Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55001) Dewri


Dewri
aktív tag

Bementem a tesztszerverre. Hát sokminden változott mióta nem játszottam ezzel komolyabban. Torpedós csatahajók (a valóságban alap volt soknál, de a wg-nél régen a Gneise, a Tirpitz meg a Scharnhorst volt csak ilyen ha jól emlékszem), füstös csatahajók, HE repülőkkel támadó hajók? Mondjuk valahol jó, hogy így egy kis esélyük van védeni magukat a csatahajósoknak, mert lényegében csak azért vannak bent, hogy a többi osztály tudjon mit sebezni... Beraktak egy új játékmódot, Assymetric csata, 5 ember 3x annyi bot ellen, gondolom majd kijön élesbe is.

A random egyébként a teszten is ugyanolyan csodálatos, mint a sima game esetén. Minden egyes kör bukta, minden körben jóval gyengébb a csapat mint szemben. Pedig itt aztán tényleg mindenki fullos hajókkal tudja csapatni, mégis valahogy "véletlenül" folyamatosan ilyen a sorsolás. Így 5 kör zsinórbukta után áttértem itt is a co-op módos tesztelésre...

Szerintem egész jók a holland cirkák, tetszett a francia nehézcirkáló vonal is, a spanyolok se rosszak. Az olasz BB-k is jópofák a füsttel. A másik német csatahajó vonal nem tudom mióta van, az "én időmben" még nem voltak (ilyen csillagos szuperhajók (t11?) sem...), azok is jók. Persze mindezt co-op módban néztem, de mivel úgyis ott játszogatok, így nekem elég az ottani teljesítményük...

[ Szerkesztve ]

(#55002) SoulReaver válasza Dewri (#55001) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ha elengeditek a győzelmet, akkor nem olyan gáz ez az egész... :D

Mindig van egy hajó, ami megtetszik és arra megyek rá. Megteszek mindent a csatában, a többit lekaka....

Itt is, mint a wot-ban, nem szabad előre menni és kész. Chat kikapcsolva, am. is jövő Januárig banon vagyok, szóval nem érdekel mit írnak... :D

(#55003) Dewri válasza SoulReaver (#55002) üzenetére


Dewri
aktív tag

Na igen, csak vereségre kevesebb a jutalom... Meg ha nem megyek előre, nincs sebzés, mivel a végtelen torpedóhullámok elvisznek mindent, mire a lassú 30 sec töltéses ágyúkkal odafordulok valamire, ami véletlenül épp kilátszik az Everestekkel telepakolt szigetek közül... T8-tól fölfelé már igencsak mínuszos körök jönnek ha nincs meg a saját hp-nál is több sebzés, még t7-ben se dől a zsé annyira, amennyibe kerülnek a fejlesztések... Persze ha előremegyek és szétcsapnak, akkor sincs zsé, szóval marad a co-op, ott bár kevés a bevétel, de legalább van... Kikapcsolt chat alap... :D

[ Szerkesztve ]

(#55004) scyllarus válasza Dewri (#55003) üzenetére


scyllarus
veterán

Az asszimetrikus volt már élesben egy hónapig, akkor tértem vissza 6 hónap után:)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#55005) SoulReaver válasza Dewri (#55003) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az ilyen köröknél csak azért zavar, hogy bukta, mert az az egy csapattárs is elment elbújni... Ha igazi csapatjátékos lenne és nem félne, akkor nyertünk volna...

PL: Hatótávon kívül volt és airstrike-ot nem tudott indítani a többször spoton levő sub-ra..

(#55006) Dewri válasza SoulReaver (#55005) üzenetére


Dewri
aktív tag

Engem azért is zavarna a kör, mert prémfiók nélkül -63ezer kredit a "jutalom", pedig itt azért a Kraken, meg a sebzés az nem jelent gyenge teljesítményt... És ezen se javítanak évek óta, hogy a vesztes csapatban díjazzák legalább a rendesen játszó playereket (top3, vagy top 1-2...), ha nem is annyira, mint a győztes legjobbakat.

Meg mondjuk oszthatnák a jutalmat úgy is, hogy prémium nélkül is essen valami minimál + az embernek egy-egy jó körre. Haladni nem igazán lehetne akkor sem prémium nélkül, de egész más a fíling ha kapsz akár 1000 kreditet a végén, mint ha 100ezer a mínusz akkor is, ha vért hugyoztál... Mert jelenleg t8 fölött gyakorlatilag nincs értelme prémium nélkül menni. De persze nyilván nekik is élniük kell valamiből...

