Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) olivera88


olivera88
veterán

Jól jön az "öreg" a háznál. :))

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#18002) Mcray válasza FoxiestFox (#18000) üzenetére


Mcray
senior tag

Nekem 3 hete nem adott szupert. Akkor 50 millió creditet adott

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18003) FoxiestFox válasza Mcray (#18002) üzenetére


FoxiestFox
félisten

50 000 000? :Y Nem 5-öt? :D

(#18004) Chabe89 válasza Mcray (#18002) üzenetére


Chabe89
addikt

20 millió a max. :U

(#18005) redzsi válasza Razermazer (#17987) üzenetére


redzsi
senior tag

Arliosé tényleg vicces volt, bár a 4. Emdennél már nem röhögött akkorát. :D
Flamu nem rég az NA szerveren nyitott pár csomagból a szokásos zászlók, festések mellett egy Tirpitzet, meg egy Nikolait.

Chaby, Fox bravó! Egyébkén nem semmi hogy a hajók mellé 10 pontos kapitányok is járnak. :K

Egyébként másnak is érkeznek néha konténerek csak úgy? Most kettő fogadott, egyikben lomok, a másikban 100 NewYear2017 camo volt.

[ Szerkesztve ]

(#18006) FoxiestFox válasza redzsi (#18005) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Flamu minden szerveren elszipkázta a Nikolai-okat. :D

(#18007) dokee78 válasza Chabe89 (#17995) üzenetére


dokee78
félisten

Melyikben volt?

Más: Aki orosz DD-vel nyomja,milyen kapitányi skilleket használ és milyen hajó fejlesztéseket?
Gnevnynél tartok,max. T8-ig viszem,mint a többi ágat.

(#18008) redzsi válasza dokee78 (#18007) üzenetére


redzsi
senior tag

BFT, last stand, superintendent. Következőre demo expertet raktam, ez a Kievvel ok is volt de a Tashkent rohadt szenvedős, nagyon kell rá szerintem az AFT.

(#18009) Mcray válasza redzsi (#18005) üzenetére


Mcray
senior tag

A random konténerek ezek voltak: [link]

Chabe89: 20 Millió pénzem volt. Kaptam egy konténert pénzzel, Nem emlékszem mennyi volt, mert kurvára kiakadtam, hogy csak credit és kiléptem, de lett utána 70 millióm, most meg a meglevő hajók után kaptam pár milliót így van most 82 Millióm. Vagy 50 milliós volt vagy kaptam még 20 milliót valamikor amit nem vettem észre + gyűjtöttem hozzá még 10-et.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18010) Razermazer válasza Mcray (#18009) üzenetére


Razermazer
őstag

Hüh ezt aztán szépen összeadtad, kapsz egy puszedlit, na az agyhalottak megjöttek hihi jön a szopóág 21:00-ig 22:00-ig nem megyünk egy két kört Mc? most megyek egy kicsit kiszellőztetem a fejem, aztán leszek írhatok rád ? tudsz már válaszolni vagy még mindig bannolva vagy?
Lényeg megvan a bugyi is, ennyi volt akkora santa konvoj, a többi hajó nem érdekes.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#18011) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Az kapitánypontok átállása ha jól értem:

Átálllási cél: a kapitányok nem vesztenek sem XP-t, sem skillpontot. ha valakinek több kapitányi XP-je van, a kapitányán jelenleg, mint a 6.0-as maximum értéke a maradék egyből Kapi-elit XP-lesz.

Első :
Ha 16skillpont 224,100 Xp alatt volt a kapitány, akkor ezek az értékek maradnak.

Második:
Ha megvolt minimum a 16 skill pont, és 224,100 Xp-nél több (De 18 pont és 120,100xp-nél nem többje) akkor minden marad + 47000 kapitány XP

Harmadik:
Ha 18 pont és 120,100xp pont felett volt a kapitány (szoval több volt neki mint 1,661,000 összesen), akkor megkpaja a 19. pontot és elitben meg a maradékot.
Ugyi?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#18012) vbbb


vbbb
őstag

T59MV-?U5?M-4M623-248Z?

D=?

