Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

A jól bevált formula, ezúttal a II. világháború tengeri legendáival.

0.8.9 Patch Notes
----------------------------------------------------
Magyar WoWs Discord Közösség
----------------------------------------------------
Ajánlott Buildek
I Battleships I Cruisers I Destroyers I Aircraft Carriers I
----------------------------------------------------

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43501) KJ82 válasza FoxiestFox (#43462) üzenetére


KJ82
senior tag

Ez nem új szerver rekord ? 166k volt a max amit láttam valami videóban.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43502) FoxiestFox válasza KJ82 (#43501) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nem tudom, hol lehet megnézni?
A leaderboardon még nem vagyok rajta, mert csak pár csatám van a hajóval.

(#43503) KJ82 válasza FoxiestFox (#43502) üzenetére


KJ82
senior tag

Én ezt láttam :

[link]

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43504) FoxiestFox válasza KJ82 (#43503) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Akkor lehet, hogy az. :D

(#43505) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Én magam nem hiszek az összeesküvésekben de most konkrétan megőrülök.
Shimakaze-val 50 csatán keresztül 120k volt az avg dmg meg 3500 a PR.
Megvettem rá az 5000 goldos camot. Kész, vége, kuka. 15 csatában végig csak 3BB oldalanként, ha 4 van akkor már CV is van.
Utolsó 3 csatában 22k avg dmg, 500PR.
Átnyergelek a Zao-ra hátha az is tönkremegy. :W

(#43506) FoxiestFox válasza ddt500hu (#43505) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálam is szar időszak van. Amúgy is, most patch is volt, CV mission is van, minden hemzseg a klikkerektől, úgyhogy én elengedtem a DD-t, amíg nincs vége ennek az időszaknak.

(#43507) ddt500hu válasza FoxiestFox (#43506) üzenetére


ddt500hu
veterán

A BB hiány amúgy mindenkinek betesz mert nincs elég hp a csatákban.

(#43508) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Conqueror sebzés rekordom. Egyébként katasztrofálisan játszottam. 180k dmg -ig. Utána adta. :P


[Replay]

(#43509) ddt500hu


ddt500hu
veterán

És akkor a mai Burgonya utolsóként. :D

(#43510) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Relocate Offer
Ha másik szerverre tennéd át az accod. December 9-ig lehet kérelmezni.

(#43511) dokee78 válasza FoxiestFox (#43510) üzenetére


dokee78
félisten

Ettől még 1 accounton marad a EU-s WoT-al ugye?

(#43512) Novver válasza dokee78 (#43511) üzenetére


Novver
senior tag

Yep. Írják is.

o This is a limited time offer. See the times above!
o Only individual progress, data, and goods are transferred – Clan data is not!
o Only World of Warships information is transferred. If your Wargaming account also has progress on World of Tanks or other products that information will NOT be transferred.
o You might see different Premium Shop prices after transferring depending on which servers you transfer between

[ Szerkesztve ]

Life is a game... The game is my life!

(#43513) ledgeri válasza Novver (#43512) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Kiváncsi vagyok, hogy mit csinálnak ha van futó WG prém idő...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43514) Novver válasza ledgeri (#43513) üzenetére


Novver
senior tag

Elég öntökönrúgás lenne ha az nem transferelődne vele :D

Life is a game... The game is my life!

(#43515) dokee78


dokee78
félisten

Ez melyik hajó?

(#43516) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sok Iowa van mostanság... csak nem pöcköltek rajta?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43517) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

A Zaoval mit műveltek??? Teljes salvot szinte csak briadside-ban lehet leadni, a torpedó ark meg még szűkebb. :Y

https://www.coreinfinity.tech

(#43518) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#43516) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát.. nem sokat

ellenben ez a Seattle mindig ilyen gyér volt?! simán szét kapják, bárhogy szögelem... illetve ezek a 152mm-es lövegek semmire nem jók.. még IFHE-vel sem... remélem a Worchester élhetőbb lesz

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43519) TCSZ válasza dokee78 (#43515) üzenetére


TCSZ
senior tag

Én valami aknaszedő/telepítő hajóra tippelek.....

