Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) frame>24


frame>24
addikt

Atlanta a másik oldalról.
Ezeket csak ilyen modell-összehasonlításként teszem be.
Úgy tűnik, másznak felfelé tier-ben.

szerk: redzsi, első 2:

és

Azért a Dreadnought achi nyitásnak ezzel a cuccal elég erős, nem? :DD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42102) redzsi válasza frame>24 (#42101) üzenetére


redzsi
senior tag

Gyakori mint csatahajóval az arsonist. (brit bb nem számít) :D

(#42103) ddt500hu


ddt500hu
veterán

És 1 órán belül másodszor dob le a szerver. :W

(#42104) frame>24


frame>24
addikt

Attól tartok, Smolensk-el kb. lesz ez a patch kibohóckodni magunkat, azután megnyírbálják.
Fire chance %, toronyforgás, manőverezés... Ettől függetlenül muszáj volt kipróbálni. :D

A kredithozama viszont rettentő gyér, camoval és zászlókkal is.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42105) FoxiestFox válasza frame>24 (#42104) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jó kört kell vele menni, akkor önti a kesst. Láttam screenshotokon :D

(#42106) belaazallat válasza Tüzi (#42095) üzenetére


belaazallat
addikt

Ilyen nekem is volt korábban(2 éve). Nekem kb 1,5 perc után késni kezdett a játék, a minimapon lehetett látni, hogy a hajók már nem ott vannak, ahol látom őket. Én nyitottam hibajegyet, de a support mindenáron a proci tuningra akarta fogni, hiába küldtem videót alapórajeles hibáról... 3/4 év és sok patch után elmúlt. Ja és csak a hajósnál jelentkezett. WoT-nál nem.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#42107) ddt500hu


ddt500hu
veterán

6 vagy 10 vereség zsinórban. Nem tudom mert 2x is ledobott ez a ge...

(#42108) olivera88 válasza FoxiestFox (#42105) üzenetére


olivera88
veterán

Ja jól adja pénzt jó csatával .

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42109) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sziasztok, hogyan lehet titkosítani a játékban elért eddigi eredményemet?!... sokaknál látom, hogy a profile hide módban van...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42110) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#42109) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem lehet, ha valaki nagyon béna, magától elrejtődik. :P

(#42111) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Most már konkrétan arra vagyok kíváncsi, hogy rank 5-ről meddig tudok visszabukni éjfélig. Rank8-nál járok.
És nem játszom kifejezetten rosszul.

(#42112) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#42110) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor annyira nem lehetek béna, mert 2015 óta egyszersem rejtőzött el ;]

(#42111) ddt500hu
hétvége...
csak a random, és prémium hajók... ezt az elvet vallom, mióta lassan 1 éve visszatértem 1,5 év kihagyás után :DDD
de uh.. katasztrófa... szerencsére napi 2030percet ha játszom sokat mondok... de van, hogy hetekig semmi.. nem véletlenül... :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42113) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Vele ma találkoztam, itt hagyom elrettentő példának.
39% WR T10-ben 10.800+ csata után.
Túl a 15k csatán, 40.9% WR.
Elképesztő :Y

(#42114) T_Stark válasza FoxiestFox (#42113) üzenetére


T_Stark
őstag

És még mindig nem törölte a játékot. Ő egy igazi hős! :DDD

(#42115) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#42113) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az a baj, hogy nekem a hétvégén ilyeneket dob az MM... :U
az első csatám felénél már kiszórtam az összes reportomat és elküldtem mindenkit a f@szba... na nem az, hogy én egy Flamu szintű játékos vagyok, de baszki, teszek 1 teljes kört Yamával, mert az enemy cv kiszemelt magának, aminek következtében oda a fél életem, nade a fél csapatom is?!.. holott csak egy egyszerű kört tettem csóri Yamival... :DDD :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42116) ledgeri válasza ledgeri (#42099) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát Patch-ig tartott ez is... Amit eddig beadott dev strike-ra, vagy minimum citára, 15 km-en az most 6-8 overpen akár 7 km-en... Eddig tartott a U.S.S.R./RU.BB. móka :((( Mostmár csak "le kell tudni" ág lett ez is.

