Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) cheatergs


cheatergs
senior tag

Casualként mondom, h azta, mekkora debilek vannak most a pályákon minden tierben...!

Nem vok az a babonás fajta, aki hisz a hétvégi iq-esésben, de némelyek olyan összefüggő retard-rodeót mutatnak be mapen töltött 3 percük alatt, h már azt kell hinnem, a wg fizetett nekik a gyanútlan playerek szívatására. :C

Mindig minden mindegy

(#31002) Chabe89 válasza cheatergs (#31001) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem hogy hétvége, de még tombol a nyári szünet is. :D Ezért is rakom én félre mindig nyár elején és majd ősszel folytatom.

(#31003) olivera88 válasza Chabe89 (#31002) üzenetére


olivera88
veterán

Én most vettem igazán elő, élvezem a 1 hó szabit. :DD Január óta nem volt ennyi csatám mint most Júliusban.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31004) FoxiestFox válasza olivera88 (#31003) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez csak megerősíti Tavi álláspontját :D

(#31000) Chabe89: tény, viszont ha már csináltak egy ilyen upgrade-et, nem ártana, ha tényleg működne is. Amint infó jön, hogy megszűnt a demount bug, szedem is le, jobban kell a reload.

[ Szerkesztve ]

(#31005) olivera88 válasza FoxiestFox (#31004) üzenetére


olivera88
veterán

Nem mintha nem értem volna rá annyira, csak nem is igazán volt miért játszani, ezért tavasszal se nagyon mentem, volt még 1 hetes kihagyásom is. Aztán tavasz vége felé illetve nyár elején ahogy beindult a zivatar szezon akkor meg azért nem foglalkoztam a játékkal, most az utobbi 1 hónapba megint nem igazán volt mit kísérni az időjáráson, így jobban játszottam.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31006) Akagi


Akagi
tag

Lenne néhány kérdésem:
-A Fushun használható lesz expert marksman után? Annyira idegel már a toronyforgása, hogy gondolkodom elite kapitányi xp-ból húzni rá egy 5 pontos kapitányt (a benne levő 9 pontost nem b***nám el ha lehet).
-A Colorado teljesen kifejlesztve használható lesz? Ugyanis olyan mértékben lassú (engine upgrade után is), hogy szinte tolerálhatatlan, vagy csak Gneiseau kényeztetett el a sebességével?).

(tudom-tudom skillt, de agyat és reflexeket hogyan növesszek? :DDD )

Le kéne kopognom, de tegnap és pénteken is tűrhető csapatokba rakott, igaz hónapok óta először torpedózott ki párszáz hp híján csapattárs.

Segítség eltévedtem!

(#31007) frame>24 válasza Chabe89 (#31000) üzenetére


frame>24
addikt

Amúgy kíváncsi lettem volna nálad a Mino "LU-jára" (ez az új mém a legendary upg-re), de később írod, hogy nyárra leteszed a kardot (evezőt) :DDD ...
Az pl. azon kevesek között van, amelyik elég jónak tűnik.

Arra vagyok kíváncsi, hogy a community mikor szavazza le az 1-2 BB-re tervezett LU-k steering gears repair time attribútumát. Tényleg azok a "legjobbak," ennyi erőből tehettek volna rá expert rear gunner buffot is...
Meg hogy HOGYAN játszanak ők t10 BB-t, hogy ez egyáltalán felmerüljön?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31008) Chabe89 válasza Akagi (#31006) üzenetére


Chabe89
addikt

Colorado az ilyen sajnos, Fushun-t meg most fejből nem tudnám megmondani, de nem hiszem, hogy kéne azon az ágon Expert Marksman bármire is.

(tudom-tudom skillt, de agyat és reflexeket hogyan növesszek? :DDD )

Manapság már mindenre van valamilyen tabletta. ;] :DDD

frame>24 : Én úgy tudom erre nincs időlimit, vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

(#31009) frame>24 válasza Chabe89 (#31008) üzenetére


frame>24
addikt

Nem, nincs időlimit. Technikai okokból a mostani küldik határideje dec. 31, de újraindul majd a számláló.
(sajnos nem tudom most linkelni, de ez WG-confirmed info.)

szerk, na. pl. ITT

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31010) KJ82 válasza Akagi (#31006) üzenetére


KJ82
senior tag

19 másodperc környékére le lehet szorítani modul + EM kombóval, az már elég ahhoz hogy ne kanyarodja túl a tornyait. Igaz az újratöltés 5.3 másodperc lesz, de az még elviselhető.

