Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43801) FoxiestFox válasza frame>24 (#43800) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Salemen nincs Legendary.

(#43802) gaboka75


gaboka75
tag

A DM a Legendary molule-al válik igazán jó hajóvá. A jövőbeli IFHE rework során végre normális, 30mm armor-t kapnak, legalább a 406-osok nem fogják overmatch-elni. Ekkor várható a Smolensk nerf is, Neptune/Mino jellegű páncélt kap, könnyebben fognak pukkanni.

(#43803) sh4d0w válasza gaboka75 (#43802) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem már most is olyan a Smolensk, mint a Mino. Ha csővégre kerülsz, vége a dalnak.

https://www.coreinfinity.tech

(#43804) FoxiestFox válasza sh4d0w (#43803) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mostanában gyakran kérdezem, de ugyanazzal a játékkal játszunk?

A Smolensk homlokegyenest különbözik a Minotol, gyakorlatilag egy lapra sem tenni őket.
Nézz egy armor layoutot a két hajóról, égnek fog állni a hajad.

A Smolensk köztudottan (release erről szól a legtöbb Smolensk topik) nem csak egy Mino HE-vel, de egy olyan hajó, ami nagyon apró, spaced armor védi az amúgy is mélyen ülő citadelláját, és a legtöbb BB, illetve nagyobb kaliberű cirláló AP egyszerűen overpeneli a citet, vagy leadja a pent a spaced armorban, vagy overpeneli a spaced armort, de már nem peneli be a citet.

NAGYON rossz, de tényleg, leírhatatlanul pocsék játékot kell prezentálni egy Smolenskben ahhoz, hogy cit által haljon meg valaki.
A Smolensk egy no risk, high reward hajó, ezzel szemben a Mino egy high risk, high reward design, mert víz feletti cit + no spaced armor, tehát ha valaki rád néz AP-val, csókolom.

(#43805) frame>24 válasza FoxiestFox (#43804) üzenetére


frame>24
addikt

Csak egy pillanatra nézek vissza, és már jön az izomszag, hogy a DM legendary modulját el is felejtettem, meg hogy Smolenskkel 300k+ dmg kör a belépő szint, és gondolom lehetetlen meghalni benne. (Baszki, kis túlzással pár overpen is gyorsan elfogyasztja :DDD )

Nyugi van, jön a Karácsony, szeretet, tolerancia...
(.. lóf*szt, mi? :D )

De tényleg, Róka, miért veszed ennyire véresen komolyan ezt az egészet?
Engedd már el, most olyan vagy, mint daa-raa a 2. vh. korhűséggel. :U

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#43806) FoxiestFox válasza frame>24 (#43805) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Fogalmam sincs miről beszélsz, vagy attól vettem hirtelen véresen komolyan, hogy elfelejtettem megtűzdelni hangulatjelekkel, hogy látszódjon, mennyire fáni és laza vagyok? :DD <-tessék, ez pattog is, így átmegy?

[ Szerkesztve ]

(#43807) - = Zk = - válasza frame>24 (#43800) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a Moskvát már "kiütötték", most a Des Moines a következő... én éreztem, hogy ez a terv, akkor sokan lehurrogtak.... erre tessék, Salem+buff :C
:W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43808) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#43807) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Moskva továbbra is kiváló, viszonylag meta hajó.

(#43809) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#43808) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem állnék le 1v1 egy Stalingrad ellen....
jobb RNG, prémium opció elszámoláshoz stb.. és akkor még a játékos RNG-t nem is vettem bele....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43810) ddt500hu válasza - = Zk = - (#43809) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mi az amivel leállnál 1v1 Stalin ellen? :F
Moskva sokkal keményebb mint a bejövetelekor volt.

(#43811) FoxiestFox válasza ddt500hu (#43810) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Főleg az orrpáncél buff és a legendary modul óta. :K

(#43812) sh4d0w válasza FoxiestFox (#43804) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Én is tűnődöm néha ezen.

A Smolenskről alkotott véleményem tartom, mindkét oldali tapasztalataimat figyelembe véve (benne, ellene).

https://www.coreinfinity.tech

(#43813) - = Zk = - válasza ddt500hu (#43810) üzenetére


- = Zk = -
félisten

DM, Salem, Hindi...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43814) olivera88 válasza - = Zk = - (#43809) üzenetére


olivera88
veterán

A Moskva leégeti Stalint 1 vs 1 be.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43815) KJ82 válasza olivera88 (#43814) üzenetére


KJ82
senior tag

Megírták az NA fórumon a direktívák teljesítéséhez szükséges dolgokat. Ingyen Puerto Ricót felejtse el mindenki kb. Több tízezres-százezres-milliós mennyiségek hajófajtákhoz + nemzetiségekhez kötve. Pl. 350k FXP francia vagy ruszki dd-vel.