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#43520) FoxiestFox válasza - = Zk = - (#43518) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az megvan, hogy könnyűcirkálókról van szó?
Játszd őket úgy, és nem lesz gond. Ettől függetlenül a Seattle valóban nem nagy eresztés.

(#43521) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#43520) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megvan igen, de derékszögben 1 Iowa lövedék citkózott... 19+ km-ről... :D nem egyszer, sokszor már... rázhatom én a valagát...
ez van... qrva könnyű krúzer, ennyi a kotta :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43522) LK válasza - = Zk = - (#43521) üzenetére


LK
addikt

A régi és új Pensa dettó. Jóformán attól citet kap, ha melléfingik egy DD.
WASD-olj ahogy FF mondaná. :DDD

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43523) FoxiestFox válasza LK (#43522) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pensa azelőtt is ugyanilyen volt. Nagyon papír, de az ágyúi kárpótolnak érte.

(#43524) Nordic válasza - = Zk = - (#43521) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A wooster is elég papír lesz, majdhogynem semmivel sem jobb armor téren, viszont egy előnye van a t9-hez képest, jobb szögben lőnek a tornyok. Ez az egy baj van a seattle-vel, ahhoz hogy minden ágyúval tudj lőni, majdnem full broadside kell lenned, ezért is annyira szopós vele.

[ Szerkesztve ]

(#43525) - = Zk = - válasza Nordic (#43524) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá, értelek.. köszi
így már szinte minden érthető.... :W

(#43522) LK
kiköpött Indianapolis :C...
semmi értelmeset nem lehet vele összehozni, max ha alacsonyabb tierben van... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43526) LK válasza - = Zk = - (#43525) üzenetére


LK
addikt

Nálam a Myoko-nál és a régi Cleveland-nél kezdődött és fejeződött is be a krúzerezés. Mondjuk hozzájutottam egy Molotovhoz és az rohadt jó volt.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43527) Highground


Highground
aktív tag

:DD :DDD https://clips.twitch.tv/ShinyEnchantingZucchiniArsonNoSexy :C

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#43528) - = Zk = - válasza Highground (#43527) üzenetére


- = Zk = -
félisten

aztaqrva... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43529) FoxiestFox válasza Highground (#43527) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Flamuról jut eszembe.
Miután jól megszedte magát és kb kimaxolta a potenciált a Twitchen, beleáll a Youtube projektbe ismét.

Miután a Twitch streamje olyan toxik, hogy már nekem is sok, a Youtube kommentárjai viszont kifejezetten jók, ajánlom a kezdők figyelmébe a Yt csati követését, mert sokat lehet tanulni belőle.
Az Irian, vagy Asashio kommentár is marha jó lett az uttóbiak közül, pontról pontra elmagyarázza, mit és miért csinál.
Úgy tűnik, hogy a 2 évvel ezelőtti Flamu visszatér egy kicsit. :D

(#43530) KJ82


KJ82
senior tag

Twitch Prime-on ismét van WoWS loot. St. Louis + port, 5 Yamamoto konténer, valamint 1000 dublon.

Phanteks P300A - Ryzen 5 5600 - Asrock B550M Pro 4 - Crucial Ballistix Black 2x8 - Sapphire Pulse 6700 Eladó Acer Aspire 5 R6UB- 32 hó gari, Ryzen 5300U, Vega 6, 2x8 GB )

(#43531) Nordic válasza FoxiestFox (#43529) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azért amikor replay-eket néz vissza streamen még mindig baszott jól ad tanácsokat, csak kár ,hogy k*rvaritkán csinálja.

(#43532) Highground válasza FoxiestFox (#43529) üzenetére


Highground
aktív tag

100k followerig lesz ilyen "nyüzsgés". Akkor állítólag kap/kér a WG-től egy rakás cuccot amit karikor elosztogathat. (prem hajók, CC konténerek, CC camo-k, lehet santa konténerek, stb., stb.) Legalábbis az a cél...

