Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42401) FoxiestFox válasza Tüzi (#42398) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Replay kéne ezekhez.

(#42402) Nordic válasza FoxiestFox (#42396) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Úgyse venném meg, egyre kevésbé van kedvem egyáltalán belogolni. Amúgy a sok HE spammer hajó előtt sokkal szerethetőbb volt, de azóta valóban csak szenvedek vele. 58%-ról 52-ra esett vissza a wr-em vele.

[ Szerkesztve ]

(#42403) tbw


tbw
aktív tag

Most akkor jön ez a Friesland?
Nem tudom mennyire fog attól bárki félni torpedói nincsenek.
Én ha cruiser lennék és tudom hogy egy Friesland csücsül a füstben tuti rámegyek.
Nem hiszem hogy ér 1 000 000 XP-t.

TBW

(#42404) Chabe89 válasza tbw (#42403) üzenetére


Chabe89
addikt

Nagyon szituációfüggő ez tény, de annyira nem rossz, mint ahogy azt itt egyesek próbálják beállítani. Szerintem a Kron se érte meg anno az árát, ahogy az Azuma is felesleges Yoshino mellett. Ami FXP hajó volt eddig, abból a Missouri és a Musashi amire azt lehet mondani, hogy megérte (nekem legalábbis).

(#42405) FoxiestFox válasza tbw (#42403) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Cirkálóval konkrétan kikergetheted a füstjéből, aztán használhatod azt ellene. :))

(#42406) redzsi válasza Chabe89 (#42404) üzenetére


redzsi
senior tag

Oké hogy akkoriban nehezebb volt fxp-t gyűjteni, de a hajók "minősége" is esett finoman szólva. Ugye 2m fxp-ből bőven kijött egy Musashi, Missouri, Nelson trió. Ma ennyiért kapsz az Alaska, Friesland, Azuma, Nelson négyesbő kettőt. (Elnézve a videókat a jelenlegi Siegfriedről, ha fxp-s hajó lesz ezen a minőségen csak rontani fog.)
...
Aki meg Frieslandet úgy használja mint egy torpos dd-t, az meg is érdemli. :)

(#42407) FoxiestFox válasza redzsi (#42406) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem nagyon tudod máshogy használni, mert ahhoz, hogy a füstöd (marha jó füstöt kapott) használni tudd, benne kell maradnod. Ha benne maradsz, a magamfajták még BB-vel is bemennek érted.
Ha nyílt vízen akarsz gunboatolni, szitén szétkapnak a vérbe. :D

(#42408) redzsi válasza FoxiestFox (#42407) üzenetére


redzsi
senior tag

A torpos dd-vel is le lehet lépni mielőtt valaki lerohanja a füstödet, akkor ezzel miért ne lehetne? Te is tudod a játékosok nagy része meg sem próbálja megközelíteni a füstöt, ha mégis azért némi időbe beletelik mielőtt odaér. :)

(#42409) FoxiestFox válasza redzsi (#42408) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na de ez az. A torpos DD simán megvárja, míg odaérsz, és mcqr torpokkal közvetlen közelről. :D
Itt nincs ilyen opció, muszáj hagynod a füstöd, ha élni akarsz, amivel lecsökken az effektív lövöldözéssel töltött időd.
Persze ebben a passzív szar metában gondolom jól el lehet majd lenni a hajóval, de én biztos be fogok menni értük, ha nincs semmi arrafelé, ami instant megölhet. :))

(#42410) olivera88 válasza FoxiestFox (#42407) üzenetére


olivera88
veterán

Mire bemész érte szénné égett. :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42411) Chabe89


Chabe89
addikt

Lehet azért ezzel torp nélkül is boldogulni, de a cap meg az 1vs1 nem az erőssége. Egy újabb dakka HE cancer, semmi más.

(#42412) FoxiestFox válasza Chabe89 (#42411) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Oszt minek neked ilyen, Szánhók? Vegyél inkább Somerst. :D

(#42413) Chabe89 válasza FoxiestFox (#42412) üzenetére


Chabe89
addikt

Az még odébb van, cw-zni meg azért nem fogok, annyira nem izgat. Megvan minden "értelmes" FXP hajó, resetbe meg nem fogok beleönteni több milliót. Őszintén szólva a Kront jobban megbántam akkoriban, mint most ezt.

(#42414) FoxiestFox válasza Chabe89 (#42413) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó móka a cw, főleg T8-ban. Kár kihagynod.
Szerintem a REKT, HEF, WBF bármelyike szívesen látna.