World of Warships Invite Code / EU

Ezt adja:

http://wiki.wargaming.net/en/Ship: Diana

[ Szerkesztve ]

(#18013) Mcray


Mcray
senior tag

Napi mantra: "Nem akarom megvenni. Nem akarom megvenni. Nem akarom megvenni...[link]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18014) ooooobi válasza Mcray (#18013) üzenetére


ooooobi
senior tag

A a santa convoynál ott járnék az utolsó feladatnál lehet nekem is mantrázni kéne, de sajna lehet még a graf spee festése lesz meg, de legaább spóroltam magamnak 45eurót :D

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#18015) Mcray válasza ooooobi (#18014) üzenetére


Mcray
senior tag

Kár hogy Cafeteriára nem tudom megvenni. Ha adóköteles lenne, az sem zavarna :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18016) sith7 válasza Mcray (#18013) üzenetére


sith7
nagyúr

kicsit drága .... ha jól rémlik 12,5k körül szokott lenni :F

Amúgy meg ne vedd meg ... nem éri meg :( ........ ;]

(#18017) szilva01 válasza sith7 (#18016) üzenetére


szilva01
őstag

Á, dehogy éri... Tiszta szar hajó, kreditet sem termel. ;]

(#18018) Razermazer válasza Mcray (#18013) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát szerintem annyi jó hajód van,(santa konvojban is jók voltak ha még nem volt meg, nekem nagyon tetszik a leander, a farragut egy állat, a budyonny is nagyon jó ca) én azt mondom, hogy ha van rá felesleges 13-14k forintod akkor vedd meg, különben ne. Egy prém 30 nap többet ér már rájöttem én is, én csak akkor veszem meg amikor a rá félretett perselyben meglesz az ára és akciózzák!!!
Amikor a Scharnhorst vettem én is gondolkodtam, hogy őt vagy a tirpitzt de az nekem már a bűvös határ felett van árban, így marad a Scharnhorst. Most év vége felé is inkább a belfastot vettem és nem bántam meg, leégettem már pár tirpitzt vele.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#18019) FoxiestFox válasza Razermazer (#18018) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha nem csesz fel túlzottan a játék, idén szerintem én is veszek egy Shiny Horse-t. Gnei annyira nem adja hetek óta, hogy muszáj lenne, mert a játékstílusát nagyon megszerettem.

(#18020) Mcray válasza Razermazer (#18018) üzenetére


Mcray
senior tag

Soktényezős a dolog. Pénzem az van (Inkább nem eszem, de megveszem amit akarok). Annyira nem bízom benne hogy ár-élvézet arányban hozná azt amit elvárok tőle.

Pl ott van a Leander. Ingyen volt. Ingyen kaptam hozzá prém camót és hülyére szopatom vele a német BB-ket ha engedik. Márpedig engedik, mert csak looser tier 6, inkább megy a focus másnak.

Félek a Tirpivel tier 10-ben nem lennék ennyire lenézve és hanyagolva. Na meg én is úgy égetem ezeket ahogy kell. "Szeretnek" is a chatben rendesen

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18021) stefanitsr válasza Mcray (#18013) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Én megmondom az őszintét megvan a Tirpitz, de ha leakciózzák a belfastot és a sharnhorstot ebból az összegből inkább azt a kettőt venném. Leginkább a hetesek kellemesebb MM-je miatt. A Belfast amúgy akkora görényláda, hogy párja nincs, masszív röhögések vele a vesztett meccsek is, amikor végjátékban megpróbálnak levadászni.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18022) Razermazer válasza stefanitsr (#18021) üzenetére


Razermazer
őstag

Hát azért a végén ha én maradok egyedül akkor elkapnak, mert a füst elfogy, és ha kevés a sziget akkor szar van, de tény és való hogy addigra már annyira utálnak 4 vagy 5 hajó kilövése után, hogy hajtóvadászatot indítanak ellenem :DDD nem is szeretem ha ellen csapatában is van belfast annyira azért nem sűrű hajó hál istennek mint a graf spee, minden nap legalább 20-30-al találkozom itt is ott is.
Elég unalmas én már nem is megyek vele, tudom mi a gyengéje első számú célpont, még belfastal is ki lehet citezni, égetni meg egy pillanat műve, első salvóból rögtök kettő vagy három tűz, aztán kapja folyamatosan ha közel jön kapja az ap-t.