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#43533) - = Zk = - válasza FoxiestFox (#43529) üzenetére


- = Zk = -
félisten

részemről jó látni, hogy az RNG nála is működik...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#43534) redzsi válasza KJ82 (#43530) üzenetére


redzsi
senior tag

Köszi!

(#43535) frame>24


frame>24
addikt

A karácsonyi grind jutalma:

"Keep in mind that you won't be required to complete all seven Directives to replenish your collection of ships. To get your hands on VII Gorizia, you only need to complete three out of the seven Directives.
The remaining four Directives are aimed at the most determined "Sea Wolves"—those Captains who have their hearts set on speeding up the construction of the much-desired X Puerto Rico."

Nah, készen áll a testetek? 'Zenyém nem... :D Mi újság a WoWsban amúgy?

szerk: 0.8.11 bulletin

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#43536) olivera88


olivera88
veterán

Friss PT hírek

PT, Balance Changes.
In version 0.8.11 the following balance changes will be made:
Japanese aircraft carrier Hosho, Tier IV:
- Changed torpedo aiming parameters.
Previously, Hosho torpedo bombers maintained narrow aiming cones whilst performing manoeuvres, making accurate aiming much easier. Now the possible angle of torpedo drop is increased during manoeuvres. This change will reduce the efficiency of the Hosho as well as restore the Japanese flavor of the Hosho's torpedo bombers.
American aircraft carrier Midway, Tier X:
- Torpedoes changed:
-- Maximum damage increased from 4,233 to 5,067;
-- Flooding chance increased from 33% to 42%.
After recent changes, Midway was slightly weaker compared to other ships. The increased damage will increase the efficiency of torpedo bombers , and Midway itself will become more competitive.
American cruiser Salem, Tier X:
- Action time of the "Surveillance Radar" consumable increased from 25 to 40 s.
This change will increase the efficiency of Salem in combat and help her to better deal with destroyers and control key positions on the map.
German battleships:
- Ellipse of main caliber gun shells dispersion is adjusted to the settings of the American and British battleships.
This change will increase the accuracy of all German battleships and make the playing experience more comfortable.
Change to upgrades:
- "Hydroacoustic Search Modification 1" can now be mounted on any ship starting from Tier VI, equipped with "Hydroacoustic Search" consumable.
Now this modification can be mounted on German battleships.
British cruiser Hawkins, Tier V:
- Detectability range by air increased from 6.36 to 6.44 km
In some cases, Hawkins' detectability range by air was less than its AA defense action zone, so it was increased.
Please note that the information in the Development Blog is preliminary and subject to change.

Végre Német BB buff. :C
A Clickway buff meg annyira hiányzott mint egy falat kenyér. :(

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#43537) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Aki valaha akarta tudni, hogy mennyi milyen összeget tolt a játékba, tényleg összesen mennyit futott a gépén, mikor vette melyik hajóját, mekkora XP bónuszt szerzett prémmel hajóra bontva, és miket írt valaha ingame chat-ben, stb-stb-stb, kikérheti.
Weben normál belépés, account management, alul manage data, és a felsó opció. Telószámot kell csatolni, utána 30 napon belül küldik.

Csak most gondoltam, hogy ránéznék, és hát láttam egy-két érdekességet...

Kell picit excell mókázni, de anélkül is láthatóak dolgok!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43538) LK válasza ledgeri (#43537) üzenetére


LK
addikt

Ha publikus, milyen érdekességeket?

Német buff <3, ♥ :K :C

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43539) ddt500hu válasza ledgeri (#43537) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi!

(#43540) Ted_Beneky válasza ledgeri (#43537) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Soha nem akarom megtudni mennyi pénzt toltam a játékba, mert sírva fakadnék :K

Csillagkaput a Csillag térre!

