42068) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én is utálom amúgy a discordot, leginkább azért, mert nem lehet rendesen belőni a mikrofonomat. TS párti vagyok, és az is fogok maradni.

(#42070) FoxiestFox válasza Nordic (#42069) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha TS-ben be tudtad lőni, és Discordon nem, az user errornak tűnik.

(#42071) Nordic válasza FoxiestFox (#42070) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Téves. Ts-en korrektül be lehet lőni, hogy hol érzékelje a hangomat (nem szeretem a push to talk-ot), itt meg hol túl érzékeny, hol meg nem érzékeli rendesen. Sőt, van, hogy meg se találja a mikrofont... Azért egy cloud 2-vel nem kéne hogy gond legyen, főleg, hogy ts-en tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#42072) FoxiestFox válasza Nordic (#42071) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, akkor értem. Én a voice activationt utálom, így nincs vele tapasztalatom :D

(#42073) ledgeri válasza FoxiestFox (#42072) üzenetére


ledgeri
nagyúr

+1 És még így is véletlen ha máshoz (szobában) beszélek megnyomom a push-t-t-t.... mert beszélek :U ...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42074) FoxiestFox válasza ledgeri (#42073) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Velem is előfordult már :D

(#42075) Chabe89 válasza ledgeri (#42073) üzenetére


Chabe89
addikt

Ez nálam is berögződött. Még akkor is nyomom a gombot mikor fent se vagyok discordon csak beszélgetek valakivel a szobában. 😄

(#42076) #21346560 válasza Nordic (#42071) üzenetére


#21346560
törölt tag

Egyébként mi ez a nagy discord mánia? Miért jobb, mint a TS? Vagy egyáltalán jobb?

(#42077) FoxiestFox válasza #21346560 (#42076) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A TS egy céleszköz, a Discord egy multitool. :D
Ha csak hangkommunikációra van szükséged, elég a TS, ha kell egy csomó csatorna képekkel, beágyazásokkal, amit elérsz PC-n, és telefonon is, és kivált egy fórumot is, akkor kell neked Discord.
Korszerű klánt ma nem nagyon csinál senki Discord nélkül, és nem véletlen lett így.

(#42078) ledgeri válasza #21346560 (#42076) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ott kezdődik, hogy ingyenes(a szerver), offline is megmaradnak mások szöveges bejegyzései/ Linkeket kezeli (pl képeknél mutatja őket, hasonlók)

Én inkább azt mondanám, hogy tudja a TS dolgait, és egy facebook csoport dolgait egy helyen!
(De pl armához való rádiómod-szintű dolgokat nem hiszem hogy valaha is fog tudni...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42079) T_Stark


T_Stark
őstag

Már megint "Te itt most nem fogsz nyerni, fiacskám" nap van :DDD


(#42080) #21346560 válasza FoxiestFox (#42077) üzenetére


#21346560
törölt tag

Értem, köszönöm az infót! Ami alapján rájöttem, hogy mi egy korszerűtlen klánban vagyunk! :DDD

(#42081) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Lenne egy noob kérdésem. VAn ez a lövés, amikor az összes löveg egyszerre lő (salvo) Ahhoz milyen gombot kell nyomni? :U

(#42082) capulet75 válasza SoulReaver (#42081) üzenetére


capulet75
addikt

duplaklikk

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42083) SoulReaver válasza capulet75 (#42082) üzenetére


SoulReaver
veterán

:R Köszi!

(#42084) FoxiestFox válasza #21346560 (#42080) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sosem késő változtatni ezen :))

(#42085) LK


LK
addikt

Hi all! Zao,Salem,Hindenburg,Des Moines használatával kapcsolatban tudtok infóval szolgálni? Mielőtt nekiállnék keresgélni. Érdemes velük coopban menni pár gyakorlókört, vagy felesleges? Mindnek adtam lőtáv buffot, gondolom az kell nekik. Elég fox féle gyorsjellemzés, de nem úgy hogy a vér és fos és hányás szavak kimaradjanak :DDD

Köszi

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42086) #21346560 válasza FoxiestFox (#42084) üzenetére


#21346560
törölt tag

FUN klán vagyunk, nem izgatnak minket azok a dolgok, amikhez discord kell...

(#42087) olivera88 válasza FoxiestFox (#42072) üzenetére


olivera88
veterán

Voice activation idegesítő tud lenni, mert van van akinél rohadtul hallatszik háttér zaj...
Nem egyszer hallottam már mentő autót, gyerek visitást klán csata közbe. :W
Mentő hangja konkrétan annyira behallatszott mintha az utcán játszott volna az a személy.

Meg én se szeretem használmi mert átjáró ház van nálam, csak este van nyugi. :o

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42088) FoxiestFox válasza olivera88 (#42087) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát igen, ha valakinél sok a háttérzaj, mi meg szoktuk kérni, hogy ugyan kapcsolja már ki a voice activationt...
Nálam pl szinte mindig síri csend van, de ha csajom hozzám szól, vagy szól a kapucsengő, vagy a telefon csipog, azt bunkóság mások számára is közvetíteni.