Fox úr: Belső béke, belső béke, tegnap jó kezdés amit lerontottam 52%-ra aztán este még pár körrel 33%-ot hozzácsaptam így a vége megint 47%-lett. A sok agyhalott hihetetlen, hogy még tier7-8-ba is eljutnak. Olyanokat mentem bismarckal is hogy megijedtem magamtól, de defeat és csak defeat és csak defeat, pénz mit a dög, a legdühítőbb az a képen látott meccs volt, pont alapján nyertek, mert nem tudtuk befoglalnia bázisukat mindig visszaugrott a számláló :((( miért mert a north carlina és a testvérhajó a távolban állt és nézte hogy én kinyartam, egy tirpitzt, egy atagot, egy bismarckot, fogalmam sincs mi volt a negyedik :U baráti sims(aki nagyon rendesen füstölt nekem), és tirpitz társaságában . Ha tovább ketyeg az óra a north carolina is az enyém mellesleg nyerünk, ezért mondom hogy 20 perc erre nem elég, 30 kellene sok meccs megfordulna radikálisan.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#18023) Mcray válasza stefanitsr (#18021) üzenetére


Mcray
senior tag

Köszönöm! Ez volt az, ami átbillentett, hogy ne akarjam megvenni. Ha lesz akció, megveszem a Bélb*szt és boldogság lesz :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18024) Razermazer válasza Razermazer (#18022) üzenetére


Razermazer
őstag

Az Arizóna is megvolt meglett volna, a score képen talán látszik is, hogy oldalamba jön szeretett volna rammolni, de a bismarck fürgébb nála. Előtte majdnem szemből tejes salvóból vízvonalra 49000 citet kapott ha megy az óra vége van. Bocs fubuki volt, nem jegyzem ezeket a kis hajókat, csak gyűlölöm őket és vadászok rájuk ahol tudok már az ellennél, dd és kész első számú célpont, persze a mi oldalunkon meg védem ahogy tudom. Jó hogy meglett a farragut, átérzem a dd érzést, helyezkedni és lőni mint az őrül megtanít nagyon, torpjai nem olyan jók, de ha szorult a helyzet jól jönnek. Mondjuk hiányzik a hyrdo róla de akkor meg overpower lenne.

És igen csak ajánlani tudom a shiny horse-t tarts ki én is feladtam már párszor, olvastátok, és annyi a megoldás hogy keveset kell menni, nem is lesz időm úgyse, kihagyni jó sok napot, meg a divet erőltetni erősen.
Én úgy szoktam hogy csak annyit megyek egy hajóval ameddig nem nyerek és megvan az 50% esetleg hétvégén a 100%-os szorzó aztán viszontlátás. Ha hamar megvan akkor keveset játszom ennyi, ha divbe vagyok akkor meg annyit, amennyit a csapattársak is szeretnének ahogy érzik.

Jó döntés MC egyszer kéne egy hármas belfast, overpower gyilok div.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#18025) stefanitsr válasza Razermazer (#18022) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Reggel mentem két kört, egy Atlanta, egy Belfast. Atlanta 86k, győzelem, Belfast 112k körül, vesztes meccs. Mindkettővel csapódok általában DD-khez és füstért radart, hydrot és füstöt ígérek. Valami hihetetlen szinergia tud kialakulni így.

Aztán amikor a cirkák és BB-k bejönnek értünk egy szigetesebb részre, már égnek is. Közelről meglepően gyorsan el tudja olvasztani az atlanta és a belfast akár a BB-ket is, de reggel egy salvóból 5 citadellát vertem egy yorckba. Olyan gyorsan merült, hogy szerintem fel sem fogta... Előtte a füstbe bejött egy hetes vagy nyolcas új japán csoda DD, hogy elkapja a két DD-t akihez csapódtam, és ahogy kijött a füstből és feltűnt, hogy 'bzmeg atlanta' már nagyon nem is vergődött, tudta mi jön.

