Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42151) frame>24 válasza Chabe89 (#42149) üzenetére


frame>24
addikt

Nem egészen. Pont, hogy nem a korábbi bohóckodás a lényeg! (számomra)

Hanem, FULL kikutatott, az összes modullal bíró hajókat kapsz, amiket úgymond nem stock állapotból, hanem már meglévő, prem vagy egyéb, fullos hajókkal kutatsz ki, a direktívákon/egyéb feladatokon keresztül.
Ez a tény tier7 és attól fölfelé nem kis idő/fáradtság spórolás xp/fxp-ben, és akkor még nem számoltuk a hajók credit árát, amitől így szintén mentesülsz (bár ez a kisebb dolog, eleve sok a pénz és csak t8+ drága igazán)

Nyilván mindez még a brit DD-k érkezése idejében volt igazán jól működő, mikor tisztes játékért elég jól dobta a hajó-küldiket...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42152) FoxiestFox válasza Chabe89 (#42149) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez is nagyban hozzájárult ahhoz, hogy milyen szinten pocsék a playerbase minősége.
Előbb a csapattárs T7 francia DD a Ligningomat lőtte azért, mert nem mentem vele A-ra Neighborson.
Aztán lenoobozott, mert a füstömből lövöldözök. :C
Topxp lettem, a replay ment a wg-nek, remélem, coopban szórakozik ezután egy darabig.

(#42153) #65675776 válasza frame>24 (#42151) üzenetére


#65675776
törölt tag

És miért baj az, hogy meg kell dolgozni valamiért?

(#42154) frame>24 válasza #65675776 (#42153) üzenetére


frame>24
addikt

Így is, úgy is megdolgozol érte, csak - úgy gondolom -, nem totál mindegy, hogy stock állapotban, vagy eleve teljes készlettel próbálod ki.
WoT-ra nyilván emlékszel, ez a tényező ott űber mód érződik, de szerintem itt sem elhanyagolható, legalább a drága hull modulok tekintetében (by the way a modulok árát sem kell leperkálni).

másik érvet nagyon félve írom be, csak kérdésként:
Szerintetek tier6 és azalatt a nemzetek között van igazán jelentős különbség bármely hajó jellegzetességeiben? (Osztályon belül értve)?!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42155) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ehhez nem fűznék semmit :D

(#42156) - = Zk = - válasza #65675776 (#42141) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én 1,5 évre leléptem, mégsem adtak semmit, hogy nesze tesó, nézz fel közénk újra. lol

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42157) ledgeri válasza frame>24 (#42151) üzenetére


ledgeri
nagyúr

"nem számoltátok" ;]

(#42155) FoxiestFox Szerintem Alexa, Cortana, meg Siri egyik elfajzott kishuga áll a történet mögött!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42158) olivera88


olivera88
veterán

Szeretem mikor így kezdődik egy CB csata. :D

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42159) FoxiestFox válasza ledgeri (#42157) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szerintem is AI, csak gagyi.

(#42160) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hint hint: a kövi port szép lesz!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42161) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Na ma este is eltelt...
Szokásos csapattársak t9-ben (DD-vel volt)
Meg egyébként Colberttel találkoztam:

Jól haladt

Meg csak érdekességképp, jól halad a MM:
Ígéretes volt

Aztán persze mindenki forgolódott, meg füstölt

aztán meg ez

It meg alig jöttek lőtávolba... (~20km...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42162) ledgeri válasza FoxiestFox (#42159) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Próbáltam volna keresni egy menüpontot, ahol egy olyan emberkét lehetne reportolni, aki kilőtt egyvalakit, majd folyamatosan jelentette a DD pozícióját... erre rosszabb menüt kaptam, mint ha a googlival kapcsolatban szeretnék megoldani.... nagyon unguszti...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42163) - = Zk = - válasza ledgeri (#42161) üzenetére


- = Zk = -
félisten

miféle csónak az Ohio?! Flamut/Notsert néztem anno, de... ez most egy prémium Montana, Georgia lövegekkel?! +1 toronnyal...

apropó:
EU végére (3-4ezer játékos alatt) nagyon sok a bot.... most mentem egy kört... 10v10 és tőlünk csak 2en voltunk NEM bot-ok... persze, hogy lemorzsolnak seperc minket :W

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42164) FoxiestFox válasza ledgeri (#42161) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Gyanúsan kevés a Colbert amúgy.
Szerintem sokan ültek 2+ M fxp-n, és sokaknak lehet már akár több is az új cuccból, mint ami a Colberthez kell, de kivárnak.
Ahogy én is az Ohiot várom, a Colbert valahogy nem illik ebbe az újrahúzós sztoriba... inkább coal hajónak tudnám elképzelni, a Smolensket pedig újrahúzósnak.

[ Szerkesztve ]

(#42165) capulet75 válasza FoxiestFox (#42164) üzenetére


capulet75
addikt

Így. A Smolensk jobb mint a Colbert, full felesleges mellé a francia.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42166) Nordic válasza FoxiestFox (#42164) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Hiába a spood beest, ha a sok noob-nak jobban fekszik a smoke, meg nagyobb biztonságot is ad.