Hogy az új MM-et ne is említsem, visszajöttek a "C-nél spawnoltam, de A külsőn érzem jól magam, így BB-vel átmegyek" emberkék...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42117) - = Zk = - válasza ledgeri (#42116) üzenetére


- = Zk = -
félisten

most a Smolensk a nyerő...egy darabig.. bár, a Kutuzovot sem sikerült annyira kinyírni, pedig szinte mindent megtett a WG, hogy burkoltan nerfelje...

a Tirpitz a pecsek alatt többet bukott, mint nyert... emlékszem a legelején mekkora OP hajó volt.. mostmeg?! pf... ha megyek is vele, csak poénból.. ha leosztom 10/1 kör amire azt mondom, élveztem. mind csapat, mind a hajót....

amit még nagyon sajnálok, az, hogy a prémium "testvérhajókkal" kinyírják a non-Premium hajókat.. lsd Moskva vs Stalingrad... de érdekes, mert pl a DM vs Salem között nincs ekkora eltérés..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42118) ledgeri válasza - = Zk = - (#42117) üzenetére


ledgeri
nagyúr

A Salem az egy jóféle alternatíva megoldás...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42119) Nordic válasza - = Zk = - (#42117) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én ezért is nem veszek új hajót, majd csak 2-3 patch elteltével. Kíváncsi leszek, hány hajót fog kinyiffantani majd az IFHE rework... :U

(#42120) belaazallat válasza - = Zk = - (#42112) üzenetére


belaazallat
addikt

Egy nap csak 1440 percből, nem tudsz 2030 percet játszani naponta.... ;]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#42121) sh4d0w válasza ledgeri (#42116) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Közben meg titokban buffolták a Georgia-t, amit eddig körbeszórt, most eltalálja.

https://www.coreinfinity.tech

(#42122) capulet75 válasza sh4d0w (#42121) üzenetére


capulet75
addikt

csak a tiedet buffolták ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42123) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hogy van ez, hogy a pink csapattárs, semmit nem csinált, csak 30km-re volt mindentől, és több xp-t kapott?

(#42124) frame>24 válasza FoxiestFox (#41994) üzenetére


frame>24
addikt

Utolsó mondatokra:
Amúgy jah: ehhez az új Filip a Bója kapitányhoz nem elég, hogy csináld meg az összes direktívát, (ami egészséges lelkű embernek így is elég sok grind), hanem még a top 25%-ba is be kell kerülni a Hall of Fame-ben (!), vagy persze legyen Le Terrible-d, és/vagy Mogadorod.
Teljesen készen vannak. Egy ideig nem fogok rá semmit költeni. 1-2 nap prém van a daily ládákból, coal + fxp-ből még lehet hajó, ami egyelőre ingyen (is) van. (vagy 0 gaming)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42125) frame>24


frame>24
addikt

Nem, mert tényleg, azt gondolná az ember, hogy egy ilyen Benham szintű nyári lapátolás-fesztivál után kicsit visszavesznek, de ááá, az még csak a bevezető volt (és nem kellet rá túl sokat költeni, hogy "tuti"/könnyebben meglegyen). Amúgy a RU BB "árk"-ban legalább még dobott hajó-küldit, utána a FRA árkban már szinte semmit, láda-típustól függetlenül, és az előző felvonásban volt pofájuk egy t5 Sirokkót valami röhejes 7000 áron adni, mindenféle szükségtelen mellék-"ajándékkal".

Hát, sok türelmet majd az olasz cirkákhoz, kíváncsi vagyok, ott mivel állnak elő (valószínűleg a kínai szövödei munkásoknak is sok lesz).

igen, sok ma az idézőjel...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42126) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Csak a szokásos.