Belfasttal megtépáztam kezdésnek egy DD-t, elkaptam egy leandert füstből, aztán elolvadt a csapatom és benson elkezdett capelni. Ráment a mi bensonunk, beűzte elém, ahol befüstölt, kiradaroztam, ketten lenyomtuk mint poloskát a hüvelykujj. Abszolút gennyes, ahogy a belfast el tudja kapni a dd-ket. Aztán persze édes hármasban maradtunk egy CV-vel és a bensonnal, bemenekültünk a szigetek közé és mire ki tudtak nyírni magammal vittem egy cirkát és még egy DD-t. Közelre ami DPM-et a Belfast ki tud nyomni gyakorlatilag bármire, főleg füstből, az szintén eléggé gennyes.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18026) Razermazer válasza stefanitsr (#18025) üzenetére


Razermazer
őstag

Na hát akkor ha látsz fent akkor tolhatjuk div-be, igen ezt én is tapasztaltam, hogyha egy két dd-vel közösen megyek hajlandóak jönni, akkor elég szemét pusztítást csinálunk.
A hydroja nagyon közeli az a gond 4 km jó 3.94 ha jól emlékszem, a radar az igen de az meg tiszavirág életű 20 sec azt hiszem, nagyon pontosan kell lőni, hogy vége legyen a dd dalnak.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#18027) Lalllerrr


Lalllerrr
tag

Napi AP spam :))

[ Szerkesztve ]

(#18028) Mcray válasza Mcray (#18013) üzenetére


Mcray
senior tag

Most kerestem 12 000 Forintot. P*csába-P*csába-P*csába.

A Fulimucil segít "Tirpitzet akarok venni" ellen?

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#18029) távcsőves válasza stefanitsr (#18025) üzenetére


távcsőves
senior tag

Megmondom őszintén, én beszoktam vállalni, főleg cirkálóval, hogy megyek a füstbe a trollokért. De eleve azzal a szándékal, hogy rammolok. Ritkán élik túl. Persze én sem. De muszály, ha csata elején eltudom intézni, jó esélyel nyer a csapatom.

(#18030) Razermazer válasza Lalllerrr (#18027) üzenetére


Razermazer
őstag

pfffffff gratula ilyeneket ne tegyél be mert elsüllyedek 200-as dmg még sose volt, én belőttem magam a 104-s 130-közé, jó az :P ;]

MCray Ohhh nem kell ahhoz fulimucil csak a havi számlák :DDD és mindjárt nem akarsz tirpitz venni

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#18031) Lalllerrr válasza Razermazer (#18030) üzenetére


Lalllerrr
tag

Idővel jönni fog az, nekem se mindig adja :)

(#18032) stefanitsr válasza Mcray (#18028) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Hadd betűzzem neked. B E L F A S T. Belfastot akarsz. Nagyon.

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18033) dokee78


dokee78
félisten

Van olyan,hogy például Bismarckkal közepesen játszom és Tirpitzel meg szarul menne?

Mert ugye minimálisan térnek el egymástól.
Torpedó vs szuper másodlagos.

(#18034) Razermazer


Razermazer
őstag

Hát már megnéztem a zöldségesnél ezt a Kancolle-t (Combined Fleet Girls Collection) 18-giga hd-be h.265 codec-al első évad, hát talán gyerekkoromba biztos megvesztem volna érte, ez már kicsit naiv nekem, na nincs ezzel gond aki szereti, még ott van a Girls und Panzer, meg a Strike Withces.
Nem szedtem le elég volt youtubeon megnézni pár kockát oké jól van.