(#42415) olivera88 válasza Chabe89 (#42413) üzenetére


olivera88
veterán

Az sokat elmond h Kront jobban megbántad mint ezt. :DDD Én is eléggé bántam az elején, bár aztán megbarátkoztam vele valamennyire.

Ja ahogy Foxi mondja mondja. Jó dolog a CB. Inkább mint fos randomba szenvedni. :U

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42416) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Funfaktor:
1. CB
2. ranked sprint
3. ranked (ha nincs CV)
4. ranked (ha van CV)
5. random

:))

(#42417) Chabe89 válasza FoxiestFox (#42414) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem kivánok már ilyen szinten foglalkozni vele. Jò nekem a fos random, meg néha ranked és kész. Ezért is csináltuk a BiF-et, ha már elfelejtettétek volna.

(#42418) olivera88 válasza FoxiestFox (#42414) üzenetére


olivera88
veterán

Ja szívesen látnánk Tavit mi is. :))

Chabe89 Nem késő változtatni sose. :U

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42419) - = Zk = - válasza olivera88 (#42410) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én a Belfasttal mentem rá, menekült is előlem.... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42420) FoxiestFox válasza olivera88 (#42418) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Néztem egy nagyot, mikor láttam, hogy boncsi is belépett hozzátok :D

(#42421) olivera88 válasza FoxiestFox (#42420) üzenetére


olivera88
veterán

Azon meglepődtem én is. :D Tán STRock szervezte be.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42422) ddt500hu válasza FoxiestFox (#42416) üzenetére


ddt500hu
veterán

1. Arms Race! :DD

(#42423) olivera88 válasza ddt500hu (#42422) üzenetére


olivera88
veterán

Az már nincs. :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42424) FoxiestFox válasza ddt500hu (#42422) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja azt nem lenne rossz visszahozni.

(#42425) Akagi válasza FoxiestFox (#42424) üzenetére


Akagi
tag

Majd a Halloween-i eventbe lehet berakják megint :DDD .

Segítség eltévedtem!

(#42426) Chabe89


Chabe89
addikt

More Resources kontiból. :D

(#42427) belaazallat válasza Chabe89 (#42426) üzenetére


belaazallat
addikt

mákos :P

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#42428) frame>24 válasza Chabe89 (#42426) üzenetére


frame>24
addikt

"Konkurencia" köv. pacthében Hipper, Mogami, Chapayev...(+Atlanta, Arethusa)
Ha feltöltenék a játékosbázist, lassan még téged érdekelni fog. :DDD
Gaijin is lehúzós, csak ott egyetlen (magas szintű) prem cuccal is felhúzhatóak komplett ágak egy nemzet tree-jén belül, illetve a regular ship (repcsi, tank) modul-fejlesztése bónusz xp-t ad a tree-ben utána következő járműre.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42429) Chabe89 válasza frame>24 (#42428) üzenetére


Chabe89
addikt

Repülőset sokáig toltam, de se a tankos, se a hajós része nem jön be. Egyszerűen bántja a szemem. :D

(#42430) FoxiestFox válasza frame>24 (#42428) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Még több mmo juhúúúúúúú :))

(#42431) olivera88 válasza frame>24 (#42428) üzenetére


olivera88
veterán

Ha jönnének BB akkor talán jobban érdekelne. :D Vagy cirkákból olyan ami jobban érdekelne, pl Stalingrad, Moskva, Alaska.
Mondjuk elég szokatlan így az egész játék WOWS után.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42432) frame>24 válasza Chabe89 (#42429) üzenetére


frame>24
addikt

A repcsikre ezen (az árkád és fél-árkád) szinten nincs igazi alternatíva (cockpit, gunnery, sokféle típus, up to 60-as évek (jetek!), és voltak annyira trollok, hogy behozták a helikoptereket, ami a tank szopatás csimborasszója, és szintén nemigen van máshol, úgyhogy sajna elbohóckodok a chopperekkel is! - mondjuk itt az anti-heli opciók is erősek, radarvezérelt rakéta, ATGM, etc.

oli: BB-ket a kombinált föld-víz-levegő koncepció miatt tudtommal nem terveznek, merthogy a BB-k az egyedileg és pontosan irányítható bombázók miatt eléggé kiszolgáltatottak lennének (még úgy is, hogy itt magad által kezelhető az AA).