(#42089) LK válasza olivera88 (#42087) üzenetére


LK
addikt

Nálam ugyanez. :(
Nem vagyok egy discord expert, nem találtam meg a div keresős csatit, habár lehet hogy kiverte a szemem. :DDD
Egyszerűen nincs divtárs, úgyhogy muszáj lesz újjáélesztenem, beállítani, hogy ne zargasson, mert orrba-szájba üzengetett, pl. a hencegőbe éppen mit rakott fel foxiestfox :DDD, teljes beszélgetéseket küldözgetett. Szóval be kell állítani,mert idegesített.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42090) redzsi válasza LK (#42085) üzenetére


redzsi
senior tag

Zao ninja flanker HE spammer. Des Moines már komplikáltabb, jó ha szigethez állsz be, capek radartávon úgy hogy bb ne nagyon tudjon lőni. A legtöbb mapon van ilyen hely, persze ha csatahajó pusholni tud akkor kb. véged. Vannak kifejezetten Des Moinses friendly mapok, laposabb szigetekkel, ott lehet agresszívebben is játszani vele. Salemem nincs, de szuperheal miatt többet bír. Hindenburgra én töltésgyorsítót raktam lőtáv növelő helyett. 17,8km + scout plane nekem elég. Eléggé tanky ahhoz hogy agresszivan is lehessen játszani vele. Semmiben sem kiemelkedő, de mindenben jó.

[ Szerkesztve ]

(#42091) FoxiestFox válasza LK (#42089) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szó szerint a társalgó alatti csatorna... :DDD

(#42092) LK válasza redzsi (#42090) üzenetére


LK
addikt

Nagyon hálás vagyok a válaszért. :R Kíváncsi leszek mire megyek veük. Cirkákkal nem vagyok túl jó, régen 48-49% volt velük, de hozzájutottam egy Molotovhoz, és rögtön 80 k-kat lőttem össze. Szóval lehet hogy szarokkal kezdtem.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42093) FoxiestFox válasza LK (#42092) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Molotov - szerintem - messze a legjobb T6 cirka, viszont nagyon szenved a T8 MM-től, mert nagyon papír is.
Azok az ágyúk viszont... huhú. :D
Mondjuk a Pepsicolán is nagyon zsír ágyúk vannak, de azzal nem nagyon citadellázol Fusokat. :))

(#42094) LK válasza FoxiestFox (#42093) üzenetére


LK
addikt

Az első olyan hajóm amivel azt érzem, hogy csatát lehet vele eldönteni az a Molotov. Lehet hogy ciki, de prémhajókra eddig nem költöttem. JB-vel is kezdem megtalálni a hangot. Másik accon kíváncsi leszek a Conqi-ra, és a Repura....A Pepsivel az a baj, hogy még jóformán DD-vel is citázod :DDD Nekem primary target.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42095) Tüzi válasza FoxiestFox (#42010) üzenetére

Múlt nap volt 4 olyan "csatám", ahol az ellen hajói amiket lőttem, máshol voltak mint ahol láttam őket.
Lőttem, minden csobbant (nálam átment a hajókon a skuló), ping 36, és úgy tudtam összekukázni 40k sebzést, hogy azt néztem, hogy a secondary-k találatai hol porzanak, így oda lőttem.
Cirka 1km-errel volt arrébb a 2km-re lévő hajó.

Well done.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42096) Tüzi válasza T_Stark (#42079) üzenetére

Pár napja ugyan ez, csak nekem annyi xp-m volt több körön keresztül, mint a nyertes oldal harmadik-negyedik helyezettjének...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42097) redzsi


redzsi
senior tag

Smolensk, első csata :D

(#42098) LK válasza redzsi (#42097) üzenetére


LK
addikt

Mindig tudtuk, hogy op. Semmi újdonság. ;)

Túl jó volt, hq-ban feltekerték a detonation potit,ha az volt egyáltalán. :) Jó,de mennyi zsét kaptál.....

Fox: koszi a discordos infót. A telcsimen nem jelent meg, most látom csak. :R

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42099) ledgeri válasza redzsi (#42097) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az inkább a Soyuz-on múllott :) Tapasztalatból írom, hogy a 2+1 felosztású orosz BB-k jók ilyenre

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42100) redzsi


redzsi
senior tag

Második karika jobb volt, bár totális map kontroll után sikerült kikapnunk valahogy.

És egy Yoshino vereség. A poén a Shimakaze dev strike 20km torpedóval. Feels good! :DDD

A 2,8m potent dmg-et meg csak utána vettem észre. Tényleg tud ez tankolni ha kell.

(#42099) ledgeri: írta hogy mázli volt, de igazából én szabtam el. Nem gondoltam hogy átlöbböl a szigeten.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.