Mcray belfastot akarsz még ma, nézd a lángot erősen koncentrálj ;]

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#18035) stefanitsr válasza távcsőves (#18029) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha egy vagy két DD még van mellettem, működik a fentebb említett szinergia és ennek tetejébe mondjuk 1-2 cirka vagy BB van mögöttem (ami megeshet azért rossz csapat esetén is) akkor kb free damage leszel ám... :D No meg legázolni csak egyikünket tudod, míg az atlanta, belfast, és pl a kutyazov is közelről durvákat tudnak citadellázni cirkákba.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18036) Chabe89 válasza Razermazer (#18034) üzenetére


Chabe89
addikt

Na az volt a hiba, hogy azt nézted meg és nem az ARPot. :P

(#18037) távcsőves válasza stefanitsr (#18035) üzenetére


távcsőves
senior tag

Igazz amit írtál az első h.sz.-ben. Erre ez az ellenszer. Ott álltok a ködben, egy hajót álltalában viszek magammal. Maradék szétrebben. Mögöttem is vannak hajók. Szóval nem free leszek, csak nyerni próbálok a csapatommal. Ha nem teljesen láma társaság megszokott lenni a hatása. A citadellát kapni is szeretik ugye? ;]

[ Szerkesztve ]

(#18038) stefanitsr válasza távcsőves (#18037) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Ha DD van mellettem folyamatosan füstben leszünk 10-12 percig, jó szerencsét a célzott citadellához. :D Jah a hydro miatt jó szerencsét a torpedózáshoz is. :D

Amúgy ritkán divezek, szóval ez a fenti csoda szinergia azért nem mindennapos, de azért nem is olyan ritka.

[ Szerkesztve ]

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18039) olivera88


olivera88
veterán

Na a Santa Convoy is letudva. :) Várom a 3 k doublit a Tirpitz camoért. :))

Én is imádom a Belfastot
elsüllyeszteni. ;]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#18040) távcsőves válasza stefanitsr (#18038) üzenetére


távcsőves
senior tag

Enye-enye. :D A szerencse a 10-12 percig egyhelyben legyekhez kell. Találkozunk a tengeren! :)

(#18041) Razermazer válasza Chabe89 (#18036) üzenetére


Razermazer
őstag

Na küldjed csak privátba ezt az Arpot hogy mi ez? :U

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#18042) FoxiestFox válasza Razermazer (#18041) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nincs arpos cincogó hajód? Na, abban is ez megy, csak látod a nunikat közben.

(#18043) stefanitsr válasza távcsőves (#18040) üzenetére


stefanitsr
senior tag

Gyertek, úgyis vidám napom van. :D

RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

(#18044) Razermazer válasza FoxiestFox (#18042) üzenetére


Razermazer
őstag

De van akkor semmi :P

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#18045) Chabe89 válasza FoxiestFox (#18042) üzenetére


Chabe89
addikt

Ez aztán pontos leírása a dolognak. Nyílván könnyű úgy véleményt formálni, hogy meg se nézted. :N

(#18046) FoxiestFox válasza Chabe89 (#18045) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Még nem vetettem el az ötletet, csak tartok tőle, hogy maradandó károkat okozna a jóízlésemben és hallószervrendszeremben. Én ilyen konvencionális igényességgel összetett intellektusú úrfi vagyok, csak módjával kísérletezem minden művészettel, ami japán, csipog, és nem autó. :D

(#18047) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok! Uyge holnap jön az új orosz DD ág, érdemes free xp ből kitolni a 6 os hajót ? Holnap akkor már 8 as lesz? vagy vmit alkotnak vle , h ne legyen meg?

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#18048) Chabe89 válasza FoxiestFox (#18046) üzenetére


Chabe89
addikt

Nem akarok én itt győzködni senkit sem, de két éve még én is így gondolkodtam mint most te. Egy ilyen "csipogós animében" néha több van, mint egy blockbuster moziban. :)

Strauss: Nem holnap jönnek. :N Majd 0.6.1-gyel.

[ Szerkesztve ]

(#18049) FoxiestFox válasza Chabe89 (#18048) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Azoknál a fiókomban is több van. :D Igaz az anime, de Ergo Proxy-t láttad? Na azt imádtam. Minden perce arany.. annyi társadalmi, politikai, teológiai utalás van egy disztópikus setupba tömörítve, és annyira örök érvényű az üzenete, hogy semmi hasonlót nem láttam még így. Illetve állat az OST.

(#18050) Chabe89 válasza FoxiestFox (#18049) üzenetére


Chabe89
addikt

Alap, de ez már nagyon OFF. ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.