Ha esetleg gondolkozol az Anshan megvételén, akkor a Fushun kapi teljesen jó lesz bele, mert szinte ugyanaz a 2 hajó. Viszont a Gadjah Mada tornyai alapból 18 másodperc körül vannak, ahhoz nem kell EM.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#31011) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Kezdőként mi alapján lehet dönteni ,hogy milyen hajókba érdemes energiát fektetni/megtartani/fejleszteni? Elég sok videót megnéztem, de ahány ember annyi féle vélemény van minden egyes hajóról, főleg, olyan videóknál, ahol elmondják, hogy hajóosztályonként az összes nemzetiség hajóit elemzik.

(#31012) #52588800 válasza Nordic (#31011) üzenetére


#52588800
törölt tag

Vagy a kompetitív hajókat választod, vagy kipróbálod mindet t8 -ig és úgy döntesz. Vagy leírod melyik játékstílust és hajóosztályt szereted, és adunk tanácsot.

[ Szerkesztve ]

(#31013) Nordic válasza #52588800 (#31012) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Mivel egyelőre csak ismerkedem a játékkal nem igazán tudom mi jön be, a carrier-eken kívül csak próbálgatom a hajótípusokat. Hosszabb távon mindenképp jó lenne rankedezni.

[ Szerkesztve ]

(#31014) #52588800 válasza Nordic (#31013) üzenetére


#52588800
törölt tag

Ranked is olyan, hogy mindig más - más tierben van, és tierenként változó, melyik nemzet hajója az előnyösebb.

(#31015) Chabe89 válasza Nordic (#31013) üzenetére


Chabe89
addikt

Ha majd lehet tudni milyen tier lesz a következő szezon, akkor mi is tudunk rá hajót ajánlani. :) Egyébként, mint az már sokszor elhangzott, érdemes kipróbálni mindent T5-ig. Persze vannak olyan ágak amik feljebb teljesen más játékstílust igényelnek, mint amihez hozzászoksz low tierben. De ha ennyire tanácstalan vagy, akkor itt van amit én személyesen ajánlok:

USA: Csatahajók/Rombolók
Japán: Csatahajók/Cirkálók/Hordozók
Német: Csatahajók/Cirkálók
Francia: Crikálók
Brit: Csatahajók
Orosz: Semmi (kezdőként szerintem szenvedős)
Pan-Asia: Rombolók (mivel más nincs is :DDD , de azt tudni kell, hogy a torpedóik DD-k ellen hatástalanok)

(#31016) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Visszatértem után az első igazán jó köröm a Shimakaze-val. :DDD

Minden rombolós álma. :) 115 000dmg-es salvo! ;]

(#31017) olivera88


olivera88
veterán

Tegnap amilyen jó nap volt, most olyan szarul indult, 3 at mentem eddig Alabamaval, és totál láma csapatok voltak.. Nem tudom merjem e folytatni? :U

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31018) frame>24 válasza Nordic (#31011) üzenetére


frame>24
addikt

"de ahány ember annyi féle vélemény van"

Épp ezért, túl sok jelentőséget tulajdonítasz a tanácsoknak. Válassz valamit, légy férfi! :D
Itt a lényeg TE leszel, mert csak a te élvezeted/érdeklődésed számít, hogy egyáltalán mely hajó osztály jön be. És ráadásul egy csomót fogsz változni magad is a fejlődés közben.

