Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43701) Nordic válasza Tüzi (#43700) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Pedig vannak ilyenek. Hidd el a playerbase nagy százaléka nem úgy fogja fel, mint mondjuk én. Simán megvenném pl a massát meg az alaskát kp-ért, ha azt látnám hogy legalább jó irányba haladnak a fejlesztéssel, de mivel 0.8.0 óta egyre szarabb így nem fogom. Van más amire elverhetem a pénzem. Inkább veszek PoE Mtx-eket, ott legalább megérdemlik a fejlesztők.

Van egy sanda gyanúm, hogy mire pár éven belül 1.0 lesz a játék, már játszhatatlanná fog válni. Még azt is kinézem belőlük, hogy ide is bevezetik majd a prém lőszert...

(#43702) LK


LK
addikt

FDG funok! A GroBe is ilyen jó lesz ?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43703) olivera88 válasza LK (#43702) üzenetére


olivera88
veterán

Hát tekintve h jön a Német BB buff, ami össze csatahajót érinteni fogja...
A PT n kerültem egy párat vele a hétvégén, és jóval konzinsztensebbnek tűnt mint a régi. Aztán majd kiderül liven h milyen lesz. :U

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43704) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Szűk réteg for the win: legutóbbi ~1100
200 , 61, 243, 23 , 292 , 86, 392
konténer nyitásom (wows.hu topikba mutatva, kis leírással ,ha volt említésre méltó dolog, utsónál vannak az ünnepi superek...)

Bónusz infó: Amíg tart a tech-trees hajóért misszió, addig a ládából eshet a misszió (annak, aki valamiért nem jut gépéhez/acc-jához hosszabb távon, pl)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43705) Chabe89 válasza ledgeri (#43704) üzenetére


Chabe89
addikt

Hozzád külön szótárat kellene írni, hogy megértse az ember miről hablatyolsz itt néha. :DDD

(#43706) redzsi válasza Chabe89 (#43705) üzenetére


redzsi
senior tag

Épp írni akartam hogy a fele hozzászólásait sosem értem. :D

(#43707) LK válasza Chabe89 (#43705) üzenetére


LK
addikt

Én értettem :)

Ledgeri: honnan ez a sok konténer?

( Én két Black Fos konténerből nyitottam 2X4 camót :U )

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43708) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Personal Assi/Gold Fever On Massachusetts...
ééés nem lehet menni Black Friday hajókkal... hát mivan veled WéGé?!... :C :W :O ... komolyan, egyre jobban fáj...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43709) redzsi válasza - = Zk = - (#43708) üzenetére


redzsi
senior tag

Pedig egyszerű, ez azoknak szól akiknek amúgy is megvan a nonblack verzió, kvázi kompenzációként.

szerk.: ott is van az oldalon, nem Massachusetts B, hanem Massachusetts ahogy te is írtad egyébként.

Combat mission:
If you already have the standard version of Tier VIII Massachusetts, helm the standard ship into battle on a dedicated combat mission that is available until January 31, 2020. The first five battles of any type will reward you with a total of 2,500 doubloons. You can receive the chain of combat missions that reward you with doubloons for each of the ships only once per account.

[ Szerkesztve ]

(#43710) - = Zk = - válasza redzsi (#43709) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem megvan az Alaska, full áron, erre kijön a Black Friday verzió, és még olcsóbb is.. nincs, hogy 1 éve megvettem.. hát köszi WG :U
" ne keresd a logikát, mert nincs"....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43711) redzsi válasza - = Zk = - (#43710) üzenetére


redzsi
senior tag

Dehát nem erről szól a Black Friday hogy (jó esetben) olcsóbb valami?
Lehet szídni a wg-t sok mindenért de ezért ne legyenek már a hibásak....

(#43712) - = Zk = - válasza redzsi (#43711) üzenetére


- = Zk = -
félisten

pont az Alaskát, ami nem régen jelent meg?! Scharni/Tirpák milyen régóta a repertoárban van...?! (itt jegyezném meg, Tirpitz egy hulladék.. mikor megjelent, megvettem, ba.zó volt.. mostmeg?! egy Bismarck simánélhetőbb..)
mindegy, nem is fontos, mondjuk igazad van neked is... elfogadom... :K
nem dőlök ez miatt a kardomba, csak... megakadt a szemem.. pláne, hogy ugye, hogy forgathatók konténerből is

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43713) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#43712) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az Alaska semmilyen szempont szerint nem egy új hajó a játékban.