(#42127) FoxiestFox válasza frame>24 (#42124) üzenetére


FoxiestFox
félisten

*Obivan

(#42128) olivera88


olivera88
veterán

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42129) sh4d0w válasza capulet75 (#42122) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Klántársam is azt tapasztalta, amit én.

https://www.coreinfinity.tech

(#42130) FoxiestFox válasza sh4d0w (#42129) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A pontosságával eddig sem volt gond, csak azzal, hogy mindent overpenel, ezért csupán kb 70% a dmg output még egy NC-hez képest is, amin alkalmasint a másodlagosok segítenek.
Az átlagom is csak azért magasabb vele, mint NC-vel, mert ez jobban bírja a strapát.
Randomra továbbra sem tartom egy kifejezetten jó hajónak, rankeden viszont jól működött.

(#42131) Chabe89 válasza frame>24 (#42125) üzenetére


Chabe89
addikt

El vagytok kényeztetve ezekkel a ládákkal. Én kifejezetten szeretek nullárol indulni egy ágon.

[ Szerkesztve ]

(#42132) FoxiestFox válasza Chabe89 (#42131) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Egyrész ja, másrészt a FR DD-k esetében ez azért nem volt rossz dolog, én a tokenekből vettem ládát, és kiesett a T5-6. Az 5-öst ki sem próbáltam, gyakorlatilag egy Gnevny füst nélkül, mazochista azért nem vagyok, a T6-oson viszont már van reload booster, amivel egy jó DD vs D eszköz, és max range közelében gyújtogatva elég sokáig életben lehet vele maradni.

(#42133) frame>24 válasza olivera88 (#42128) üzenetére


frame>24
addikt

Hiába, ezekben a gyors-tornyú spammerekben (a nyilvánvaló tűzerőn kívül) AZ az igazán OP, hogy képes vagy azonnal lőszertípust és célpontot is váltani. Alábbi képen mondjuk szimplán hydro-val derítettem és rákészültem, de a lényeg, hogy a helyzetváltozásokra sokkal jobban tudsz reagálni.
Meg kell tanulni a "nem hibázást" helyezkedéskor, és ezek a típusú hajók szinte mindig szórakoztató, high-risk-high reward és OP dolgok lesznek.

--> lol interjú-részlet: <--- kíváncsi vagyok, még hány iterációban tesztelik ezt az "archetípust"? :DDD

viszont ezt lehoztuk végül.

#42131 Chabe89:
ez is jogos, ám én naívan azt hittem, azért "jár ez nekünk", ha már idejekorán grindolunk (az aktuális új ággal), mert előre live szerver tesztet csinálunk nekik. De úgy tűnik, a nagy számok törvénye alapján van így is elég ship unlock, és még lehet drágítani a cuccokat...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42134) frame>24


frame>24
addikt

Továbbgondolva:

nem lenne-e valid fejlesztési irány, ha létrehoznának, legalább időszakos event szinten (hogy ne tolja el a matchmaker elől a játékos számot), class-only csatákat?
Csak BB, csak cruiser (ez lenne a legjobb) és csak DD?

Vagy ez hülyeség?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#42135) FoxiestFox válasza frame>24 (#42134) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez az.

(#42136) - = Zk = - válasza Nordic (#42119) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Kutuzovot tuti... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#42137) ledgeri válasza Chabe89 (#42131) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nemes cél ez a grind nulláról, csak mikor megeshet az, hogy 4 ládából valaki 0-át nyit, valaki meg mind a 4-et akkor az unfair.

Nálam is a ki tudja mennyi alap ládából esett egy 5-ös... Annak akinek meg a többi is lett a játékban 334000 XP, és 22912500 kredit előnye ( magamnál klánbónuszt is belevéve de emberünknél az eladást nem is számolva)..... Biztos fair valahol, hogy ugyanazért más jár...

(#42134) frame>24 Én benne lennék ilyenekben. Sokszor van olyan MM, amikor nincs DD, és teljesen más az egész csata lefolyása, és benne lennék, és +1-ezem!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42138) redzsi válasza frame>24 (#42124) üzenetére


redzsi
senior tag

Igen ez elég szomorú! Főleg hogy a spec. kapitányokat korábban a collectionben meg lehetett szerezni.
És ha már collecton. Mostanában a 0-hoz konvergál annak a értéke is. Second flag, camo scheme? Míg anno volt yama, bismarck, arctic perma camo, szuper konti stb.

