Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42651) redzsi válasza Chabe89 (#42649) üzenetére


redzsi
senior tag

Az igen jó kezdés, grat! No meg a fék nélkül könnyebb is. :DDD

(#42652) Chabe89 válasza redzsi (#42651) üzenetére


Chabe89
addikt

Avagyte fék. :DDD Elég nagy fék voltam én tegnap.

(#42653) LK


LK
addikt

Üdv! Nincs feltelepítve a játék, ezért kérdem.
Ez a napi első T10 winért 1 sc , meddig tart ? (Hajónként 1x kapható gondolom.)
Köszi.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42654) Chabe89 válasza LK (#42653) üzenetére


Chabe89
addikt

Van rá egy hónapod kb. Október 1X.

(#42655) LK válasza Chabe89 (#42654) üzenetére


LK
addikt

Tehát mindennel kell (érdemes) 1x nyerni. Mi történt ezekkel? Nem szoktak ilyen nagylelkűek lenni.
Köszi az infót. :R

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42656) #65675776


#65675776
törölt tag

Na erre adjon valaki magyarázatot, hogyan lettem első.

Replay, ha valaki esetleg meg is nézné.

[ Szerkesztve ]

(#42657) Tüzi válasza LK (#42655) üzenetére

Kell(enének) az új player(ek)
lol

[kép] cqe :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42658) redzsi válasza #65675776 (#42656) üzenetére


redzsi
senior tag

Bottom tierként top tier hajót lőttél ki, ráadásul dd-t, solo cap, 2x decap, dev. strike plecsni. XP hozamban ezek sokat számítanak. Plusz az ellen is könnyen adta magát.

(#42659) #65675776 válasza redzsi (#42658) üzenetére


#65675776
törölt tag

Már bocs, de mit csinált a csapat többi tagja? Szerintem egyébként rohadtul nem voltam érdemben aktív az egész csata során. Ezt nem értem. De talán egy jel arra, hogy a kempelést nem díjazza annyira az XP rendszer. (Tudom, ez csak egy álom.)

Folyamatos akadozások, pingmegugrások másnál is vannak?

[ Szerkesztve ]

(#42660) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nekiálltam a ruszki BB ágnak. Egy kis pedo tier5-ben. :D

(#42661) Tüzi válasza ddt500hu (#42660) üzenetére

150k-s köröket megyek én is.
Ha már az ötös ennyire op, mi lesz 10ben?
Ja, addigra nerfelik majd...
daa-raa: itt is. upc-d van?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42662) LK válasza ddt500hu (#42660) üzenetére


LK
addikt

replayed van a pedóról ? :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42663) #65675776 válasza Tüzi (#42661) üzenetére


#65675776
törölt tag

digi

(#42664) ddt500hu válasza LK (#42662) üzenetére


ddt500hu
veterán

Gondolom igen de nem hiszem, hogy túl izgi lenne. Ha nagyon szeretnéd felrakom. :U

(#42665) LK válasza ddt500hu (#42664) üzenetére


LK
addikt

Küldd el pm-be ha gondolod és ha el lehet, vagy felejtsük el. Rajtad áll. Nem akarlak dolgoztatni. :N

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42666) ddt500hu válasza LK (#42665) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem lehet. Tessék: [link]

(#42667) Lovi24


Lovi24
senior tag

Vannak új kódok...
404BONUSCODENOTFOUND - Adds 4 anniversary camos; 4YEARSSHOOTINGBOATS / 4YEARSOFGETTINGSHIPT / LETSGETSHIPTFACED / BDAYCAKENOTINCLUDED / GETSHIPT4WOWSBIRTHDAY / CHEERSTO4YEARSOFWOWS - Adds 4 anniversary camos, 2x4 premium consumables, 4 special signals each (may be limited redemptions or time limited); MEOWHAPPYBIRTHDAY - Adds 1 Unsinkable Sam container

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#42668) Novver válasza ddt500hu (#42632) üzenetére


Novver
senior tag

Ezek miféle konténerek és hol lehet őket venni?

Life is a game... The game is my life!