Na bocs az offért!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42433) olivera88


olivera88
veterán

A WBF a tájfunba! Végre. :C

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42434) #65675776


#65675776
törölt tag

Amerikában jártam, mesterségem címere: stock Königsberg, átképzés alatt álló kapitánnyal.

Ha esetleg valakit érdekel a replay: [link]

[ Szerkesztve ]

(#42435) sh4d0w válasza #65675776 (#42434) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nice

https://www.coreinfinity.tech

(#42436) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Rohadt jó ez a Sprint is :D A carry amit le kell pakolni, nem vicc, de eszméletlen szórakoztató.


(#42437) capulet75 válasza FoxiestFox (#42436) üzenetére


capulet75
addikt

Napi Fuso rank1 powah. :DDD Elképesztő milyen daráló ez a gép még mindig.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42438) FoxiestFox válasza capulet75 (#42437) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Na azt még pont nem próbáltam ki.
Majd most. :D

(#42439) - = Zk = - válasza capulet75 (#42437) üzenetére


- = Zk = -
félisten

bezzeg a Kongo... jesszus f.sza...
emlékszem, volt ARP Kongóm... aztán sokadik pecsre azt vettem észre, hogy a full szalvó csak aprókat sebez.. namondom köszi WG.... mondjuk amúgy is eladtam őket... nekem ez a féle ARP dolog nem adja..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42440) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#42438) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Már nem fogom, mert megnyertük, amiben voltam, és R1. :(
Igyekeztem nem túl jól játszani, túl sok volt a yolo és egyebek, de túl gyors volt így is.
Kéne erre egy reset gomb tényleg. :D Játszanám, amíg lehet.

(#42441) capulet75 válasza FoxiestFox (#42440) üzenetére


capulet75
addikt

Tuti találsz olyan akinek húzni kell. ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42442) olivera88


olivera88
veterán

El lehet lenni ezzel a Frieslandal is. De kell hozzá a szerencse és a jó MM se árt.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42443) #65675776


#65675776
törölt tag

Komoly, hogy a billentyűzet bugot még mindig nem volt képes javítani a WG?

(#42444) FoxiestFox válasza #65675776 (#42443) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mármint azt, amiről 3.5 év alatt még nem is hallottam?
Lehet, ők se. :DDD

(#42445) #65675776 válasza FoxiestFox (#42444) üzenetére


#65675776
törölt tag

Chatben többen is írták az évek során, hogy nekik is előfordul, hogy a billentyűzet egyszerűen befagy. Van, hogy csak másodpercekre, de van, hogy újra kell indítani a klienst. De mintha itt is említette volna már más is.

[ Szerkesztve ]

(#42446) olivera88 válasza #65675776 (#42443) üzenetére


olivera88
veterán

? Mire gondolsz

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42447) - = Zk = - válasza #65675776 (#42445) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sose volt ilyenem 2015 óta...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42448) Kotomicuki válasza #65675776 (#42445) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ez nem csak wows-nál lép fel - nekem is kellett már azért újraindítani a gépet, mert egyszer csak nem érzékelte a billentyűzetet (és/vagy az egeret) a w (dinamikus IRQ-összeakadás?) - , így nem biztos, hogy ők tudnának rá korrekt megoldást a saját berkeiken belül. De, hogy miért nem lépnek mégsem az ügyben?!

Vannak elméletek, bizonyos, nem "tökéletesre" sikeredett, billentyűzetleütést eltároló és továbbító kódokról, de volt már olyan is, aki a végtelenül silány mód összehányt w10-et tette felelőssé érte..., szösz tudja mi az igazság...

Nálam is ki-ki akad a wows, néha szól, hogy VGA-hiba és újra kell indítani - utóbbit még a betöltési fázisban.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#42449) #65675776 válasza Kotomicuki (#42448) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nálam szigorúan csak és kizárólag a WoWs-nál. Semmilyen más játékban vagy alkalmazásban sem. A Win-nek meg eleve semmi köze sincs a bill- és egérkezeléshez kb egyetlen játék alatt sem. Minden játék maga intézi a dolgot. Márpedig a játékok tipikusan messze rosszabbul végzik ezt, nem is értem miért erőltetik a saját megoldásaikat.

[ Szerkesztve ]

(#42450) capulet75 válasza #65675776 (#42449) üzenetére


capulet75
addikt

Detto, csak a wowsnál. Eddig 4x volt, nagyon idegesítő.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.