(#43714) ledgeri válasza LK (#43707) üzenetére


ledgeri
nagyúr

u mah bro, mate

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43715) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#43713) üzenetére


- = Zk = -
félisten

miért, hivatalosan mikor vált elérhetővé?!... :F lényegtelen a tesztfázis, hiszen, sok hajót előz meg egy tesztsorozat... hivatalos rilíz dateről beszélünk, amit a pórnép is megkaparinthat...

szerk.
27 February 2019.
tehát, milyen másik hajó jelent meg a BF hajók közül az Alaska után?!.. számításaim szerint egyik sem... így az a "latest" ship mindközül...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43716) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#43715) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Több mint fél éves = régi, a wowsról beszélünk, úgy fossák ki a hajókat, mint a veszedelem.
Már másik freexp T9 is volt azóta. :D

(#43717) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#43716) üzenetére


- = Zk = -
félisten

de az nem került bele a Black Friday-ba, ahogyan az Alaska, Tirpákm GZ und so weiter und so weiter ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43718) Chabe89


Chabe89
addikt

Elbasztam 10k goldot BF kukákra, de a legértelmesebb dolog amit dobott az 1250 dubi volt, amiből szintén kukát vettem, ami 40db camot dobott... fml. :DDD Pedig "messzecsúszez"-re gyűjtöttem és meg is tudtam volna venni kuponnal. :))

(#43719) - = Zk = - válasza Chabe89 (#43718) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én pénzbe vettem meg, annyit megért... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43720) sh4d0w válasza Chabe89 (#43718) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szintén zenész...

https://www.coreinfinity.tech

(#43721) FoxiestFox válasza Chabe89 (#43718) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én 5k dubi körül, szintén semmi értelmes nem esett.
Mondjuk másra úgyse költöttem volna mostanában.

(#43722) Honzi


Honzi
senior tag

Karácsonyi ládikókra nem lett volna érdemes várni?

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#43723) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Ez a Tirpitz ér még valamit így 2019 telén? Nincs túl nagy elvárásom vele kapcsolatosan, csupán pénzt szeretnék farmolni vele....más jobb ár/érték arányú opció az áráért?

(#43724) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Megjött az accountom history-ja. :)

(#43725) ddt500hu


ddt500hu
veterán

23 chat ban-t kaptam 4 év alatt.
21 500 soros a chat-em.
48x hívtak klánba.
2017.02. óta 197 000Ft költöttem rá de kézzel kellett összeadnom mert volt pár kamu tétel. A fájl szerint vettem Armadát 177 000Ft-ért! :DDD :N
Ennyit tudtam nagy hirtelen kihámozni belőle.

(#43726) - = Zk = - válasza Skyhunter (#43723) üzenetére


- = Zk = -
félisten

sztem kreditfarmra ink mésik hajót, ha van rá mód és lehetőség... a kezdetek óta van Tirpákom... "szemem előtt" taposták a sárba, anynira hasdználhatatlan... egy Bismarcknak pontosabbak a lövegei, holott... :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43727) olivera88 válasza Skyhunter (#43723) üzenetére


olivera88
veterán

Hát most fog jönni a Német BB buff, így valamennyivel jobb lesz. Amúgy meg Massachusetts ha szerintem secondarys hajót akarsz.
Zk Azért ne túlozzunk, Bismarck meg csak a hydro és az AA miatt jobb.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43728) Tüzi válasza ddt500hu (#43725) üzenetére

én most a háromhetest ülöm éppen...
ezt a history dolgot honnan lehet?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43729) Nordic válasza olivera88 (#43727) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A Bismarck-on van AA? Ez új dolog :DDD

(#43730) LK válasza ddt500hu (#43659) üzenetére


LK
addikt

Hi!
Megörököltem egy full sec. build FDG-t. Van értelme? Szép,meg minden, meg gyújt is, de.......
Te hogyan használod? Megszerettem, de jó lenne még többet kihozni belőle.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43731) - = Zk = - válasza olivera88 (#43727) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem túlzok, érezhető a különbség a két hajó között.. a fő lövegről beszélek... "pontosabban" lő a Bismarck mint a Tirpitz...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43732) tbw válasza ddt500hu (#43724) üzenetére


tbw
aktív tag

Ezt hogy lehet?

TBW

(#43733) ledgeri válasza ddt500hu (#43725) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Felkacagtam, utólagos engedelmeddel!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43734) T_Stark válasza Skyhunter (#43723) üzenetére


T_Stark
őstag

Kredit farmra nálam a 9-es prémiumok a legjobbak, főleg Georgia és Jean Bart. Ráadásul mindkettő beszerezhető szénért.

(#43735) ddt500hu válasza Tüzi (#43728) üzenetére


ddt500hu
veterán

ledgeri Miért? Had nevessek én is! :DDD

"Aki valaha akarta tudni, hogy mennyi milyen összeget tolt a játékba, tényleg összesen mennyit futott a gépén, mikor vette melyik hajóját, mekkora XP bónuszt szerzett prémmel hajóra bontva, és miket írt valaha ingame chat-ben, stb-stb-stb, kikérheti.
Weben normál belépés, account management, alul manage data, és a felsó opció. Telószámot kell csatolni, utána 30 napon belül küldik.
Csak most gondoltam, hogy ránéznék, és hát láttam egy-két érdekességet...
Kell picit excell mókázni, de anélkül is láthatóak dolgok!"