Ebben az évben volt legalább 10 epic fail a WG-től, de még sikerült erre a hónapra is alkotniuk egyet.

Itt meg lehet nézni, az oldal közepe táján :

[link]

Szerk: nem válasz akart lenni, csak már fáradt vagyok :))

[ Szerkesztve ]

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43816) Tüzi válasza KJ82 (#43815) üzenetére

"That's the best news actually. I'm no longer tempted to spoil my holiday with a mindless grind. "

+1

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43817) - = Zk = - válasza olivera88 (#43814) üzenetére


- = Zk = -
félisten

kipróbálom.,... úgylegyen :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43818) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

a steam csak nálam kretén?!
elsőnek leszed ca 4Gb-ot, majd előkészíti a letőltést a következő 28Gb-ra?! :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43819) Tüzi

[link]

;]

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43820) ledgeri válasza KJ82 (#43815) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Legközelebbre: a hsz boxban lévő hsz-sorszámra kattolva a címsorba egyből a hsz-re ugró linket kapsz, azt másolhatod is :K

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43821) tbw


tbw
aktív tag

Nektek belép a játék.
Lefrissítettem, és most nem lép be.

TBW

(#43822) FoxiestFox válasza tbw (#43821) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó.
Nem jó.

(#43823) tbw


tbw
aktív tag

Azt írja majd jöjjek vissza később :D

TBW

(#43824) sith7


sith7
nagyúr

Ti is kaptatok egy hét Warship prém gift - et ? :F

(#43825) Chabe89 válasza sith7 (#43824) üzenetére


Chabe89
addikt

Azzal nem fognak elcsábítani. Erősen gondolkodom rajta, hogy karácsonyra megajándékozom magam egy uninstall-al. :DDD Én végig nem csinálom ezt a Puerto szarságot. :N

(#43826) FoxiestFox válasza Chabe89 (#43825) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem vagy vele egyedül, eddig még nem láttam a klánszeróimon olyat, aki vállalná.

(#43827) sith7 válasza Chabe89 (#43825) üzenetére


sith7
nagyúr

:DD
hetek óta be se léptem a játékba :N

(#43828) Tüzi válasza Chabe89 (#43825) üzenetére

Fikazzak is az official fórumon meg redditen nem csak a penzlehuzast eventet hanem a wg-t is :D
Meg raeros gyerekek már kiszamoltak, hogy booster nélkül nem lehet megszerezni a ladikot...
Napi két kontenerig... aztán altf4.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43829) olivera88 válasza FoxiestFox (#43804) üzenetére


olivera88
veterán

Te mit ittál. :DDD ? Smolensknek egyáltalán nics mély citje...

Meg milyen spaced armor?? Nincs ennek semmi spaced armor... Csak az 70 mm es cit páncél ami olyan vékony h legtöbb shell átszalad rajta anélkül h működésbe lépne gyújtószerkezete.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43830) FoxiestFox válasza Tüzi (#43828) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A lehúzási kísérlet alapvetően nem volna gond, a stúdió évi bevételének nagy részét (de a következő hónapokét mindenképp) ebben a hónapban keresi meg, de a helyzet az, hogy ez egy scam.

Ha véletlen járna itt valaki, aki invesztálni akar a Puerto Ricoba boosterrel, NE TEGYE.

Egy klasszikus fajta, sunk cost fallacy a neve.
Arról szól, hogy megnézed a küldiket, első oldal teljesíthetőnek tűnik, veszel pár boostert, majd rájössz, hogy hoppákeci, ez nem fog menni sehogy sem, semennyi idővel sem, semmlyen unicum játékkal sem.
És akkor ott az opciód, hogy befejezd a hajót doubloonból. Ha nem teszed, a sunk cost kísérti a lelked, hisz már költöttél boosterre, azt nem akarod leírni veszteségként.

Normális törvényi szabályozás híján ezt meg lehet tenni még a legtöbb országban.

Sokat savazzuk a wg-t, és van is miért, de ilyen mélyen még nem voltak. Tényleg lenyűgöző a maga szintjén.