(#42669) razmatazz


razmatazz
csendes tag

No nézd csak kivel találkoztam

Amúgy ez a stock Fiji egy kínszenvedés...

(#42670) #65675776 válasza razmatazz (#42669) üzenetére


#65675776
törölt tag

Írtad neki, hogy Git Gud?

(#42671) Novver válasza razmatazz (#42669) üzenetére


Novver
senior tag

Kivel?

Life is a game... The game is my life!

(#42672) Tüzi

Ha majdráértek, a Black-et hallgassátok meg :D tiszta gőzmozdony hangja van

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#42673) razmatazz válasza #65675776 (#42670) üzenetére


razmatazz
csendes tag

A magam részéről nem tartom illendőnek ilyeneket írni :N
Plussz a másik flank-en voltak, szal nem volt kontakt.

Visszatérve a Fiji-re, a Leanderen nem olyan zavaró a nem túl izmos lőtáv (valszeg mert jobban fickándozik, kisebb meg jobban sunnyog) de ennél a hajónál igen. Illetve már nem mert ezzel a csatával meglett a + gun range

(#42674) ddt500hu válasza Novver (#42668) üzenetére


ddt500hu
veterán

Sehol. Játszol tier10-es hajóval és nyersz.

(#42675) FoxiestFox válasza razmatazz (#42669) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Monarchotok (rejtett statos) vakon bedurrantott a sziget mögé, ahonnan lövöldöztem, 400 hp körül hagyott ott, ott nekem vége volt a meccsnek :D
Az átlag meccshosszaink amúgy olyan 8 perc körül alakulnak eddig.

(#42676) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

A szerencsém pedig ilyen. A lövések arányát és a tüzeket kell nézni, csak HE-t lőttem.

(#42677) LK válasza ddt500hu (#42666) üzenetére


LK
addikt

:D :R Nem csak sírni és szövegelni hanem tanulni is akarok. :K

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42678) ddt500hu válasza LK (#42677) üzenetére


ddt500hu
veterán

Csináltam valami érdekeset?

(#42679) FoxiestFox válasza ddt500hu (#42678) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Vélhetően jól játszottál :D

(#42680) LK válasza ddt500hu (#42678) üzenetére


LK
addikt

A win7 nem engedi ezt a szart társítani a wows.exe-hez, bármit csinálok. Soha nem volt még ilyen. :((( Nem tudom mit csináljak, majd utánanézek.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42681) ledgeri válasza LK (#42680) üzenetére


ledgeri
nagyúr

... nem a win7 hibája.... A Wows mappában a bin-ek valamelyikében lévő exéhez társítsd a tipust!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42682) LK válasza ledgeri (#42681) üzenetére


LK
addikt

Megnézem. Köszi. Eddig is néztem replayeket, és nem emlékszem ilyenre.... :R

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42683) sh4d0w válasza LK (#42680) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Worldofwarships.exe a barátod. Vagy társítod, vagy rádobod a replay file-t.

https://www.coreinfinity.tech

(#42684) LK válasza sh4d0w (#42683) üzenetére


LK
addikt

Bocs, de a: WorldOfWarships64.exe a barátom. A simát nem ismeri fel. Egyébként a win7 azt írja, hogy nincs felinstallálva a wows. De megy a replay már.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42685) ledgeri válasza sh4d0w (#42683) üzenetére


ledgeri
nagyúr

nem mindegy melyik mappás..., a főmappában 2 mb-os, az almappákban 26/32...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#42686) scyllarus válasza LK (#42684) üzenetére


scyllarus
veterán

WorldOfWarships.exe is jó, azzal is le fogja játszani.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#42687) LK


LK
addikt

Gyerekek nem olvastok vissza? A sima exe volt az első amit próbáltam. Még egyszer mondom, nem ismeri fel telepített programként a wowsot, és nem ajánlja fel a sima exét társíthatóként. Amit Ledgeri mondott, azt viszont igen. Ez viszont nem tudom miért van így és minek a hibája. Már a wotban is a hagyonányos módon néztem replayeket 5-6 évvel ezelőtt is, és nem tudom miért nem működik.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42688) FoxiestFox válasza LK (#42687) üzenetére