(#42167) redzsi válasza FoxiestFox (#42164) üzenetére


redzsi
senior tag

Colbert helyett lehetett volna valami unikális, legendás hajót adni a resettért hogy kívánatosabb legyen a fxp feláldozása. Mondjuk a Rodney torpedókkal, esetleg visszahozni a Kitakamit, vagy Mogami, Ise,Hyuga hibrid hordozók mondjuk csak (nem consumable) vadászokl + rakétással, így bottom tierként is használható lenne. Erre az utolsó három akármelyikére azonnal el is dobnám mind a 4m free xp-met. :D
Így szezononként max. 1 ágat resettelek a dupla research pontokért.

[ Szerkesztve ]

(#42168) FoxiestFox válasza Nordic (#42166) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pontosan ezért is kellett volna fordítva lenniük, hogy oké, cancerkedhessen Smolenskkel bárki, de kérjék meg az árát :D Legalább kevesebb lenne.

(#42169) FoxiestFox válasza redzsi (#42167) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sajnos nem látom be, hogy ezek a hibrid hajók hogyan lehetnének implementálva úgy, hogy ne legyen tömény cancer ellenük játszani.
Technikatörténeti érdekességként én is kedvelem őket persze.
Wows Blitzben bent van az Ise, de az elég primitív meta, elviseli.

(#42170) #65675776 válasza redzsi (#42167) üzenetére


#65675776
törölt tag

Látszik, hogy régen játszottam. Milyen reset?

(#42171) redzsi válasza FoxiestFox (#42169) üzenetére


redzsi
senior tag

Lassú dögök, csak 4x356mm, és mondjuk semmi torpedóvető vagy bombázó repcsi, irányítható vadász, és akár korlátozottabb rakétás. Ha túl erős akkor ez utóbbit el lehetne hagyni. Mondjuk T7-8ban el tudnám képzelni, újratöltést, dispersiont, hp-t igazítani hogy passzoljon a valamelyik tierbe.

(#42170) daa-raa:
Youtube (video sebességét ajánlatos 1,25-re beállítani, különben lehet elalszol mire a végére érsz :D ), research bureau .

[ Szerkesztve ]

(#42172) #65675776 válasza redzsi (#42171) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az igen. Ennyire nem tudnak új tartalmat produkálni?

(#42173) sh4d0w válasza #65675776 (#42172) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Nem akarnak.

https://www.coreinfinity.tech

(#42174) redzsi válasza #65675776 (#42172) üzenetére


redzsi
senior tag

Csakúgy mint a zeneiparban a filmiparban, itt is az egyszerűbb módot választják. Legnagyobb profit a legkevesebb befektetéssel. Persze szerencsére vannak a játékiparban is kivételek, de a WoWs sajnos már nem az.
....

Claim Your Compensation Now!
75 token nem sok, de egy prémium napra be lehet váltani.

[ Szerkesztve ]

(#42175) - = Zk = - válasza redzsi (#42171) üzenetére


- = Zk = -
félisten

azigen... 2,7E diszlájk vs 445 lájk... hoppá :D :D ...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42176) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#42175) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Le se szarták, implementálták, mintha mi sem történt volna :D
Tisztára mint amit a kommunizmussal csináltak. :DDD

(#42177) frame>24


frame>24
addikt

Mert monopol helyzetben vannak a játékpiacon a(z) (MMO) hajókkal.

Nem tudom, a WoT 1-2 utóbbi kapálózása (legalábbis, kifelé kommunikált szándéka) az arty rendszer és a gold ammo terén a vajon a WT GF térhódítása miatt van-e?
A wows-ot az ugyanott lévő alternatíva egyelőre nem fenyegeti. BÁR, látnotok kellett volna a "poi" ömlengést a Yudachi WT-be érkezése miatt...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42178) FoxiestFox válasza frame>24 (#42177) üzenetére


FoxiestFox
félisten

poi

(#42179) Kotomicuki válasza frame>24 (#42177) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Ugyan már, simán kartelleznek!
Ha nem ez volna, akkor nem lenne mindenhol a kicsiket felfalatják a nagyokkal MM-rendszer (tier, BR, stb.), mert merne és akarna vmiben egyedi lenni a termékével, de a lehúzó szisztéma mindenhol ua, amiből az derül ki, hogy nem nagyon versengenek egymással a színfalak mögött.

