Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na, Isokaze félig-meddig megszokva, és megszeretve.
Szokásos két CV és egy óvatlan BB az áldozatok.
Meg most már felfejlesztettem ezt a hajót is. Kapitány-skillekkel azért jócskán lehet majd durvítani még rajta..

Furutakával viszont nincs szerencsém...
Nagyon béna vagyok vele... eszméletlen lassan forognak a tornyok rajta, nem sebez elegendőt az ágyúival, torpedózni pedig még nem nagyon tudtam vele... mellette szól, hogy szép. :D

(#5002) Flayer válasza FoxiestFox (#5001) üzenetére


Flayer
senior tag

Nem vagy egyedül!A Furutakát én is utálom nem is megyek vele,de így lassan jön rá az xp!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#5003) Spenike


Spenike
tag

Gyökerek nem :((( adtak +2 helyet aki meg csinálta a 4 +4 killt simán elvették és bebaszták a 2 kikötőbe az 1eseket szemét sóher banda !

(#5004) Atlantis


Atlantis
veterán

Furutaka szerintem jó hajó a patch óta. Rá kell érezni, mert Kuma után valóban szokatlan. Egyébként az Aoba nagyobb hulladék, legalábbis még igencsak szoknom kell, az megint egy más világ az elődökhöz képest.

Már párszor írtam: nagyon nem tetszenek a lassú lövedékek, se a Cleveland, se az Aoba esetében. Távoli célpontok ellen majdhogynem használhatatlan mindkét hajó, közelharcban meg papírkutya mindkettő, pláne a japán teknő, aminek még a tűzgyorsasága is rosszabb.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5005) sith7 válasza FoxiestFox (#5001) üzenetére


sith7
nagyúr

Na, Isokaze félig-meddig megszokva, és megszeretve.

Valamiért mindenki hamar megszereti :D

(#5006) Máté94 válasza Atlantis (#5004) üzenetére


Máté94
addikt

Hint: AP. :)

(#5007) Chabe89 válasza Spenike (#5003) üzenetére


Chabe89
addikt

Én megcsináltam a 4+4 kill-t és be is került a helyükre a két T1-es hajó. Ugyan úgy 7 solotom van, mint volt.

(#5008) Atlantis válasza Máté94 (#5006) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha arra célzol, hogy AP-t használjak másik cirkáló ellen, ezzel nem mondasz újat. Viszont ezt ugyanúgy az ellenfél is megteheti, szóval sokkal nem vagyok előbbre, mindkettőnek könnyű citadellát lőni még egy T4-es hajóval is, arról nem is beszélve, hogy a távoli pontosságon se sokat segít.

Egyébként úgy vettem észre japán cirkálóknál jobb HE-t használni. Lehet, hogy csak placebo, de ott AP-t már nem szívesen töltök.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5009) capulet75 válasza Atlantis (#5008) üzenetére


capulet75
addikt

A Furutaka kivétel, ott az AP valamiért nagyon adja. Lehet így balanszolták ki a toronyforgatást vagy az újratöltést.

(#5001) dying_star: hát majd a Minekaze... :U :K

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5010) Spenike válasza Chabe89 (#5007) üzenetére


Spenike
tag

Mért én mást írtam nem értelek ?:)

(#5011) Atlantis válasza capulet75 (#5009) üzenetére


Atlantis
veterán

A Furutaka tényleg csak a Kumához képest lassú először, egyébként ugyanaz a puska van rajta, mint az Aoba-n és ugyanaz a toronyforgási sebességük is. Persze biztos vannak paraméterek, amiket nem kötnek a játékosok orrára, de elviekben nem kéne, hogy eltérés legyen.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5012) Chabe89 válasza Spenike (#5010) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát nem tudom lehet, hogy még nagyon reggel volt. :DDD Amúgy miért adtak volna +2 helyett amiért megcsináltad? Megkaptad azok helyére a T1-es hajókat, nem vett el a meglévő port slotokból. Vagy most csak én vagyok ennyire gyökér, hogy nem értem miért megy a rage? :)

(#5013) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5012) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mint a South Parkban. LázadLázadLázadLázad! :DDD

(#5014) capulet75 válasza Atlantis (#5011) üzenetére


capulet75
addikt

Kimaxolva eléggé használható, persze attól még nem jó. Sajnos a japán cruiserek ( kivéve a Kuma) elég rosszak eddig ( Aoba van most), az USA vonalon több az élvezetes hajó. A Mogami a cél, utána húzom tovább az amerikai BB ágat.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5015) Chabe89 válasza capulet75 (#5014) üzenetére


Chabe89
addikt

Szerintem a Mogami nem annyira jó, mint a Myoko. Amcsi ágon meg a Pensa elég nagy szívás. New Orleans már tűrhető, de FR-ben a Mogami megszexuálja. :)

(#5016) X Factor


X Factor
addikt

Megjöttek az új szovjet és német hajók :)

Make things work

(#5017) capulet75 válasza Chabe89 (#5015) üzenetére


capulet75
addikt

A Mogami kell, mert az a Mogami. USA BB-ben is az Iowa ami a cél, japánban meg ugye adott. :) Nem nagyon érdekelnek ezek a fantasy hajók, amik sosem léteztek.