FoxiestFox
félisten

git gud
Windows Edition

[ Szerkesztve ]

(#42689) capulet75 válasza LK (#42687) üzenetére


capulet75
addikt

Mindjárt itt van 2020, miért haszáltok még windows 7-et?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42690) LK válasza ddt500hu (#42678) üzenetére


LK
addikt

ddt500hu: nem láttam túl sok érdekeset, jól céloztál, végig egyedül mentél, elveszíthetetlen meccs volt, behúztál mindent, amit lehetett. (Azért nézem a replay-eket,hogy meglássam azt a pluszt,amivel jobban lehet játszani.)

Én nem érzem azt, amit itt 1-2 betett kép mutat, miszerint kevesebb tűz lenne. Vagy nehezebben adna be tüzet. Repuval meccs elejétől égek jóformán végig. Pontos, jó a mozgékonysága, jól bírja a találatokat. De egyszerűen ég mint a fene, és HE nagyobbat sebez mint az AP. Az AP 10 km környékén még a cirkákat is alig sebzi. TOP4 sem elég a győzelemhez full tizes meccsben ,nem tudok egy egész csapat helyett nyerni. Megvettem a Reput és 6db nyitó lossal kezdtem. Az összes csatában az utolsó percig életben tudtam tartani, kihasználtam az összes javítást, nem bóklásztam broadside, segítettem akinek lehet, igyekeztem takarásba menni ha baj van. Nem tudom mit tudnék még tenni.
Édekes, hogy Montival azt éreztem,hogy két Reput is meg tudna enni egymás után. AP és az állóképessége sokkal jobb. Azzal többet nyertem, és voltam TOP is és meg is dícsért csapattárs. Akkor most mi van a Repuval? Még megpróbálom a Conqerort, aztán megyek vissza max. T8-ig játszani.

capulet75: igazad van, de egy család 10 évnyi adatát, nagyon nehéz mozgatni, figyelni, melyik családtag hol tárol mit, gondolkozok már régóta rajta, de nem visz rá a lélek még :B

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42691) Highground


Highground
aktív tag

"Tengerész Faterok"-tól van itt valaki?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#42692) capulet75 válasza LK (#42690) üzenetére


capulet75
addikt

A W10 felismeri a W7-en lementett adatokat! :DDD

A Reput full túlélésre kell húzni, modulok, flagek, cpt. Csak az idióták (én) használják secondaryval meg gyújtásra húzva. Modulokkal meg flaggel hamar kialszik a tűz, és gyorsan jön a heal.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42693) LK válasza capulet75 (#42692) üzenetére


LK
addikt

Az adatok,filmek,képek 4 vinyón-ssd-n vannak szétszórva, mire összeszedem, megőszülök.

A Repunak az ágyúja erőtlen. Tegnap adtam egy 520 dmg sebzést. :) Tegnapi max. találatok 5117-5117-10000. LOL Monti nyomatta a dupla citeket 30k sebzést. Össze sem hasonlítható.
Repu tippet, köszi (ki is próbálom), de itt nagyobb a gond a kap. skilleknél is.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42694) olivera88 válasza LK (#42693) üzenetére


olivera88
veterán

Repu ágyúja erőtlen? :DDD Ne röhögtess. A Repu egy badass hajó, baszott erős az AP je, nagyon jó lövedék sebesség mellett méghozzá.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#42695) FoxiestFox válasza LK (#42693) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Repu egy könnyebben játszható, retard hajó pedig. Egy idiótább van, a Conq.
Egy gyengéje van, a HE-t eszi, de nem kell közel menni a meccs elején, a shell speed lehetővé teszi, hogy középtáv felett is eredményesen kapj szét szinte bármit AP-val, és a HE-je is erősebb, mint kéne.
Mikor az ellenfél lent van fél hp alatt, lehet bemenni vele pukkantgatni, mert az AP-t jól állja, és az engine boost sok retard dologra lehetőséget ad.