(#55007) SoulReaver válasza Dewri (#55006) üzenetére


SoulReaver
veterán

Teljesen egyetértek. A vesztes csapatban legalább a top3 -at teljes xp-vel és kredittel kellene jutalmazni, ha már a csapat többi tagja egy paradicsom volt.

Ebből nem lenne háránya a wg nek.

Sajnos őket csak az érdekli, hogy fizessen mindenki, aki akarja a plusz dolgokat...

Amúgy ez pont egy olyan kör volt, amiben nem görcsöltem rá, hogy nyerjen a csapat...
Csak haladtak az események, én meg jóléreztem magam... :)

(#55008) KaLeun


KaLeun
senior tag

Nem fognak csinálni semmit sem, mert az a potato vagy tomato bőségesen kemény valutában fizet a saját vagy apuci pénzéből az n+1 BS papíron sem létezett "might have been" hajóért.

Felrakja a helyi xwm-et (MM) és látja, hogy porba alázta Foxit és szerény társaságát divben. És máris van egy elégedett vásárló, cseppet sem érdeklik a CV-k, a Sub-ok és a broken OP a hajója...

Cila

(#55009) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nyitottam a BF ládából ezt a nagy lomha dögöt, de elég FUN vele a játék.. :D

(#55010) - = Zk = - válasza SoulReaver (#55009) üzenetére


- = Zk = -
félisten

most van BF?.... nem élek kint vagy 3 éve... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#55011) KJ82 válasza - = Zk = - (#55010) üzenetére


KJ82
senior tag

Lehet venni valami tokenért most az armoryban.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#55012) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Jó a win rate..

(#55013) - = Zk = - válasza SoulReaver (#55012) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ugyan, a játék nem engedi, hogy elbízd magad :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#55014) SoulReaver válasza - = Zk = - (#55013) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tényleg nem.

Pedig 90%-ban jó csaták voltak.

(#55015) Raysen623


Raysen623
addikt

Adott ez a végeredmény. Az ellenfél összes hajója kilőve,mégis vesztettünk. Érdekelne mi alapján dönt így a játék? Az utolsó hajót foglalás közben lőttem ki.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#55016) SoulReaver válasza Raysen623 (#55015) üzenetére


SoulReaver
veterán

Attól függ, mikor lőtted ki. Lejárt az idő? Ha lejárt és utána halt meg, az már mind1.

(#55017) Raysen623 válasza SoulReaver (#55016) üzenetére


Raysen623
addikt

Hm...nem emlékszem rá, de lehet. 5 percen belül volt amikor beleálltam a foglalásba, könnyen lehet lejárt az idő akkor. Köszi.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#55018) sh4d0w válasza Raysen623 (#55015) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nem lehetett oriasi utkozet, ha Te vesztes oldali elso XP-vel masodik lennel a gyoztes oldalon...

https://www.coreinfinity.tech

(#55019) Raysen623 válasza sh4d0w (#55018) üzenetére


Raysen623
addikt

Ha jól emlékszem, nyertes ütközet esetén nekem lenne több XP-m. Vesztes csatában soha nem tud több XP-d lenni a győztesnél. Számomra komoly ütközet volt 5 hajóval, arról meg nem tehetek ha a többiek idő előtt meghalnak, mert leütközik a másikat inkább manőverezés helyett.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#55020) SoulReaver válasza Raysen623 (#55019) üzenetére


SoulReaver
veterán

Fú, de utálom amikor annyi esze van a full hp-s ellenségnek, hogy nekem jön, akinek pár hp-ja van... :W

(#55021) FoxiestFox válasza SoulReaver (#55020) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Neked az jó trade pedig. Ha van ramming flaged, egy full hp ellenfelet elvinni egy majdnem halott hajóval teljesen oké, sőt.