(mindig jövök ezzel az alábbi fossal, tudom)
Visszaemlékezve, én pl. eleve határoztam, hogy akkó japán nemzet kezdés, (biztos van neked is valami eleve tetsző nemzet, bármi alapján) és tier 1-3 között döntöttem el, hogy egyáltalán DD, BB, vagy C(ruiser). Ott lenn a DD-k mérhetetlenül büntettek (már az ellen csatahajóit), tehát ott megszületett, hogy akkor rombolók.
Kis techtree nézegetés + olvasás után info volt, hogy pont ott japánoknál van a legnagyobb torp. sebzés és akkor végleg eldőlt a kezdő grind. (pont az egyik legnehezebb ágon). :DDD De végigtoltam, igaz, volt sírás itt is, dehát aki k*nak megy, ugye...

Tehát hogy az első döntés + impresszió ez volt, szerintem T5-ig elvinni mindent (a mostani sok nemzettel már) nagyon hosszadalmas, pláne a kezdőknek, de ha analitikus vagy, akkor meg ez utóbbi út valóban egy pontosabb opció.

ddt500hu: a Shima nagyon élvezetes lett a concealment buff óta, tegnap pl. volt ingame chat vita, hogy egyenesen OP. (valami WGP2W-s arc is volt ott, majd visszanézem)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31019) cheatergs válasza Chabe89 (#31015) üzenetére


cheatergs
senior tag

A német bb-ket én nem ajánlanám, amilyen állapotban vannak a lövedékeik T6-tól. Egy broad ca-t képtelen citezni, miközben eszik a HE-t és tüzet.
A francia bb-k meg épph remekek még, szal a lassan kezdődő nerfjük (ugye, Richelieu) előtt sztem érdemes lenne minél több tiert meglépni.

Cv-kbe meg sztem már nem érdemes belekezdeni, állítólag hónapokon belül újrázzák a felületüket.

Mindig minden mindegy

(#31020) ddt500hu válasza frame>24 (#31018) üzenetére


ddt500hu
veterán

Mit buffoltak rajta? :F

(#31021) frame>24 válasza Nordic (#31013) üzenetére


frame>24
addikt

...jah másik, a hajók kompetitív értéke még ne legyen szempont!
Mire te magad is látod, hogy mi jobb verseny szinten, lesz kapacitásod gyorsan váltani (free xp, fejlődést gyorsító zászlók, camo-k, stb.).

ddt: levitték a rejtőzködést a legkisebb távra a T10 társai közt (kb. a legutóbbi ranked előtt).

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31022) olivera88 válasza ddt500hu (#31020) üzenetére


olivera88
veterán

Írta. :U Concealment buff

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31023) Nordic válasza Chabe89 (#31015) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Szóval a ranked az minden szezonban más tier-re szól?

(#31024) Ted_Beneky válasza Nordic (#31023) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Csak Tier7-től felfelé variálják

Csillagkaput a Csillag térre!

(#31025) ddt500hu válasza olivera88 (#31022) üzenetére


ddt500hu
veterán

Azt láttam de nem emlékeztem, hogy mennyi volt előtte.

(#31026) olivera88


olivera88
veterán

Na asszem mára befejeztem...

Két 2X top XP T8 al T10 ben.. És lose.. Végére a Montana szétlőtte mindkét első tornyom, ha ez nincs akkor még lesz egy + 20 k dmg kb.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31027) TCSZ


TCSZ
senior tag

Valaki megvette a Boiset vagy az Argentin társát?
Priviben kérdeznék pár dolgot a hajóról.
Köszönöm! :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#31028) cheatergs válasza Ted_Beneky (#31024) üzenetére


cheatergs
senior tag

1x megnéznék egy ranked szezont T2-ben! :DD

Mindig minden mindegy

(#31029) TCSZ válasza cheatergs (#31028) üzenetére


TCSZ
senior tag

Én egy 5-t.
Vinném a Murmanskot és a Cesaret.
Kinek mi a kedvenc T5-ös hajója? Már ha van neki....

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#31030) Chabe89 válasza Ted_Beneky (#31024) üzenetére


Chabe89
addikt

Én úgy emlékszem volt már T6 is.

(#31031) Ted_Beneky válasza Chabe89 (#31030) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Igazad lehet!

@TCSZ: Königsberg!

Csillagkaput a Csillag térre!