Pensacola megvan, jó nagy sz.pó, forditva kellett volna lennie a Cleveland-el.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#5018) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Valaki játszik már annyira high tierben, hogy a Des Moinest hajtsa? Megírhatná róla a tapasztalatait, nekem a cirkák között az a kiszemeltem. Két hajó tetszik USA cirka ágról, a Cleve, és az.

[ Szerkesztve ]

(#5019) sith7


sith7
nagyúr

Komolyan mondom, hihetetlen, hogy oldalról nem bírok NC - vel, NC - nek citadellát lőni, de szemből, amikor a 3 lövedékből max. 1 ha eltalálja a célpontot, akkor az citadella lesz ... :F

Ez most már nem az első eset volt, tegnap az utolsó 2 csatában próbáltam többször is szemből lőni az ellenre, és 2-3 alkalommal be is adta ... és ez több mint oldalról, mert úgy még 1 se volt :D

(#5020) Chris0321


Chris0321
addikt

0.5.1 pach magyar leírása. Kíváncsi vagyok mennyire akarják megnöveli az amerikai torpedók hatótávját.

(#5021) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5018) üzenetére


Chabe89
addikt

Ugyan nekem még nincs meg, de én is hasonló célokkal indultam neki annak az ágnak. Ahogy olvasgattam a fire rate az nagyon jó, de nagyon papír. Én most már inkább a Zao-ba vagyok szerelmes. :D

(#5022) FoxiestFox válasza Chris0321 (#5020) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezek jó hírek. Főleg az új mapok. Remélem, nem lesz nagyon átdolgozva a jeges map... ne rontsák már el, mire eljutok oda, hogy nekem is beadogassa. :D

(#5023) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5022) üzenetére


Chabe89
addikt

Szerintem nyugodtam kivehetnének egy két szigetet ott az A-B körül, mert állandóan nekimegyek egynek. :D

(#5024) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Ó ez a rohadt patch mindent visszaállított nálam alapra. A Pensacola-t sikerült ledupláznom botok ellen. :W

(#5025) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5023) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Milyen hajókkal tesz oda téged leggyakrabban?

(#5026) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5025) üzenetére


Chabe89
addikt

Speciel most 3x kaptam egymás után azt a mapot NC-vel, de New Orleans-al is elég sűrűn dobálja. Általában T9-T10 csaták.

(#5027) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5026) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Attól még messze vagyok :(

(#5028) sith7 válasza FoxiestFox (#5027) üzenetére


sith7
nagyúr

T8 - at is szereti odatenni ... mondjuk nekem valamiért nem jön be az a map :(

(#5029) FoxiestFox válasza sith7 (#5028) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor szerintem az NC lesz az elso, amivel oda tudok majd jutni.
Csak tudnam, hogy akkor miert tett mar be 1-2 alkalommal NewMexszel is... csak hogy megvillantsa a nyalokat a kisgyereknek, aztan elhajitsa jo messzire? :D
Amugy meg nem is tunik kifejezetten BB mapnek.. szivesebben lennek DDvel rajta, de mire T8 DD-m lesz.... kb karacsony.

(#5030) D.Orion


D.Orion
veterán

Encount.... 1perc alatt befoglalható... Remek, akkor a Battleahip-nek még kisebb lesz a jelentősége. Mire leadná a második sorozatot már vége is a foglalásnak. Második perctõl foglalható, tehát max. 4 perc alatt vége lesz a csatának. Remek játékmódnak igérkezik. Jól sejtem? :D

(#5031) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5029) üzenetére


Chabe89
addikt

Pedig BB-vel meg Cruiserekkel jó az a map. DD-vel kifejezetten utálom, ha odadob.

(#5032) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Sziasztok!

Van itt esetleg olyan aki szeretne csapatban játszani?
Kb 1 hete kezdtem a játékot és jelenleg 4-5 Tier-nél tartok.... Főleg csatahajózni szeretek.Lavidaloka_ néven megtaláltok. :R

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#5033) Chabe89


Chabe89
addikt

No fene! Micsoda új Launcher-t kaptunk. :)

(#5034) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5033) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, épp néztem.