[ Szerkesztve ]

(#43736) ddt500hu válasza olivera88 (#43727) üzenetére


ddt500hu
veterán

Tirpitznek semmi más nem kéne csak egy komoly pontosság buff.
Átállítottam secondary-ra annyira pontatlanok a lövegei. Tök jó amikor tier6-os csatában 10 perc után ránézek a sebzésre és 33 000. :Y
Be a sűrűjébe, 3 gyújtás, 4 torpedó és talán összejön 100k. :W

(#43730)LK

FDG-t nem használom már sehogy. GK félig secondary mert kell rá a lőtáv növelő.

[ Szerkesztve ]

(#43737) - = Zk = - válasza ddt500hu (#43736) üzenetére


- = Zk = -
félisten

engem 10 csatából 8ból a tápláléklánc alsó szegmensébe tesz.. ahogy a Kutuzovval is.... de tény, tökéletesen megfogalmaztad, milyen is a Tirpitz ma a játékban...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43738) dokee78


dokee78
félisten

Megvettem tegnap szénért a Błyskawicat!
Mennyire jó?
Leningradhoz képest?

(#43739) ledgeri válasza ddt500hu (#43735) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kevesebb mint 1000 soronként egy chatban, harmad annyit kommunikálva. mint én... vicces volt, miközben azért én is osztom az észt... bár nálam csak enyhe Karma-dip-ben nyilvánul meg.

Korábbi hsz.-eid -klánbehívásaid számát látva- meg tényleg alátámasztott amik szerint "már megint" hívnak :)

(#43738) dokee78 Picit Foxizni fogok, de igazán nem tudom, hogy mit lehet írni egy ilyen időzítésű kérdéssorra, ezen pár soron túl..

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43740) ddt500hu válasza ledgeri (#43739) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én gyakorlatilag csak akkor írok a chat-be ha gyalázni kell a csapattársakat.
A klánba hívás nem tudom sok-e nyilván aki már eleve klánban van azt ritkábban vagy egyáltalán nem hívják. A HEROS 3x is hívott és ők elég jónak tűnnek stat alapján. Szóval tőlük jól esik. :)

[ Szerkesztve ]

(#43741) - = Zk = - válasza dokee78 (#43738) üzenetére


- = Zk = -
félisten

részemről csak az "elvan" kategória már... kiöregedett.. én a Sims B-t vettem meg most, de eskü élhetőbb hajó, mint a Blyska... persze, most csökkentették a lövegtöltését, legalább valami gunboat-féle legyen már, ha már csak 8km törpéi vannak, 6.8-as det range-hez...IFHE az kell rá, azt tudom...

én az utóbbi időben 3-4 naponta kapok csetbant...3-4 napra ... :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43742) ledgeri


ledgeri
nagyúr

10 évvel ezelőtti hardveren, és egy frissen a játék Megint jay

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43743) Tüzi válasza ledgeri (#43742) üzenetére

Ez vicces.
Laptopon tolom, 940xm, 7970m, med grafikan 70-80fps. Igaz se aa, meg csak trilinear filter, de bírja.
Azt észrevettem, hogy inkább cpu-ra támaszkodik mint a gpu-ra. Vannak szebb játékok, amik a cput alig futik, ellenben a videokarimat pár napja sutotte meg az egyik.
Szóval lenne hova optimalizalni a játékot, de ugye az pénzbe kerülne...
Na mindegy.
8.11 mikor jön? Kiprobalnam a Gokut. Annyira felb.aszta az agyam, hogy még a kapitányt is kivettem belőle, meg a másik két német tizesbol is.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43744) redzsi


redzsi
senior tag

EU (svéd) DD line.

Gyors torpok, viszonylag gyors reload, közepes dmg. Nincs füst, T5-től van heal, T7-től hatékony AA (meglátjuk), T8-tól radar 7,5km 15sec.

De a lényeg, a T2-es az Osztrák-Magyar Tátra-osztály. :)

[ Szerkesztve ]

(#43745) - = Zk = - válasza redzsi (#43744) üzenetére


- = Zk = -
félisten

űb+... 7.5km radar 15 mpercig... DDtől... lyaly.. :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43746) olivera88 válasza - = Zk = - (#43745) üzenetére


olivera88
veterán

Eddig is volt ugyanilyen radaros DD, a Pan Asiai ág, azoknak is pont ekkora a radar range.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43747) - = Zk = - válasza olivera88 (#43746) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem sokkal tlaálkoztam, bevallom..
ellenben Black-kel... nah, azzal többet :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43748) Chabe89 válasza - = Zk = - (#43747) üzenetére


Chabe89
addikt

Pedig egy chung mu még füst nélkül is jobb, mint a Black szerintem. Azok a torpok siralmasak.

(#43749) Tüzi válasza Nordic (#43701) üzenetére

Prémium loszerkent megveheto Tallboy-t az angol cv-knek:D
Little boy-t a Midway eknek xD
Tomihók-okat a Missouri-kra (mondjuk ezt birnam :D )

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#43750) olivera88 válasza Tüzi (#43749) üzenetére


olivera88
veterán

A Gz nek meg Fritz X et. :)) :D

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.