(#31032) Highground


Highground
aktív tag

Amikor az egyik top klán ad tripla complimentet :K Végre volt kit támogatni, és nem hagytak a szarban megrohadni. Cserébe bevédtem a seggüket és elzavartam a DD-t a Hindivel párban :) Folyamatosan velük jöttem-mentem. Csak a meccs után realizálódott, hogy ki is az a TTT. Rémlett mintha az idei kots-ben lettek volna :DDD

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#31033) FoxiestFox válasza Chabe89 (#31030) üzenetére


FoxiestFox
félisten

:K

(#31034) olivera88


olivera88
veterán

Körülbelül fél év után elővettem a Gearinget. Nem is volt rossz a visszatérése.

Aztán meg egy jó kis Chung Mu, sajnos túl ha hamar vége lett... :W A majdnem full HP s GK felé meg már úton voltak a torpok..

Ez meg mai átlag sebzés 9 csata után, 33 % as WR el.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31035) olivera88


olivera88
veterán

Elővettem egy másik ritkán használt hajót is. :))

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#31036) sh4d0w válasza TCSZ (#31029) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Murmansk, Königsberg

https://www.coreinfinity.tech

(#31037) Honzi


Honzi
senior tag


Első játék Yorckal remélem a többi is legalább ilyen lesz azért voltak páran akik inkább azért küzdöttek hogy bukta legyen.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#31038) cheatergs válasza TCSZ (#31029) üzenetére


cheatergs
senior tag

GC, Emile Bertin, bár túl sokat nem ismerek a bb-targetem miatt.

A Königsberget most szándékozom kihúzni, mert kívülről érdekesnek tűnik, de a Karlsruhe igyekszik ezt megakadályozni annyival, h alávalóbb unit a Kolbergnél is.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#31039) sh4d0w válasza cheatergs (#31038) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A Karlsruhe nagyon meh, a Königsberg minőségi változás minden téren, kivéve az újrahasznosított kartonból készült "páncélt". Ja, ne AP-vel használd majd.

https://www.coreinfinity.tech

(#31040) Ted_Beneky válasza cheatergs (#31038) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

A Königsbergben a torpedózást szeretem a legjobban :)

És a Karlsruhéval sem volt bajom egy hónaposan:

[ Szerkesztve ]

Csillagkaput a Csillag térre!

(#31041) FoxiestFox válasza Ted_Beneky (#31040) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Érdekes a torpedózást szeretni legjobban egy long range kiting cirkálóban :DDD

(#31042) Ted_Beneky válasza FoxiestFox (#31041) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Engem szórakoztat, 4x3db torpedó 61,2sec-es újratöltéssel :)
Különben sem tudom mi az a kitin(G) :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#31043) Rém


Rém
tag

Honnan lehet megtudni, a nyeremény kapitányoknak mi a különleges képessége?
És ha kihagyott valaki egy küldetéssorozatot meg lehet valahogy máshogy szerezni a kapitányt?
Volt ez a dunkirkes küldi, ott valamilyen angol kapitány volt a díj, szénért lehet ládákat kapni abból meg lehetne szerezni? Bár sehol nem találom mi volt ez a küldetés sorozat.

(#31044) #52588800 válasza Rém (#31043) üzenetére


#52588800
törölt tag

(#31045) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Na asszem az amcsi cruisereket egyelőre hanyagolom... Ez a Phoenix egy akkora kalap hulladék, hogy el se tudom mondani, és ahogy látom az utána lévő se lesz sokkal jobb... :U

(#31046) sh4d0w válasza Nordic (#31045) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Az Omaha sokkal jobb.

https://www.coreinfinity.tech

(#31047) eventus válasza Ted_Beneky (#31040) üzenetére


eventus
veterán

AP is erős neki, szórja a citet.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#31048) sh4d0w válasza Ted_Beneky (#31042) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Kite-ing, ha így jobban érthető. Tatot mutatod a célpontnak, amikor lősz kifordulsz, majd vissza, különben mész vissza a kikötőbe.

https://www.coreinfinity.tech

(#31049) Nordic válasza sh4d0w (#31046) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hát mire meglesz AZ A 21600xp vele ,szerintem tuti megőszül még a fütyimen is a szőr :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.