(#55022) SoulReaver válasza FoxiestFox (#55021) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az oké, de akkor is hülye :DDD

(#55023) sh4d0w válasza Raysen623 (#55019) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Dehogynem tud, csak ahhoz extran kell teljesiteni. Brawl, Scharnhorst, 4 foglalas, nemtomhanykill es sebzes, vesztes oldalon 1800 folotti base XP (ha jol remlik). Gyoztes oldalon az elsonek nem volt 900...

https://www.coreinfinity.tech

(#55024) Raysen623 válasza sh4d0w (#55023) üzenetére


Raysen623
addikt

Én még ilyet nem láttam, de elfogadom ha van ilyen.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#55025) FoxiestFox válasza Raysen623 (#55024) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Itt van két ősrégi meccsem példának, azóta is volt egy csomószor csak már nem postolgatok ide.

egy
kettő

Mindennaposnak nem mondanám, de ha többet játszik az ember, és még jól is, hetente azért becsúszik.

De itt egy másik:
kép1
kép2

[ Szerkesztve ]

(#55026) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#55025) üzenetére


- = Zk = -
félisten

2023-as nincs, nagyon kiv lennék rá, hogy ez mükszik-e még....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#55027) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#55026) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Idén is volt már egy halom.. még rankeden is :D
Mi ne működne benne?
Ha jól játszol, önti az xp-t a game

[ Szerkesztve ]

(#55028) Raysen623 válasza FoxiestFox (#55025) üzenetére


Raysen623
addikt

Köszi, jó tudni hogyan működik a játék mechanika. Egyébként én is meglepődtem milyen sok XP-t ad vesztes csatánál is ha jól tudsz alakítani. Szóval innen nézve, a vereséggel itt nincs akkora bajom, mert úgy is jól lehet farmolni.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#55029) FoxiestFox válasza Raysen623 (#55028) üzenetére


FoxiestFox
félisten

XP-ben azért jelentősen kevesebbet ad vereségre, viszont kreditet ugyanannyit ad.
Én azért szoktam azt mondani, hogyha mondjuk húzol egy ágat, és fontos az xp hozam, hármas divben érdemes játszani, és ha már mindhárman vagytok erős közepes játékosok, 70% wr fölé simán be lehet menni.
Egyedül nem húznék randomban hajót, még nagyon jó playerként is viszonylag ritka az, hogy egyedül akkora hatásod legyen ami eldönti a javatokra a meccset akkor is ha a csapatod tagjai értelmetlen halálok halásával múlatják az időt. :D

(#55030) SoulReaver válasza FoxiestFox (#55029) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kb 20 t10 hajóm van, mindet egyedül randomban húztam ki :D

Egyedül a holland cirkálót klántársammal, de azzal is megszenvedtünk.

(#55031) FoxiestFox válasza SoulReaver (#55030) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én nem szeretem ennyire vesztegetni az időmet. :D
Szerintem a game első 2-3 évét kivéve nem húztam hajót randomban.
Utóbbi években csak játszom valami high tier prémiumot jó freexp szorzókkal és mire kijön valami ami érdekel is, simán kiveszem freexp-vel.
Le se kell menni T9 alá, fölösleges.

(#55032) Raysen623 válasza FoxiestFox (#55029) üzenetére


Raysen623
addikt

Jelenleg egyedül tudok játszani, mert nincsenek se játékostársaim, se klánom :D T5-ig lazán elszaladtam 2-3 hajóval, onnantól kezd el húzós lenni. Jelenleg csak az angol ágat húzom, ott is a nehéz, közepes és light hajókat. Hamarosan rá tudok fordulni egy tengeralattjáróra is. Az még kicsit érdekel milyen lehet, hogyan oldották meg.

#55030SoulReaver: #azatbüdösqrwa :DDD Gratulálok, volt időd.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#55033) FoxiestFox válasza Raysen623 (#55032) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Erre vannak a klánok, lépj be egybe és keress pajtikat. :D
Van sok magyar is.

(#55034) Raysen623 válasza FoxiestFox (#55033) üzenetére


Raysen623
addikt

Gondolkodom rajta, de még nem aktív a klánolás a játékban. Ahhoz el kell érni azt a szintet, ami még kellően sok csata lesz. Most erre is hajtok.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#55035) FoxiestFox válasza Raysen623 (#55034) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Jaaa hogy annyira friss a fiók, oké. Nem is emlékszem már hogy van ez a része.

(#55036) sh4d0w válasza SoulReaver (#55030) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Tobbnyire en is. Persze volt, amihez nem volt idegzetem, mert sokszor a T9 annyira fos, hogy na, gyorsan kirantottam utana a 10-est free XP-bol.

https://www.coreinfinity.tech

(#55037) SoulReaver válasza sh4d0w (#55036) üzenetére


SoulReaver
veterán

Olyan nekem is volt, de nem értem, hogy az miért jó... Eljutsz majdnem 10-ig, de még a 9-essel lecumiztatnak előtte :D

Más..