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#42180) ledgeri válasza - = Zk = - (#42163) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azaz, kb

(#42164) FoxiestFox Jaja, szerintem abból aki vállalja, hogy újrahúz ágakat, harmada alapból vár, harmada, átváltott, de vár, maradék meg bizonytalan... (és a maradék két emberkével már találkoztam) ;]

Egyébként meg nekem a Colbert jön be jobban mint a Smolensk, mert nem vagyok a föstben ürős típus, és jól tudok fogolódó hajót lead-elni, így a colbert extended engine boosttal, alap lőtávval, és boost-olt kormánnyal jobban bejövős, mint a smolensk akárhogy... (mondom ezt úgy , hogy csak teszteltem őket, de nem ismerem a legvégső statokat...)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42181) ledgeri válasza FoxiestFox (#42155) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mondjuk én ezt kaptam most

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42182) FoxiestFox válasza ledgeri (#42181) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én azóta választoltam, és arra már jobban reagáltak (még az is lehet, hogy valódi ember :D ):

(#42183) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Plötty. Yamato ellen mindennapos, ki kellett már próbálni komradium ellen is.

(#42184) Nordic válasza FoxiestFox (#42183) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Bezzeg mikor én próbálkozok ilyennel belebassza a lövedékeket a vízbe ,és max 1 citet kapok, hogy verjem bele :DDD

(#42185) FoxiestFox válasza Nordic (#42184) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az ősi tanítás szerint is próbáltad? :P

(#42186) olivera88 válasza FoxiestFox (#42183) üzenetére


olivera88
veterán

Hát nem nehéz Kreml t se kitoszni így.
Sejtem mi lehet az az ősi tanitás. Két szóból áll. :DDD

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42187) #65675776 válasza FoxiestFox (#42183) üzenetére


#65675776
törölt tag

Közelről nem tűnik veszélyesnek az a ruszki csoda. Múltkor kb hasonló távolságról Alaska-val lőttem bele 57k-t.

(#42188) FoxiestFox válasza olivera88 (#42186) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az agybeteg belt miatt nehezebb a Yaminál.
Egy ilyen passby, ha Montival csinálom, egyáltalán nem egyértelmű, hogy elintéz egy Kreml-t.

(#42189) FoxiestFox válasza #65675776 (#42187) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Múltkor? Azt írtad, régen játszottál. :D

(#42190) #65675776 válasza FoxiestFox (#42189) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az utóbbi pár hétben néha leülök játszani eme produktummal.

(#42191) ledgeri válasza FoxiestFox (#42182) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azért jó látni hogy 3 supportos "entitás" 3 különbözőképp reagál lényegében azonos problémára... Megvan a quality-check...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42192) frame>24


frame>24
addikt

Nekem ezek kimaradtak:

lesz tier 8 Scharnhorst és t8 Königsberg is

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42193) - = Zk = - válasza frame>24 (#42192) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lyaly :U :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42194) T_Stark válasza frame>24 (#42192) üzenetére


T_Stark
őstag

Need more premium, please.

(#42195) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Be kell vezetni a ppp mérőszámot a wg-re.
Premiums per patch :))

(#42196) LK


LK
addikt

Én már úgy várom az új tengerajcsikat is. :W Milyen jó érzés is lesz,amikor menekülsz a valahol a környéken ólálkodó tengeralattjáró elől, miközben a füstből éget valaki és eközben egy cv lebombáz a pics@b@. A neurológiai osztályok tele lesznek kocsonyaként remegő, üldözési mániás BB playerekkel. :DDD

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42197) frame>24 válasza LK (#42196) üzenetére


frame>24
addikt

Én viszont halál komolyan várom, hogy a DD-ket végre ezek ellen is lehessen utilizálni! És ne csak a "menjél spotolni/capelni, te kötsög" téma legyen. Igen, ez megint szétb*ssza a nem létező balanszot, stb. --> ugyanemiatt szinte mindegy is, de lesz egy új element és content-"fajta". (úh, de naívnak tűnhetek) :DDD - mindenesetre, az előbb linkelt 2 GER hajóterv és az újabb prémium USA BB-khez képest kecsegtetőbb, szintúgy a szokásos halloween eventnél is.

Pl. a Smolensken is olyan szíp, mélységi bombavetőkre hasonlító képződmények vannak.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42198) frame>24 válasza frame>24 (#42197) üzenetére


frame>24
addikt

Először is: nem is jól írtam, mert: mélységibomba-vető! - így helyes.

Másrészt, olvasom, hogy az újabbakat lehet torpedók ellen is használni.
Hát röhögnék, ha a játékban 1-2 depth charge-al ki lehetne iktatni mondjuk a Shimakaze-k skill wall-ját, bár nem tudom, ilyen a II. vh idején volt-e már?
Mondjuk, akkor meg a Benham-et (is) átalakíthatjuk ingame múzeumhajóvá, és mondjuk termeljen passzíve fxp-t.

Najó, leülök már... :DD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42199) LK válasza frame>24 (#42198) üzenetére


LK
addikt

Vicces lenne... Ilyen nem volt szerintem, de talán más egyéb védekezési mód volt. De majd a itteni történészek majd kiegészítik, ha akarják. ;)

Csak egy jótanács : nem meginni a fertőtlenítésre félretett szeszt !!!

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42200) - = Zk = - válasza LK (#42196) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pfúú, de jóóó is lesz :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.