(#43541) FoxiestFox válasza LK (#43538) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A 4 szükséges dologból egyet buffoltak a GK-n, azt, ami legkevésbé volt probléma. :D
Ja és kapott hydro modul mount lehetőséget.
Se a lőtáv, se az ágyúszögek, sem a dmg con nem változott. De pontosabb lett. Jee. Eddig se volt bajom az ágyújával. :D

(#43542) ledgeri válasza LK (#43538) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát szinte mindenről a nyers adatot. Azt nem tudom pontosan, hogy számodra mi bír információértékkel. 23 kategóriába van felosztva hajó statoktól kezdve, supportos ticketeken, pl doubloon/coal stb tranzakciókon keresztül, a -ha volt- játék wiki-szerkesztésekekig minden. Pl a chat nálam 3 megás, és 60k sor... számomra ez érdekes...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#43543) frame>24 válasza ledgeri (#43542) üzenetére


frame>24
addikt

Szerintem úgy értette, hogy elárulod-e, hogy TE például mennyit, mire bsztál el...

Ezt a funkciót amúgy én sem merem most használni, van egy megközelítő becslésem a költésemre Wot+WoWs párosnál, és már az is százezrekben mérhető az elmúlt 8 évre vetítve...

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#43544) LK válasza ledgeri (#43542) üzenetére


LK
addikt

Nem, én azt gondoltam "érdekes" dolog alatt, hogy valami nem stimmel. Valami olyan derült ki amire nem úgy emlékszel.

Frame: egyszer kérdeztem meg ddt500-at, de őt sem direktbe és közvetlenül, hogy sokat költött-e a játékra, mert semmi közöm hozzá, ahhoz meg végképp nincs, hogy ki mire (hajó,prém,gold camo) költi. :)
Az elbaszásról egy magánvéleményem van, hogy sztem. általánosságban igaz, hogy vannak értelmesebb dolgok az életben amire költeni lehet, mint Fehérorosz "barátaink" zsebét tömni, akik mellesleg az itt jelenlévők munkáltatói. Ugyanis nekik dolgozunk és még fizetünk is érte. :DDD Még ha " The game is always improving" Én annyit vásároltam tőlük, amennyit egy játékra költöttem volna, nem többet, nem kevesebbet, tehát nem ingyen játszok már. :)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43545) FoxiestFox válasza LK (#43544) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Amúgy sem ingyen játszanál, sebzést biztosítasz a játékban azoknak, akik fizetnek ;]

(#43546) LK válasza FoxiestFox (#43545) üzenetére


LK
addikt

Én nem hiszem ,mivel a kill/death ill. az okozott/kapott sebzés arányom is 1.9 körüli. Előző accomon is 1.7 felett volt.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#43547) FoxiestFox válasza LK (#43546) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mert alattad is vannak :D

(#43548) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Senkinek semmi köze hozzá, hogy mire költöm a pénzem. :N
Éppen ezért bárkinek elmondhatom. :K
Meggyőződésem, hogy 200k felett vagyok (4év=48hó=4200Ft/hó ez sok??), ami nem is sok mert a tankos játékban szerintem 3-400k (6 év=5500Ft/hó)vagy még több.
De majd ha megjön a mail elárulom. Lehet én is meglepődöm. :DDD
Amikor meg pályázok a motorral az 4x20 perc 80-90e Ft. :B
Más meg havi 30-40e Ft-ot elkölt cigire. Megint más meg egy szombat este elkölt ennyit piára.
Közöm mennyi? 0
:U
Oliver vajon mennyit költhetett? Kb. az összes prémium hajó meg van neki.

ui. Utoljára tavaly költöttem a játékra amikor megvettem a kedvezményes éves prémium fiókot. Azóta minden a rankedekből jött.

[ Szerkesztve ]

(#43549) FoxiestFox válasza ddt500hu (#43548) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De szerintem oli a szüleivel él, és az egész fizuját elköltheti wowsra. Úgy könnyű :D
Milyen motorod van? Képet!

(#43550) LK válasza ddt500hu (#43548) üzenetére


LK
addikt

"Közöm mennyi? 0
Oliver vajon mennyit költhetett? Kb. az összes prémium hajó meg van neki."
:)) :))

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Warships
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.