:U :U :U

(#55038) Raysen623


Raysen623
addikt


Ez de jól esett most.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#55039) scyllarus válasza SoulReaver (#55037) üzenetére


scyllarus
veterán

Én még anno szénért megvettem. Jól felment az ára :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#55040) FoxiestFox válasza scyllarus (#55039) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az értéke viszont le. :D

(#55041) sh4d0w válasza FoxiestFox (#55040) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ha varjal, Szergejek feltalaltak a melegvizet: visszateszik a Kitakamit, alig 192K research pontert majd megveheto lesz...

https://www.coreinfinity.tech

(#55042) - = Zk = - válasza sh4d0w (#55041) üzenetére


- = Zk = -
félisten

durva, néztem én is flamu videoját :C

#55037SoulReaver
hihi ;] :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#55043) SoulReaver válasza - = Zk = - (#55042) üzenetére


SoulReaver
veterán

50.000 Gold volt a legkisebb nyertes licit... :DDD

(#55044) - = Zk = - válasza SoulReaver (#55043) üzenetére


- = Zk = -
félisten

#csakaszoki ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#55045) SoulReaver válasza - = Zk = - (#55044) üzenetére


SoulReaver
veterán

Lehúztak az emberekről megint egy kis lóvét... :)

Cirkálóból melyik az amivel érdemes játszani/foglalkozni?

Elég sok van már és a terveim közt van még a Stalingrad...

(#55046) - = Zk = - válasza SoulReaver (#55045) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Stalin nekem is adta....
fél éve? 1? kihúztam... 3.kör és már 200K felett mentem.... oké, hogy betegebb volt anno anno... de nem sokkal lett carab bszvsz :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#55047) SoulReaver válasza - = Zk = - (#55046) üzenetére


SoulReaver
veterán

Meg van a Petro, Moskva, Netsky(ma lett meg). A Stalint jobbnak tartom mind 2 elsőnél. A 3. még ismerkedős.. :)

Decemberben lesz kuponom Steel-re, addig a Moskvában fejlődik Kuznetsov ;]

(#55048) - = Zk = - válasza SoulReaver (#55047) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ma nagyon elcsábultam, mondom visszateszem a gémet.... de inkább folytattam az Alan Wake 2-őt ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#55049) winbox


winbox
senior tag

Sziasztok! Rendeltem egy webshopból és kaptam ajándékba egy 12.500Ft értékű kuponkódot, viszont csak új fiók regisztrálásakor lehet beváltani, meglévőhöz nem lehet. Nyugodtan használjátok fel. [kép] [kép] [kép]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#55050) KaLeun válasza - = Zk = - (#55048) üzenetére


KaLeun
senior tag

Nem vesztesz semmit.

Új rankedben akárcsak az előzőben, ha gyakorlatilag nincs S vagy A tierű vagy minek nevezi Flamu hajók osztályozását, akkor magad ellen játszol. Magyarul ha nincs egy ha nem is OP de még a mai metában elfogadható szintű minimum fullos hajód fullos kapitánnyal amivel baromi jól mész, akkor lehúzod a csapatod.

Mai első ranked pl. annak ellenére, hogy az ellen Cossack és Split kb. 2 perc alatt elhullott, egy 50% prémium Brandenburg játékos egyedül kitett 4 saját hajónkat 4 perc alatt.

Másik oldalon ott voltam én és egy Zieten full hp-val éppen spottoltam az ellenfél első hajóját és egyszerűen ennyi volt a csata, a nagy kibeba ranked.

Szerintem rankedet csak úgy érdemes játszani, hogy van valami régi vagy akár új prém hajód és magasról teszel az egészre amig zsebre rakod a kreditet.

Inkább megiszom 1-2 sört és megnézem a Das Boot-ot, Master and Commander: The Far Side of the World-ot vagy Greyhoundot a hülyeségeivel... Most is éppen ezt teszem, mert egyszerűen nem is tudnak megmozgatni a Steel, Coal vagy az éppen hupikéktörpikék néven árult tokenek.

[ Szerkesztve ]

Cila

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.