(#42696) capulet75 válasza LK (#42693) üzenetére


capulet75
addikt

A Repunak van az egyik legjobb ágyúja, brutal AP, és a HE jobban gyújt mint a Conq.

"Az adatok,filmek,képek 4 vinyón-ssd-n vannak szétszórva, mire összeszedem, megőszülök." Nekem is 3vinyó+2SSD van, na és?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#42697) LK válasza olivera88 (#42694) üzenetére


LK
addikt

Hát pedig nem azért írtam, hogy szórakoztassalak. Montival nekem sokkal jobban ment az első csatától kezdve, mint Repuval. 32 betalált AP-re adott 29K sebzésnél jártam. Ilyen tier 5-ben is kevés. Ebből te milyen következtetést vonnál le ??? És hidd el nem a pálya széléről lövöldözök, és el is találom a célt.
FOX: ilyen magyarázatok mindig jól jönnek, Conq-ról lehet kérni egy ilyen rövid szakértést? :R
CAPULET: annyira szét vannak szórva az adatok, és többen használjuk a gépet sok idő volt legutóbb is,de ezt már írtam

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42698) LK válasza FoxiestFox (#42695) üzenetére


LK
addikt

Most látom, h. nincs meg a Conq. neked. Helyette ddt500 kalandjait kerestem ki a topicból. Pl.: "150 k alatti sebzés Conquerorral csalódás " :) Szinte csak jót ír róla.
Reput is megpróbálom ma úgy ahogy írtad, ill. ahogy Capulet írta.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#42699) FoxiestFox válasza LK (#42698) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nincs. Nem is lesz. Abszolút fölösleges, semmitmondó hajó, semmit sem tett hozzá a játékhoz, inkább kiölt belőle nem kevés funt. Dmg farmon kívül semmire se jó.
Vannak ilyenek, sokakat egyszerűen lenyűgöznek, mert sokat lehet sebezni velük viszonylag kevés energia befektetésével, és az megadja azt az egyébként fals élményt, hogy fúdejóvagyok.
Az első pár év játék után nekem ez nem elég. Már tudom, hogy fúdejóvagyok, nem szükséges több önigazolás. Ami szükséges, azt átlagos vagy gyenge hajókkal szeretem megcsinálni, mert azok adják meg azt az élményt, hogy hmmm, ha ezzel carryzni tudtam, csak tudok már valamit. :D

Olyan hajó, aminek minimális aggyal játszva a kockázata kb nulla (HIV, Conq, Smolensk, Wooster, Bourgogne, Stalin), míg a dmg output szürreálisan magas, nekem semmit sem nyújt.
És azt se felejtsük el, hogy egy ilyen hajótól 150-200k nem egy nagy teljesítmény, egyszerűen annyi, hogy a meccs tovább tartott 15 percnél.

A kisebbség sajnos én vagyok, összesen két hajó volt a közelmúltban, ami nekem is tetszik, és az egyik a másik buffolt változata (Azuma-Yoshino).
Egy jó nagycirka design, ha oldalt mutatsz, dev strike, ha szarul pozicionálsz, dev strike, ha rosszul célzol, a lassú töltés miatt nem lesz sebzésed, az AP-d jól kell időzítened, mert nincs retard boostered, sem BB-ket messziről citadellázó AP pened, stb
És mostanában az Azumát játszom többet... ez mutatja, mit keresek én a játékban :D
High risk, high fun.

(#42700) LK válasza FoxiestFox (#42699) üzenetére


LK
addikt

Ezt már leírtad párszor, hogy a kihívást keresed. De amikor replayekért szinte könyörögtem :DDD azt mondtad noob vagy te ehhez. (tudom-tudom, nehogy elkezdd hogy te nem a szokásos megoldások híve vagy tőled nem jó tanulni etc. :D )
Jó. De nézzük az én esetemet. Én nem veszek éves,féléves prémiumot, 1-2 prémhajóm van, alacsony tierben. Tehát nekem fontos lenne, hogy viszonylag könnyebben fenntartható T10-es hajóm legyen. Így nincs sok választásom. Vagy alacsony tier.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.