(#5035) Chris0321


Chris0321
addikt

Csak nekem tölti be a frissítés óta gyorsabban a játék a csatát.

(#5036) Chabe89


Chabe89
addikt

Murmansk Rampage! ;]

(#5037) Borote válasza Chabe89 (#5036) üzenetére


Borote
addikt

Szép kör! :) Rendesen bedaráltad őket :DDD

(#5038) sith7 válasza Chabe89 (#5036) üzenetére


sith7
nagyúr

Vadállat ! :Y :C

(#5039) FoxiestFox válasza Chabe89 (#5036) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Igazából nem is olyan drága az a hajó. Kár, hogy nem lehet kipróbálni, mielőtt megveszi az ember.
Kéne valami prém hajó nekem is, free xp-t pörgetni, ha úgy döntök, maradok a játéknál hosszabb távon (és valószínű fogok, mert foglalkoznak vele, csiszolgatják, stb).

(#5040) Flayer válasza FoxiestFox (#5039) üzenetére


Flayer
senior tag

Az a gond,hogy WG termék ez is!Amit kijavítanak annak a dupláját cseszik el a következő patchben!Vannak itt ex- wotosok kérdezd meg csak őket!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#5041) sith7 válasza FoxiestFox (#5039) üzenetére


sith7
nagyúr

1:1 - ben ugyanaz, mint az Omaha, azt ki tudod próbálni

(#5042) CHaooSS válasza Flayer (#5040) üzenetére


CHaooSS
őstag

Így van a WG egy nagy szardarab..

ráadásul rendesen meg sem tudták írni, olyan gépeken droppol az fps aminél nagyon nem kéne
WoT-nál azért nem volt ilyen

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5043) FoxiestFox válasza sith7 (#5041) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, csakhogy az Omaha kettészakad egy jobb salvotol, emez meg nem éppen. :D
Atlantára ácsingózom, de annyit nem vagyok hajlandó kiadni egy hajóra sem.

[ Szerkesztve ]

(#5044) Chabe89 válasza FoxiestFox (#5043) üzenetére


Chabe89
addikt

Atlanta attól kettészakad, ha leszarja egy galamb. :DDD Mikor még vettük a Yubari-s csomagot CBT-ben akkor adtak hozzá 3000 goldot abból vettem meg. Nem bántam meg.

(#5045) sith7 válasza FoxiestFox (#5043) üzenetére


sith7
nagyúr

Azt inkább ne, meg Atago - t se ... jelen helyzetben - szerintem - Murmansk, Warspite, Tirpitz az, amiért pénzt szabad adni

(#5046) FoxiestFox válasza sith7 (#5045) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem fenyeget olyan veszély, hogy több mint 5k-t kiadjak egy netes játék egyik járművére, ennyire azért nem gurult még el. :D Atlanta az egyik legszebb hajó, igaz, hogy papír (néztem videókat róla), de a látvány, ahogy küldi magából a lövéseket, epic... és nagyon szép szál, tetszik a külseje is.

(#5047) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nem is tudom, volt-e már ennyire mázlis köröm akármelyik hajóval..

Egyik sem célzott lövés volt... ugye tudjuk, mi szokott menni B-nél ezen a mapon... na, elsőként értem oda, smoke be, torpok ki, hit, kill. ;]
Aztán sunnyogok vissza a sziget mögé, mert nem láttam az ellenfél füstjétől, hogy hányan vannak még ott.. mondom körbemegyek a sziget körül, és majd jól meglepem őket a másik oldalról.. azért odaszúrtam a kijárathoz még egy adaggal, vakon... erre kibukkant 2 DD, egymás sarkában... pukk - pukk 2 kill....
Hát gyerekek... nagyon röhögtem :DDD Fél perc múlva nyertük is a kört..
Mondjuk úgy, hogy vannak mapok, amiken tényleg nagyon lehet OPoskodni DD-vel..

(#5048) X Factor válasza CHaooSS (#5042) üzenetére


X Factor
addikt

Mint pl. milyen gépeken?

Make things work

(#5049) CHaooSS válasza X Factor (#5048) üzenetére


CHaooSS
őstag

Nálam, Lenovo Y50 ( i7 4710HQ + 860M )
gyengébb géppel jobban megy high beállítások mellett.. pedig végignéztem a gépet és semmi baj nincs vele, drivereket is végignéztem, de semmi

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#5050) X Factor válasza CHaooSS (#5049) üzenetére


X Factor
addikt

Throttling? 60-ról pont 30-ra droppol?

[ Szerkesztve ]

Make things work

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.