(#43831) FoxiestFox válasza FoxiestFox (#43830) üzenetére


FoxiestFox
félisten

(#43832) TCSZ


TCSZ
senior tag

Ha itt a fórumról esetleg vesz 20X SANTA'S MEGA GIFT-t kérem írja meg, hogy megérte e. Köszönöm! :C :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#43833) scyllarus válasza sith7 (#43824) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, de sima resource kontiból nyitottam 2 hetet.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43834) sith7 válasza scyllarus (#43833) üzenetére


sith7
nagyúr

az szép :K

(#43835) LK válasza olivera88 (#43829) üzenetére


LK
addikt

Biztos valami update-nél változtattak rajta ;) :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43836) - = Zk = - válasza LK (#43835) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áá, nem szokásuk ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43837) olivera88 válasza FoxiestFox (#43830) üzenetére


olivera88
veterán

Nem volt már elég Santas dobozokbol a bevétel... Ki kellett még találni vmit. Ez már harácsolás amit művelnek

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43838) tbw válasza FoxiestFox (#43830) üzenetére


tbw
aktív tag

Igen ez semmiképp sem teljesíthető csak játékkal.
Ezért fizetni kell.

TBW

(#43839) tbw


tbw
aktív tag

Elköltöttem vagy 60 millát olyan hajókra amik acélt adnak és nem voltak meg. :D
Aztán eladogatom amelyik úgysem kell.

TBW

(#43840) Honzi


Honzi
senior tag

Ha jól emlékszem az összes szaros eventet végigcsináltam de ez egy vicc
Valaki kiszámolta hogy 1500 base xp 15 perc / játékkal napi 7 órát kell játszani minden nap hogy meglegyen. :DDD
Gyakorlatilag lehetetlent kérnek.

PEF-hez képest a Gorizia feladatokban és %-ban. [link]

flamu: I play this game like every day for like 8 hours. I don't know if I can complete this shit. What the hell? That's so much base XP. And you get 1 shipbuilding container?

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#43841) Tüzi válasza FoxiestFox (#43830) üzenetére

Tudod, egy régi kínai bölcs már megmondta, és angol tudósok is bizonyitottak, hogy a birkak azért vannak, hogy nyirjak őket :)

Nem tudom pontosan, hogy mikor van az a legkorábbi időpont amikor el lehet készülni a ladikkal, de durvább összeget tennék rá, hogy utána negyed órán belül már PR-ek ellen fogunk menni.

És az ilyen birkak barmoljak szét a játékot (szandekukon kívül)
Mondjuk Flambass kommentárja vicces volt...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43842) FoxiestFox válasza Tüzi (#43841) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Már most is mehetsz vele ~60k dubiért.

(#43843) Tüzi válasza FoxiestFox (#43842) üzenetére

Vegyél nekem egyet karira <3 :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43844) FoxiestFox válasza Tüzi (#43843) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Drága dísz volna a fenyőre. :D

(#43845) Akagi válasza Honzi (#43840) üzenetére


Akagi
tag

Szerintem lehópihézek és végeztem. Ez a feladatsor egy évembe telne nagyjából.
Mentem párat coopban (t5 hópihe) és minden harmadik marha Goriziával volt, szóval van mit nyírni...

Segítség eltévedtem!

(#43846) KJ82


KJ82
senior tag

Ezen jót röhögtem :DD

@Akagi:

Ha normálisak a missziók követelményei, akkor engem is megnyírhattak volna a Goriziáért. Tavaly is megvettem a PEF-et, és miután megcsináltam a direktívákat, megkaptam az árát dublonban. Hajó és dubi, féláron.

Most viszont eszem ágában sincs költeni rá.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43847) T_Stark


T_Stark
őstag

Hála Istennek hogy ilyen teljesen elmeroggyant küldiket adtak, mert így már a legelején tudom, hogy magasról szarok az egészre, és nem pocsékolom a szabadidőmet arra, hogy megpróbáljam megszerezni azt a tápos Alaskát.
Ha vállalható lett volna a grind, még talán vagyok olyan hülye, hogy neki is állok, de így biztos hogy nem. Köszi WG a szabadidőmet! :R

(#43848) scyllarus válasza T_Stark (#43847) üzenetére


scyllarus
veterán

Most a szerverről is kivágtak (Move to another server???) úgyhogy pláne nincs kedve az embernek játszani.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#43849) - = Zk = - válasza scyllarus (#43848) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jah, EU elhasalt :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43850) Borisz76 válasza - = Zk = - (#43849) üzenetére


Borisz76
veterán

Pont most akartam belépni de nem megy.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.