(#42139) FoxiestFox válasza redzsi (#42138) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezért mondom, hogy egyre több a nyomi hajó, egyre több a grind, de egyre kevesebb a tartalom :(

(#42140) LK válasza FoxiestFox (#42139) üzenetére


LK
addikt

Kezdenek kifogyni az ötletekből, de a zsozsó meg kéne.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42141) #65675776


#65675776
törölt tag

A jelek szerint azt sem tudják kinek mi van meg. Pár napja kaptam egy e-mailt, hogy derég jártál erre, nesze itt egy Massachusetts. Újra az NA szerveren, ahol egyébként már megvan. De aztán mentem vele egy csatát, és feldobott egy üzenetet, hogy látjuk van érzéked hozz, itt egy három napos ingyenes Tirpitz, utána meg megveheted féláron ha tetszik. Hátha ezt is úgy érzékelik majd, hogy szerverhiba miatt veszítettem el, és "visszaadják".

(#42142) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Az eddigi legokádékabb MM. Ki lehet találni mi lett a vége.

(#42143) T_Stark válasza #65675776 (#42141) üzenetére


T_Stark
őstag

Na én meg ezért nem veszek már egy ideje semmilyen hajót, mert gusztustalannak tartom, hogy míg valakiről legombolnák érte a 14 akárhány ezret, addig máshoz ingyen hozzávagdossák.

(#42144) FoxiestFox válasza ddt500hu (#42142) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezzel semmi baj, teljesen oké ranked MM.
Túlértékelik az emberek a Black radart. :D Összetettem volna a kezeim ilyen MM-ért a vége felé.

(#42145) Honzi


Honzi
senior tag

3 hét szünet után első játék.
Lehet ráférne még 3 hét :DDD
Szerencsére a következő 2 is ehhez hasonló volt.

Ha le resetelek egy ágat akkor pl mi történik a T10-es hajón levő unique upgradel?

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#42146) Chabe89 válasza frame>24 (#42133) üzenetére


Chabe89
addikt

Ezért biztos nem hajtanék, hogy előbb meglegyen valami, mint a többieknek. :U Régebben nem volt ilyen mégis végigmentünk valahogy az ágakon és közben még ki is tapasztaltuk, hogy mik az erősségek/gyenge pontok. Most meg dobálja a láda T6+ és az emberek bemennek úgy csatába, hogy azt se tudják mi hogy működik (akinek nem inge...)

redzsi: Én is sokszor csak pislogtam itt, mert bár nem játszottam a nyáron, de azért követtem a témát itt és más oldalakon is. Régen azért elég komoly és exclusive jutalmak jártak ilyen kemény grindokért (GNB, ARP, stb...) Most néha csak nevettem egy jó nagyot mikor megláttam egy-egy ilyen grind végén a jutalmat.
Akkor kellett volna nyakonvágni őket mikor elkezdték ezt a konténeres baromságot. Sajnos már késő.

(#42147) #65675776 válasza Chabe89 (#42146) üzenetére


#65675776
törölt tag

Milyen láda dobál mit?

Nem is gondoltam volna, hogy már három éve regeltem a játékra. Hozzámvágtak pár kamót, egy kitűzőt, meg egy 30%-os kupont.

(#42148) sutyerák007 válasza ddt500hu (#42142) üzenetére


sutyerák007
senior tag

Eddig is ez volt. Tekintve hogy aki akarta már befejezte jobbra ne is várj.

(#42149) Chabe89 válasza #65675776 (#42147) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát ezek az event ládák dobálják early access a hajókat hivatalos megjelenés előtt. Most ezért divatos grindolni, hogy előbb játszhass vele egy hónappal. :U

(#42150) ledgeri válasza Honzi (#42145) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Minden upgrade (nem module!), camo, signal, és prémfogyi megy az inventoriba!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.